قیمت ایزوگام دلیجان از کارخانه

ایزوگام دلیجان! آیا نام دلیجان تضمین یک ایزوگام خوب است و آیا می توان بهترین ایزوگام را شناسایی کرد؟ و این که مشخصات ایزوگام درجه 1 باکیفیت کدام است و با چه قیمتی عرضه می شود؟ این ها سوالاتی است که هر خریدار با آن مواجه می شود. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان شما را به خرید ایزوگام استاندارد و باکیفیت ترغیب می کند چرا که خود یکی از برگزیده ترین محصولات را تولید می کند. در این مطلب همراه ما باشید.

کارخانه تولید ایزوگام درجه 1 بردین
ایزوگام بردین محصولی بسیار درخشان

ایزوگام دلیجان با تضمین کیفیت

خرید ایزوگام خوب همواره در راس تصمیم های شما در هنگام خرید انواع عایق های رطوبتی خواهد بود و در کشور ما کارخانجاتی که در قطب های صنعتی دلیجان فعالیت می کنند در زمینه تولید عایق های رطوبتی بسیار جدید و با تکنولوژی پیشرفته بسیار فعال و پیشگام بوده اند. ایزوگام دلیجان نامی است که در سراسر کشور شناخته شده است و برای تعداد بی شماری از مصرف کننده های عایق و ساخت و ساز ساختمان و حتی پروژه های تاسیساتی بسیار نام اشناست.

ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان حاصل تحقیقات و بررسی های بیشماری در اقصی نقاط کشور است و نقطه پایان جستجوی شماست!!!

تولید ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت بی نظیر

کارخانه ایزوگام دلیجان درجه یک

نام ایزوگام دلیجان با کیفیت و استاندارد و استحکام عجین است و تضامینی که در هنگام خرید و تحویل ایزوگام توسط کارخانه عرضه می شود تماماً اصل و نشان دهنده استاندارد بالای ایزوگام خریداری شده است. شما می توانید از مصرف انواع عایق های رطوبتی تولید شده در این کارخانجات نشانی پیدا کنید. کدام کارخانه ایزوگام خوب تولید می کند؟ تقریباً تمامی تولیدکننده ها بر این ادعا هستند اما باید مشخصات ایزوگام خوب و استاندارد را بدانید. در پاراگراف بعدی شما را با مشخصات ایزوگام استاندارد خوب آشنا می کنیم.

شما می توانید با گرفتن مشاوره از متخصصین امر ایزوگام در هیرمان از بهترین راهنمائی بصورت کاملاً رایگان بهره ببرید و از انتخاب خود کمال اطمینان را احساس نمائید.

رول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان

برند دلیجان چقدر معتبر است؟

چنانچه به بازار به تعداد برندها و مارک های موجود توجه شود مشاهده می کنید که بسیاری از برندها برای خریدار شناخته شده نیست و ممکن است همین عدم اطلاعات سبب شود که عایق های رطوبتی غیر استاندارد و غیر اصل به فروش برسد و برای جلوگیری از بروز چنین مواردی است که می توانید بهترین ایزوگام دلیجان با استاندارد اصل را از وب سایت هیرمان خریداری کنید. شرکت هیرمان دلیجان مرغوبترین برندهای ایزوگام را تولید و به صورت عمده روانه بازار می کند.

برای خرید ایزوگام هیرمان باکارشناسان دفاتر فروش کارخانه و یا وب سایت مراجعه کنید و ایزوگام مورد نیاز خود را ثبت سفارش کنید.

ایزوگام استاندارد چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ مشخصات و نحوه شناخت ایزوگام استاندارد چگونه است؟ چه ایزوگامی از نظر سازمان استاندارد ملی ایران، استاندارد است؟

انواع ایزوگام درجه یک دلیجان

ایزوگام که از آن به عنوان یک عایق رطوبتی یاد می شود از مواد اولیه ای که بر پایه مشتقات نفت خام است تولید می شود. بدون در نظر گرفتن لایه فویل یا همان لایه موجود در نمای بیرونی ایزوگام که در ظاهر می بینیم کلیه لایه ها به نوعی از نفت مشتق می شون . به همین روی می توان ادعا کرد اصلی ترین لایه که در برابر رطوبت و یا حرارت باید دارای مقاومت بالا باشد قیر مورد استفاده در ایزوگام است. انواع ایزوگام بر پایه نوع قیر، نوع روکش و یا تعداد لایه ها دسته بندی می شود.

ما در هیرمان با تولیدات خود سقف بلند اطمینان و آسایش را برای شما به ارمغان آورده ایم.

خط تولید ایزوگام بردین فویل دار
ایزوگان دو لایه فویل دار بردین

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

تضمین خرید و کیفیت ایزوگام در هنگام خرید به چندین عامل بستگی دارد که نام و برند ایزوگام یکی از این موارد است که تلاش می شود توسط کارخانجات معتبر و شناخته شده همواره به بهترین وجه حفظ شود. عایق های رطوبتی می توانند بر اساس مورد مصرف با ضخامت و ابعاد متفاوتی تولید و روانه بازار مصرف شوند. در فرایند رفع نیاز انسان امروزی که به دنبال رفاه و آسایش بیشتر است عایق ایزوگام دلیجان محبوبیت بسیار و ویژه ای دارد که موارد استفاده آنها را می توان در جای جای منازل مشاهده کرد.

قیمت ایزوگام و کیفیت آن دو عامل مهم در انتخاب و خرید ایزوگام دلیجان است. قیمت هر رول ایزوگام به روز منتشر می شود.

چرا قیمت ایزوگام به روز اعلام می شود؟

به جهت نوسان قیمت در مواد اولیه، شرکت هیرمان قیمت انواع محصولات خود را به روز اعلام میکند. با تماس تلفنی با واحد فروش ما می توانید لیست قیمت محصولات را دریافت کنید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام ساده دلیجان با روکش پلی اتیلن
قیمت هر رول ایزوگام بردین 4 میل
ایزوگام بردین با قیمت بسیار فوق العاده

اعلام قیمت هر رول ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان را با شناخت کامل و از کارخانه تولید کننده و یا دفتر فروش مرکزی شرکت بخرید. سفارش خرید ایزوگام دلیجان درجه یک و مرغوب باید از طریق منابع معتبر صورت بگیرد چرا که متاسفانه عده ای با سوء استفاده از نام ایزوگام دلیجان به تجارت های ناسالم می پردازند و با فروش و معرفی انواع عایق های رطوبتی غیر استاندارد میزان رضایت مصرف کننده را زیر سوال برده و با قیمت هایی غیر واقعی سبب وارد شدن ضرر و زیان های فروان به خریدار می شوند.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان تولیدات خود را در انواع فویل دار و ساده، تک لایه و دو لایه صادراتی و سوپر صادراتی به بازار عرضه می کند. اعلام قیمت هر رول ایزوگام به روز است.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

ویژگی ایزوگام دلیجان اصل

ایزوگام استاندارد و اصل مشخصه هایی دارد که شاید در وهله اول مصرف کننده خانگی نتواند به تشخیص آن ها پی ببرد چرا که عایق رطوبتی درجه یک دلیجان از قیر پلیمری و با بهترین و مرغوب ترین قیر پالایشگاهی تولید می شود و دارای استحکام و نرمی و کشش قابل توجهی است. این ایزوگام در برابر باد و باران مقاومت بالایی دارد و کمترین میزان آلودگی محیط زیستی را دارد و در شرکت هیرمان این امر مورد توجه است که خریدار در قبال مبلغ و هزینه ای که می پردازد خدمات و محصول باکیفیت دریافت میکند. ایزوگام اصل و استاندارد هیرمان حداقل برای 20 سال کار میکند و در کوتاه مدت نیاز به تعمیر ندارد.

نقطه تمایز شرکت ایزوگام هیرمان، وجود مشاوران و کارشناسان است که به رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی کلیه ابهامات شما در خصوص انواع ایزوگام هیرمان پاسخ داده می شود.

تولید ایزوگام درجه یک هیرنان با استاندارد
ایزوگام درجه یک هیرمان با استاندارد اصل

فروش ایزوگام دلیجان در تهران

وجود کارشناسان و افراد ماهر که در زمینه خرید و فروش ایزوگام فعالیت می کنند و در این راه تخصص دارند اهمیت ویژه ای دارد و بهتر است از سوابق و کارایی آن ها کمال استفاده شود. فروش ایزوگام دلیجان در همه مناطق صورت می گیرد و البته بازار تهران و شهرهای بزرگ اهمیت ویژه خود را دارد. خریداران ایزوگام در تهران می توانند با کارشناسان ما در کارخانه ،دفتر مرکزی و دفتر فروش شرکت تماس بگیرند. این روزها خرید ایزوگام مرغوب هیرمان کاری ساده و سریع است. شرکت ایزوگام هیرمان برای مصرف کنندگان خود راه های ارتباطی بسیار ساده ای را در نظر گرفته است.

مصرف کننده ایزوگام می تواند به وسیله ارتباط با کارشناس این شرکت موارد مورد نیاز خود را مطرح کرده و از بهترین مشاوره بصورت رایگان نیز برخوردار شود.

ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی عالی
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده

مشخصات ایزوگام استاندارد کدام است؟

 • از نظر سازمان ملی استاندارد ایزوگام باید دارای حداقل شرایط زیر باشد:
 • وزن رول ایزوگام باید بین 37 تا 42 کیلوگرم باشد.
 • حداقل طول رول ایزوگام پس از باز کردن و پهن کردن آن باید 10 متر باشد.
 • عرض استاندارد ایزوگام از ابتدا تا انتها باید 1 متر باشد.
 • می بایست از قیر اصلاح شده با پلیمر در تولید محصول استفاده نماید.
 • از الیاف پلی استر سوزنی بدون بافت و همچنین از الیاف نخ دار تیشو در تولیدات استفاده شود.
 • بخش داخلی باید از پودر معدنی به نام تالک استفاده گردد و یا از فیلم پلی اتیلن استفاده شود تا ایزوگام در زمان رول کردن به هم چسبیده نشود.

ایزوگام باکیفیت و درجه یک هیرمان بطور یقین مصرف انرژی را کاهش می دهد.

ایزوگام دلیجان! ایزوگام خوب کدام است؟ شرکت ایزوگام دلیجان

نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان

ایزوگام خوب و استاندارد و مرغوب می تواند در هر شرایط آب و هوایی دوام بیاورد چرا که با توجه به همان نوع آب و هوا تولید و توسط مصرف کننده خریداری می شود و همین امر می تواند بر کیفیت و دوام چنین ایزوگامی بیافزاید. در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ، شرکت هیرمان دلیجان به تقاضای اخذ نمایندگی با دقت در بازار و نیاز به محصول توجه کرده و درخواست ها را بررسی و پاسخ میدهد. نمایندگی های ایزوگام به صورت عمده از درب کارخانه هیرمان اقدام به خرید ایزوگام می کنند.

کیفیت مناسب و قیمت مناسب از مهمترین شاخصه های محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است.

ایزوگام طرح دار آجری دلیجان
ایزوگام طرح دار با رنگ ها و طرح های متنوع

سفارش خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

خدمات فروش کارخانه ایزوگام دلیجان بسیار گسترده است و در تمام نقاط کشور رواج دارد و همه هموطنان می توانند هم از تولیدات جدید و هم از محصولاتی که با استاندارهای روز جهانی تولید می شود اطلاعات لازم را کسب کنند. قیمت ها و مراحل ثبت سفارش و فروش ایزوگام مستقیم از کارخانه به سادگی از طریق آنلاین در اختیار خریدار قرار میگیرد و این نمونه ای است از میزان خدمات رو به رشد این کارخانه که راه خرید بهترین مارک ایزوگام دلیجان را برای همگان هموار کرده و اطمینان خاطر لازم را ایجاد می کند.

ایزوگام صادراتی هیرمان و محصولات متنوع این شرکت نماد کیفیت و اصالت کالاست.

بهترین برند ایزوگام صادراتی
بهترین مارک ایزوگام صادراتی دلیجان
تولید بهترین مارک ایزوگام صادراتی

شرکت ایزوگام دلیجان تمام تلاش خود را بر این مهم متمرکز کرده است که نه تنها در مراحل تولید بلکه در قیمت و بسته بندی و بارگیری و تحویل در هر نقطه از کشور بهترین خدمات را ارائه کند بلکه برای صادرات هم کمر همت بسته است و ایزوگام پلیمری تولید شده در این کارخانه را با ثبت سفارش به کشورهای همسایه و اروپایی صادر می کند.
تولید ایزوگام صادراتی و خدمات بارگیری و پلمپ و تحویل در مقصد، نمونه ای از فعالیت های بسیار گسترده در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان است.

تلاش بی وقفه و تولید بهترین مارک های ایزوگام صادراتی در هیرمان نشان از فعالیت گسترده و مداوم این کارخانه برای ارتقای صنعت تولید عایق رطوبتی در ایران است.

ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان را نمونه ای از کارخانه موفق و رو به رشد می دانیم چرا که در راه اهداف خود به بهترین شکل قدم برمیدارد. از انتخاب مواد اولیه مصرفی در تولید ایزوگام که شامل قیر، فویل و تیشو و پلی استر و فویل آلومینیوم است. هر یک به نوبه خود می توانند بر سطح کیفی و نهایی ایزوگام و قیمت عایق ایزوگام تاثیر گذار باشند. مثلا از نمدی شدن و یا ترک خوردن ایزوگام به طرز چشمگیری جلوگیری می شود. ایزوگام هیرمان محصولات خود را تحت برندهای زیر تولید می کند:
1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
3. ایزوگام حلزون دلیجان
4. ایزوگام طرح دار

از مزایای خرید ایزوگام دلیجان که به صورت کاملاً استاندارد و اصل تولید میشود قیمت مناسب و رضایت خریدار است.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان
ایزوگام حلزون با قیمت بسیار اقتصادی
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

شما می توانید با مراجعه به سایت این شرکت هم از تولیدات دیگر این کارخانه مطلع شوید و هم با ثبت سفارش مستقیماً اقدام به خرید ایزوگام نمائید و از ارسال محموله خرید خود در اسرع وقت و در بسته بندی های متنوع اطمینان داشته باشید. در عین حال راه های پیشنهادی ما برای خرید ایزوگام از هیرمان عبارت است از:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات بیشتر می توانید به سایت شرکت ایزوگام هیرمان به آدرس اینترنتی HIRMAANCO.COM مراجعه کنید.

3 پاسخ
 1. قدرتی
  قدرتی گفته:

  سلام واقعا خسته نباشید عرض میکنم خدمت عوامل شرکت هیرمان
  ایزوگام هیرمان دلیجان یک برند عالی و معتبر است من به عنوان یک نصاب آن را تایید میکنم.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.