آیا می توان ایزوگام دو لایه پلیمری بردین دلیجان را به صورت مستقیم و با قیمت کارخانه خریداری کرد؟

ایزوگام دو لایه پلیمری یکی از انواع عایق های ضد رطوبت جدید و منحصربه فرد می باشد که علاوه بر داشتن لایه پلی استری دارای یک لایه تیشو نخی نیز می باشد که باعث افزایش مقاومت و استحکام ایزوگام در برابر شرایط جوی مختلف می شود.

ایزوگام دولایه پلیمری خوب را خریداری کرد؟

با داشتن اطلاعات تخصصی و مهم در هنگام خرید عمده ایزوگام دو لایه از هر شرکتی به راحتی می توان انتخاب های خوب و عالی را داشت.

یک ایزوگام دو لایه خوب باید از قیر پلیمری تهیه شده باشد زیرا قیر پلیمری همان قیر پالایشگاهی خالص 60/70 می باشد که بهترین نوع قیر برای یکپارچه سازی ایزوگام محسوب می شود.

ایزوگام دو لایه خوب تا دما ی۱۲۰ درجه سانتی گراد دارای مقاومت بوده و همچنین نقطه ی اشتعال آن نیز ۲۵۰ درجه سانتی گراد و ضخامت آن نیز باید حداقل ۴ میلی متر باشد و از بهترین اصلاح کننده های APP و SAS با استفاده از فناوری جدید برای ایجاد بهترین خواص لازم در ایزوگام استفاده شده است.

 

ایزوگام دو لایه پلیمری

ایزوگام دو لایه پلیمری

ایزوگام دو لایه پلیمری بردین دلیجان باکیفیت

تمامی پرسنل شرکت ما از جمله مهندسان، متخصصان و کارشناسان در مجموعه ی ایزوگام بردین سعی در تولید محصولاتی منحصربه فرد داشته اند که از طریق ان بتوانند با شرکت های خارجی رقابت کرده و سهم صادرات خود را افزایش دهند.

پخش فروش ما در گروه تولیدی بردین همواره با ایجاد طرح ها و شرایط فروش ویژه تاجران و شرکت های بازرگانی را جذب کرده و ایزوگام دو لایه پلیمری بردین دلیجان را در حجم وسیع در بازار های داخلی و خارجی از طریق آن ها عرضه نماید و امکان فروش ایزوگام به صورت مستقیم و از درب کارخانه را نیز برای مشتریان فراهم نموه است.

مشاوران و کارشناسان فروش ما در مجموعه تولیدی بردین آماده ی پاسخگویی به سئوالات مشتریان در همه روزه بوده و اطلاعات مورد نیاز آن ها را نیز به صورت تخصصی ارائه می کنند.

[button color=”green” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

همچنین بخوانید:
ایزوگام دو لایه شرق کارخانه دلیجان