ایزوگام قیمت مناسب دلیجان کدومه؟

ایزوگام قیمت مناسب دلیجان کدومه؟ بهترین منابعی که می تواند برای خرید عایق های رطوبتی اطلاعاتی به ما بدهد چیست؟ بهترین مسیر برای دریافت قیمت به روز انواع ایزوگام و برندهای برتر ایزوگام هیرمان، تماس با واحد کارشناسی فروش است. کلیه اطلاعات با جزئیات توسط کارشناس به شما ارائه شده و پاسخگوی سوالات شما برای انتخاب و خرید بهترین مارک های ایزوگام دلیجان هستیم.

کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان

شرکت های تولید ایزوگام در دلیجان، مشهد، تبریز، اردبیل، شیراز و شهرهای دیگری در نقاط مختلف فعالیت می کنند اما ایزوگام دلیجان به چندین جهت در بین خریداران شهرت بیشتری دارد.
ایزوگام دلیجان اصل به جهت شهرت و کیفیت محصولات، استاندارد اصل است و فروش عمده و مستقیم از کارخانه داشته و به عنوان ایزوگام قیمت مناسب در بازار شناخته می شود. ایزوگام قیمت مناسب دلیجان نه به جهت کیفیت پایین، بلکه به دلیل فروش بی واسطه است که ارزان تر است. با خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان؛ تجربه موفق و مطمئنی در خرید عایق رطوبتی درجه یک خواهید داشت.

شهرت محصولات دلیجان به جهت کیفیت و قیمت مناسب است پس در هنگام خرید ایزوگام قیمت مناسب حتماً به این دو گزینه دقت داشته باشید.

ایزوگام قیمت مناسب کدام است؟

عایق های رطوبتی در کلیه مراحل ساختمان سازی و پروژه های عمرانی مورد استفاده هستند و در پی و فونداسیون و برای عایق بندی لوله های تاسیساتی نقش موثری دارند.
قیمت ایزوگام به مواد اولیه و نوسان قیمت آن ارتباط مستقیم دارد و نوع ایزوگام سفارشی و هزینه های تولید را هم باید در نظر گرفت.
خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه سبب می شود که بهترین و مرغوب ترین عایق رطوبتی را با در نظر گرفتن هزینه ها خریداری کنید. نوسان قیمت مواد اولیه و تشکیل دهنده ایزوگام ارتباط موثر و مستقیم در ایزوگام قیمت مناسب دارد.

دریافت قیمت ایزوگام به سهولت از طریق تماس تلفنی با واحد کارشناسی فروش قابل دریافت است.

عوامل موثر در تعیین قیمت ایزوگام

زمانی که بخواهیم نرخ نهایی محصولی را محاسبه کنیم به المان های مختلفی باید توجه کنیم. کارخانه های ایزوگام دلیجان هم برای این که ایزوگام قیمت مناسب و باکیفیت را وارد بازار کنند به چندین مورد خاص توجه می کنند. به برخی از مهمترین این موارد اشاره می کنیم:

 1. نوع و کیفیت قیر
 2. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
 3. تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام
 4. هزینه های تولید و تناژ تولید
 5. کیفیت الیاف پلی استر و تیشو
 6. هزینه های بارگیری و فروش عمده از مهمترین عوامل در برآورد قیمت نهایی ایزوگام محسوب می شود. ایزوگام قیمت مناسب هم کیفیت و هم استاندارد اصل دارد.

برای دریافت لیست محصولات و قیمت به روز انواع ایزوگام می توانید با واحد کارشناسی فروش تماس بگیرید.

ایزوگام قیمت مناسب بردین دلیجان
ایزوگام ارزان و با کیفیت بردین دلیجان

ایزوگام ارزان و مرغوب بازار

برای این که بدانیم ایزوگام مرغوب کدام است و چه استانداردهایی دارد نیاز است که شناخت کلی از ایزوگام و مواد اولیه آن داشته باشیم. ایزوگام قیمت مناسب مرغوب، از بهترین مواد اولیه موجود در بازار و بخصوص قیر پالایشگاهی درجه یک تولید می شود. در تولیدی چنین ایزوگام از پلیمرهای اصلاح کننده قیر برای بهبود و بالا بردن کیفیت ایزوگام استفاده شده است.
وزن و ضخامت هر رول ایزوگام هم با یکدیگر متناسب بوده و لایه های تشکیل دهنده ایزوگام تطابق با کاربرد عایق رطوبتی دارند. پس می توان گفت که ایزوگام خوب را می توان با قیمت مناسب تهیه کرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه

یکی از عوامل تاثیر گذار در ایزوگام قیمت مناسب، فروش ایزوگام به صورت عمده از درب کارخانه است.

بهترین ایزوگام قیمت مناسب

بهترین ایزوگام قیمت مناسب ، ایزوگام دلیجان اصل است که با مواد پلیمری و با فناوری جدید تولید می شود و دوام عایقهای رطوبتی ایزوگام جدید بسیار بالاتر است.
در اینجا محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان به عنوان بهترین ایزوگام ارزان قیمت با کیفیت بسیار عالی شناخته می شوند.
از جمله ویژگی های محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان عبارتند از:

 • طول عمر بالا
 • مقاومت در برابر هر ضربه ای
 • صرفه های اقتصادی
 • قیمت ارزان تر و مناسب تر
 • سبکی و عدم ایجاد وزن اضافی بر روی سازه
 • مقاومت در برابر گرما و رطوبت
 • سازگاری با محیط زیست

کارشناسان ما در واحد فروش می توانند تجزیه و تحلیل و برآورد قیمت ها را به شما اعلام کنند. در نتیجه در بهترین زمان ممکن می توانید بهترین نوع ایزوگام را خریداری کنید.

دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه


نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان

در شهرهای ایران نمایندگی های فعال شرکت ایزوگام دلیجان به صورت اختصاصی بر روی برندهای شناخته شده استاندارد فعالیت می کنند. وجود نمایندگی های ایزوگام دلیجان در شهرهای مختلف به خریداران کمک میکند که ایزوگام استاندارد و مرغوب را تهیه کنند.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ایزوگام تولیدی خود را در استان های زیر پخش و توزیع می کند از جمله در:

 • تهران
 • همدان
 • سمنان
 • خراسان
 • قزوین
 • زنجان
 • آذربایجان غربی
 • آذربایجان شرقی
 • فارس
 • کرمان
 • بوشهر
 • سیستان و بلوچستان
 • کهکیلویه و بویراحمد
 • هرمزگان و دیگر استان های کشور.

کلیه تولیدات کارخانه ایزوگام دلیجان با قیر خالص تولید می شود و ضخامت و وزن هر رول مطابق با استانداردهای اعلام شده روز اندازه گیری می شود.

مرکز فروش ایزوگام دلیجان

در مرکز فروش ایزوگام دلیجان شما می توانید بهترین و مرغوبترین مارک های ایزوگام را با قیمت مناسب خریداری کنید. در این مراکز قیمت ایزوگام با فروش مستقیم از درب کارخانه است و تخفیف هایی که در مواقع خاص برای خریداران در نظر گرفته و اعلام می شود فرصت مناسبی برای خرید عمده ایزوگام است.
ایزوگام قیمت مناسب در دو وجه قابل بررسی است، یکی در کیفیت تولید و مواد اولیه و دیگری در نحوه عرضه و فروش و توزیع. کارخانه ایزوگام دلیجان برای سهولت هر چه بیشتر، راه های خرید بهترین ایزوگام را به صورت حضوری و غیر حضوری گسترش داده است.

ویژگی های ایزوگام برای کاربردهای مختلف حتماً مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به نوع پروژه و محل نصب ایزوگام و آب و هوای منطقه ای؛ ایزوگام قیمت مناسب، توسط کارشناسان به شما معرفی می شود 

ایزوگام ارزان قیمت باکیفیت

برای شناخت علت ایزوگام قیمت مناسب که هم ارزان است و هم مرغوب است باید به چند نکته ضروری اشاره کنیم:

 • خرید مستقیم از درب کارخانه
 • امکان سفارش خرید اینترنتی ایزوگام در زمانی بسیار کوتاه
 • دسترسی بی واسطه و مستقیم در هنگام توزیع
 • امکان خرید عمده ایزوگام به قیمت روز برای دفاتر و نمایندگی های ایزوگام و شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و انبوه سازان در طول سال

ایزوگام قیمت مناسب هیرمان دلیجان را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه کرده و از کیفیت بالای محصولات شگفت زده شوید. با صرف هزینه کمتر می توانید بهترین ایزوگام مورد نیاز خود را تامین کنید.

بهترین مارک ایزوگام با قیمت عالی

وقتی می گوییم ایزوگام قیمت مناسب با بهترین کیفیت منظور چیست؟ جهت بررسی بهترین ایزوگام باید به نکاتی دقت داشته باشید:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه

 1. ایزوگام قیمت مناسب مرغوب حداقل بین ۳ تا ۵ میلیمتر ضخامت دارد.
 2. تاریخ تولید، نوع ایزوگام و علامت استاندارد و شرکت تولید کننده در ایزوگام مرغوب و استاندارد مشخص است.
 3. ایزوگام مرغوب و با کیفیت، کشش بالایی داشته و در اثر تاشدن نمی شکند.
 4. ایزوگام خوب و باکیفیت در مقابل اسیدها و مواد شیمیایی مقاومت می کند.
 5. درجه اشتعال و ماندگاری ایزوگام خوب دلیجان باید بر طبق استانداردهای تعیین شده باشد.

برای شناخت انواع ایزوگام طبیعی است که نیاز به افراد متخصص در این زمینه دارید. دقت کنید که بهترین ایزوگام قیمت مناسب هم کلیه مشخصات فنی و استانداردهای لازم را دارد.

بهترین ایزوگام موجود در بازار
بهترین ایزوگام موجود در بازار با قیمت عالی

لیست قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

عوامل مهم و موثر در قیمت رول ایزوگام را در پاراگراف های قبلی ذکرکردیم و به این ترتیب تا اندازه ای می توانید به احتمال افزایش و نوسان قیمت ها در بازار پی ببرید. مشخصات هر رول ایزوگام دلیجان می تواند نشان دهنده کیفیت ایزوگام باشد. البته گاهی خریدار معمولی نمی تواند این تفاوت ها را تشخیص داده و صرفاً به دلیل قیمت پایین اقدام به خرید ایزوگام می کند که ممکن است موجب اسجاد خسارات جبران ناپذیر هم شود.
لیست قیمت ایزوگام دلیجان بر مبنای فروش عمده از درب کارخانه تنظیم شده و از طریق راه های ارتباطی به سادگی قابل دریافت است.

برای دریافت قیمت به روز ایزوگام تک لایه، دولایه و ایزوگام سه لایه و انواع ایزوگام فویلدار، ساده و ایزوگام طرح دار می توانید با واحد فروش ارتباط بگیرید.

استعلام قیمت انواع ایزوگام از کارخانه

راه های اینترنتی و آنلاین علاوه بر این که خرید ایزوگام را ساده تر کرده اند، بر کاهش هزینه های رفت و آمد و انرژی هم تاثیر داشته اند. برای استعلام قیمت یک رول ایزوگام دلیجان کافی است که با واحد فروش ایزوگام تماس گرفته و به سادگی قیمت های به روز را دریافت کنید.
بدیهی است که نوسان در قیمت تهیه مواد اولیه می تواند در تمام مراحل تولید تاثیر گذاشته و موجب بالا رفتن هزینه های تولید شود. در این هنگام است که تولید کننده ناچار به افزایش قیمت ایزوگام تولیدی است.

استعلام قیمت ایزوگام به دلیل این که قیمت ها به روز تهیه می شوند از طریق تماس تلفنی ممکن است و شرکت ها و انبوه سازان می توانند محصولات و ایزوگام قیمت مناسب را با برآورد کارشناسی خریداری نمایند.

خرید ایزوگام دلیجان مستقیم از درب کارخانه

معمولاً خرید ایزوگام مرحله ای پر تنش و پر چالش است برای هر خریداری، چرا که کیفیت ایزوگام و نوع محصول و میزان قیمت می تواند رابطه ای تنگاتنگ داشته باشد. ایزوگام مرغوب که قیمت مناسبی هم داشته باشد خواستگاه هر مشتری است.
خرید ایزوگام ار کارخانه یکی از روش های مرسوم در این صنعت است که خریدار مستقیم از تولید کننده و به صورت عمده عایق ایزوگام مورد نیاز خود را تهیه می کند. این روش مطمئنی است که هم به کیفیت محصول اطمینان دارد و هم این که با قیمت ارزان تر می تواند ایزوگام مورد نیاز خود را تهیه کند.

انواع ایزوگام هیرمان دلیجان را بی واسطه و مستقیم به قیمت درب کارخانه از دفتر مرکز فروش در تهران و یا دفتر کارخانه ثبت سفارش و تهیه کنید.

معرفی محصولات و برندهای کارخانه ایزوگام هیرمان
 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر
 • ایزوگام های تولید شده با پلیمرهای اصلاح کننده قیر و ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر و انواع ایزوگام صادراتی درجه یک را هم به لیست بالا اضافه کنید.
ایزوگام طوفان شرق دلیجان
ایزوگام طوفان شرق دلیجان محصولی اقتصادی

ایزوگام قیمت مناسب هیرمان و راه های خرید آن

ممکن است هر خریداری روش مورد پسند خود را برای خرید ایزوگام از کارخانه استفاده کند اما آن چه که اهیمت دارد این است که روش های خرید که ریسک خرید ایزوگام نامرغوب را می کاهد را شناسایی کرده و به شما معرفی می کنیم:

 1. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 2. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش و خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش که بسیار ساده و آسانخواهد بود.

در پایان از این که ما را همراهی کردید سپاسگزاریم و خریدی موفق و ساده و دلپذیر را با هیرمان تجربه کنید.

مبنای قیمت فروش محصولات چیست؟

قیمت محصولات بر مبنای فروش عمده از درب کارخانه است.

چرا قیمت ها در سایت درج نمی شود؟

نوسان قیمت مواد اولیه در بازار ناگهای و زیاد است و زود به زود تغییر می کند. برای دریافت لیست قیمت ها با واحد فروش تماس بگیرید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید

12 پاسخ
 1. اکبر خشنود
  اکبر خشنود گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من میخوام از دلیجان خرید کنم ولی نمیدونم چی بخرم
  سیستان هستم میتونید برام بفرستید؟

  پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام جناب خشنود. روزتون بخیر. بهترین ایزوگام دلیجان در حال حاضر ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان است.
   اما شما فاصله زیادی تا دلیجان دارید و چنانچه قصد خرید از درب کارخانه را داشته باشید ، هزینه ی حمل و نقل تا شهر شما خارج از محدوده ی صرف قرار میگیرد.
   در شهر خود نمایندگی های ما را جستجو کنید و مطمئنا به راحتی خرید خود را انجام خواهید داد.
   برای استعلام قیمت ایزوگام به این صفحه وارد شوید
   قیمت ایزوگام

   پاسخ
 2. سعید رشتی
  سعید رشتی گفته:

  سلام اینکه میگن ایزوگام دلیجان ، کارخانه اش کجای شهر دلیجان هستش
  من خیلی دنبال کارخانه ی اصلی گشتم همه متفرقه هستن حتی شما!
  ممنون میشم اگر آدرس یا شماره کارخانه دلیجان را بدید

  پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام جناب رشتی ، ایام به کام
   در مرحله ی اول عرض کنم که دلیجان از وقتی به عنوان قطب تولید ایزوگام نام گذاری شد، تمامی کارخانه های ایزوگام داخل دلیجان ، پسوند “دلیجان” را به نام خود اظافه کردند تا از اعتبار چندین ساله ی شهر دلیجان در تولید ایزوگام اعتبار بگیرند.
   طبیعتا کارخانه ای به نام دلیجان وجود ندارد.
   شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان نیز یکی از این کارخانه هاست که تمام نمایندگی های سرتاسر کشور از این کارخانه بصورت روزانه خرید میکنند و بالاترین سطح کیفی ایزوگام کشور، در اختیار شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است.
   برای ارتباط با واحد کارشناسان هیرمان وارد این صفحه شوید ارتباط با ما
   برای دریافت لیسیت قیمت ایزوگام وارد این صفحه شوید قیمت ایزوگام

   پاسخ
 3. بهشتی
  بهشتی گفته:

  سلام وقتتون بخیر ممنون که وقت میذارید.
  یک سوال اینکه ایزوگام خوب را از کجا تشخیص دهیم. یکی میگفت ایزوگامی خوبه که موقع نصب بوی قیر بده. خواستم بپرسم که حقیقت داره ؟
  اگر راهی برای تشخیص کیفیت ایزوگام هست ممنون میشم توضیح بدید

  پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام جناب بهشتی عزیز
   ممنون از ابراز لطف شما
   در جواب شما عرض کنم که تشخیص ایزوگام خوب اصلا کار سختی نیست ، کافیست ایزوگام ظاهر مناسب داشته باشد و پارگی ترکیدگی یا مشکلاتی از این قبیل در آن مشاهده نشود.
   همچنین ضمانت نامه داشته باشد چون بعضی برند ها در بازار بصورت تقلبی و با کیفیت بسیار پایین عرضه میشوند و عموما ۲ سال بیشتر عمر نمیکنند. پس حتما ضمانت نامه و استاندارد هایی از قبیل استاندارد ایران، CE اروپا، ISO9001 را دارا باشند. ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دلیجان
   تمامی مولفه های ایزوگام خوب را داراست

   پاسخ
 4. مددی
  مددی گفته:

  سلام امروز بهترین جنس بازار چیه ؟
  هرکسی میگه جنس من بهتره آدم نمیدونه چجوری اعتماد کنه
  ممنون میشم راه اعتماد کردن رو نشون بدید چون خیلی سردرگمم.

  پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام جناب مددی
   روز بخیر
   کار شما برای اعتماد کردن اصلا سخت نیست!
   ایزوگامی که استاندارد های تولید را رعایت کرده و تاییدیه های معتبر دارد را میتوانید به راحتی بخرید
   از طرفی این محصولات از بهترین قیر یعنی قیر ۶۰/۷۰ یا به عبارت محاوره ای (قیر شصت هفتاد خالص) تولید شده اند که خاصیت ارتجاعی دارند و برای نصاب کار را راحت میکنند. مشاهده فیلم نصب ایزوگام هیرمان
   طول عمر ایزوگام نیز باید بالای ۱۰ سال باشد حداقل ۱۰ سال
   مشخصات تکمیلی ایزوگام را میتوانید در این صفحه مشاهده فرمایید
   ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دلیجان

   پاسخ
 5. حسینی
  حسینی گفته:

  سلام حسینی هستم این صفحه مطالب خوبی داشت توانستم تا حدودی متوجه شوم
  فقط اینکه قیمت ایزوگام درجه یک چند است ؟
  و این که آیا حتما نیاز است که ایزوگام درجه یک خریداری شود ؟
  ممنون میشم لیست قیمت را هم برایم بنویسید.

  پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام جناب حسینی
   خوشحالیم که از مطالب این صفحه استفاده کرده اید.
   ما همیشه در تلاشیم تا برای شما مشتریان گرامی بستری برای آگاهی بیشتر ایجاد کنیم.
   در رابطه با سوال شما ، بله حتما نیاز است که بهترین ایزوگام را بخرید. چون ایزوگام ها نسبت به کیفیت، طول عمر های متفاوتی دارند و برخی حداکثر ۲ سال عمر میکنند و این یعنی فاجعه
   هزینه و زمانی که صرف میکنید، ۲ سال بعد باید تکرار شود و مجددا نصب ایزوگام را انجام دهید.
   پس حتما ایزوگام خوب و درجه ۱ بخرید
   برای دریافت لیست قیمت وارد این صفحه شوید
   قیمت ایزوگام

   پاسخ
 6. مرادی
  مرادی گفته:

  سلام روز بخیر، بنده دنبال محصولی با کیفیت و قیمت مناسب میگردم میشه راهنمایی کنید کدوم محصول مناسب هستش برای بنده؟

  پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام دوست عزیز
   روزتون بخیر
   ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دلیجان پاسخگوی تمام نیاز های یک ایزوگام مرغوب ، چه از نظر کیفی چه از نظر قیمتی است. برای مشاهده ی محصولات ما این صفحه را ببینید
   فیلم نصب ایزوگام هیرمان

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.