180x180 - قیمت عایق ایزوگام درجه یک دلیجان

قیمت عایق ایزوگام درجه یک دلیجان با در نظرگرفتن نرخ مواد اولیه و کیفیت قیر مصرفی تعیین می شود و از طریق سایت معتبر هیرمان قابل دریافت است و به سراسر کشور بارگیری و ارسال می شود. ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان که لوکس ترین برند ایزوگام می باشد از قیر پالایشگاهی 70-60 تولید می شود و دارای کیفیت و طول عمر بسیار بالایی نسبت به نمونه های مشابه است. در این مطلب شما را با محصولات هیرمان و نحوه تعیین قیمت ایزوگام بیشتر آشنا می کنیم.

قیمت عایق ایزوگام درجه یک دلیجان شرکت ایزوگام دلیجان
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

قیمت عایق ایزوگام دلیجان

یکی از مهم ترین مواد اولیه ایزوگام پلیمری همانطور که گفته شد قیر پالایشگاهی به کار رفته در تولید این محصول است و برای واضح تر و روشن تر شدن این مسئله باید گفت که قیر خالص 70_60 به کار رفته در تولید ایزوگام به دلیل این که از پالایش نفت خام در دمای ۳۶۰ درجه سانتی گراد به دست می آید.
ایزوگام پلیمری از کیفیت و طول عمر بسیار بالاتری برخوردار می باشد زیرا ایزوگام با کیفیت پایین تر از دمیدن هوای داغ ۳۰۰ سانتی گراد به مازوت به دست می آید و به همین دلیل تمامی کارشناسان و متخصصان تولید ایزوگام معتقدند ایزوگام پلیمری بسیار بهتر می باشد.

لیست قیمت هر رول ایزوگام
رول های ایزوگام بردین دلیجان

لوکس ترین برند ایزوگام

 1. قیمت عایق ایزوگام دلیجان گران تر و بالاتر است چرا که ایزوگام لاکچری هیرمان:
 2. پس از نصب و اجراء ماندگاری بالایی دارد.
 3. ایزوگام لوکس هیرمان دلیجان انعطاف پذیری بالایی در گرما و سرما دارد.
 4. ایزوگام درجه یک دلیجان با قیر 60/70 تولید می شود.
 5. ایزوگام های پلیمری دلیجان دارای وزن سبک تری هستند.
 6. ایزوگام پلیمری بار اضافی بر روی سازه ایجاد نمی کند.
 7. ایزوگام های درجه یک دلیجان دارای نشان استاندارد ملی هستند.
 8. لوکس ترین مارک ایزوگام کیفیت و عمر بالاتر و البته قیمت بالاتری نسبت به محصولات مشابه دارد.

خرید لوکس ترین برند ایزوگام از هیرمان، نقطه پایان جستجوی شماست!!!

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

قیمت عایق ایزوگام پلیمری درجه یک بیشتر می باشد ولی اختلاف قیمت در مقایسه با طول عمر بسیار بالا و کیفیت باورنکردنی ایزوگام پلیمری مورد توجه بسیاری از مشتریان عمده و متقاضیان قرار نمی گیرد. ایزوگام پلیمری هم دوام و عمر بیشتری دارد و هم در هنگام چسباندن استحکام و مقاومت بیشتری دارد و می تواند در برابر فشار و هوای سرد و گرم و باد و باران مقاومت بیشتری از خود نشان دهد.
لیست قیمت ایزوگام دلیجان بر اساس توجه بر مواردی زیر نهایی می شود:
1. نوع قیر مصرف شده در هنگام تولید و ساخت ایزوگام
2. کیفیت تیشو و پلی استر
3. وزن هر رول ایزوگام
4. ضخامت هر رول ایزوگام دلیجان
5. پلیمرها و ماود افزودنی لازم برای تولید ایزوگام با کیفیت بالاتر
6. نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده و نوع روکش ایزوگام

هر رول ایزوگام دلیجان 10 متر طول و یک متر عرض دارد و ضخامت بهترین مارک ایزوگام هیرمان 5 میلیمتر است.

تولید بهترین مارک ایزوگام
رول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل

عایق ایزوگام درجه یک دلیجان

قیمت عایق ایزوگام درجه یک در مراکز فروش مختلف و همچنین مراکز تولیدی با یکدیگر متفاوت می باشند زیرا فرآیند تولید و ساختار فروش ایزوگام و سیاست های قیمت گذاری شرکت های تولیدی و مراکز فروش با یکدیگر متفاوت می باشند.
برای اطلاع از قیمت عایق ایزوگام درجه یک دلیجان پیشنهاد می شود با مشاوران فروش سایت ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز و شرایط بازار ایزوگام را نیز از آن ها جویا شد.
برای دریافت قیمت های مربوط به انواع ایزوگام و عایق های رطوبتی پیش ساخته می توانید از طریق زیر اقدام نمایید:
– تماس تلفنی با کارشناسان واحد فروش و صادرات
– وب سایت رسمی شرکت هیرمان دیلجان
– دفتر مرکزی شرکت هیرمان در تهران
– مراجعه به دفتر فروش در درب کارخانه
– مراجعه به صفحات رسمی شرکت ایزوگام هیرمان و بررسی انواع محصولات، خرید ایزوگام را برای شما ساده تر میکند.

شرکت ایزوگام هیرمان امتیازات و مجوزهای استاندارد و تاییدیه های لازم را از نهادهای ناظر کیفیت داخل کشور دارد.

ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
ایزوگام 4 میل بردین دلیجان

کاربرد انواع عایق رطوبتی

 • برای آب بندی بسیاری از سطوح و سازه ها انواع عایق های رطوبتی استفاده بسیاری دارند و به جهت این که اجراء و هزینه و زمان به صورت قابل توجهی با استفاده از عایق های درجه یک کاهش می یابد، می توان اذعان داشت که بهترین جایگزین برای نمونه های قبلی عایق های رطوبتی به شمار می آید.
 • محصولات جدیدی امروزه در شرکتهای تولید عایق های رطوبتی روانه بازار می شود که توانایی آن ها را در تولید بهترین و مرغوب ترین عایق ها به اثبات می رساند.
 • عایق بندی پشت بام های سیمانی
 • آسفالت
 • ورق های گالوانیزه
 • نمای ساختمان
 • دیوارهای رو به باران
 • دیوارها
 • کف سرویس های بهداشتی
 • آشپزخانه
 • پی ساختمان
 • اطراف ناودان ها
 • کانال های آب
 • استخرها
 • باغچه ها
 • عایق حرارتی و رطوبتی کانکس ها
 • سقف سوله ها
 • پاسیوها
 • مرغداری ها، دامداری ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

مقاومت عالی در مقابل گرما و سرما، پایداری در برابر عوامل جوی و اشعه UV از ویژگی های بهترین مارک ایزوگام است.

شرکت ما انواع ایزوگام با ضخامت ها و طرح های مختلف با کیفیت درجه یک تولید میکند. تنوع محصولات شرکت هیرمان دست مشتری رو برای انتخاب ایزوگام مدنظر خودش باز میگذارد.

عایق ایزوگام بردین دلیجان

ایزوگام بردین دلیجان یکی از شناخته شده ترین انواع عایق های ایزوگام است که همواره در دسترس شرکت ها و نمایندگی ها و همچنین دفاتر فروش قرار گرفته است. ایزوگام یردین دلیجان هم کیفیت پلیمری دارد و هم در انواع مختلف و متنوع تولید می شود و اکثر شرکت ها و پیمانکاران از این محصول استفاده میکنند.
ایزوگام 4 میل بردین دلیجان با توجه به نوع ایزوگام و نوع مواد اولیه و همجنین کیفیت مواد اولیه و مهم تر از همه کیفیت و نوع قیر قیمت گذاری و دسته بندی می شود. ایزوگام بردین دلیجان برای مصادیق متعددی در بازار داخلی و صادراتی مصرف می شود: از جمله:
1. ایزولاسیون و آب بندی کف بام ها، نمای ساختمان ها و سرویس های بهداشتی
2. برای عایق کاری بر روی آسفالت و یا ایزوگام های قدیمی
3. استخرها و جکوزی ها
4. برای سطوح شیبدار مانند شیروانی ها و ایرانیت
5. برای فونداسیون و پی ساختمان و بسیاری دیگر می توانید ایزوگام های درجه یک پلیمری هیرمان دلیجان را استفاده کنید.

ایزوگام بردین در حال حاضر یکی از محصولات رده بالا در بازار است و با توجه به کیفیت و قیمت مناسب، محصولی اقتصادی است.

ایزوگام صادراتی بردین 4 میلیمتر ضخامت و 42 کیلوگرم وزن دارد. این محصول مناسب تمام مناطق آب و هوایی ایران و دارای چسبندگی و کیفیت درجه یک است.

فروش بهترین ایزوگام در تهران

مناطق بزرگی از تهران ساخت و سازهای بسیاری دارند و به منظور انجام عملیات عمرانی نیاز به انواع عایق های رطوبتی و ایزوگام های تولید شده با قیمت و کیفیت مناسب دارند.
استفاده از انواع ایزوگام در تهران برای نصب بر روی پشت بام؛ دیوارها، سرویس های بهداشتی، پارکینگ ها و معابر لازم و ضروری است و در مناطق مختلف تهران استفاده از ایزوگام های دلیجان امری رایج است. قیمت عایق ایزوگام از درب کارخانه در متراژهای بالا اعلام شده و توصیه خرید به صورت عمده و استفاده از کلیه خدمات نصب ایزوگام است.
محله های مختلف در تهران در شرق، شمال، جنوب و غرب تهران با استفاده از بهترین مارک ایزوگام هیرمان در پروژه های مختلف تغذیه می شوند.
شرکت ایزوگام هیرمان برای تولید بهترین عایق ایزوگام و توزیع در سراسر کشور ندارد. خدمات فروش ایزوگام دلیجان با نصب در سرتاسر مناطق جنوبی و شمالی و شرق و غرب تهران با هماهنگی و با قیمت بسیار مناسب در سریع ترین زمان صورت می گیرد.

قیمت عایق ایزوگام و کیفیت محصول دو امر بسیار مهم در تصمیم گیری بوده ومشاوره با کارشناسان هیرمان، خرید ایزوگام را ساده تر میکند.

ایزوگام حلزون با فروش عمده
ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیت عالی

قیمت روز ایزوگام از کارخانه

شناخت ویژگی های ایزوگام درجه یک و اطلاع از قیمت های ایزوگام به خریدار کمک می کند که با دقت و با استفاده از امکانات خود بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام را خریداری کند.
تشخیص و شناخت ایزوگام و عایق های رطوبتی مرغوب و باکیفیت برای افرادی که از این صنعت شناختی ندارند کاری دشوار است و برای کمک و دریافت اطلاعات از چگونگی تشخیص ایزوگام استاندارد که کیفیت عالی هم دارد می توانید به نکات زیر دقت کنید.
1. ایزوگام را از منابع معتبر تهیه کنید. تماس لتفنی مستقیم با کارشناسان فروش در کارخانه هیرمان
2. دفاتر و نمایندگی های فروش ایزوگام هیرمان در شهرهای مختلف
3. دفتر مرکزی هیرمان برای افرادی که این امکان را دارند که به محل کارخانه در دلیجان مراجعه کنند.
4. دفتر فروش مرکزی شرکت هیرمان در تهران آماده هرگونه همکاری با شرکت ها است.
5. استفاده از فضاهای اینترنتی و صفحات رسمی شرکت هیرمان
6. مراجعه به وب سایت شرکت هیرمان دلیجان و راه های دیگر از طریق تماس های تلفنی و استفاده از دانش و اطلاعات کارشناسان شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان در راه خرید ایزوگام و تعیین قیمت عایق ایزوگام به شما کمک خواهد شد.

بهترین روش تشخیص، درخواست راهنمایی و مشاوره با کارشناسان این حوزه است و جهت دریافت مشاوره رایگان در هر جای تهران که هستید می توانید با شرکت هیرمان دلیجان و از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید.

قیمت عایق ایزوگام حلزون
تولید عایق ایزوگام حلزون

خصوصیات عایق ایزوگام درجه یک

ایزوگام درجه یک و خوب در افزایش طول عمر و مقاومت بالا تاثیرگذار هستند شرکت ها و نمایندگی های معتبر سعی بر آن دارند که عایق های رطوبتی با کیفیت خوب را وارد بازار کنند اما چگونگی تشخیص ایزوگام درجه یک به طور کلی کار آسانی نیست. روش های تشخیص ایزوگام استاندارد فراوان است اما با راحت ترین روش ها هم می توان ایزوگام درجه یک را شناسایی کرد:

همچنین بخوانید:
ارزون ترین ایزوگام دلیجان کدومه؟

1- طول هر رول ایزوگام استاندارد 
هر رول ایزوگام طبق استاندارد باید به طول ۱۰ متر باشد. و کمتر از آن و یا بیشتر از آن خارج از استاندارد گفته شده است.

2- وزن هر رول ایزوگام استاندارد 

ایزوگام ها دارای استاندارد از وزن 37 تا 42 کیلوگرم مورد تایید هستند. و اگر کمتر از آن باشد از مقدار قابل قبول خارج شده است همچنین در هیرمان شاهد تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلیمتر هستیم.

از چه متراژی به بالا ل=ارسال سفارش انجام می شود؟

از درب کارخانه هیرمان ارسال سفارش از 200 متر به بالا صورت می گیرد.

3- ضخامت هر رول ایزوگام استاندارد

یکی دیگر از مواردی که نشان دهنده ایزوگام استاندارد می باشد ضخامت آن است. ضخامت استاندارد ایزوگام بین 3.5 تا 4 میلی متر می باشد. که از نظر ظاهری قابل تشخیص است.
اکثر شرکت ها برای خرید انبوه ایزوگام از کارشناسان و متخصصان این کار استفاده می کنند. شما نیز می توانید در هر جای تهران که هستند با کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

در این ویدئو توضیح میدهیم که ایزوگام استاندارد چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

تولید انواع ایزوگام باکیفیت و مرغوب

 • ایزوگام در انواع مختلف با استفاده از دستگاه های مدرن و موارد اولیه کیفیت بالا ساخته شده و همچنین در آزمایشگاه های مجهز کارخانه تست می شوند. انواع ایزوگام درجه یک و مرغوب با کیفیت بالا و جنس خوب دارای مشخصات و ویزگی های زیر می باشند که عبارت اند از:
 • تولید شده از بهترین قیر پلیمری ( قیر درجه یک 60/70 )
 • دارای تیشو و پلی استر مرغوب و متراکم
 • دارای ضخامت و وزن استاندارد
 • فویل آلومینیوم با ضخامت ۱۶ میکرون
 • شامل ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر و خدمات پس از فروش
 • دارای علامت استاندارد اصل
 • بسته بندی مناسب و شیک

برند برتر ایزوگام هیرمان، استاندارد CE اروپا و نیز استاندارد ISO9001 را در سطح بین المللی، دارا بوده وقیمت مناسب بازار دارد.

قیمت عایق ایزوگام درجه یک دلیجان شرکت ایزوگام دلیجان
ایزوگام های غیر استاندارد نخرید!
 1. ایزوگام غیر استاندارد از مدت عمر کوتاه تری برخوردار است.
 2. بهترین مارک ایزوگام نیاز به تعمیر و بازسازی زودهنگام ندارد.
 3. زود خراب شده و کیفیت خود را از دست می دهد.
 4. مقامت ایزوگام غیر استاندارد بسیار کم است.
 5. استانداردهای ظاهری ایزوگام را ندارد.
 6. مواد اولیه و ترکیبات آن نا مرغوب و بی کیفیت می باشند.
 7. ایزوگام غیر استاندارد ضمانت نامه؛ علامت استاندارد و بیمه نامه ندارد.
قیمت عایق ایزوگام درجه یک دلیجان شرکت ایزوگام دلیجان
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان
 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

با روش های بالا هم به سادگی قیمت عایق ایزوگام را به روز دریافت می کنید وهم امکان خرید محصولات هیرمان را بدون واسطه به دست میاورید.

2 پاسخ
 1. مجید ابراهیمی
  مجید ابراهیمی گفته:

  ما از ایزوگام حلزون طرح داری برای عایق کاری دیوار ساختمان استفاده کردیم. مشاورین شرکت هیرمان به ما گفتند که این محصول از چسبندگی خوبی برخوردار هست خوشبختانه بعد از خرید محصول نصاب این موضوع را تایید کرد.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.