صادرات ایزوگام سه لایه با کیفیت فوق العاده

صادرات ایزوگام سه لایه با کیفیت فوق العاده به کشورهای همسایه با در نظر گرفتن تمام جنبه های اقتصادی و گمرکی و اخذ گواهینامه ها امکان پذیر شده است. آیا ایزوگام سه لایه تولید شده در ایران، کیفیت لازم برای ارسال به کشورهای خارجی و رقابت با محصولات مشابه تولید شده را دارد؟ اصولاً ایزوگام محصولی است که به صورت سفارشی سازی تولید می شود و محصولاتی مانند ایزوگام سه لایه بر حسب نیاز مصرف در پروژه های خاص ثبت سفارش شده و گران تر هستند. ما در اینجا به نحوه تولید و مراحل صادرات ایزوگام اشاره می کنیم.

ایزوگام سه لایه چیست؟

تولید ایزوگام سه لایه در سال های گذشته به درخواست برخی از شرکت های خارجی و داخلی به صورت سفارشی و در حجم های مشخص و برای پروژه های ساختمانی خاص و وابسته به سازمان های دولتی و خصوصی انجام می شده است ولی در سال های اخیر تولید آن ها بسیار جدی تر شده و با افزایش میزان تقاضا برای آن ها تعداد تولید کنندگان این محصول نیز افزایش چشمگیری داشته است.
1. ایزوگام تک لایه
2. ایزوگام دو لایه
3. ایزوگام سه لایه فلزی و با روکش های مختلف تولید می شود. عمده ترین خریداران ایزوگام صادراتی ایران، به صنعت و بازار تولید انواع عایق های رطوبتی رونق بخشیده اند.

ایزوگام سه لایه مصارف عمده خاص در پروژه هایی با درصد مقاومت بالا دارد و به صورت سفارشی سازی تولید می شوند. ایزوگام سه لایه دلیجان محصولی بادوام است و در زمینه صادرات هم با اقبال خوبی موتجه شده است.

خصوصیات ایزوگام سه لایه کدام است؟

ابتدا به این نکته اشاره می کنیم که عایق ایزوگام سه لایه با همان فرمول تولید ایزوگام های دو لایه تولید می شود، با این تفاوت که در همان ابتدای خط تولید در کنار الیاف تیشو و پلی استر، یک لایه توری سیمی نازک و مخصوص هم اضافه می شود که هسته داخلی عایق رطوبتی را می سازد.
این امر موجب می شود که مقاومت ایزوگام در برابر کشش ها و پارگی ها به بالاترین میزان برسد. پس این عایق رطوبتی در بحث استحکام و در مکان هایی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. صادرات ایزوگام سه لایه و فرآیند تولید انواع ایزوگام صادراتی با دقت توسط کارشناسان پیگیری و رعایت می شود.

ایزوگام سه لایه دلیجان با استحکام و مقاومت بیشتر تولید شده و این امر در بحث قیمت ایزوگام موثر بوده و آن را محصولی گران تر میکند.

صادرات ایزوگام سه لایه بردین دلیجان به کشورهای مختلف
تولید ایزوگام بردین دلیجان در انواع مختلف صادراتی

صادرات ایزوگام سه لایه دلیجان

شاید برخی از کارخانه های ایزوگام هنوز توانایی تولید ایزوگام سه لایه باکیفیت فوق العاده و در حجم های بسیار بالا را نداشته باشند ولی گذر زمان این کارخانه ها نیز با تجهیز کردن خطوط تولید خود و استفاده از برخی مواد اولیه ی خاص موفق به تولید و صادرات ایزوگام سه لایه باکیفیت فوق العاده نیز می شود. برای صادرات ایزوگام سه لایه و انواع ایزوگام تلاش شده است که هم کیفیت و هم قیمت ایزوگام مقرون به صرفه باشد.
کارخانه ایزوگام دلیجان با داشتن خط تولید فوق العاده مدرن و آموزش نیروهای خط تولید خود توانسته است که صادرات ایزوگام سه لایه را مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام دهد.

صادرات ایزوگام سه لایه از درب کارخانه هیرمان دلیجان با نظارت کامل کارشناس و انجام امور گمرکی و پلمپ صورت میگیرد.

معرفی انواع ایزوگام سه لایه فلزی

روش های تولید انواع ایزوگه 3 لایه متنوع است، اما انواع ایزوگام سه لایه را می توان این گونه معرفی کرد:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • ایزوگام سه لایه فلزی
 • ایزوگام سه لایه سفارشی
 • ایزوگام سه لایه صادراتی

بدیهی است هر کدام از این عایق های رطوبتی ویژگی های خاص خودشان را داشته و با توجه نحوه تولید و مواد اولیه به کار رفته در آنها قیمت های متفاوتی نیز خواهند داشت. بد نیست بدانید به دلیل حجم متریال استفاده شده در این محصول، وزن و ضخامت آن از ایزوگام های معمول بالاتر بوده و در نتیجه قیمت بالاتری هم دارد. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در میان تولید کننده های دلیجان یکی از معتبرتریت تولیدکننده های انواع ایزوگام و صادرات ایزوگام سه لایه دلیجان به شمار می آید.

کارشناسان هیرمان آماده همکاری و ارائه مشاوره رایگان در زمینه انواع عایق های رطوبتی بوده و شما را تنها نمی گذارند.

صادرات ایزوگام سه لایه به عراق

کارخانه ایزوگام هیرمان در شهر دلیجان باتوجه به ظرفیت های موجود توانایی تولید ایزوگام سه لایه باکیفیت فوق العاده را دارد و این محصولات قابلیت صادرات به کشور های خارجی مانند عراق و عمان و ترکیه و همچنین قابلیت رقابت در بازار های جهانی را به عنوان محصولاتی باکیفیت و براساس استاندارد های جهانی را نیز دارد. البته تنها عراق مقصد ارسال کالاهای ایرانی نبوده و عمده ترین خریداران ایزوگام صادراتی در کشورهای مختلف پراکنده هستند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • ترکیه
 • پاکستان
 • سوریه
 • بحرین
 • امارات
 • عمان
 • آلمان
 • تانزانیا
 • ترکمنستان و سایر کشورهای خاورمیانه، اروپا و کشورهای همسایه.

برای دریافت هرگونه اطلاعات در زمینه صادرات ایزوگام سه لایه و یا دیگر انواع عایق رطوبتی با واحد کارشناسی صادرات هیرمان در تماس باشید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت فوق العاده

بهترین تولید کننده ایزوگام صادراتی

این نکته را به خاطر داشته باشید که بهترین ایزوگام صادراتی لزوماً نباید سه لایه باشد! چراکه برخی محصولات مانند هستند که آنقدر از نظر کیفیت، وزن و ضخامت در سطح بالایی قرار دارند که دیگر نیازی به افزودن یک لایه بیشتر نیست. در واقع به این نکته دقت داشته باشید که استانداردهای کشور مقصد و درخواست مشتری خارجی است که تعیین می کند مشخصات ایزوگام صادراتی تولید شده چه باشد. تولید ایزوگام صادراتی در انواع تک لایه، دولایه و یا ایزوگام سه لایه بر اساس توجه به نوع آب و هوا و کاربرد عایق ایزوگام صورت می گیرد.

کلیه امور تولید و اجرایی در صادرات ایزوگام سه لایه و یا دیگر انواع ایزوگام صادراتی به عهده کارشناس هیرمان است و به دقت پیگیری می شود.

محصولات متنوع شرکت هیرمان

برای شناخت محصولات هیرمان به صفحه هیرمان بروید. به صورت خلاصه در اینجان محصولات شرکت ایزوگام هیرمان را معرفی می کنیم.

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار

تولید و بسته بندی و انجام امور گمرکی در صادرات ایزوگام سه لایه توسط کارشناسان خبره پیگیری شده و سرعت کارها در هیرمان بالاتر و قیمت ایزوگام، به روز اعلام میشود.

ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده
ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان با کیفیت تضمین شده

ایزوگام دولایه فویل دار برای صادرات

همیشه یکی از گزینه های مورد نظر برای صادرات، ایزوگام فویل دار دولایه است. علاوه بر صادرات ایزو گام سه لایه که به صورت خاص تولید می شود، ایزوگام دو لایه فویل دار حجم بالایی از تولید و فروش را در بر میگیرد.
ایزوگام دو لایه فویلدار برای پشت بام، سقف منازل و ساختمان های اداری و تجاری اهمیت ویژه دارد. ایزوگام صادراتی هیرمان در برندهای برتر و البته ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان گزینه های منتخب شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی است.
ایزوگام دو لایه فویل دار با استاندارد ملی ایران و اروپا و ایزو 9001 تولید می شود. کلیه مراحل صادرات ایزوگام سه لایه و دو لایه توسط کارشناس پیگیری می شود.

هر گونه اطلاعات در خصوص تولید و صادرات ایزوگام سه لایه و دولایه هیرمان را با تماس با واحد کارشناسی دریافت کنید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


چگونه از کارخانه ایزوگام دلیجان خرید کنیم؟

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه و صادرات ایزوگام سه لایه و یا دیگر انواع محصولات از درب کارخانه، میزان تمایل خریداران به روش های بهینه خرید ایزوگام را نشان میدهد. راه های ساده اما مطمئن، کاری است که ما در هیرمان انجام داده ایم و روش های پیشنهادی خود را به این منظور به این ترتیب توصیه می کنیم:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در خصوص تولید و صادرات ایزوگام سه لایه و یا قیمت انواع محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان، با کارشناسان هیرمان ارتباط بگیرید.

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان را برای شما آرزو می کنیم.

همچنین بخوانید:
انواع ایزوگام دلیجان با کیفیت و قیمت مناسب

به کدام کشورها صادرات دارید؟

به همه کشورهای اطراف ایران صادرات داریم.

مجوزات صادرات توسط خود شرکت گرفته می شود؟

بله تمامی مجوزها توسط خود شرکت تهیه می شود.

تحویل برای صادرات به چه صورت است؟

تحویل درب کارخانه با پلمپ گمرکی، تحویل در بندر کشور خودمان، تحویل در بندر کشور مقصد، تحویل در شهر کشور مقصد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x