ایزوگام 1 دلیجان تولید شده با قیر خالص پالایشگاهی

ایزوگام 1 دلیجان یعنی عایق رطوبتی که هم کیفیت مناسب و هم قیمت مناسب دارد و با قیر خالص پالایشگاهی 60/70 تولید شده است. امروزه در شرکت تولیدی هیرمان دلیجان شاهد تنوع در تولید ایزوگام و دامنه تولید گسترده ای هستیم که به واسطه مواد اولیه در دسترس و ترکیبات بسیار باکیفیت به همراه ماشین آلات تمام اتوماتیک، به صورت انبوه از درب کارخانه به صورت مستقیم عرضه می شود. بهترین مارک های ایزوگام هیرمان را در این مطلب به شما معرفی کرده و نحوه خرید و قیمت محصولات را بررسی می کنیم.

شرکت ایزوگام 1 دلیجان

ایزوگام دلیجان (isogam) با وزن سبک تر و ضخامت کمتر، بعلاوه مواد اولیه با کیفیت و همچنین ماندگاری و طول عمر بالاتر نسبت به بقیه روش های عایق کاری توانسته است از محبوبیت و جایگاه ارزنده ای برخوردار شود. قابلیت نصب آسان، ترمیم و تعویض ساده پس از اتمام عمر مفید و سرعت در نصب ایزوگام از عواملی است که این محصول را نسبت به انواع دیگر متمایز نموده است. در این میان تولید ایزوگام 1 دلیجان در شرکت هیرمان تجربه ای بسیار ارزشمند است. در ادامه شما را با شرکت ایزوگام هیرمان بیشتر آشنا می کنیم.

در شرکت تولیدی ایزوگام 1 دلیجان هیرمان،کیفیت تصادفی نیست و نشان از وجود تفکر اصولی و بر اساس تشخیص نیازهای واقعی خریدار و مشتری دارد. هیرمان غیر ممکن ها را تبدیل به ممکن کرده است.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

ایزوگام 1 دلیجان هیرمان را می توانید در هر زمان و هر موقعیتی برای آزمایشات متعدد کنترل کیفیت انتخاب و در بوته آزمایش قرار دهید. مواد اولیه به کار رفته در تولیدات این کارخانه تماماً از برند های قابل اعتنا و اطمینان تهیه می باشد و قبل از استفاده و سپردن به خط تولید از سوی واحد کنترل کیفیت مورد آزمایش و تست های استاندارد قرار می گیرد و پس از تایید این واحد جهت بهره برداری مراحل خود را طی می نماید. خرید ایزوگام از کارخانه را برای خریدار فراهم کرده تا بهترین ها راتجربه کند.

کلیه سیستم خرید و تولید و انبار و حتی فروش بر اساس قوانین و قواعد پذیرفته شده داخلی و بین المللی صورت می گیرد و شما با اطمینان از محصولات هیرمان می توانید استفاده نمائید.

قیمت ایزوگام 1 دلیجان از درب کارخانه

ایزوگام ها در بستر زمان و مکان و برای ایجاد سدی در برابر نیروهای طبیعت شکل گرفتند و چرخه تولید بسیار جالبی را پشت سر گذاشته است. از آسفالت و قیر گونی به سمت لایه ایزوگام در حرکت بوده است. وقتی ایزوگام 1 دلیجان را نگاه می کنیم و به لایه های تشکیل دهنده آن فکر می کنیم رد پای طبیعت و مواد اولیه طبیعی را در آن می بینیم. قیر، پودر تالک، تیشو، پلی استر، فیلم پلی اتیلن و حتی مواد بسته بندی؛ همه از طبیعت آورده شده اند و با تغیرات در آنها و ترکیب کردن آنها با هم  به این محصول رسیده ایم.

ما با ایزوگام هیرمان در برابر طبیعت ایستاده ایم تا شما امنیت و آرامش را حس کنید. قیمت ایزوگام 1 دلیجان را از واحد فروش به روز دریافت کنید.

کارخانه تولید ایزوگام 1 دلیجان
ایزوگام مرغوب و استاندارد بردین دلیجان با قیمت کم نظیر

قیمت هر رول ایزوگام دلیجان

در پاراگراف قبلی از مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام 1 دلیجان صحبت کردیم و در اینجا اشاره می کنیم که نوسان قیمت مواد اولیه و از جمله مهمترین آن ها یعنی قیر در قیمت نهایی ایزوگام نقش بسزایی دارند. لیست قیمت ایزوگام به روز منتشر می شود و چرا؟ قیمت مواد اولیه در سال های اخیر نوسانات بسیاری داشته است و شرکت ایزوگام هیرمان، اقدام به اطلاع رسانی و انتشار لیست قیمت محصولات خود به قیمت روز می نماید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای دریافت قیمت هر رول ایزوگام کافی است که از منوی ارتباط با ما با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان ارتباط بگیرید.

ایزوگام درجه یک دلیجان با بهترین کیفیت

از جمله مشخصات استانداردی که می توان برای یک عایق ایزوگام و با یفیت برشمرد مقاومت بالا در برابر حرارت و توان تحمل و نفوذ ناپذیری در مقابل باران و رطوبت است. همچنین می توان کمی تخصصی تر هم به این عایق نگاه کرد و انتظارات بیشتری را از این محصول داشت. مثلاً ارائه مقاومت مناسب در برابر نیروهای کششی و تاب آوری بیشتر در طی عمر مفید ایزوگام 1 دلیجان بیشتر به چشم می خورد. ایزوگام درجه یک، کیفیت و قیمت مناسب را توام با هم دارد.

شما می توانید با مراجعه به سایت ایزوگام هیرمان از تجربه مشاورین و کارشناسان این شرکت تولیدی بصورت رایگان بهره لازم را ببرید.

سایت فروش ایزوگام درجه 1

می توان از ایزوگام خوب انتظار داشت که حداقل 10 سال بطور مستمر و مداوم بقا داشته باشد، و در همین ده سال در مقابل انواع باران های کم و زیاد و سرمای زیاد و نشستن برف روی آن بتواند خود را اثبات کند. ایزوگام درجه 1 دلیجان که در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شود دارای تمام مشخصات یک محصول خوب باکیفیت است. ما به شما پیشنهاد می دهیم که از ایزوگام باکیفیت استفاده کنید ممکن است در وهله اول نگران هزینه و قیمت آن باشید اما متوجه خواهید شد که ارزش دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر در مورد محصولات هیرمان از طریق کارشناسان قابل دریافت است.

مرکز فروش ایزوگام به قیمت کارخانه

وقتی صحبت از فروش ایزوگام 1 دلیجان به صورت اینترنتی می شود می توانیم شرکت ایزوگام هیرمان را یکی از پیشتازان فروش ایزوگام به صورت آنلاین معرفی کرد. از مهمترین مزیت های فروش اینترنتی ایزوگام می توان موارد زیر را دانست:
1. کاهش هزینه های خریدار
2. دسترسی بیشتر به انواع محصولات
3. فروش بی واسطه از درب کارخانه
4. معرفی بهتر تمام محصولات
5. اعلام قیمت ها به روز
6. همکاری مداوم تولید کننده و خریدار عمده ایزوگام

پیشنهاد دریافت مشاوره قبل از اقدام به خرید ایزوگام 1 دلیجان را به شما داده و بهترین برندهای ایزوگام هیرمان را به شما معرفی خواهیم کرد.

0016 - ایزوگام 1 دلیجان تولید شده با قیر خالص پالایشگاهی
ایزوگام فویل دار حلزون مناسب برای پشت بام

بهترین ایزوگام فویل دار بازار برای پشت بام

ایزوگام 1 دلیجان مقاومت بسیار بالائی در برابر حرارت از خود نشان مکی دهد و هم اینکه با نفوذ ناپذیری بالا از هجوم باران های سیل آسا پایداری خوبی از خود نشان می دهد. ایزوگام برای استفاده در هر مکانی که نیاز به عایق داشته باشد می تواند به کار گرفته شود. ایزوگام برای پشت بام و کف استخر و دیوارها و نمای بیرونی استفاده می شود. علاوه اینکه اکنون با تولیدات بسیار متنوع از نظر شکل ظاهری هم بعنوان نما قابل استفاده است. طبق ثبت سفارش در هیرمان، تولید انواع ایزوگام دلیجان بر طبق استانداردها انجام می شود.

شرکت هیرمان تولید کننده برتر محصولاتی بی نظیر است که ایزوگام 1 دلیجان را در بازارهای داخلی و خارجی به خوبی معرفی کرده است.

بهترین مارک ایزوگام 1 دلیجان کدام است؟

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد. بهترین مارک ایزوگام در بازار توسط شرکت هیرمان با ضمانت نامه و بیمه نامه به فروش می رسد.

ایزوگام 1 دلیجان هیرمان بهترین برند ایزوگام در داخل کشور است که کیفیت، دوام، مقاومت و کاربری آسان آن باعث شده، گزینه ممتاز برای مالکین، معماران، موسسات عایق کاری و آب بندی، به حساب آید.

ایزوگام درجه یک بردین چه مشخصاتی دارد؟ ایزوگام صادراتی ۴ میلیمتر بردین دلیجان برای ۱۰ سال ضمانت می شود. در ویدئوی زیر مشاهده نمایید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


بهترین ایزوگام مناسب برای دیوار

تغییرات همیشه بصورت فراگیر اتفاق نمی افتد و در زمان های متفاوت سرایت می کند. کسانی سفر می کنند و بسته به تجربه و تخصص خود بعضی چیزها نظر آنها راجلب کرده و به بازگشت به محل زندگی به دنبال ایجاد تغییر می روند و این رویه ادامه پیدا می کند تا محصول و یا ایده ای فراگیر و همه گیر می شود. تولید ایزوگام 1 دلیجان برای نمای بیرونی ساختمان و برای دیوار هم از جمله تولیداتی است که هم جدید است و هم بسیار زیبا که نظر خریدار را می تواند جلب کند. ایزوگام طرح دار هیرمان را تجربه کنید.

ایزوگام طرح دار به صورت دو لایه و با پوشش فیلم در رنگ ها و طرح های بسیار زیبا تولید می شود که در وب سایت هیرمان می توانید نمونه های تولید شده و کاربرد هر یک را مشاهده کنید.

لیست قیمت ایزوگام صادرتی را از کجا بگیرم؟

هر شرکتی دارای چندین برند می باشد و محصولات خود را با قیمت و کیفیت های مختلف به بازار عرضه می کند در این بین شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت ایزوگام با کارشناسان و واحد فروش آن شرکت ارتباط بگیرید تا لیست قیمت ایزوگام را دریافت نمایید. در شرکت هیرمان هم شاهد تولید سه برند بسیار مرغوب هستید که می توانید با توجه به نوع پروژه، تناژ مورد نیاز و کیفیت و قیمت و نوع آب و هوا به سادگی اقدام به ثبت سفارش خرید بهترین ایزوگام کنید. چرا که کیفیت مناسب و قیمت مناسب از مهمترین شاخصه های محصولات شرکت ایزوگام هیرمان است.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در شعار خود لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان را قرار داده است که نشانگر این است که مصرف کننده بدون هیچ دغدغه ای میتواند ایزوگام خود را از این واحد تولیدی تهیه نماید.

محصولات متنوع شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند، تولید کننده ایزوگام 1 دلیجان بوده و از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میل و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام طرح دار بردین و حلزون صادراتی دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

به اذعان مشتریان ما در پروژه های مختلف و بزرگ در سراسر کشور، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بهترین جنس ایزوگام بوده و کیفیتی بالاتر از استانداردهای معمول دارد.

بهترین برند ایزوگام صادراتی دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

نحوه خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

برای تهیه و خرید ایزوگام 1 دلیجان از شرکت هیرمان ما به شما راه های ساده و مطمئن را پیشنهاد می دهیم. بهترین مارک های ایزوگام در بازارهای داخلی و خارجی تولید و به قیمت مناسب از درب کارخانه هیرمان بارگیری می شوند. راه های خرید محصولات هیرمان عبارتند از:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و در صورت تمایل جهت دریافت قیمت ایزوگام 1 دلیجان و مشاوره رایگان با واحد فروش ما ارتباط بگیرید. با هیرمان می توانید خریدی موفق و مطمئن راتجربه کنید.

به سه سوال پرتکرار مشتریان عزیز پاسخ داده ایم، شاید این سوالات برای شما هم مطرح بوده باشد.

همچنین بخوانید:
بهترین کیفیت ایزوگام کدام است؟

آدرس کارخانه ایزوگام هیرمان کجاست؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – قطب صنعتی بوعلی – خیابان ششم- شرکت هیرمان

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

محصولات هیرمان برای چند سال ضمانت می شوند؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان 200 ماه – دیگر محصولات هیرمان برای 10 سال تضمین می شوند.

محصولات هیرمان چه استانداردهایی دارند؟

استاندارد ملی ایران – CE اروپا – ایزو 9001

guest

7 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
7
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x