باکیفیت ترین ایزوگام دلیجان کدومه؟

باکیفیت ترین ایزوگام دلیجان کدومه؟ بهترین برند ایزوگام کدام است و چه مشخصاتی دارد؟ برای مقابله با رطوبت و جلوگیری از نفوذ باران و برف دو مولفه تکنولوژی و علم با یکدیگر درآمیخته اند و در نهایت عایق های رطوبتی ایزوگام پس از طی آزمون های مختلف در آزمایشگاه راهی بازار شده اند. در خصوص مقاومت و شناخت بهترین مارک ایزوگام در ادامه ما را همراهی کنید.

ایزوگام چیست؟

قبل از این که به کیفیت ایزوگام و یا شناخت مشخصات بهترین و باکیفیت ترین مارک ایزوگام بپردازیم باید بدانیم که ایزوگام چیست و چه کاربردی دارد؟ تولید ایزوگام نیاز به عمل و تجربه داشته و تلفیق این دو موجب می شود که محصولی مانند عایق رطوبتی ایزوگام بتواند از نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری کند.
ایزوگام که بر پایه قیر و استفاده از پلیمرهای اصلاح کننده قیر و مواد اولیه ای همچون پلی استر و تیشو ساخته و تولید می شود در آزمایشگاه مورد آزمون های مختلف قرار می گیرد.

در سال های اخیر با مقاومت و استحکام بالاتری تولید شده و برای عایق پشت بام، استخر، دیوار، پی ساختمان و موارد بسیار دیگر کاربرد دارد. باکیفیت ترین ایزوگام می تواند حداقل 20 سال طول عمر داشته باشد.

کاربرد ایزوگام در ساختمان

همان طور که اشاره کردیم ایزوگام از الیاف مصنوعی و قیر ساخته می شود که بسیار مقاوم است و با گرما به سطح مورد چسبانده می شود. ایزوگام باکیفیت می تواند از نفوذ آب و رطوبت به سطوج زیرین جلوگیری کند. حداقل طول عمر ایزوگام معمولا ً10 سال است.
ایزوگام و ایزولاسیون در ساختمان سازی از مرحلخ پی و فونداسسون شروع شده و تا دیوارها، پشت بام و سرویس های بهداشتی ادامه دارد. در قدیم از کاهگل و سپس قیر و گونی برای ایزولاسیون استفاده می شود که این روزها جای خود را به عایق رطوبتی ایزوگام داده است.

برای شناخت ایزوگام مرغوب و باکیفیت می توانید از مطالب ما در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان استفاده کنید و یا با کارشناس تماس بگیرید.

مزایا و فواید نصب ایزوگام چیست؟

اولین و مهمترین مزیت نصب ایزوگام جلوگیری و ممانعت از نفوذ و نشتی آب و نم و رطوبت به داخل ساختمان است. ایزوگام سبک است و بر روی ساختمان فشار ایجاد نمیکند. ایزوگام باکیفیت حداقل 40 کیلوگرم وزن دارد و ضخامت می تواند بین 3.5 تا 5 میلیمتر متغیر باشد.
قابلیت انعطاف پذیری ایزوگام و مقاومت و استحکام آن بسیار بالاست و قیمت مناسب تری هم دارد و آسان تر و سریع تر نصب شده و هزینه کمتری نسبت به دیگر انواع عایق رطوبتی دارد. ایزوگام فویل دار دو لایه از شناخته شده ترین انواع ایزوگام است که معمولاً بر روی پشت بام نصب می شود.

عایق رطوبتی ایزوگام باکیفیت را می توان بر روی دیوار، شیروانی و ایرانیت هم نصب کرده و چون کشش بالا و مقاومت در برابر نور دارد برای این مکان ها مناسب است.

خط تولید بهترین مارک ایزوگام
خط تولید بهترین مارک ایزوگام دلیجان

مشخصات ایزوگام باکیفیت کدام است؟

ایزوگام باکیفیت دارای مشخصات و ویژگی های خاص است که به طوز خلاصه به تعدادی از آن اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • ایزوگام باکیفیت با بهترین قیر پالایشگاهی تولید شده است و از مازوت در تولید چنین ایزوگامی استفاده نمی شود.
 • ایزوگام باکیفیت باید حداقل 40 کیلوگرم وزن و ضخامت آن در ایزوگام دولایه 4 میلیمتر است.
 • ایزوگام مرغوب و باکیفیت دلیجان بهترین تیشوی وارداتی و پلی استر تولید داخل در آن مصرف می شود.
 • ایزوگام مرغوب دلیجان دارای علامت استاندارد و تولید شده برای مناطق گرمسیری و سردسیری به صورت جداگانه است.

شناخت ایزوگام درجه یک مرغوب نیاز به تخصص دارد و در هنگام خرید ایزوگام بایستی از منابع معتبر و البته شرکت های شناخته شده اقدام کنید.

ایزوگام استاندارد کدام است؟

ایزوگامی را ایزوگام استاندارد می گوییم که کلیه پارامترهای تعیین شده توسط سازمان استاندارد را داشته باشد. از جمله این استانداردها می تواند به مواد اولیه مرغوب، قیر درجه یک پلیمری، وزن و ضخامت استاندارد هر رول ایزوگام، کیفیت و استقاومت محصول و تولید شده مطابق با آب و هوا را نام برد.
ایزوگام استاندارد از نظر مشخصات فیزیکی هم باید طبق استاندارد تولید شود، ضخامت و وزن یک رول ابزوگام که نشان دهنده صداقت در تولید و اصل مشتری مداری است. اصولاً وزن هر رول ایزوگام بین 37 الی 42 کیلوگرم است. ایزوگام با دستگاه های پیشرفته توسط متخصصین آزمایشگاه تست می شود تا کاملاً مطابق با موازین استاندارد تولید شده باشد.

ابعاد ایزوگام هم بر اساس استاندارد باید 10متر طول و 1 متر عرض باشد، در ادامه به دیگر مشخصات ایزوگام استاندارد می پردازیم.

مشخصات بهترین مارک ایزوگام در ایران

ایزوگام درجه یک مرغوب مقاومت کششی بالا، مقاوم در برابر نم و رطوبت، سرما و گرما و نور خورشید دارد. ایزوگام های استاندارد و مرغوب به صورت رول های وکیوم شده تولید می شوند و اگر استاندارد و با استفاده از بهترین مواد اولیه ساخته شوند عمر متوسط آن ها بین 15 تا 20 سال خواهد بود.
در عوض ایزوگام بی کیفیت که در آن ها از مواد غیر پلیمری استفاده شده است بوی نامطبوعی داشته و اگر دست خود را به لایه بیرونی آن ها بکشید چرب و ذرات و رنگ دانه های سیاه از خود به جای می گذارند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

یکی دیگر از مواردی که در ایزوگام بی کیفیت و نامرغوب قابل مشاهده است ضخامت کم ایزوگام است که از حد استاندارد پایین تر است.

در این ویدیو دلایل اینکه چرا خرید ایزوگام های هیرمان برای مشتریان به صرفه هست را توضیح داده ایم.


ویژگی های بهترین برند ایزوگام در بازار

برندهای معتبر و یا به عبارتی شرکت های تولید ایزوگام که از استانداردهای روز پیروی می کنند هم دارای خط تولید پبیشرفته هستند و هم از متریال عالی و درجه یک برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. این شرکت ها حتماً فیلترها و قوانین سختگیرانه ای برای تولید و بررسی مقاومت و کیفیت ایزوگام دارند.
ایزوگام مارک های برتر بازار، مقاومت کششی بالا و نفوذ ناپذیری بالایی نسبت به آب و رطوبت دارند و دارای وزن و ضخامت استاندارد هستند. این محصولات انعطاف پذیری بالایی هم دارند. دلیل فروش خوب این محصولات هم کیفیت و هم قیمت قابل قبول آن هاست.

ضرورت خرید ایزوگام باکیفبت در این نکته است که با خرید بهترین مارک ایزوگام در بازار به میزان قابل توجهی از نیاز به تعمیر و تعویض و دوباره کاری کاهش پیدا می کند.

راه های تشخیص ایزوگام باکیفیت

امروزه در بازار ایزوگام شاهد برندها و مارک ها و محصولات بسیار زیادی هستیم که یفیت و قیمت های متفاوتی دارند و البته بیشت از 70% درصد آن ها نامرغوب هستند و در برخی مواقع با سوء استفاده از نام ایزوگام دلیجان، خسارات جبران ناپذیری به مصرف کننده ها وارد کرده اند.
ضرورت شناخت یک برند خوب و ایزوگام درجه یک برای همه مشخص است. یک برند خوب دارای وزن و ضخامت استاندارد است و اطلاعات محصول، نام شرکت تولید کننده، اطلاعات تماس و راه های ارتباطی بر روی بدنه آن درج شده است.بسته بندی مناسب دارد و با بهترین مواد اولیه تولید شده است.

اگر در مراحل ابتدایی خرید ایزوگام هستید بهتر است از طریق تماس با کارشناس فروش از جزئیات محصول مورد نیاز خود اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

بهترین شرکت تولیدکننده ایزوگام مناطق گرمسیر و سردسیر

ایزوگام هیرمان دلیجان را می توانیم با برندهاسی معتبر و درجه یک که تولید می کند بشناسیم. محصولات این کارخانه در بین انبوهی از تولیدات و مارک های مختلف کاملاً شناخته شده است و بر اساس استانداردهای تعیین شده تولید می شود. ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری از بهترین محصولات این مجموعه هستند.
در کارخانه ایزوگام هیرمان با استفاده از تکنولوژی و فناوری های پیشرفته انواع ایزوگام برای مناطق مختلف به صورت جداگانه تولید می شود. ایزوگام های تک لایه، دولایه و سه لایه و انواع ایزوگام فویل دار، ساده و طرح دار و دو رو نایلکس را می توانیم نام ببریم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم، بهترین مارک ایزوگام در بازار است که برای مناطق سردسیر به صورت سفارشی تولید می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی برای پشت بام
بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای پشت بام

اگر تاکنون به فکر ایزوگام کردن سقف و بام و یا کف استخر خود افتاده باشید حتماً با برندهای مختلف آشنا شده اید. هر یک از شرکت ها انواع ضمانت نامه ها را ارائه میدهند و البته گاهی هم برای استفاده از این ضمانت نامه ها با مشکل مواجه می شوید. اما در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ماجرا به صورتی دیگر است.
بهترین ایزوگام دو لایه فویل دار که هم اکنون در بازار برای پوشش سقف و پشت بام به شما پیشنهاد می شود ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است که برای 200 ماه ضمانت نامه دارد. ایزوگام بردین دلیجان هم محصولی دیگر است که علاوه بر پشت بام برای دیوار بسیار مناسب است و 10 سال ضمانتنامه دارد.

در هنگام خرید ایزوگام به این نکته دقت کنید که برای چه کاربردی و در چه منطقه آب و هوایی قصد استفاده از ایزوگام را دارید. در این صورت کارشناس ما می تواند بهترین پیشنهاد را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهد.

قیمت ایزوگام خوب چنده ؟

پس از این که ایزوگام خوب و مرغوب را شناختیم نوبت به قیمت آن می رسد. این سوال مطرح است که قیمت ایزوگام خوب چنده؟ در طی این سال ها با نوسان و در اکثر مواقع با افزایش قیمت ایزوگام مواجه بوده ایم که به صورت مستقیم به جهت تغییرهای ناگهانی و افزایش قیمت مواد اولیه از جمله قیر رخ داده است.
افزایش قیمت مواد اولیه می تواند بر تمام مراحل تولید ایزوگام تاثیر بگذارد. ضخامت و وزن هر رول ایزوگام، نوع ایزوگام بر اساس تعداد لایه ها و پلیمرهای وارداتی و هزینه های تولید در مجموع به تعیین قیمت ایزوگام منتهی می شود.

قیمت عمده ایزوگام را به روز و با یک تماس ساده با کارشناس فروش دریافت کنید.

کارخانه هیرمان تولید کننده بهترین مارک ایزوگام

در این قسمت قصد داریم شما را با مشخصات بهترین مارک ایزوگام در بازار و دیگر برندهای برتر ایزوگام هیرمان دلیجان آشنا کنیم. این محصولات عبارتند از :

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که بهترین جنس ایزوگام در بازار است و دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است و با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم تولید می شود و در داخل ایران و خارج از کحشور محصولی بی رقیب و بی نظیر است.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم و طبق استانداردهای روز تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلی متر و وزن 40 کیلوگرم با استاندارد روز تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان که 3 میلیمتر ضخامت و 40 کیلوگرم هم وزن دارد.
 • ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون دلیجان که 3.5 الی 4 میلیمتر ضخامت و 40 کیلوگرم وزن دارند.
ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

راه های خرید بهترین ایزوگام دلیجان از کارخانه

خرید ایزوگام در بین انبوهی از برندهای مختلف به خودی خود سخت است و البته دوری مسیر و راه های رفت و آمد و هزینه های انرژی و سوخت را هم به همه این ها اضافه کنید. در شرکت ایزوگام هیرمان علاوه بر تولید برندهای معتبر و تولید انبوه و فروش مستقیم از کارخانه به شیوه های خرید ساده تر برای مشتریان هم توجه کرده ایم.
شما هم می توانید از طریق راه های پیشنهادی ما اقدام کنید و خرید ایزوگام را دلپذیر و به یادماندنی کنید.

 1. از راه های خرید غیر حضوری اقدام کیند: از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و یا از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
 2. از خرید حضوری لذت ببرید: از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و مطمئن هستیم که شما می توانید به راحتی بهترین مارک ایزوگام را خریداری و برای سال ها در امنیت و آرامش کامل باشید.

این ها شاید سوالات شکا هم باشد که پاسخ داده ایم

چرا ایزوگام با ضخامت 5 میلی متر تولید می کنید؟

این محصول ماندگاری و مقاومت بیشتری نسبت به محصولات مشابه دارد و در کوتاه مدت نیاز به تعمیر و تعویض ندارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

مبنای اعلام قیمت محصولات چیست؟

بر مبنای فروش عمده از درب کارخانه است.

همچنین بخوانید

guest

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x