صادرات ایزوگام BOF درجه یک دلیجان

صادرات ایزوگام BOF با کیفیت درجه یک به بعضی از کشور های آسیایی از جمله عراق در حال انجام بوده و بعضی از شرکت های ایزوگام دلیجان حتی در مدت زمان بسیار کمی نیز که در زمینه صادرات ایزوگام BOF فعالیت می کنند توانسته اند سود های بسیار خوبی را به دست آورند.
عایق های رطوبتی صادراتی زمینه ایجاد رشد اقتصادی در کشور را فراهم کرده اند. امروزه قیر پلیمری و کیفیت آن در تولید بهترین مارک های ایزوگام نقش اساسی دارد.

کارخانه تولید ایزوگام دلیجان

شرکت های تولید انواع عایق های رطوبتی در زمینه صادرات رشد بسیار خوبی داشته اند. شرکت های بازرگانی در کشور با کارخانه های تولید کننده ایزوگام در حال همکاری بوده و با شرکت های خارجی قرارداد های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه ی تجارت گستره و صادرات ایزوگام BOF امضا کرده اند.
اغلب شرکت های بازرگانی برای این که بتوانند در زمینه ی همکاری با شرکت های خارجی در زمینه ی عرضه عمده ایزوگام عملکرد خوبی داشته باشند ابتدا نمونه هایی از این ایزوگام را برای شرکت های خارجی ارسال میکنند.

بر روی نمونه های ارسالی آزمایشات و بررسی های لازم انجام شده و در صورت تایید کیفیت و مرغوبیت محصول، اقدام به عقد قرارداد کوتاه و بلند مدت می شود.

صادرات ایزوگام BOF

شرکت های تولیدی بسیار زیادی در شهر دلیجان در زمینه ی صادرات ایزوگام BOF فعالیت می کنند و محصولات تولیدی آن ها مورد تایید بسیاری از شرکت های خارجی نیز می باشد و این مسئله باعث شده تا شرکت تولید کننده ایزوگام درجه یک دلیجان در بازار های جهانی به برند های معروف و معتبر شناخته شوند.
کارشناسان شرکت ما در زمینه ی روش های صادرات ایزوگام و شرایط آن آماده ی همکاری با شرکت های بازرگانی و تاجران با تجربه در زمینه ی صادرات ایزوگام می باشد.

لطفاً در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نیاز به راهنمایی در خرید با همکاران فروش ما تماس بگیرید. مهمترین مسئله در خرید ایزوگام و صادرات ایزوگام BOF، داشتن اطلاعات کامل نسبت به آن است.

صادرات ایزوگام BOF
ایزوگام بردین دلیجان مخصوص صادرات

مشخصات ایزوگام درجه یک مخصوص صادرات

خب در اینجا سوال می کنیم که آیا آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که ایزوگام‌های صادراتی باید دارای چه مشخصه‌هایی باشند تا مشتریان خارجی نسبت به خرید آن‌ها از تولیدکننده‌ها و تجار ایرانی رغبت نشان دهند؟
قبل از هر چیز به این موضوع باید اشراف کامل داشته باشیم که ایزوگام‌های تولید شده برای صادرات باید بر اساس استانداردهای بین المللی ساخته شوند. چنانچه این استانداردها رعایت شود می توانیم امیدوار باشیم که کشور ایران به عنوان یکی از تامین کنندگان ایزوگام در منطقه و جهان شناخته خواهد شد.
یکی از مهمترین نکاتی که بایستی تولید کننده های عایق های ایزوگام به آن توجه کنند این است که رول های ایزوگام با وزن های بین 40 تا 41 کیلوگرم و با ضخامت 4 میلیمتر تولید شوند.
این موضوع که در تولید ایزوگام صادراتی به معیارها و استانداردهای جهانی توجه کنیم اهمیت خاصی دارد. در بسیاری از کارخانه های تولید ایزوگام باید به بازاریابی محصول هم توجه شود که سهم بسزایی بر فروش ایزوگام دارد.
خوب دقت کنید که تولید و صادرات ایزوگام BOF بر اساس نیاز کشورهای مقصد و بر اساس شرایط آب و هوایی تولید شده باشد چرا که یکی دیگر از گزینه های موثر در فروش و صادرات ایزوگام BOF، دقت بر موارد ذکر شده است.

صادرات ایزوگام به کشورهای منطقه

اگر بخواهیم به بحث انواع عایق های رطوبتی بپردازیم مسلماً ایزوگام یکی از رایج ترین و اساسی ترین نوع عایق های رطوبتی در کشور و حتی در کشورهای خارجی است. ما در ایران به عنوان یکی از تولید کننده های برتر و شناخته شده در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی ایزوگام توانسته ایم جایگاه مناسب و مقبولی در منطقه برای خود فراهم آرویم.
کارخانه های تولید کننده ایزوگام های صادراتی تلاش می کنند که صادرات ایزوگام BOF ایزوگامهای درجه یک پلیمری را هر چه بیشتر به لیست محصولات صادراتی به کشورهای خارجی ارسال کنند.
صادرات ایزوگام به کشورهای خاورمیانه ،همسایگان ایران، کشورهای اروپایی و حتی به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به عنوان هدفی متمرکز برای شرکتهای تولید کننده ایزوگام دلیجان تبدیل شده است.
دریافت استانداردها و ایزوهای معتبر و همچنین تولید بهترین مارک ایزوگام با گواهینامه های معتبر، پلمپ گمرک درب کارخانه و فروش عمده با قیمت مناسب، هموار کننده راه صادرات ایزوگام BOF نه تنها به کشورهای منطقه بلکه به کشورهای مختلف در قاره های دیگر است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام صادراتی پلیمری دلیجان

در حال حاضر با تغییر استانداردها و دستورالعمل های تولید انواع عایق های رطوبتی دقت بر انتخاب نوع قیر و مواد اولیه مصرفی در تولید انواع ایزوگام دلیجان بسیار بیشتر از گذشته است. ایزوگام پلیمری درجه یک، از محصولاتی است که به کشورهایی مانند عراق و افغانستان صادر می شود.
صادرات ایزوگام BOF هم به دلیل ارزان تر و اقتصادی تر بودن در این کشورها بیشتر مورد استقبال است اما ایزوگام پلیمری دارای مشخصات و ویژگی هایی است که حتی کشورهایی مانند عراق و افغانستان که توان مالی بالایی هم ندارند ترجیح میدهند آن ها را خریداری کنند.
ایزوگام پلیمری دلیجان دارای استحکام و ماندگاری بالاتر، ضخامت استاندارد و با وزن بین 40 تا 50 کیلوگرم در هر رول تولید می شود. چسبندگی و طول عمر این محصولات منحصر به فرد است و توسط برندهای معتبر در ایران تولید می شود و به این جهت هم برای صادرات و ارسال به دیگر کشور آماده سازی می شود.

شرکت تولید عایق رطوبتی ایزوگام هیرمان دلیجان را می توان نمونه ای درخشان از تولید کننده ای موفق با انواع ایزوگام تک لایه، دو لایه و سه لایه، ایزوگام فویل دار و بدون فویل و ایزوگام های طرح دار و سنگریزه ای معرفی نمود.

ایزوگام طرح آجری صادراتی
ایزوگام طرح آجری با ویژگی های برتر

ایزوگام پلیمری چسبی با ویژگی های برتر

علاوه بر صادرات ایزوگام BOF که از قیر دمیده تولید می شود و نسبت به ایزوگام BPP ماندگاری کمتری هم دارند، انواع عایق های رطوبتی که بر پایه قیر پالایشگاهی تولید می شوند و از انعطاف و استحکام بالایی هم برخوردارند برای ارسال به کشورهای مختلف تولید می شوند.
ایزوگام پلیمری چسبی نمونه ای از این تولیدات است که به صورت مایع تولید می شود. فناوری نانو در تولید این محصول به کار رفته است و بی رنگ هم هست. در این جا به چند ویژگی و خصوصیت این محصول اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

  • این نوع از عایق ها در برابر گزمت و سرما مقاومت بی نظیری دارند. این محصولات برای کشورهای سردسیر بسیار مناسب است.
  • این نوع ایزوگام از نفوذ آب به لایه‌ های پایین مانند سقف جلوگیری کرده و در هر منطقه قابل استفاده است.
  • کیفیت بالای این محصول موجب می شود که در هنگام اجرای ایزوگام پلیمری درجه یک هیچ چین و چروکی ایجاد نشود.
  • ایزوگام استاندارد پلیمری دارای ضمانت نامه معتبر است برای بیش از 15 سال دوام دارد.
همچنین بخوانید:
ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان

صادرات ایزوگام BOF با قیر اکسیده

تولید ایزوگام BOF با قیر اکسیده یکی از انواع عایق های رطوبتی است که به همراه یک لایه فایبر گلاس تیشو یا نمد الیاف شیشه و یک لایه پلی استر نبافته، در پروژه های مختلف به کار برده می شود.
ایزوگام با قیر اکسیده به دو دسته ایزوگام ساده و ایزوگام با روکش فویل دار آلومینیوم تقسیم بندی می شود.
ایزوگام ساده برای مکان هایی که با پس از نصب ایزوگام، با سرامیک، موزاییک و یا سنگ پوشش داده می شوند مناسب است.
ایزوگام فویل دار علاوه بر ایجاد زیبایی روی سطح کار، باعث انعکاس اشعه UV خئرشید و کااهش جذب گرما در سقف و دیوار ساختمان می شود.
ایزوگام روکش دار برای عایق کاری تمامی سطوح ساختمانی مانند سقف های مسطح و شیبدار، سرویس های بهداشتی، پی ساختمان، دیوارها، استخر و آب نما کاربرد دارد.

قبل از خرید عایق رطوبتی ایزوگام برای صادرات ایزوگام BOF نیاز است که با کارشناسان فروش در واحد صادرات تماس بگیرید. این کار موجب می شود که بهترین عایق رطوبتی را به قیمت مناسب خریداری کنید.

کاربرد ایزوگام اکسیده و ایزوگام پلیمری

ایزوگام با قیر اکسیده کاربردهای صنعتی داشته و برای عایق کردن بام و کف، لاستیک ها و پوشش لوله و رنگ ها به کار میرورد. دسته بندی و کد گذاری قیر اکسیده به کمک نقطه نرمی و درجه نفوذ است. در کنار اسم قیرهای ایرانی حرف  R  قبل از اعداد نقطه نرمی و درجه نفوذ را نشان میدهد. قیر اکسیده از معیارهای حلالیت و کاهش وزن در اثرات حرارت نیز مطابق استاندارد پیروی می‌کند.
بوی گازوئیل و دود که هنگام نصب قیر اکسیده به مشام میرسد، نشان دهنده این است که عایق رطوبتی ایزوگام از این قیر تهیه و ساخته شده است.
اما خب ایزوگام بر پایه قیر پالایشگاهی درجه یک که به قیر 70/60 شناخته می شود (قیر درجه یک) ساخته شده و بسیار مرغوب است.
قیر خالص از محصولات پالایش نفت خام استخراج شده از دکلهای نفتی است. با حرارت دادن قیر خالص در پالایشگاه های تولید قیر، بنزین، حلال های نفتی، نفت چراغ، نفت گاز، و سایر روغن های سبک آن در برج های تقطیر پالایشگاه جدا کرده و در گرما حدود 380 درجه (در فشار عادی) قیر باقی مانده از آن به صورت جامد و نیمه جامد خواهد بود.
عایق رطوبتی ایزوگام تولید شده با قیر خالص برای آب بندی بام با پوشش آسفالت، سیمان و موزاییک مناسب است. به این ترتیب نام گذاری قیرهای خالص با درجه بندی نفوذشان انجام می‌شود.

یکی از نشانه های ایزوگام با قیر مرغوب پالایشگاهی، بوی خوش قیر است که به دلیل فاصله مولکولی دارای چسبندگی فوق العاده است و به این ترتیب ضخامت کمتری هم دارد.

در این ویدیو خط تولید و بارگیری ایزوگام هیرمان را تماشا می کنید. این محصول ۵ میلی متر ضخامت و ۵۰ کیلوگرم وزن دارد. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با قیر خالص پالایشگاهی و مواد اولیه درجه یک تولید شده و به همین سبب انعطاف پذیری و چسبندگی عالی دارد.


صادرات ایزوگام BOF با پلمپ گمرک

یکی از مواردی که در هنگام تولید ایزوگام صادراتی رعایت می شود، این است که عایق رطوبتی تولید شده منطبق بر ثبت سفارش و بر اساس نوع آب و هوا و منطقه جغرافیایی کشوری که ایزوگام دلیجان در آن استفاده می شود تولید می شود.
ایزوگام پلیمری سردسیری برای مناطقی بسیار سرد و ایزوگام گرمسیری برای مناطق پربارش و گرم مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین استانداردهایی مانند CE اروپا و ایزو 9001 از جمله گواهینامه هایی است که بایستی کلیه محصولات صادراتی داشته باشند.
مجموعه هیرمان با تولید و صادرات ایزوگام BOF به کشورهای مختلف، ایجاد اشتغال و ارزآوری و به دست آوردن سهم ایران برای صادرات محصولات صنعتی را رقم زده است.
ایزوگام های مخصوص صادرات پس از تولید و بسته بندی در پالت، بارگیری شده و تحت نظارت کارشناس، پلمپ گمرکی شده و سپس روانه بازارهای مرزی می شوند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

مجموعه تولیدی هیرمان برای صادرات به همه کشورهای اطراف ایران از تمام ظرفیت تولید خود استفاده می کند و محصولاتی مانند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان را با ضمانت نامه 200 ماهه راهی بازارهای خارجی می کند.

لیست قیمت انواع ایزوگام ویژه صادرات

صادرات ایزوگام BOF و یا دیگر محصولاتی که در کارخانجات تولید کننده ایزوگام به این منظور تولید شده اند از استانداردها و دستورالعمل های قانونی تبعیت می کنند. پس از کیفیت عایق رطوبتی ایزوگام نوبت به قیمت این محصول میرسد که می تواند در ایجاد بازار رقابتی تاثیرگذار باشد.
در طی سال های اخیر شاهد نوسان و تغییر مداوم نرخ و قیمت ایزوگام بوده ایم که به جهت تغییر در قیمت قیر و دیگر مواد اولیه به ناچار در بهای کلی ایزوگام تغییرات زیادی ایجاد کرده است.

برای دریافت قیمت به روز محصولات و برآورد افزایش و یا کاهش بهای صادرات ایزوگام BOF و همچنین امکان ایجاد خرید مناسب تر و بررسی راه های صادرات ایزوگام BOF و ایزوگام سردسیری و گرمسیری با واحد صادرات تماس بگیرید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

خب مسلم است که شرکت ها و بازرگانی های فعال در زمینه صادرات و همچنین انبوه سازان همواره برا خرید محصول با قیمت مناسب و البته کیفیت خوب تلاش می کنند.
در طرح خرید مستقیم از کارخانه تولید ایزوگام دلیجان به صورت عمده این امکان برای نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان و همچنین برای فعالین این حوزه فراهم شده است.
خرید و صادرات ایزوگام BOF بی واسطه از درب کارخانه ایزوگام، اطمینان شما از کیفیت محصول و قیمت فروش مناسب را برای خریداران عمده فراهم میکند.

محصولاتی که می توانید مستقیم از کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان به صورت عمده و بدون واسطه و به قیمت مناسب خریداری کنید عبارتند از: ایزوگام هیرمان دلیجان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام حلزون دلیجان و ایزوگام طوفان شرق دلیجان در انواع مختلف. برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش ارتباط بگیرید.

ایزوگام سور صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان

راه های خرید بهترین مارک ایزوگام هیرمان دلیجان

راه های خرید و صادرات ایزوگام BOF و جستجوی بهترین مارک ایزوگام دلیجان بسیار زیاد است اما حتماً دقت کنید که این اطلاعات را از منابع معتبر و کارخانه های تایید شده دریافت کنید.
برای خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان و صادرات ایزوگام BOF با کمترین قیمت و برای افزایش روند سرعت کار، از روش های خرید حضوری و غیر حضوری اقدام کنید.
تماس های تلفنی با کارشناسان ما راه خرید بهترین برند ایزوگام دلیجان (ایزوگام هیرمان دلیجان) را برای شما هموار میکند.

در اینجا به دو سوال پرتکرار شما پاسخ میدهیم:

مجوزات صادرات توسط خود شرکت گرفته میشود؟

بله تمامی مجوزات توسط خود شرکت تهیه میشود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

محصولات چه استاندارد هایی دارند؟

 استاندارد ملی ایران، CEاروپا، ISO9001

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x