ایزوگام کد WP3000 هیرمان

ایزوگام کد WP3000 محصول اقتصادی بازار شناخته می شود چرا که کیفیت و چسبندگی بسیار خوب و قیمت مناسب داشته و در بازار داحل و خارج عرضه می شود. ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلی متر و وزن 40 کیلوگرم تولید می شود و طراحی آن در شرکت ایزوگام هیرمان به صورتی است که به صرفه و کیفیت آن قابل اعتماد است. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص این محصول و دیگر محصولات هیرمان به شما داده میشود.

کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان

همان طور که می دانید عایق های رطوبتی برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت و ایجاد مقاومت ساختمان در برابر نفوذ آب باران طراحی و تولید می شوند. در بازار شما شاهد انواع ایزوگام با مارک ها و برندهای مختلف هستید که ممکن است در هنگام انتخاب و خرید ایزوگام دچار شک و شبهه شوید.
کارخانه های تولید ایزوگام در دلیجان از مشهورترین تولید کتنده های انواع عایق رطوبتی در کشور هستند که البته به علت تعدد و گاهی اوقات هم به جهت سوء استفاده از نام دلیجان توسط افراد سودجو، شاهد لطمه به نام و کیفیت ایزوگام دلیجان بوده ایم.

شرکت هیرمان دلیجان با تولید ایزوگام کد WP3000 و ایزوگام کد WP4000 و ایزوگام کد WP5000 توانسته است که شاخص های تولید و انتخاب و مصرف ایزوگام را ارتقاء دهد.

تولید ایزوگام استاندارد دلیجان

آن چه که شرکت هیرمان دلیجان به عنوان تولید کننده و صادر کننده برتر و برنده جایزه جشنواره کیفیت در ایران با تولید انواع ایزوگام استاندارد در نظر دارد ایجاد زمینه های تولید بهترین ایزوگام با روش های عرضه و خرید مطمئن در بازار است.
ایزوگام استاندارد هیرمان که طبق استانداردهای روز و ابلاغ شده توسط مراجع قانونی تولید می شود به حهت کیفیت و قیمت مناسب برای هر مصرف کننده و خریداری می تواند جذاب باشد. ایزوگام کد WP3000 یکی از این محصولات است که به صرفه و با قدرت چسبندگی بالا تولید میشود.

ایزوگام حلزون دلیجان که از نام این حیوان در طبیعت برگرفته شده است با چسبندگی بسیار خوب و کیفیت استاندارد، طوری طراحی شده است که با قیمت مناسب در بازار عرضه شود. در ادامه به معرفی محصولات هیرمان پرداخته می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کد WP5000 را می توان محصولی استثنایی در بازار ایزوگام به شمار آورد. این محصول با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم بی رقیب در بازار ایران است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان هم در بازار داخلی و هم خارجی عرضه می شود.
ایزوگام کد WP5000 که با بهترین مواد اولیه تولید شده است علاوه بر استانداردهای ملی ایران از نشان استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 هم برخوردار است. این محصول با قیر پالایشگاهی و مواد اولیه درجه یک برای 200 ماه ضمانت می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت بیشتر و مقاومت بالاتر علاوه بر این که بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار است برای مناطق سردسیری هم محصولی فوق العاده شناخته می شود.

ایزوگام کد WP3000هیرمان دلیجان
ایزوگام کد WP3000 هیرمان محصولی با کیفیت خوب

ایزوگام بردین با کد محصول WP4000

دومین محصول شرکت هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین است که ضخامت 4 میلیمتر و وزن 420 کیلوگرم دارد. این محصول به اکثر کشورهای اطراف ایران صادر میشود. ایزوگام بردین دلیجان همانند ایزوگام کد WP3000 و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با بهترین مواد اولیه و با استاندارد تولید می شود.
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان برای پشت بام، دیوار، کف استخرها، سرویس های بهداشتی و حمام و موارد دیگر در انواع مختلف فویل دار، ساده و طرح دار تولید شده و البته علاوه بر کیفیت عالی از قیمت مناسب نسبت به محصولات مشابه خود برخوردار است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام کد WP4000 و ایزوگام کد WP3000 بسیار مناسب برای سقف و دیوار هستند و برای 10 سال هم ضمانت فروش دارند. برای نصب ایزوگام مرغوب هیرمان حتماً از گروه های نصاب ماهر استفاده کنید.

ایزوگام کد WP3000 هیرمان دلیجان

سومین محصول که در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان تولید می شود ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان است که با ایزوگام کد WP3000شناسایی می شود. این محصول دارای استاندارد CE اروپا و نشان استاندارد بین المللی ایزو 9001 است.
طراحی و تولید این محصول به نوعی است که بسیار به صرفه است و با کیفیت خوب و مناسب برای استفاده در پروژه های مختلف توصیه می شود. مشخصات فنی ایزوگام کد WP3000 به صورتی است که آن را برای دیوار و پست بام و سقف مناسب میکند.

ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم با بسته بندی شیرینگ و وکیوم عرضه شده و مستقیم از درب کارخانه بارگیری می شود.

ایزوگام حلزون با چسبندگی فوق العاده به هر سطحی میچسبد (مثل حلزون) در این ویدیو تست کامل چسبندگی این محصول اقتصادی را مشاهده مینمایید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام دلیجان قیمت مناسب

یکی از مواردی که انبوه سازان، شرکت های بازرگانی صادراتی و یا نمایندگی های فروش ایزوگام به آن توجه دارند قیمت ایزوگام است. قیمت و کیفیت مواد اولیه و بخصوص قیر پالایشگاهی و مواد اولیه دیگر مانند تیشو و پلی استر در اعلان قیمت نهایی هر رول ایزوگام موثر است.
ایزوگام کد WP3000 و یا دیگر محصولات شرکت هیرمان علاوه بر این که دارای کیفیت عالی هستند، با قیمت بسیار مناسب نسبت به محصولات مشابه دیگر در بازار عرضه می شوند. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام از جمله دیگر موارد موثر بر قیمت عایق ایزوگام است.

شرکت هیرمان دلیجان با در دست داشتن امکانات و تکنولوژی های روز دنیا و همچنین آزمایشگاه مجهز، با نظارت مهندسین زبده و مجرب توانسته است ایزوگام کد WP3000 را متناسب بانیاز مشتریان خود تولید نماید. 

قیمت رول ایزوگام 10 متری

اشاره کردیم که وزن و ضخامت هر رول ایزوگام یکی از عواملی است که در قیمت ایزوگام موثر است. ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلی متر و وزن 40 کیلوگرم تولید می شود و این امر یعنی این که وزن و ضخامت طاقه ایزوگام باید متناسب باشد.
طراحی رول های ایزوگام به صورتی است که ضخامت بسته به تعداد لایه های تشکیل دهنده متفاوت و البته بر طبق استاندارد بوده و ورن هر رول ایزوگام هم در تناسب با ضخامت آن خواهد بود. مثلاً ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و زون 50 کیلوگرم تولید می شود و گران تر هم هست.

محصولات هیرمان با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، تولید و ارائه می شوند.

نمایندگی ایزوگام دلیجان در کشور

شرکت هیرمان دلیجان با توسعه و گسترش محصولات خود و ارائه خدمات عالی از لحاظ کمی و کیفیت در کل بازار ایران و کشورهای اطراف ایران، همواره در پی افزایش سهم خود در بازار بوده است و با تولید محصولاتی مانند ایزوگام کد WP3000 و یا ایزوگام صادراتی بردین و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان همواره با شرکت های بزرگ بین المللی ارتباط مستقیم خود را حفظ کرده است.
دایر نمودن نمایندگی های ایزوگام و اعطای نمایندگی رسمی فروش ایزوگام هیرمان دلیجان هم یکی دیگر از اهداف ما بوده است که به آن تحقق بخشیده ایم.

افرادی حقیقی که تمایل دارند در زمینه فروش ایزوگام فعالیت کنند می توانند با ارسال مدارک و درخواست نمایندگی ایزوگام دلیجان اقدام نموده و در صورت تایید مدارک، کار خود را آغاز نمایند.

قیمت ایزوگام حلزون بدون نصب
ایزوگام حلزرون دلیجان با قیمت مناسب

قیمت ایزوگام حلزون دلیجان بدون نصب

برای انتخاب و خرید ایزوگام نیاز دارید که به کاربرد، هزینه پیش بینی شده ،نوع آب و هوای منطقه ای و انتظاری که از یک عایق رطوبتی را دارید در نظر بگیرید. به طور مثال ایزوگام کد WP3000 محصولی اقتصادی است و کیفیت خوبی هم دارد و برای 10 سال هم ضمانت می شود.
قیمت فروش ایزوگام دلیجان بدون نصب به صورت عمده از درب کارخانه اعلام می شود و این گونه است که می توانید بهترین ایزوگام را به قیمت روز و بسیار مناسب خریداری کنید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای دریافت قیمت روز ایزوگام کد WP3000 و یا محصولات دیگر کارخانه هیرمان دلیجان کافی است با کارشناس فروش تماس بگیرید.

خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه

مرحله خرید ایزوگام معمولاً برای هر خریداری حائز اهمیت فراوان است و می تواند بسیار پر ریسک و چالش برانگیز باشد. به همین ترتیب در شرکت هیرمان دلیجان به این نکته بسیار دقت شده است و راه های خرید مطمئن و بدون آسیب به خریداران عمده توصیه می شود.
خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم، بی واسطه بوده و شما از کارخانه تولید کننده محصول مورد نیاز خود را تامین می کنید که این هم می تواند بر کاهش هزینه ها و هم بر اطمینان شما از خرید بیافزاید.

در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان شما بهترین عایق رطوبتی درجه یک را می توانید با قیمت فوق العاده و با همان کیفیتی که انتظار دارید خریداری کنید.

چرا ایزوگام هیرمان دلیجان بخریم؟

در این پاراگراف به چند دلیل اشاره می کنیم که شما می توانید به آن ها تکیه کرده و دلیل خوبی برای خرید ایزوگام از هیرمان خواهد بود:

 1. محصولات هیرمان از بهترین مواد اولیه تولید شده اند.
 2. بهترین قیر پالایشگاهی در کلیه محصولات هیرمان استفاده می شود.
 3. بسته بندی شیک و زیبا برای کلیه محصولات (ایزوگام کد WP5000، ایزوگام کد WP4000، ایزوگام کد WP3000، ایزوگام کد WP2000)
 4. تناسب قیمت و وزن هر رول ایزوگام
 5. دارای استاندارد CE اروپا و نشان استاندارد ایزو 9001
 6. طول عمر 25 سال
 7. ضمانت نامه معتبر کارخانه برای کلیه محصولات
 8. 200 ماه ضمانت برای ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و 10 سال برای مابقی محصولات

شما می توانید از طریق تماس تلفنی با واحد کارشناسی به سادگی و در کمترین زمان اقدام به ثبت سفارش و خرید ایزوگام کد WP3000 نمایید و از یک حلزون واقعی بر روی بام خود لذت ببرید.

محصولات هیرمان دلیجان معرف کیفیت

در بالا به سه محصول درجه یک و شاخص، تولید شده در کارخانه ایزوگام هیرمان اشاره کردیم. البته این ها فقط سه نمونه از برندهای برتر این مجموعه بوده اند که در پاراگراف های قبلی به آن ها اشاره کردیم.
علاوه بر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان (ایزوگام کد WP3000) محصولات زیر از دیگر تولیدات در این مجموعه هستند:

 1. ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 2. ایزوگام های صادراتی حلزون و بردین دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگر
 3. ایزوگام های رووف گاردن، ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر
 4. ایزوگام الاستومری، الاستیکی و پلاستیکی
 5. ایزوگام های ترموباند و اسپان باند

برای دریافت قیمت و ثبت سفارش ایزوگام کد WP3000 و یا قیمت و ثبت سفارش هر یک از محصولات هیرمان کافی است که با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید.

ایزوگام طوفان شرق دلیجان
ایزوگام طوفان شرق دلیجان با خرید از کارخانه

راههای خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

ساده است که خرید ایزوگام کد WP3000 را از راه های مطمئن و پیشنهادی ما انجام دهید چرا که هم لذت خرید موفق و مطمئن را تجربه می کنید و هم بهترین مارک ایزوگام را خریداری خواهید کرد. راه های پیشنهادی ما عبارتند از:

 1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و یا خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش را امتحان کنید.
 2. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان را هم تجربه کنید.

برای تماس با کارشناسان ما می توانید از راه های ساده و در دسترس استفاده کنید و برای خرید ایزوگام کد WP3000 با برآورد قیمت و در زمان مناسب اقدام کنید.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x