چرا ایزوگام دلیجان از همه بهتره؟

آیا ایزوگام دلیجان از همه بهتره؟ اگر بهتر است چرا؟ بهترین برند ایزوگام در بازار کدام است؟ آیا واقعاً ایزوگام دلیجان را می توان برترین نوع عایق رطوبتی موجود در ایران تلقی کرد؟ همه این سوالات پاسخ داده نمی شود مگر این که کارخانه ایزوگام دلیجان و تولیدات آن را بهتر شناخته باشیم. در این مقاله به این موارد پرداخته و دلایل برتری ایزوگام دلیجان یا عدم آن را بررسی می کنیم.

ایزوگام و اهمیت عایق کاری

نم و رطوبتی که از بخش های بیرونی ساختمان ها، خانه ها و یا پشت بام و دیوار به داخل ساختمان نفوذ پیدا میکند می تواند بسیار مخرب بوده و موجب کاهش و پایین آمدن بنا شود. در این جا به اهمیت عایق کاری پی می بریم. ایزوگام یکی از ده ها محصول موجود در بازار است که برای عایق کردن از آن استفاده می شود.
خرید بهترین ایزوگام برای پشت بام، دیوار،پی و فونداسیون و جاهای دیگر، زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که شما از خود می پرسید که بهترین ایزوگام بازار کدام است و یا این که ایزوگام سردسیری بخرم یا ایزوگام گرمسیری؟ ایزوگام تک لایه بهتر است و یا ایزوگام دولایه؟ ایزوگام فویل دار بخرم و یا بدون فویل؟

مجموعه ای از سوالات شما با مطالعه ادامه این مقاله پاسخ داده می شود و در پایان چنانچه ابهامی داشتید با واحد فروش ارتباط بگیرید.

بهترین ایزوگام بازار و ویژگی های آن

حالا زمانی است که می خواهید ایزوگام مورد نیاز خود را خریداری کنید، پس عایق رطوبتی انتخابی شما باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 1. ایزوگام مارکی خوب است که در برابر سرما و گرما مقاومت فوق العاده داشته باشد.
 2. ایزوگامی خوب است که در برابر اسیدها و بازها مقاومت خوبی داشته باشد.
 3. ایزوگامی خوب است که مطابق با منطقه آب و هوایی تلید شده باشد. (ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری)
 4. بر روی بدنه ایزوگام مرغوب و باکیفیت که به بهترین برند ایزوگام شناخته میشود، علامت استاندارد، نوع محصول و تاریخ تولید و انقضاء و نام کارخانه تولید کننده درج شده است.
 5. ایزوگام درجه یک با تا شدن نمی شکند چرا که بهترین و مرغوبترین قیر پالایشگاهی در تولید آن بکار رفته است که مانع از پارگی و شکستگی رول ایزوگام می شود.

ایزوگام دلیجان اصل هنوز هم بهترین ایزوگام در بازار است و شما باید به اصل بودن و برند کارخانه تولید کننده توجه و دقت بیشتری داشته باشید.

راه های تشخیص ایزوگام خوب

به تعدادی از راه های تشخیص و یا بهتر بگوییم ویژگی های ایزوگام خوب دلیجان اشاره کردیم و در اینجا به مواردی اشاره می کنین که ساده تر و کاربردی تر است. در هنگام خرید ایزوگام حتماً کنترل کنید که رول ایزوگام بریدگی نداشته باشد. قبل از هر گونه اقدامی جهت خرید ایزوگام ابتدا دقیق تحقیق کنید که از کدام کارخانه و چه برندی با چه کیفیت می خواهید خرید کنید.
از سالم بودن عایق رطوبتی ایزوگام اطمینان حاصل کنید و شما که قصد خرید ایزوگام عمده را دارید از منابع معتبر اقدام کنید. شما اگر می خواهید بهترین ایزوگام دلیجان بازار را خریداری کنید به محصولات شرکت هیرمان ایمان و اطمینان داشته باشید.

بهترین ایزوگام دلیجان، از قیر درجه یک، مواد اولیه مرغوب، پلیمرهای وارداتی، فویل با کیفیت عالی و تیمی برجسته در تولید بهره مند است. با ما در کارخانه ایزوگام دلیجان غیر ممکن ها را تجربه کنید.

ایزوگام بردین صادراتی دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت فوق العاده

عوامل موثر در کیفیت ایزوگام دلیجان

عوامل بسیار زیادی در تولید و کیفیت انواع ایزوگام دلیجان موثر است که در این جا بر تعدادی از آن ها به صورت خلاصه اشاره می کنیم که نشان دهنده برتری ایزوگام دلیجان است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. ایزوگام دلیجان با قیر خالص تولید می شود و استفاده از قیر دمیده در تولید عایق رطوبتی دلیجان ممنوع است.
 2. ایزوگام باکیفیت دلیجان با تیشو و پلی استر بسیار مرغوب تولید می شود.
 3. نوع ایزوگام بر اساس پوشش و ضخامت و وزن به صورت استاندارد تعیین می شود.
 4. فویل آلومینیومی وارداتی که در تولید ایزوگام فویل دار استفاده می شود با کیفیت بالا انتخاب شده است.
 5. شما در ایزوگام دلیجان اصل شاهد کیفیت و قیمت مناسب هستید و تناسب ضخامت و وزن هر رول ایزوگام را به خوبی مشاهده می کنید.

ایزوگام دلیجان، نام شرکت و یا کارخانه ای خاص نیست! دلیجان شهری در استان مرکزی است که به دلیل وجود تعداد بسیار زیادی شرکت های تولید انواع عایق رطوبتی پیش ساخته مشهور است. هر دلیجانی، دلیجان اصل نیست!!!

شناخت بهترین ایزوگام بازار با چند روش ساده

چند روش ساده را به شما پیشنهاد می کنیم که با انجام آن ها می توانید بفهمید که ایزوگام خوب بازار چیه و از جنس محصول می توانید مطمئن شوید.
لکه ای از ایزوگام را جدا کرده و در داخل فریزر بگذارید و پس از دو ساعت اگر بشکند ایزوگام مرغوب نیست، ایزوگام خوب بوی مطبوع قیر را دارد و در صورت نامرغوب بودن بوی بسیار بدی می دهد.
دقت کنید که کیفیت ایزوگام ربطی به این که ایزوگام دلیجان است و یا تولید شهر دیگری است، نداشته و می تواند کیفیت ایزوگام و مواد مصرفی در آن نامرغوب هم باشد.

کارخانه ایزوگام دلیجان شناخته شده و مشهور است اما دقت داشته باشید که از منابع معتبر و کارخانجاتی مانند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان که معتمد و همکاری پروژه های بسیاری بوده اند اقدام به خرید نمایید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


انواع ایزوگام پلیمری دلیجان

منظور از ایزوگام پلیمری؛ عایق رطوبتی است که با استفاده از قیر درجه یک خالص پالایشگاهی تولید شده است و استانداردهای روز ملی و جهانی را دارد.
ایزوگام دلیجان دارای استاندارد اصل است و رول های ایزوگام کارخانه دلیجان دارای لیبل هستند که بر روی آن ها تاریخ تولید و انقضای ایزوگام و نوع آن درج شده است.
شرکت ایزوگام هیرمان یکی از بزرگترین شرکت های تولید ایزوگام است که محصولات خود را به صورت عمده در بازار داخل و برای صادرات آماده سازی کرده است.

 • ایزوگام تک لایه، دو لایه و سه لایه
 • ایزوگام های فویل دار، ساده و دورونایلکس
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام های سردسیری و گرمسیری
 • ایزوگام پودری، از جمله پرمصرف ترین انواع ایزوگام باکیفیت دلیجان هستند.

این توصیه را جدی بگیرید که از افراد آگاه و معتمد در هنگام خرید ایزوگام کمک بگیرید تا خسارت های احتمالی بعدی به ساختمان و یا خود شما وارد نشود.

ایزوگام مخصوص صادرات کارخانه دلیجان

از جمله برنامه ریزی های بلند مدت که در شرکت ایزوگام دلیجان صورت گرفته است تولید و فروش انواع ایزوگام باکیفیت دلیجان به کشورهای آسیایی و اروپایی است. ایزوگام صادراتی دلیجان طبق ثبت سفارش تولید میشوند و دارای مجوزها پلمپ گمرک هستند.
ایزوگام صادراتی دلیجان با آب و هوای منطقه ای و استانداردهای کشور مقصد مطابقت کامل دارد. شرکت هیرمان دلیجان کلیه مراحل تولید و بسته بندی و بارگیری عایق رطوبتی را تحت کنترل داشته و محصولات خود را در بازارهای جهانی عرضه می کند. پس ایزوگام دلیجان یکی از برندهای خوب بازار است که صادر هم می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان، دو نمونه از بهترین مارک های ایزوگام دلیجان در بازار داخلی و صادراتی هستند.

فروش ایزوگام دلیجان بدون نصب

فروش مستقیم ایزوگام از کارخانه دلیجان موجب می شود که عایق رطوبتی با قیمت مناسب تر خریداری شود. نمایندگی های ایزوگام دلیجان و شرکت های بزرگ ساختمانی و عمرانی و انبوه سازان از فرصت های پیش رو برای خرید ایزوگام به صورت عمده و با تخفیف های ویژه پاییزی برخوردار هستند.
فروش ایزوگام پلیمری دلیجان بسیار با برنامه و با کیفیت بوده و شامل خدمات پس از فروش هم می شود. خرید عمده از کارخانه می تواند بی واسطه و مستقیم از تولید کننده صورت گرفته که شامل فروش به قیمت درب کارخانه هم میشود.

فروش ایزوگام مستقیم از کارخانه راهی است که کارخانه ایزوگام دلیجان با اطمینان انجام میدهد چرا که به کیفیت محصول و ضمانت ماندگاری و پایداری آن اطمینان داشته و بهترین ایزوگام را با مواد اولیه مرغوب تولید میکند.

فروش ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان محصولی بی رقیب

بهترین ایزوگام برای پشت بام

ایزوگام که جزو بهترین عایق های رطوبتی است در سال اخیر با اقبال بالایی روبرو بوده است و این محصول با توجه به موادی در ساخت آن به کار میرود، برای جلوگیری از نفوذذ رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری میکند.
این محصول نقش مهم و موثری در افزایش مقاومت و طول عمر و استحکام سازه دارد و در انواع مختلف در طرح های متعدد تولید و در بازار موجود است. هر یک از این عایق ها با فناوری های خاص و کاربری منحصر به فرد تولید می شوند. از پرمصرف ترین و پرکاربردترین این عایق ها، ایزوگام دو لایه فویل دار برای پشت بام است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

با مشاوره های کارشناسی رایگان، خرید بهترین جنس ایزوگام را تجربه کنید. با یکبار خرید ایزوگام هیرمان دلیجان برای پشت بام می توانید کیفیت و استحکام بی نظیر محصولات را لمس کنید.

برندهای معتبر ایزوگام برای مناطق گرمسیر و سردسیر

ایزوگام استاندارد که بر اساس دستورالعمل ها تولید می شود از نظر مصرف قیر و تولید بر اساس نوع آب و هوا و منطقه جغرافیایی مطابقت دارد. ایزوگام تولید شده برای مناطق سردسیر نبایستی برای مناطق گرمسیر استفاده شود و بالعکس. فرمول استفاده از قیر و پلیمرهای اصلاحی وادراتی در تولید هر یک از این محصولات تفاوت دارند.
بهترین نوع ایزوگام سردسیری موجود در بازار در حال حاضر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم است.

ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر که به صورت سفارشی تولید می شود با مقاومت بالایی که دارد برای 200 ماه ضمانت می شود.

قیمت ایزوگام درجه یک دلیجان

پس از توضیحاتی که داده شد پی می برید که اهمیت انتخاب ایزوگام مرغوب درجه یک تا چه اندازه است. حالا این محصول می تواند بهترین کیفیت را داشته باشد و البته قیمت مقبول هم داشته باشد؟ می دانید عوامل تاثیرگذار در قیمت هر رول ایزوگام کدامند؟ پاسخ را در ادامه بخوانید.
کیفیت قیر و نوع پلیمر بهبود دهنده کیفیت قیر، تیشو و پلی استر به عنوان مواد مهم تشکیل دهنده و ضخامت و وزن ایزوگام از دیگر عوامل مهم در قیمت نهایی ایزوگام است.

مشاوران ما می توانند در امر برآورد قیمت ها، احتمال افزایش و یا کاهش قیمت ها در روزها و ماه های آینده و خرید در زمان مناسب به شما کمک کنند. مبنای قیمت بر فروش عمده از درب کارخانه و به روز است چرا که میزان نوسان قیمت تهیه مواد اولیه در این سال ها بسیار زیاد بوده است

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با برندهای معتبر

مجموعه هیرمان را می توان یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین کارخانه های فعال در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی دانست.

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام را در ایران دارد که با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم از استانداردهای معمول در بازار بالاتر است.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با مشخصات استاندارد و ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید شده و با کد WP4000 به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام حلزون دلیجان طبق مشخصات استاندارد و با کد محصول WP3000 و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با کد WP2000 با ضخامت 3 میلمیتر و وزن 40 کیلوگرم تولید می شود و محصولی اقتصادی است.
 • ایزوگام طرح دار در انواع رنگ ها و طرح های مختلف با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

این شرکت توانمند که در حال حاضر بهترین برند ایزوگام دلیجان را تولید میکند در بازارهای جهانی و داخلی توانسته است از ارزش های خود دفاع کند.

ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت مناسب
ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت مناسب

نحوه خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

می توانید با مشاوران هیرمان تماس بگیرید و قبل از اقدام به خرید از راهنمایی های تخصصی بهره مند شوید. در عین حال برای خرید ایزوگام مرغوب دلیجان، چند پیشنهاد ویژه داریم که می توانید از آن ها استفاده کنید:

 1. به صورت غیر حضوری خرید کنید. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و یا از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش انجام می شود.
 2. می توانید خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان را داشته باشید.

از این که ما را با مطالعه این مقاله همراهی کردید سپاسگزاریم و خرید دلپذیر و لذتبخش با هیرمان را حتماً تجربه کنید.

محصولات هیرمان از نظر چسبندگی در چه لولی هستند؟

از نظر چسبندگی فوق العاده عالی و خوب هستند.

همچنین بخوانید:
ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام مقاوم در برابر رطوبت

محصولات چه بیمه ای هستند؟

تمامی محصولات 5 سال بیمه کارآفرین هستد و بیمه ها هر سال تغییر میکنند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید

guest

3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x