ایزوگام روکشدار چیست؟

ایزوگام روکشدار با لایه ای از فویل آلومینیومی پوشانده میشود که هم حفاظت از مواد تشکیل دهنده را به عهده دارد و هم از عایق رطوبتی ایزوگام در برابر عوامل محیطی محافظت می کند. در این صورت عمر ایزوگام و استحکام ساختمان افزایش یافته و میزان وارد شدن خسارات را به مقدار قابل توجهی کاهش میدهد. حتی ممکن است روکش ایزوگام شنی، سنگریزه ای، ماسه ای و طرح دار و یا پودری باشد که هر یک کاربرد خاص خود را دارد.

ایزوگام روکش دار چیست؟

برای عایق بندی و پوشش سطوح نیاز است که از عایق های موجود در بازار استفاده کنید که ایزوگام به جهت کیفیت، قیمت و اجرای آسان به عنوان گزینه ابتدایی در نظر گرفته می شود. ایزوگام روکش فویل دار به صورت دولایه در مجموع بیشترین مصرف را در پروژه های ساختمانی و برای نصب بر روی پشت بام به خود اختصاص میدهد.
لایه پوشاننده که معمولاً قطر 16 یا 32 میکرون دارد بر زیبایی و استحکام هر چه بیشتر عایق رطوبتی تاثیر مستقیم دارد. ایزوگام فویل دار موارد مصرف بالایی دارد و در پوشش سقف و بام ساختمان و دیوارها و همچنین برای پارکینگ ها و زمین های بازی استفاده میشود.

ایزوگام روکشدار که عمدتاً ایزوگام دو لایه فویل دار است در بیشتر مناطق ایران و حتی برای صادرات عرضه می شود و این محصول در سراسر کشور بسیار پر مصرف است.

انتخاب ایزوگام باکیفیت

عایق رطوبتی ایزوگام امروزه در ساختمان سازی ها نقش مهمی ایفاء میکند و همان طور که میدانید با توجه به این که هزینه مصالح ساختمانی و ساخت مسکن بسیار بالاست، نیاز است که بنای ساختمان در مقابل فرسودگی ها و عوامل ایجاد کننده فرسایش حفظ شود.
یکی از عوامل بسیار مهم در فرسودگی ساختمان ،رطوبت و نم است. اگر بنای شما در مقابل رطوبت حفظ نشوند خیلی زود افت کرده و عمر ساختمان کم میشود. اینجاست که پای خرید ایزوگام دلیجان با کیفیت و استاندارد بالا اهمیت پیدا میکند.

ایزوگام روکش دار و البته کلاً عایق های رطوبتی بسیار کاربردی هستند و از این جهت لزوم انتخاب و خرید ایزوگام مطابق با اصول را ضروری کرده و موجب ایجاد نتایج عالی می شود.

بهترین ایزوگام پلیمری دلیجان

به طور کلی انتخاب و خرید ایزوگام یک مسئله مهم است، چرا که اگر در انتخاب بهترین ایزوگام دقت نکنید مواردی از قبیل پرداخت قیمت بالاتر برای ایزوگام و عدم نتیجه دلحواه به وجود میاید. یعنی اگر ایزوگام روکش دار کیفیت پایین و ارازن بخرید هیلی زود مجبور به تعویض و بازسازی شده و باید هزینه بیشتری بپردازید.
زمانی هم که عایق ایزوگام متناسب با کاربرد انتخاب نشود نتجه دلحواه حاصل نمیشود. به طور مثال برای قسمت هایی که آبریز زیادتر است بهتر این است که از ایزوگام روکشدار دولایه استفاده کنید و اگر ایزوگام تک لایه استفاده شود، کیفیت کار قطعاً پایین می آید.

پس انتخاب و نوع ایزوگام باید حتماً مورد بررسی قرار بگیرد. برای خرید ایزوگام نیاز است که بتوانیم عایق مناسب با کاربرد خود را انتخاب کنیم. می توانید ایزوگام را با مشاوره یک مشاور متخصص خریداری کنید.

ایزوگام روکشدار بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با روکش فویل آلومینیوم


مشخصات ایزوگام ویژه فویلدار

ما در این قسمت شما را با مشخصات ایزوگام روکشدار درجه یک آشنا می کنیم. در تولید ایزوگام های دولایه از پلی استر مرغوب و تیشوی درجه یک و فویل آلومینیومی 14 میکرون استفاده شده است. ایزوگام روکشدار درجه یک دارای ضمانت نامه کتبی کارخانه و بیمه 5 ساله است.
مشخصات فنی هر رول ایزوگام فویلدار دولایه که برای مصارف داخلی و صادراتی توصیه می شود عبارتند از:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

  1. دارای مقامت کششی عالی و فوق العاده در برابر حرارت، ضربه، فشار
  2. نفوذ ناپذیری زیاد ایزوگام روکشدار در برابر آب
  3. تولید شده از بهترین متریال با فناوری روز
  4. مناسب برای هر نوع اقلبم و آب هوا اعم از گرمسیری و سردسیری
  5. قیمت بسیار مناسب در برابر کیفیت فوق ممتاز و بی رقیب
  6. چسبندگی عالی بر روی هر سطح
  7. مقاوم در برابر اشعه UV و اشعه فرا بنفش

ایزوگام روکشدار دو لایه،دارای گواهینامه‌های ISO 9001، CE، TUV و نشان ملی استاندارد بوده و با ضخامت های 3.5، 4 و 5 میلیمتر با وزن های 40،42 و 50 کیلوگرم تولید میشود.

تفاوت ایزوگام روکشدار و ساده

عایق ایزوگام فول دار در بیشتر کارخانه ها با فویل آلومینیومی پرس میشود. این نکته را فراموش نکنید که فویل (روکش) در کیفیت ایزوگام نقش نداشته اما منافعی دیگر دارد که یکی از آن ها وجودیک لایه عایق اضافی و جلوگیری از نفوذ آب به لایه های پایین تر است. فویل می تواند 85% نور خورشید را بازتاب دهد و همچنین یک نمای ساده و زیبا و جذاب به فضا می دهد.
در ایزوگام ساده از فویل آلومینیومی استفاده نشده و به جای آن بک لایه پودر تالک با لایه نایلون به کار گرفته میشود. کیفیت ایزوگام روکشدار و ایزوگام ساده بسیار عالی است.

ضخامت کمتر ایزوگام ساده موجب میشود که از این نوع ایزوگام در مناطقی که کمتر در معرض رطوبت قرار می گیرند، استفاده می شود. قیمت این محصول کمتر از ایزوگام روکشدار است.

کاربرد ایزوگام بدون و فویل دار گدام است؟

ایزوگام روکشدار برای مناطقی که به مدت زیادی در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرند استفاده می شود. روکش ایزوگام باعث انعکاس نور خورشید می شود و عمر ایزوگام را طولانی تر میکند. در زمستان فویل نور خورشید را جذب کرده و برف را سریع تر آب میکند و پشت بام را با ایزوگام دولایه فویل دار پوشش دهی می کنند.
ایزوگام بدون فویل یا ساده در مکانهایی مانند سرویس های بهداشتی کاربرد دارند. ایزوگام ساده برای زیر کار و برای مکان هایی که نور خورشید نمی تابد مناسب تر است. اگر پشتبام را پس از عایق کاری موزاییک کنند بهتر است از ایزوگام ساده استفاده کنید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

گر چه مقاومت ایزوگام روکشدار دولایه بیشتر از ایزوگام ساده است اما انتخاب و خرید هر یک باید با شناخت و مشاوره های تخصصی صورت گیرد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


قیمت ایزوگام روکشدار و ساده

ایزوگام روکشدار به دو صورت تک لایه و دو لایه تولید می شود و عمده مصرف آن ها در مکان هایی است که در معرض باد و باران و نم قرار دارند. قیمت ایزوگام روکشدار گران است و تحت تاثیر قیر مصرفی که از بهترین قیر پالایشگاهی است مستقیم از کارخانه بارگیری و حمل می شود. قیمت ایزوگام ساده ارزات تر است اما دلیل بر بی کیفیت بودن آن نیست.
دلیل اصلی استفاده از پودر به عنوان روکش است که قیمت ارازن تری دارد. هر یک از این محصولات در جای مخصوص به خود اگر نصب شوند کارایی بالایی خواهند داشت.

با توجه به نوسانات قیمت بازار، نمی توان نظر قطعی در مورد قیمت ایزوگام داد، به همین دلیل لازم است با واحد فروش تماس حاص فرمایید و قیمت ها را به روز دریافت کنید.

ایزوگام دولایه طرح دار درجه یک

در واقع ایزوگام روکشدار (ایزوگام فویلدار) از فویل های آلومینیومی ساده در تولید آن ها استفاده می شود که برای پشت بام، دیوار، کف استخرها، دیواره های جانبی و سدها و تونل ها بهترین گزینه هستند. امروزه عایق ایزوگام طرح دار یکی از محصولات جدید و نوین به شمار میرود که فویل استفاده شده در آن از طرح ها و نقش های بسیار زیبا بهره مند است.
ایزوگام طرح دار که با ضخامت 3.5 الی 4 میلی متر و و زن هر رول 40 کیلوگرم تولید می شود برای کف و دیواره استخرها، دیوارهای بیرونی، زمین های ورزشی و پارکینگها هم گزینه ای اقتصادی است و هم کاربرد آسان تری دارد. ایزوگام دولایه طرحدار توسط افراد متخصص اجرای می شود.

طرح ایزوگام های روکشدار رنگی بسیار متنوع است و بر اساس نوع طرح (چمنی، سرامیک، شش ضلعی، طرح آجری و آجرنما) و کاربرد و قیمت بازار، انتخاب ها و قیمت هر رول ایزوگام طرح دار متفاوت است.

بهترین مارک ایزوگام برای مناطق سردسیر

در اینجا به شما بهترین جنس ایزوگام که می تواند برای مناطق گرمسیری و سردسیری به صورت جداگانه تولید شود را به شما معرفی می کنیم. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان (ایزوگام 5 میلیمتر) بهترین مارک ایزوگام روکشدار در بازار شناخته می شود.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم و برخورداری از استانداردهای بالای تولید، بهترین و مرغوبترین برند ایزوگام در بازار ایران است که به کشورهای مختلف سردسیری هم صادر شده است. ایزوگام روکشدار هیرمان استانداردهای اروپا و قیمت و کیفیت را یکجا دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که برای 200 ماه ضمانت می شود زمستان های سرد و بارش برف های سنگین را به خوبی تحمل میکند.

ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان
فروش ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان از درب کارخانه

فروش ایزوگام دلیجان از کارخانه

در هنگام تولید انواع ایزوگام، همواره تقاضای بازار و میزان نیاز در نظر گرفته می شود و از آن جایی که خرید ایزوگام به صورت عمده مقرون به صرفه تر است و ارزان تر تمام می شود توصیه ما بر ان است که در فصل تولید و زمانی که ایزوگام ارزان عرضه می شود اقدام به ثبت سفارش نمایید و یا در فعالیت های بزرگ اقتصادی اقدام به پیش خرید ایزوگام نمایید.
فروش ایزوگام بی واسطه و مستقیم منجر می شود که ایزوگام را با قیمت ارزان تر تهیه کنید و دیگر این که می توانید محصول مورد نیاز خود را با مشاوره و در بهترین زمان ممکن خریداری کنید.

فروش عمده ایزوگام از درب کارخانه همواره برای نمایندگی های ایزوگام، انبوه سازان و صادر کنندگان اهمیت ویژه دارد و همکاری هر چه بیشتر تولید کننده و خریداران عمده را ساده تر میکند.

خرید عمده ایزوگام دلیجان

دقت داشته باشید که در هنگام خرید ایزوگام همیشه به کیفیت محصول توجه کنید. ساخت عایق رطوبتی برای عایق کردن و جلوگیری از نفوذ آب است، پس تحقق این هدف امری است که کارخانجات تولید کننده بر روی آن متمرکز میشوند.
اگر روش های تولید و استفاده از مواد اولیه به خوبی و طبق استاندارد صورت بگیرد قطعاً ایزوگام روکشدار و یا هر نوع ایزوگام به عنوان محصول نهایی از کیفیت بالایی برخودار خواهد شد. بررسی کیفیت ایزوگام کار آسانی نیست، پس آن را توسط افراد ماهر آزمایش کنید و یا از تولید کننده ای مطمئن خرید کنید.

برای خرید عمده ایزوگام روکشدار از این مجموعه تولیدی کافی است با کارشناس واحد فروش ارتباط گرفته و در کمترین زمان، بهترین خرید را تجربه کنید.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان را بهتر بشناسید

شرکت هیرمان دلیجان که یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین کارخانه های تولید ایزوگام دلیجان است با برندهای درجه یک و معتبر که به بهترین مارک های ایزوگام شهرت دارند فعالیت می کند. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان و ایزوگام طوفان شرق دلیجان، محصولات این کارخانه هستند.
ایزوگام های الاستیکی، الاستومری، پلاستیکی، ایزوگام روف گاردن و انواع ایزوگام روکشدار و طرح دار و ساده و ایزوگام های تک لایه، دولایه و سه لایه، به صورت سفارشی در این مجموعه تولید و به صورت عمده با قیمت روز عرضه میشود.

از صفحه ارتباط با ما، شماره تلفن کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان و راه های تماس را می توانید دریافت و جهت ثبت سفارش خرید اقدام کنید.

ایزوگام طرح آجرنما
ایزوگام طرح آجرنما

راه های خرید ایزوگام بی واسطه از کارخانه

شرکت هیرمان دلیجان به صورت مستقیم با نمایندگی های فروش ایزوگام، انبوه سازان و شرکت های پیمانکار که در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کنند، همکاری نزدیکی داشته و این همکاری ها روز به روز گسترده تر میشود. صادرات ایزوگام روکشدار و انواع عایق رطوبتی ایزوگام به کشورهای اطراف ایران هم چنان ادامه دارد.
برای خرید ایزوگام از کارخانه می توانید به صورت مستقیم و حضوری و مراجعه به دفتر کارخانه و یا دفتر مرکزی در تهران اقدام کنید.
خرید غیر حضوری از طریق مراجعه به سایت و تماس تلفنی هم امکان پذیر است. ثبت سفارش خرید ایزوگام به سادگی امکان پذیر است.

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و امکان خرید ساده و دلپذیر را برای شما فراهم آورده ایم.

سوالات متداول

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه با قیمت عالی

فرق ایزوگام ساده و ایزوگام روکشدار چیست؟

ایزوگام فویلدار، دارای فویل آلومینیومی است و برای سقف مناسب است است ولی ساده نایلکس است و برای داخل ساختمان و سرویس ها مناسب است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام پلی اتیلنی چیست؟

منظور ازپلی اتیلن همان پلاستیک است که ما هم تولید داریم و پلی اتیلن یک اصطلاح علمی است.

همچنین بخوانید

guest

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x