نصب ایزوگام ساده

ایزوگام ساده چیست و برای چه منظوری تولید می شود؟ آیا ایزوگام ساده با پودر روکش می شود و می توان مقاومت آن را در برابر نم و رطوبت تضمین کرد؟

در تولید ایزوگام تنوع فراوانی دیده می‌شود و انواع عایق‌های رطوبتی درنتیجه تجربه و با پیشرفت دستگاه‌های مجهز تولید و روانه بازار می‌شود و کارخانه‌های ایزوگام دلیجان و شرق در این خودباوری و تولید انواع ایزوگام نقش مهمی دارند.

ایزوگام ساده یا پودری برای مصارف خاص و طبق سفارش خریدار تولید می‌شود و همچنان باکیفیت و قدرت چسبندگی و وزن سبب که دارد برای مصارف بسیاری پیشنهاد می‌شود.

نصب ایزوگام ساده

نصب ایزوگام ساده

باید توجه داشته باشید که اگرچه ایزوگام ساده دارای ضخامت کمتری است و سبک‌تر از انواع دیگر ایزوگام است اما همچنان باکیفیت و قدرت بالا ساخته می‌شود و ایزوگام ساده هم استاندارد است و هم در زمره عایق‌های رطوبتی پرمصرف به شمار می‌آید و کیفیت و کارایی آن توسط کارخانه ایزوگام تضمین می‌شود و با نصب بسیار آسان و توسط گروه‌های آموزش‌دیده ایزوگام موردنظر می‌تواند برای سال‌ها کار کند.

طریقه نصب ایزوگام پودری دبه جهت این‌که بدون روکش آلومینیومی است با دقت و بدون آسیب رسانده به رول ایزوگام انجام می‌شود.

نصب ایزوگام بسیار اهمیت دارد و در هنگامی که ایزوگام مورد نظر خود را ثبت سفارش می کنید می توانید اطلاعات کلی از مراحل نصب و شهرهای تحت پوشش گروه های اجرای ماهر را هم کسب نمایید.

 

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام پودری یا ساده ایزوگامی است است که روی آن به جای فویل آلومینیومی از پودر معدنی استفاده شده است و کیفیت آن با ایزوگام فویل دار یکسان است.[/box]

 

قیمت ایزوگام ساده

ایزوگام ساده( پودری) به جهت این‌که با پوش‌برگ پوشانده نشده است می‌تواند سبک‌تر باشد، یعنی رول‌های ایزوگام بدون روکش سبک‌تر هستند اما این به این معنی نیست که در کیفیت آن‌ها تغییری ایجاد می‌شود.

ایزوگام پودری بر اساس سفارش سازنده و با توجه به نیاز و نصب ایزوگام در محل‌هایی مانند سدها، پل‌ها و فونداسیون ساختمان‌ها و سرویس‌های بهداشتی تولید می‌شود.

اجرای ایزوگام و همچنین نحوه تولید و سفارش را می‌توانید با دریافت اطلاعاتی از سایت و یا تماس با کارشناسان مورد بررسی قرار دهید.

[button color=”green” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

همچنین بخوانید:
قیمت ایزوگام پودری با روکش میکرونیزه