ایزوگام کد wp4000 هیرمان

ایزوگام کد WP4000 پس از ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، دومین محصول درجه یک تولیدی در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که با تلفیق تکنولوژی بالا و استفاده از تجربه و علم کارشناسان خط تولید با کیفیت استثنایی تولید می شود. این محصول با قیمت مناسبی که دارد بسیار به صرفه و اقتصادی است و در بازار داخلی و خارجی با استقبال مواجه شده و به چندین کشور هم صادر شده است. در ادامه به مشخصات فنی و لزوم کاربرد محصولی مانند ایزوگام صادراتی بردین دلیجان را در پروژهای مختلف بررسی می کنیم.

شرکت ایزوگام دلیجان

برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان و برای مقاوم سازی پی و فونداسیون و یا پشت بام در برابر گرما و سرما و برف و باران به لایه های زیرین نیاز است که از عایق استفاده کنیم. در گذشته استفاده از قیر و گونی و قبل از آن کاهگل به عنوان عایق مورد استفاده و مصرف بوده است که در سال های اخیر جای خود را به ایزوگام داده است.
عایق رطوبتی ایزوگام که از لایه های مختلف و بر پایه قیر تولید و ساخته می شود این لایه محافظتی را ایجاد کرده و مقاوم سازی با عایق ایزوگام به شیوه درست می تواند محافظ خوبی برای جلوگیری از نم و رطوبت باشد.

ایزوگام دلیجان یکی از مشهورترین برندهای موجود در بازار است، ایزوگام کد WP4000 را می توان نمونه ای عالی از یک عایق ایزوگام دلیجان اصل با کیفیت ویژه توصیف کرد.

تولید و خاصیت ایزوگام

در اینجا به این نکته می پردازیم که اصلاً ایزوگام چیست و خاصیت ایزوگام کدام است؟ عایق رطوبتی ایزوگام در برابر نم و رطوبت یه لایه محافظتی ایجاد می کند که وقتی کیفیت تولید و کیفیت نصب هر دو استاندارد باشد برای حداقل بین 15 تا 20 سال این لایه محافظتی می تواند کار کند.
در واقع تولید ایزوگام بر مبنای استفاده از قیر پالایشگاهی و لایه هایی مانند تیشو و پلی استر بوده و پلیمرهای اصلاح کننده قیر بر کیفیت آن می افزایند. قیر درجه یک که چسبندگی و کشش عالی دارد برای تولید ایزوگام کد WP4000 استفاده می شود که منجر به تولید محصولی با حداقل طول عمر 15 سال می شود.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان یا همان ایزوگام کد WP4000 تولید شده از بهترین مواد اولیه است و دارای نشان استاندارد CE اروپا است.

در مورد ایزوگام دلیجان بیشتر بدانید

به این نکته توجه کنید که دلیجان نام شهری در استان مرکزی است که به جهت وجود موقعیت جغرافیایی خود و کارخانجات متعدد تولید انواع عایق های رطوبتی ایزوگام در سراسر کشور شناخته شده است و ایزوگام دلیجان اصل محصول این منطقه به شمار می آید.
ایزوگام دلیجان، شرکت و یا کارخانه ای نیست بلکه نام برندی است که به واسطه شهر دلیجان مشهور شده است. ایزوگام دلیجان اصل که با کیفیت درجه یک و با مواد اولیه مرغوب تولید شده باشد ضامن سلامت هر پروژه ای است، اما در هنگام خرید ایزوگام به نشان استاندارد و اصل بودن محصول و برند تولید کننده ایزوگام توجه داشته باشید.

ایزوگام کد WP4000 دارای تناسب قیمت بسیار مناسب به نسبت کیفیت است و هدف از تولید چنین محصولی دسترسی عموم به محصولی با استانداردهای ملی ایران است.

ایزوگام کد WP4000 با کیفیت عالی
تولید ایزوگام کد WP4000 با بهترین مواد اولیه

کارخانه ایزوگام دلیجان اصل

یکی از مهمترین پارامترها و ویژگی هایی که سبب می شود که کیفیت عایق رطوبتی قابل قبول باشد، استاندارد بودن آن است. ایزوگام استاندارد یعنی تمام مواردی که سازمان ملی استاندارد تعیین کرده است در تولید این محصول به کار گرفته شده است.
این موادر شامل پارامترهایی مانند ضخامت و وزن، نوع مواد اولیه به کار رفته، تطابق ایزوگام با شرایط متطقه و موارد دیگر می شود. ما در ادامه به این موارد بیشتر اشاره می کنیم. محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان اصل از جمله ایزوگام کد WP4000 و ایزوگام کد WP5000 تمام موارد تعیین شده استاندارد را دارند.
قبل از خرید ایزوگام خوب است که با این استانداردها آشنا شوید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با کد ایزوگام WP4000، افتخار صادرات به کشورهای آسیایی، اروپایی و خاورمیانه را در کارنامه خود دارد.

مشخصات فنی ایزوگام استاندارد

سازمان ملی استاندارد، مشخصاتی را برای ایزوگام استاندارد در نظر گرفته است و برای تشخیص استاندارد بودن ایزوگام باید به پارامترهای ایزوگام توجه شود. ضخامت و وزن، طول و عرض ایزوگام باید مطابق با استانداردهای سازمان ملی استاندارد باشد.

 1. طول و عرض
 2. وزن استاندارد
 3. مقاومت در برابر گرما و سرما
 4. نقطه اشتعال
 5. مقاومت در نقطه کشش
 6. نوع مخلوط اشباع کننده (قیرهای اصلاح شده)
 7. الیاف به کار رفته
 8. وجه داخلی و وجه خارجی. ایزوگام استاندارد و درجه یک باید طبق مشخصاتی که اداره استاندارد تعیین کرده است تولید شودو البته این پارامترها برای محصولات مختلف تغییر می کند.

ایزوگام کد WP4000 (ایزوگام بردین دلیجان) با وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلیمتر تولید می شود و این محصول دارای وزن بیشتر نسبت به محصولات هم قیمت خود در بازار دارد.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


ابعاد یک رول ایزوگام بردین دلیجان

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان یکی از برندهای معتبر بازار نه به گفته تولید کننده، بلکه با اتفاق نظر اکثریت خریداران و مصرف کننده های این محصول است. ایزوگام کد WP4000 دارای مشخصات فنی استاندارد بوده و ابعاد آن مساحت یک در 10 (متر مربع) و وزن هر رول 42 کیلوگرم با ضخامت 4 میلیمتر می باشد.
ایزوگام بردین دلیجان ویژه مناطق گرمسیر و سردسیر به صورت جداگانه تولید می شود. پوشش و عایق کاری پشت بام، دیوار، کف استخرها، سرویس های بهداشتی و حمام، انواع ایزوگام بردین ممکن است.
یکی از مشخصه های ایزوگام مرغوب و بهترین ایزوگام داشتن ابعاد استاندارد است.

ایزوگام کد WP4000 با ضخامت 4 میلی متر و ایزوگام کد WP5000 با ضخامت 5 میلی متر در رده بهترین و مرغوبترین ایزوگام های موجود در بازار ایران هستند که تا مدت ها نیاز به تعمیر و تعویض ندارند.

مشخصات بهترین مارک ایزوگام در بازار

در بازار فروش ایزوگام شما به انواع برندها، مارک ها و نام های زیادی برخورد می کنید که خرید ایزوگام را بسیار سخت و خریدار را دچار ابهام میکند. به عبارت ساده اگر بگوییم، ایزوگامی می تواند بهترین جنس ایزوگام را داشته باشد که این پارامترها را داشته باشد:

 1. حداقل وزن استاندارد را که بیمن 37 تا 42 کیلوگرم است را داشته باشد.
 2. حداقل ضخامت را که 3.5 میلی متر داشته باشد.
 3. وزن و ضخامت باید متناسب باشند.
 4. اطلاعات محصول بر روی بدنه و لیبل ایزوگام درج شده باشد. ( شرکت تولید کننده، اطلاعات تماس، نوع ایزوگام)
 5. بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ، وکیوم و فوم کائوچو داشته باشد.
 6. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی با گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 7. الیاف لایه داخلی هم از تیشو 66 نخ و الیاف پلی استر با تراکم بالا( حداقل 120 گرم) استفاده شده باشد.

بدیهی است که محصولی مانند ایزوگام کد WP4000 و یا ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان از بهترین مواد اولیه تولید و ساخته شده اند.

قیمت هر رول ایزوگام بردین دلیجان

در این جا به مسئله قیمت ایزوگام کد WP4000 و البته محصولات شرکت ایزوگام هیرمان پرداخته می شود. قیمت هر رول ایزوگام بسیار مهم و برای خریدار عمده می تواند در تصمیم گیری نهایی بسیار اثرگذار باشد.
ایزوگام بردین دلیجان را می توان به جرات یکی از معدود محصولاتی در بازار معرفی کرد که علاوه بر داشتن مشخصات فنی بالاتر و وز ن بیشتر و مقاومت بسیار عالی، قیمت مناسب تری دارد. قیمت ایزوگام تحت تاثیر مواد اولیه می تواند تغییر کند و شرکت تولید کننده ناچار به تغییر قیمت ها خواهد بود.

برای دریافت قیمت ایزوگام کد WP4000 و دیگر محصولات هیرمان کافی است یک تماس ساده با واحد فروش بگیرید و قیمت به روز با فروش عمده از درب کارخانه را دریافت کنید.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام درجه یک بردین مناسب برای هر بام

ایزوگام کد WP4000 بهترین نوع ایزوگام پشت بام

می دانید که مصرف ایزوگام برای پشت بام، بیشترین سهم را در بازار تولید و نصب عایق های رطوبتی ایزوگام به خود اختصاص داده است. سقف آپارتمان ها، پشت بام منازل و مراکز تجاری و اداری نیاز به رسیدگی مداوم داشته و ایزوگام یردین دلیجان با کیفیت و چسبندگی فوق العاده خود برای هر نوع آب و هوایی بیشترین کاربرد را دارد.
بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای پشت بام، پس از ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با توجه به در نظر گرفتن هزینه های خود می تواند ایزوگام کد WP4000 بردین دلیجان باشد.
ایزوگام دو لایه فویل دار بردین دلیجان برای 10 سال ضمانت شده و توصیه می شود توسط گروه های ماهر نصب و اجرائئ شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولید کننده انواع ایزوگام با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار است.

بهترین نوع ایزوگام برای دیوار

وقتی نوبت به اجرای ایزوگام بر روی دیوارها می شود این سوال پیش می آید که کدام ایزوگام و کدام محصول برای نصب بر روی دیوار مناسب است؟ ایزوگام کد WP4000 در مقایسه با ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که ضخامت 5 میلی متر دارد، سبک تر است و بدیهی است برای دیوار مناسب تر است.
اگر چنانجه هزینه های پروژه شما محدود است و نیاز به ایزوگام خوب با چسبندگی عالی دارید دو گزینه ایزوگام کد WP4000 (بردین) و ایزوگام کد WP3000 (حلزون) را پیشنهاد می کنیم که با مشاوره های کارشناسی می توانید اقدام به خرید نمایید.

در هنگام خرید ایزوگام به منطقه آب و هوایی، نوع ایزوگام و کاربرد آن و همچنین میزان هزینه های پیش بینی شده دقت کنید و سپس بهترین تصمیم برای خرید ایزوگام را بگیرید.

ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان

در اینجا به معرفی محصول دیگری که در کارخانه ایزوگام دلیجان با کیفیت فوق العاده و طرح های بسیار زیبا تولید می شود می پردازیم. ایزوگام کد WP4000 بردین هم با فویل ساده و هم با جدیدترین طرح ها و رنگ ها به نام ایزوگام طرح دار به صورت دولایه تولید می شود.
ایزوگام دو لایه طرح دار مقاومت عالی داشته و برای نمای بیرون ساختمان محصولی کاربردی است و زیبایی و جذابیت خاصی به محیط می دهد. طرح ایزوگام پس از 4 یا 5 سال ممکن است از بین برود ولی در کیفیت ایزوگام تغییری ایجاد نخواهد شد.

ایزوگام طرح دار صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلمیتر و وزن 40 کیلوگرم تولید می شود.

خرید ایزوگام بردین با کد محصول WP4000

نوبتی هم باشد نوبت میرسد به خرید ایزوگام از کارخانه که همیشه چالشی برای شما خواهد بود چرا که نمی دانید آیا محصول توصیه شده واقعاً همان کیفیت و مقبولیت را دارد یا خیر؟ شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان توصیه بسیار عالی برای خرید ایزوگام دارد که می توانید هم در پایان مقاله بخوانید و هم از کارشناس فروش دریافت کنید.
ضمناً وقتی ایزوگام کد WP4000و یا دیگر محصولات هیرمان را مستقیم از کارخانه خریداری می کنید، قیمت اززان تر و پایین تری خواهد داشت که برای شما می تواند جذاب باشد.

شرکت ایزوگام هیرمان همواره تلاش کرده است که نه تنها کیفیت محصولات بلکه راه های عرضه آن ها را برای خرید مطمئن و آسان بهبود ببخشد.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان نیاز به معرفی ندارد چرا که با محصولات خود در بازار شناخته می شود. این مجموعه تولیدی با تولید بهترین مارک ایزوگام توانسته است به بسیاری از پروژه ها خدمات داده و سربلند از آن بیرون بیاید.
محصولات و برندهای معتبر هیرمان را این گونه معرفی می کنیم:

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم با کد محصول WP5000 که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان که همان ایزوگام کد WP4000 با ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم است.
 • ایزوگام حلزون دلیجان با کد WP3000 با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با کد محصول WP2000 و با ضخامت 3 میملیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
بهترین مارک ایزوگام دلیجان در ایران

راه های خرید ایزوگام از شرکت هیرمان

برای خرید ایزوگام کد WP4000 و دیگر تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان از روش های زیر که توسط کارشناسان ما توصیه شده است اقدام کنید:

 1. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان را تجربه کنید.
 2. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش و یا از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش اقدام نمایید.
همچنین بخوانید:
صفحه فیس بوک ایزوگام استاندارد دلیجان

شاید این ها سوالات شما هم باشد

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

کدام ایزوگام برای مناطق سردسیر مناسب است؟

ایزوگام کد WP5000 و ایزوگام کد WP4000. اگر برای خریدار دما خیلی مهم باشد، ایزوگام سردسیر به صورت سفارشی تولید می شود.

چه ایزوگامی برای داخل ساختمان و سرویس ها استفاده میشود؟

باید ایزوگام ساده استفاده شود و پیشنهاد ما بردین است.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x