صادرات ایزوگام دولایه دلیجان با فرمول سفارشی

صادرات ایزوگام دولایه که با فرمول سفارشی تولید می شود از درب کارخانه دلیجان بارگیری و پلمپ و ارسال می شود. محصولات شرکت ایزوگام هیرمان در 21 کشور عرضه میگردد که شامل کشور های اروپائی و حوزه خلیج فارس و همسایگان شمالی میشود. شما می توانید برای خرید مطمئن و با کیفیت ایزوگام هیرمان با دفتر فروش و کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و از راهنمائی های آنها و انتخاب بهترین نمونه و منطبق با مکان و منطقه شما بهره لازم را ببرید. یادآوری میگردد که تنها خرید ایزوگام پایان کار نیست و انتخاب ایزوگام در اولویت شما باید قرار گیرد تا بهترین نوع و با کیفیت ترین را برای استفاده داشته باشید.

تولید سفارشی ایزوگام صادراتی

تولید کننده های ایزوگام در قطب صنعتی دلیجان، انواع ایزوگام های تولید شده خود را برای صادرات در اختیار شرکتهای واسطه برای این منظور قرار می دهند.
صادرات انواع ایزوگام با توجه به اینکه نفت و مشتقات آن در کشور ما به وفور یافت می شود و از نظر قیمتی می تواند قابل رقابت با تولید کنندگام دیگر در نقاط مختلف جهان باشد، گزینه بسیار خوبی برای صادرات و ارز آوری برای کشور محسوب می شود.
با یکسان سازی استاندارد های بین کشورهای خریدار و منابع داخلی میتوان در این راه گام های اساسی و موثری را برداشت.
تولید ایزوگام سفارشی در هیرمان در انواع مختلف و به عنوان مثال صادرات ایزوگام دولایه نمونه عالی از این فعالیت است.

استفاده از فرمول تولید سفارشی برای خریداران، وجود ماشین آلات و تجهیزات به روز و بکارگیری نیروی انسانی با تجربه و آموزش دیده از نکات برجسته و قابل اعتنا در ایزوگام هیرمان است.

صادرات ایزوگام دولایه استاندارد

در بحث صادرات ایزوگام اولین نکته ای که به ان توجه می شود بحث کیفیت ایزوگام است. درزمینه صادرات انواع عایق های رطوبتی، بهترین جنس ایزوگام متعلق به ایزوگام دولایه استاندارد است که البته بیشترین حجم تولید، مصرف داخلی و صادراتی را دارد.
تمامی تولیدات ایزوگام باید استانداردهای مورد نیاز را داشته باشند و سازمان ملی استاندارد ایران هم در این راستا اقداماتی در خصوص سنجش استاندارد محصولات انجام می دهد، ولی برای صادرات ایزوگام دولایه و دیگر محصولات باید استانداردهای جهانی مانند CE اروپا و ایزو 9001 هم دریافت شود.
مجموعه هیرمان بهترین مارک ایزوگام دلیجان را با مطابق با همین استانداردها تولید و عرضه می کند.

محصولات شرکت هیرمان،عایق های رطوبتی با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، هستند. برای صادرات ایزوگام دولایه با همراهی کارشناسان ما اقدام کنید.

ایزوگام دولایه چیست؟

در سال های نه چندان دور، عایق ها منحصر به قیر و گونی و یا آسفالت بودند. امروزه ما انواع عایق های رطوبتی را با کاربردهای مختلف در بازار مشاهده می کنیم. در حال حاضر عایق رطوبتی ایزوگام یکی از بهترین انواع محصولات در زمینه عایق کارب به شمار می آید.
باپیشرفت تکنولوژی و باتوجه به نیازهای تخصصی در این زمینه، چندین گرید و مدل مختلف ایزوگام در بازار تولید می شود که به نمونه هایی اشاره می کنیم:

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دو لایه
 • ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام ساده یا پودری
 • ایزوگام فویلدار
 • ایزوگام طرح دار و …….

ایزوگام دو لایه که معروف ترین و پر کاربردترین نوع این محصول است؛ تشکیل شده از دولایه الیاف پلی استر (منسوج نبافته) و تیشو (الیاف شیشه نخدار) آغشته به قیر و با فویل آلومینیوم یا فیلم پلی اتیلن پوشش داده می شود. (در ادامه این مطلب به انواع ایزوگام دولایه هم خواهیم پرداخت). صادرات ایزوگام دولایه رایج تر است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

بهترین برند ایزوگام 2 لایه که کیفیت، دوام، مقاومت و کاربری آسان دارد برای صادرات ایزوگام دولایه انتخاب و به خریدار پیشنهاد می شود.

صادرات ایزوگام دولایه بردین دلیجان
صادرات ایزوگام دولایه بردین دلیجان

انواع ایزوگام دولایه با فرمول ویژه

ایزوگام های دولایه به انواع مختلفی تقسیم می شوند که به شرح آنها می پردازیم:

 • ایزوگام دولایه ساده یا پودری: تفاوت این محصول با انواع دیگر در نوع روکش آن است. در زمان تولید یم طرف ایزوگام با یک لایه فویل پلی اتیلن یا همان نایلون پوشش داده می شود تا لایه ها به هم نچسبند. اما سمت دیگر نیز باید با همان نایلون یا پودر تالک یا فویل پوشش داده شود که ایزوگام های ساده از همین نوع هستند.
 • ایزوگام 2 لایه فویل دار: این محصول که پرکاربردترین نوع است توسط یک لایه فویل آلومینیوم پوشش داده می شود تا در زمان نصب (فضاهای بیرونی و بام) از لایه در مقابل اشعه مضر نور خورشید محافظت کند.
 • ایزوگام دولایه پلیمری: بهترین و با کیفیت نوع ایزوگام است. دلیل اصلی کیفیت آن هم به خاطر قیر پالایشگاهی خالص اصلاح شده با پلیمر است که سبب شده بالاترین چسبندگی، دوام و طول عمر را داشته باشد.
  بهترین محصولی که شرکت های مختلف برای صادرات ایزوگام دولایه انتخاب می کنند، ایزوگام دو لایه پلیمری فویل دار با کاربردهای متنوع است.

برای صادرات ایزوگام دولایه پلیمری نیاز به مشاور دارید؟ کارشناسان ما آماده ارائه پیشنهادات مهیج هستند.

ایزوگام استاندارد صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟

ما در این جا به استاندارد ایزوگام می پردازیم. قبلاً اشاره کردیم که ایزوگام صادراتی دولایه باید استاندارد باشد. اما حالا سوال اینجاست که این محصول چه استانداردهایی باید داشته باشد؟ در ادامه در فهرست کوتاهی به آن اشاره می کنیم.
در تولید و صادرات ایزوگام دولایه استاندارد، این محصول طبق ضوابط اداره استاندارد باید این مشخصات را داشته باشد:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. استفاده از الیاف متراکم و با کیفیت و درجه 1
 2. استفاده از بهترین قیرپالایشگاهی با کیفیت 70-60
 3. حداقل وزن هر رول 37 کیلوگرم در رول های 10 متری
 4. ضخامت ایزوگام دولایه نباید کمتر از 3.5 میلیمتر باشد.
 5. ایزوگام باید بر اساس نوع جغرافیا تولید شده باشد یعنی ایزوگام گرمسیری و یا ایزوگام سردسیری
 6. مشخصات محصول و تولید کننده باید بر روی بسته بندی درج شده باشد.
 7. نشان استاندارد ملی ایران همراه با کد رهگیری اختصاصی بر روی لیبل ایزوگام درج شده باشد.

واضح است که در صادرات ایزوگام دولایه دلیجان کلیه موارد بالا به دقت بررسی و توسط کارشناس کنترل می شود.

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند.


فروش ایزوگام صادراتی با استاندارد

شرکت هیرمان در تمام طول سال با دقت بازار را رصد کرده و فروش ایزوگام صادراتی دولایه در تمام استان ها در جریان است و صادرات ایزوگام دولایه هم بر اساس ثبت سفارش های رسیده تنظیم و هماهنگ می شود.
فروش ایزوگام دولایه مخصوص صادرات به شرکت ها و بازرگانی های معتبر با اقداماتی نظیر بررسی مرزها و دریافت گواهینامه ها و مجوزها همراه است که کلیه موارد زیر توسط کارشناس فروش هیرمان در سریع ترین زمان انجام می شود.
شما می توانید از طریق فروش اینترنتی به صورت آنلاین اقدام کنید و به صورت غیر حضوری با کمترین زمان و بی واسطه از مبداء تولید، اقدام به خرید و صادرات ایزوگام دولایه نمایید.

صادرات ایزوگام دولایه دلیجان نیاز به گواهینامه های صادراتی و مجوزهای گمرکی دارد که با پیگیری کارشناس فروش دریافت می شود.

صادرات ایزوگام دولایه به کشورهای هدف

شرکت ایزوگام هیرمان خود را محدود به یک منطقه و یا یک کشور ندانسته و نه تنها در روش های تولید و استفاده از تکنولوژی های روز پیشقدم است در عرصه فروش و صادرات ایزوگام دولایه به کشورهای مختلف هم بسیار عالی و درخشان عمل کرده است.
در حال حاضر صادرات ایزوگام دولایه با فرمول ویژه تولید به کشورهای زیر ارسال شده و همکاری با شرکت ها برای ادامه صادرات به کشورهای مختلف دیگر هم ادامه دارد:

 • تاجیکستان
 • امارات
 • تانزانیا
 • عمان
 • عراق
 • ترکیه
 • سوریه
 • افغانستان
 • پاکستان
 • قطر
 • ارمنستان و کشورهایی دیگر در اروپا و خاورمیانه.

شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان تولید کننده بهترین بهترین ایزوگام دلیجان، پیوسته در حال توسعه فعالیت خود در بازارهای جهانی است.

خرید ایزوگام ارزان با کیفیت بالا برای صادرات

مجموع ارقام خریداری شده مواد اولیه برای تولید ایزوگام در کارخانه، هزینه های متفرقه و روزانه تولید ایزوگام به همراه پرداخت مالیات و انواع دیگر به عنوان سهم دولت برای استفاده از خدمات و موارد دیگر می تواند بر روی قیمت تمام شده ایزوگام صادراتی تاثیر و موجب افزایش آن شود.
استفاده از مواد اولیه با کیفیت مانند قیر پلیمری در تولیدات ایزوگام صادراتی و صادرات ایزوگام دولایه می تواند قیمت آنرا افزایش داده و در مقابل به کیفیت تولیدات نیز اضافه نماید. استفاده از ایزوگام با کیفیت همیشه افزایش قیمت را به دنبال دارد، در مقابل آسودگی و آرامش را طی سالها در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

صادرات ایزوگام دولایه این فرصت را به تجار و شرکت های فعال در زمینه ساخت و ساز می دهد که بی واسطه و با قیمت ارزان تر و مستقیم از تولید کننده خرید کنند.

ایزوگام پلیمری سوپر صادراتی هیرمان
بهترین ایزوگام پلیمری سوپر صادراتی هیرمان

فروش ایزوگام پلیمری صادراتی

در تولید ایزوگام بطور عام از انواع قیر استفاده می شود. دلیل آن هم مناطق مختلف با شرایط جوی متفاوت می باشد که استفاده از ایزوگام را بصورت کاملا فنی و حساب شده نموده است.
کیفیت بالا و مقاومت حداکثری در مقابل نفوذ رطوبت، و توان مقابله با سرما و گرما، ایزوگام پلیمری را در سازه های مختلف الزامی و استفاده از آن را در رتبه اول قرار داده است.
کشور های قرار گرفته در شمال جغرافیایی زمین با توجه به دمای بالای روزانه از مصرف کنندگان عمده ایزوگام با قیر پلیمری هستند. همچنین برای استفاده در مناطقی از زمین که دارای بارندگی های روزانه بسیار هستند نیز می توانند از این نوع ایزوگام استفاده نمایند.

تولید و صادرات ایزوگام دولایه با قیر پلیمری بدلیل خلوص قیر و مقاومت آن در برابر تنش های جوی و حرارتی می تواند به کلیه نقاط صورت بگیرد. با یک تماس اطلاعات جرئی تر را دریافت کنید.

صادرات بهترین مارک ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام موجود در کارخانه هیرمان که جزو بهترین هاست با مشخصات زیر سنجیده می شوند:

 1.  بهترین ها همیشه به محصولات خود اعتماد دارند و پس از فروش پشتیبانی از آن را نیز به عهده می گیرند و مسئولیت همه چیز را می پذیرند.
 2. بهترین ها همیشه محصول خود را با دادن ضمانت نامه کتبی و بیه نامه عمر محصول تکمیل می نمایند و به خریدار این اعتماد را مستقیما انتقال می دهند.
 3. بهترین ها همیشه تولیدات خود را با مشاوره دادن و خوشروئی و کمال ادب و احترام به خریدار منتقل می نمایند و قبل از اینکه فروشنده محصولات باشند مشاوره خوبی هستند.
 4. بهترین ها همیشه تولیدات خود را بر اساس استاندارد قابل قبول از جانب سازمان های ذیربط تولید می نمایند و برای دریافت سود بیشتر از کیفیت تولیدات خود نمی کاهند.
 5. بهترین ها همیشه پس از فروش محصولات تولید شده در اسرع وقت آن را بدست خریدار می رسانند و نیاز مشتری را در زمان حال درک نموده اند.

برای صادرات ایزوگام دولایه سوپر صادراتی هیرمان که در ردیف بهترین ها است به تمام کشورهای منطقه، آمادگی شرکت هیرمان به شما آرامش میدهد.

ارسال ایزوگام ساده و طرح دار از درب کارخانه

شرکت تولیدی هیرمان با بهره گیری از استاندارد کالا و تولید ایزوگام با کیفیت می تواند بصورت سفارشی هم تولید نماید. خریداران و صادر کنندگان ایزوگام با ثبت سفارش و نوع نیاز خود وارد پروسه مشاوره و تولید شده و نیاز خود را با مطرح نمودن بصورت تلفنی و یا در صورت امکان حضوری با کارشناسان مجموعه در میان می گذارند و در نهایت ایزوگام مورد نیاز خود را در ضخامت و وزن و مقاومت بهینه در اسرع وقت تحویل می گیرند.
صادرات ایزوگام دولایه، ایزوگام ساده و انواع ایزوگام طرح دار در طرح های جدید و شیک، اشتغالزایی و توسعه درآمد ملی را در بر دارد.

شما می توانید با مشاورین و کارشناسان شرکت در تماس باشید و محصول مورد نیاز خود را با مشخصات و استاندارد مورد نظر در اسرع وقت تحویل بگیرید.

بهترین کارخانه ایزوگام ایران

شرکت ایزوگام هیرمان بعنوان تولید کننده برتر ایران زمینه صادرات ایزوگام دولایه و محصولات مختلف فعالیت بسیار گسترده ای می نماید و بازاری را در کشور های همسایه به خود اختصاص داده است.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید محصول با کیفیت و استفاده از مواد اولیه تولید داخل ارزش افزوده چند برابری را عاید کشور نموده است.
در این جابه معرفی محصولات شرکت تولیدی هیرمان می پردازیم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان و ایزوگام های سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان واقع در قطب صنعتی دلیجان با دریافت لوح تقدیر بهترین کیفیت طی سالیان گذشته سرآمد تولید کنندگان در ایران لقب گرفته است.

ایزوگام صادراتی بردین با طرح آجری
ایزوگام صادراتی بردین با طرح آجرنما

راه های خرید بهترین برند ایزوگام دلیجان

در جمع تمام تولید کنندگان ایزوگام در منطقه دلیجان تولید کننده های بسیاری وجود دارند اما بهترین آن ها را می توان بر اساس شاخص هایی که در بالا ذکر شده انتخاب نمود و به راحتی به آن اعتماد داشت.
شما برای خرید بهترین مارک ایزوگام هیرمان مستقیم از کارخانه ،انجام عملیات صادرات ایزوگام دولایه به کشور مورد نظر، دریافت گواهینامه های صادراتی و پلمپ گمرک پس از بارگیری، به کارشناسان متخصص واحد صادرات هیرمان اعتماد کنید.
راه های خرید بهترین ایزوگام دلیجان به این ترتیب است:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و با خرید از ما علاوه بر اطمینان و آرامش، غیرممکن ها را انتظار داشته باشید!

آیا ایزوگام با فویل را دولایه حساب می کنید؟

خیر – ایزوگام دولایه، یک لایه الیاف پلی استر و یک لایه تیشو دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام اصل دلیجان در انواع متنوع با استاندارد بالا

مجوزات صادرات توسط خود شرکت گرفته می شود؟

بله – تمامی مجوزات توسط خود شرکت گرفته می شود و پلمپ گمرکی هم درب کارخانه با نظارت کارشناس انجام می شود.

تحویل برای صادرات به چه صورت است؟

تحویل درب کارخانه با پلمپ گمرک، تحویل در بندر کشور خودمان، تحویل در بندر کشور مقصد و تحویل در شهر کشور مقصد.

همچنین بخوانید

guest

5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x