چرا ایزوگام دلیجان اینقدر معروفه؟

چرا ایزوگام دلیجان اینقدر معروفه؟ ایزوگام دلیجان اصل از جمله محصولاتی است که در سراسر کشور ایران شناخته شده بوده و در اکثر پروژه های ساختمانی و عمرانی نقش موثری در استحکام و ماندگاری سازه ها بازی می کند. کیفیت و قیمت مناسب، از عوامل مهم در محبوبیت عایق ایزوگام دلیجان است. این نکته را هم در نظر بگیرید که از نام ایزوگام دلیجان متاسفانه سوء استفاده هایی هم میشود که باید در هنگام خرید عایق رطوبتی به آن ها واقف باشید.

کارخانه ایزوگام دلیجان استان مرکزی

ایزوگام دلیجان و به طور کلی مشهرستان دلیجان به وجود کارخانه های تولید ایزوگام در قطب های صنعتی این منطقه شناخته می شود. کارخانه های متعدد تولید انواع عایق رطوبتی به دلایل مختلف از جمله نزدیکی به پالایشگاه ها و وجود نیروی های متخصص در این منطقه فعالیت می کنند.
ایزوگام دلیجان نام شرکت و یا کارخانه نیست و برندی است که شهرستان دلیجان واقع در استان مرکزی به آن شناخته می شود. وجود برندها و مارک های مختلف در بازار که اکثرآ پسوند دلیجان دارند خریداران را دچار سردرگمی کرده است.
ما در اینجا به مشخصات ایزوگام دلیجان اصل اشاره می کنیم تا خریدی مطمئن داشته باشید.

اگر در هنگام خرید ایزوگام به این سوال فکر کرده باشید که “بهترین ایزوگام بازار چیه و کدام ایزوگام معروفه” حتماً نام ایزوگام دلیجان برای شما آشنا خواهد بود.

کدام ایزوگام بهتر است؟

در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم که می تواند شما را در شناخت ایزوگام خوب کمک کند. برای این که به این سوال پاسخ دهیم که کدام ایزوگام بهتر است ابتدا باید شناخت جامع و کامل از انواع ایزوگام، مواد تشکیل دهنده آن و کیفیت آن و همچنین استانداردها و آزمایشاتی که بر روی ایزوگام در هنگام تولید صورت می گیرد داشته باشیم.

 • ایزوگامی که مستقیم از تولید کننده بخرید و دارای نشان استاندارد قابل پیگیری باشد ایزوگام خوب است.
 • ایزوگام را از نمایندگی های رسمی خریداری کنید.
 • ایزوگام خوب ضمانت نامه فروش و خدمات پس از فروش دارد.
 • ایزوگامی که چسبندگی عالی داشته باشد و به خوبی بچسبد، ایزوگامی با کیفیت است.
 • کلیه مشخصات فنی ایزوگام و نام کارخانه تولید کننده بر روی رول ایزوگام استاندارد درج شده باشد.

اگر در مراحل ابتدایی خرید ایزوگام هستید می توانید از مشاوره کارشناسی و خدمات فروش کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان به خوبی سودمند شوید.

کیفیت عایق های رطوبتی دلیجان

به صورت کلی می توان گفت که ایزوگام دلیجان بسیار معروف و شناخته شده است زیرا:

 1. بهترین کیفیت را با مصرف قیر پلیمری دارد.
 2. خدمات پس از فروش دارد.
 3. ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر دارد.
 4. تولید صادراتی با مجوزهای گمرکی دارد.
 5. قیمت مناسب و تخفیف های ویژه دارد.
 6. در سراسر کشور نمایندگی های فعال دارد.
 7. فروش عمده و مستقیم بدون واسطه از کارخانه دارد.
 8. هر رول ایزوگام دلیجان؛ ضخامت و وزن استاندارد دارد.
 9. استاندارد ایزوگام دلیجان اصل است.

علاوه بر موارد بالا می تواند فروش عمده از درب کارخانه ایزوگام دلیجان و مشاوره های رایگان را در خدمات فروش عایق های رطوبتی دلیجان ذکر نمود.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان پیشتاز در خدمات

چه نوع ایزوگامی بهتر است؟

برای پاسخ به این سوال که چه ایزوگام بهتر است و ایزوگام خوب چه مارکیه، به نکات زیر اشاره میکنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • ایزوگام استاندارد مقاومت بالایی در برابر گرما و سرما دارد.
 • ایزوگام خوب دلیجان و در واقع بهترین برند ایزوگام دلیجان باید نقطه اشتعالی برابر 250 درجه سانتیگراد داشته باشد.
 • مقاومت ایزوگام در هوای سرد تا 5- درجه هم از نکات بسیار مهم است.
 • در هنگام تولید ایزوگام خوب به منطقه و کاربرد محصول دقت می شود.
 • ایزوگام استاندارد و درجه یک باید برای مناطق سردسیر و گرمسیر به صبه صورت جداگانه تولید شده باشد.

در واقع ایزوگام باکیفیت و مرغوب که بهترین برند ایزوگام دلیجان شناخته می شود باید علامت استاندارد، تاریخ تولید و انقضاء و نام کارخانه تولید کننده را داشته باشد.

مشخصات ظاهری هر رول ایزوگام دلیجان

هر رول ایزوگام دلیجان اصل 10 متر طول و 1 متر عرض دارد. ایزوگام دلیجان اصل در انواع تک لایه، دولایه، سه لایه و با روکش های پلاستیکی، طرح دار و پودری تولید می شود.
وزن و ضخامت هر رول ایزوگام خوب دلیجان با یکدیگر متناسب بوده و مثلاً ایزوگام با ضخامت 4میلیمتر با وزن 42 کیلوگرم تولید می شود. ایزوگام خوب دلیجان با تا کردن نمی شکند و قدرت کششی بالایی دارد. ایزوگام دلیجان اصل از بهترین قیر پالایشکاهی و با مواد اولیه درجه یک تولید می شود.

برای این که بدانید چرا ایزوگام دلیجان معروفه، می توانید نگاهی به لیست پروژه هایی که شرکت ایزوگام هیرمان در آن ها مشارکت داشته است بیندازید.

مواد اولیه به کار رفته در تولید ایزوگام دلیجان

تقریباً می توان گفت که تولید ایزوگام با مواد اولیه مشابه صورت می گیرد و آن چه که اهمیت دارد نوع و کیفیت آن ها و شناخت از کاربرد انواع عایق رطوبتی است که آن ها را متفاوت می کند. کیفیت ایزوگام و تفاوت انواع عایق رطوبتی ایزوگام در کیفیت قیر و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام خلاصه می شود. در اینجا اشاره ای به مواد تشکیل دهنده ایزوگام می اندازیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • قیر درجه یک پالایشگاهی
 • پلیمرهای وارداتی اروپایی
 • تیشوی نخ دار (پشم شیشه)
 • پلی استر سوزنی
 • پودر تالک و در برخی موارد پودر مس
 • پلی اتیلن
 • فویل آلومینیومی
 • باند و چسب

یکی از خصوصیات مهم ایزوگام دلیجان در مناطق سردسیری و گرمسیری قدرت کششی بالای آن است. در واقع، یک ایزوگام مرغوب درجه یک به هیچ وجه دچار پارگی نمی شود.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

چرا ایزوگام دلیجان بخریم؟

استفاده از عایق رطوبتی همواره مورد توجه بوده و قیر و گونی و یا کاهگل و امروزه انواع عایق رطوبتی ایزوگام نشان از اهمیت این محصول صنعتی است. در سال 1370 تولید عایق ایزوگام با تحول روبرو شده و شهرستان دلیجان قطب تولید ایزوگام در کشور شناخته شد. حدود 80% از شرکت های موجود در دلیجان را کارخانه های تولید ایزوگام تشکیل داده است.
ایزوگام دلیجان دارای بهترین کیفیت و بهره مندی از برند های مختلف و همچنین تولید انبوه بوده و آن را به یک شاخص معتبر تولید در ایران تبدیل کرده است.

استفاده از انواع مواد اولیه داخلی و همچنین فرآورده های نفتی بومی و عدم نیاز به کالاهای وارداتی از دیگر مزیت هایی است که ایزوگام در دلیجان را محبوب کرده است.

آدرس کارخانه تولید ایزوگام دلیجان

اشاره کردیم که وجود شرکت های مختلف تولید انواع عایق رطوبتی در سراسر کشور موجب ایجاد فضای رقابتی در این صنعت شده و حتی متاسفانه موجب شده که عده ای در این میان سودجویی کنند.
کارخانه ایزوگام دلیجان اصل انواع محصولات خود را با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش عرضه می کند و با فروش ایزوگام عمده از درب کارخانه فعالیت می کند.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان نمونه ای موفق از فعالیت کارخانه ای است که با تکنولوژی روز و با تیمی آموزش دیده توانسته است تغییر نگاه به ایزوگام را ایجاد کند.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان واقع در استان مرکزی- شهرستان دلیجان- کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات- قطب صنعتی بوعلی- خیابان ششم، همراه مطمئنی در پروژه های انبوه سازی است.

شماره کارخانه ایزوگام دلیجان

از جمله خدماتی که در کارخانه ایزوگام دلیجان عرضه می شود ایجاد و امکان خرید اینترنتی ایزوگام است که می تواند هزینه های رفت و آمد و کاهش مصرف انرژی را در پی داشته باشد.
با شماره تلفن های کارخانه ایزوگام دلیجان به راحتی تماس گرفته و می توانید لیست محصولات، قیمت انواع ایزوگام به روز، پیش بینی و برآورد قیمت ها و جدول تحلیلی قیمت ایزوگام را دریافت کنید. محصولات بر مبنای کاربرد و تناژ و بر اساس قیمت فروش ایزوگام درب کارخانه و برای فروش داخلی پیشنهاد می شوند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

قیمت ایزوگام برای صادرات متفاوت بوده و برای دریافت قیمت ایزوگام برای صادرات، با واحد صادرات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تماس بگیرید.

بهترین ایزوگام موجود در بازار
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان کیفیت و قیمت شگفت انگیز

لیست قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان

قیمت ایزوگام هم به مانند بسیاری از اجناس بازار در طی سال گذشته دچار تغییرات زیادی بوده است. افزایش قیمت مواد اولیه و افزایش هزینه ها در کلیه مراحل تولید انواع ایزوگام از جمله دلایل افزایش قیمت ایزوگام بوده است. در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان می توانید تحلیل هایی که در این خصوص ارائه شده است را مشاهده کنید.
اما همچنان ایزوگام اصل دلیجان محبوبیت و مقبولیت خود را حفظ کرده است.
به چند مورد عمده علت اختلاف قیمت ها اشاره می کنیم:

 • تک لایه یا دولایه و یا سه لایه بودن ایزوگام (تعداد لایه های تسکیل دهنده ایزوگام)
 • نوع قیر مصرفی در خط تولید
 • جنس تیشو استفاده شده در ایزوگام
 • کیفیت فویل آلومینیومی
همچنین بخوانید:
بهترین ایزوگام بازار کدام است؟

مسلم است هر چه مواد اولیه کیفیت بهتری داشته باشند قیمت ایزوگام دلیجان نیز بالاتر خواهد بود و همچنین ماندگاری و عمر مفید جنس نیر بیشتر خواهد شد.

برای دریافت قیمت ایزوگام به روز کافی است با واحد کارشناسی فروش تماس بگیرید و در 20 ثانیه هم قیمت ها و هم لیست محصولات را دریافت کنید.

خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه دلیجان

پس از انتخاب ایزوگام شما بایستی اقدلمات لازم برای خرید را انجام دهید. خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه و به قیمت روز امکان پذیر است. کارخانه های ایزوگام دلیجان خدمات خود را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه کرده و با یک تلفن ساده می توانید در هر نقطه از ایران که هستید خرید کنید.
محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان اصل دارای کیفیت بالایی هستند که توسط نمایندگی های معتبر به فروش می رسند. شما می توانید عایق رطوبتی مورد نیاز خود را با قیمت پایین تر تهیه کنید.
شرکت ایزوگام هیرمان آماده همکاری با شرکت های پیمانکار در زمینه ساخت و ساز و انوبه سازان و صادر کنندگان و تجار در امر صادرات است.

خرید ایزوگام به صورت عمده و قیمت ارزان تر و با بهترین کیفیت؛ بهترین موقعیت را برای شرکت های ساختمانی و پیمانکارانی که در پروژه های تاسیساتی و عمرانی فعالیت می کنند ایجاد می کند.

چرا ایزوگام دلیجان آری؟

تا اینجا به نکاتی مانند کیفیت و قیمت مناسب، چسبندگی و استحکام، دسترسی آسان و امکان خرید در تمام طول سال، وجود نمایندگی های رسمی فروش در سراسر کشور و توزیع به موقع و البته موارد بسیار دیگری را یادآور شدیم که می تواند ایزوگام دلیجان را برتر و محبوبیت ان را نمایان کند.
اما یادآور می شویم که به علت وجود برندها و مارک های متنوع در دلیجان و دیگر شهرها، خرید ایزوگام دلیجان اصل کار دشواری شده است و بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاوره و استفاده از افراد مطمئن اقدام به خرید نمایید.

خرید ایزوگام دلیجان اصل که از کیفیت و برند آن اطمینان داشته باشید حافظ سرمایه و امینت و آرامش خانواده شما خواهد بود. با هیرمان ما غیر ممکن ها را برای شما ممکن می کنیم.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان معرف بهترین هاست

شرکت ایزوگام هیرمان که در دلیجان فعالیت می کند، محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام حلزون دلیجان با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید شده و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام های طرح دار در انواع رنگ ها و طرح ها با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر
 • تولید انواع ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلمیتر و ایزوگام های الاستیکی، پلاستیکی و ایزوگام های اسپان باند و ترموباند
خرید ایزوگام بردین دلیجان از کارخانه
تولید ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با چسبندگی فوق العاده

راه های خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

در متن مقاله به راه های خرید بهترین ایزوگام دلیجان اشاره کردیم ولی در محموع می توانید از روش های زیر برای خرید ایزوگام به قیمت کارخانه و عمده اقدام کنید:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
 2. راه سوم:خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه دلیجان

از همراهی شما سپاسگزاریم و خرید مطمئن و آسان و دلپذیر و همچنین توام با امنیت با هیرمان را تجربه کنید.

امروز قیمت ایزوگام چند است؟

با یک تماس و طی چند ثانیه از قیمت تمامی محصولات باخبر شوید.

آیا فروش غیرنقدی دارید؟

فروش در شرکت هیرمان کاملاً به صورت نقدی است اما شرایطی فراهم است که خریدی دلچسب و آسان را تجربه کنید.

همچنین بخوانید

guest

7 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
7
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x