لایه ورق قیری صادراتی درجه یک

لایه ورق قیری با محصولاتی که در بازارهای داخلی موجود هستند، از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت می باشند. از کجا می توان به تفاوت هر یک از ورق ها پی برد؟ کدام یک از شرکت ها در ایران توانایی تولید ایزوگام صادراتی درجه یک را دارند؟ شاید برخی از افراد نام لایه عایق رطوبتی را در منابع خبری و سایت های مختلف دیده باشند که توسط برخی از شرکت های تولیدی به عنوان تبلیغات ارائه شده است ولی اطلاعات خاصی در این زمینه نداشته باشند. 
ورق قیری پلیمری یکی از منحصربه فرد ترین و بهترین انواع عایق رطوبتی در کشور به شمار می آید که خوشبختانه توسط شرکت ما نیز به صورت سفارشی و برای شرکت های بازرگانی و یا برای برخی از پروژه های ساختمانی خاص و ویژه تولید می گردد.

تولید لایه ورق قیری

تولید لایه ورق قیری باید با استفاده از قیر خالص پالایشگاهی، تیشو و فویل درجه یک و باکیفیت و همچنین الیاف ویژه و بادوام با استفاده از خطوط تولید ویژه و دقیق انجام گردد و به همین خاطر نیز شرکت هایی همچون شرکت هیرمان که در تولید و فروش ایزوگام از تکنولوژی روز استفاده می نماید تنها توانایی طراحی و تولید چنین محصولاتی را داشته باشند.
تولید و فروش و توزیع انواع ایزوگام به کشورهای همسایه از اولویت های شرکت های تولید کننده ایزوگام است. عایق رطوبتی چیست و چه کاربردی دارد؟ همانطور که در مطالب قبلی هم به آن اشاره کرده ایم، نم و رطوبت یکی از دلایل مهم ایجاد خسارت به ساختمان و کاهش عمر مفید آن می شود.
این یکی از مواردی است که لایه ورق قیری به منظور عایق بندی ساختمان ضرورت دارد. عایق کاری یعنی ایجاد یک پوشش محافظ برای پشت بام، کف سرویس های بهداشتی، دیوار و کف، لوله ها و تاسیسات که موجب می شود رطوبت از طریق بدنه و یا سطح دیوار و یا زمین و پی ساختمان نشت نکند.

تولید ورق قیری یعنی انواع عایق رطوبتی ایزوگام علاوه بر نیاز به استفاده از بهترین مواد اولیه و قیر پالایشگاهی باید همراه به تکنولوژی روز باشد.

لایه ورق قیری هیرمان با کیفیت عالی
عایق رطوبتی ایزوگام بردین بهترین گزینه برای ساختمان

جلوگیری از نفوذ رطوبت به ساختمان با عایق ها

استفاده از انواع عایق رطوبتی برای کنترل رطوبت منازل و ساختمان ها امری الزامی و ضروری است. نم می تواند تاثیرات نامطلوبی بر روی ساختمان بگذارد و حتی جذب نم و رطوبت موجب متورم شدن روکش های گچی، ترک خوردگی و رشد قارچ و کپک می شود.
ورود آب به سطوح ساختمان در فصل بارندگی و سرما هم عاملی است که نماکاری ساختمان مانند آجر، سنگ و یا اندودها را فرسوده و موجب تخریب می شود و حتی رطوبت می تواند باعث زنگ زدگی فلزات شده وعاملی برای پوسیده شدن چوب های به کار رفته در ساختمان محسوب می شود.
زهکشی و استفاده از انواع عایق های رطوبتی می تواند عامل مهمی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان ها به شمار آید که در طی سال های اخیر به آن توجه بسیاری شده است.
ما در ادامه به انواع عایق رطوبتی و البته لایه ورق قیری بیشتر اشاره می کنیم.

انواع عایق رطوبتی با کیفیت

خب گفتیم که عایق رطوبتی پوششی است که ساختمان را در برابر نفوذ رطوبتی محافظت می کند. این عایق ها به صورت لایه هایی با ضخامت های مختلف به شکل های مختلف مانند مایع، پودر، رولی و یا صفحه ای در ابعاد و اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.
عایق های رطوبتی هر یک با توجه به میزان ترکیبات و مکان های کاربرد و مواد مختلفی که در تولید آن ها به کار میرود، مورد استفاده قرار می گیرد و لایه ورق قیری از مهمترین این تولیدات با کاربردهای متنوع شناخته می شود.
ترکیباتی که در تولید انواع عایق رطوبتی به کار گرفته می شوند در عملکرد و پوشش دهی نقش مهمی ایفاء می کنند. در ادامه به بررسی جامعی از عایق ها می پردازیم. بر اساس روش اجراء و نصب، عایق های رطوبتی به دو دسته گرم اجراء و سرد اجراء دسته بندی می شوند.
عایق رطوبتی ایزوگام و قیر گونی در هنگم نصب، به گرم نمودن و شعله احتیاج دارند و عایق های رطوبتی مانند MCI و RCI در گروه عایق های رطوبتی سرد اجراء دسته بندی می شوند. برای اجرای این دست از عایق های رطوبتی از قلم مو و یا غلطک استفاده می شود.

عایق های رطوبتی قیری

همان طور که از اسم لایه ورق قیری مشخص است، این محصول قیری با استفاده از تکنولوژی روز و با بهترین قیر پالایشگاهی که در پالایشگاه های کشور تولید می شوند تولید شده و برای مصارف داخلی و صادراتی مورد استفاده قرار می گیرد.
به دلیل وجود منابع نفتی در ایران، از دیرباز متداول ترین عایق رطوبتی در ایران، قیرگونی بوده است که امروزه جای خود را به انواع عایق رطوبتی ایزوگام داده است. از جمله انواع عایق های رطوبتی علاوه بر قیر می توانیم به قطران، انواع پلاستیک ها و لاستیک ها (عایق های پلیمری)، عایقهای پیش ساخته، پشم شیه، تیشو، رنگ هایی مانند سیلر، انواع ضد زنگ ها و درزبندها و ماستیک ها هم اشاره کنیم.
در این محتوا برای شناخت هر چه بیشتر لایه ورق قیری (ایزوگام) ما سعی می کنیم اطلاعات بیشتری به شما بدهیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در تولید لایه ورق قیری، استفاده از بهترین نوع قیر پالایشگاهی با درجه نرمی آن 60/70 بسیار پر اهمیت است چرا که محصول نهایی با استفاده از مواد اولیه مرغوب ودرجه یک، کشش و پایداری و عمر طولانی تری خواهد داشت.

محصولات متنوع شرکت هیرمان


عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام

عایق رطوبتی ایزوگام از الیاف مصنوعی و قیر ساخته و تولید می شود که برای نصب و چسباندن آن به سطح از چسباننده های مخصوص استفاده می شود و مانع از رسیدن نم و رطوبت به سطح زیرین خود می شود.
ایزوگام وزن بسیار سبکی داشته و انعطاف پذیری بالایی هم دارد. این محصول به صورت رول های 10 متری در بازار عرضه می شود و اگر در تولید آن از قیر درجه یک استفاده شود دارای مقاومت بالایی خواهد بود.
عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام دارای یک لایه پشم شیشه و پلی استر که از هر دو طرف با قیر پوشیده شده و مواد تشکیل دهنده آن قیر صنعتی، فیلم پلی اتیلن، پودر تالک، باند و چسب، مواد پلیمری، پشم شیشه و پلی استر سوزنی می باشند.
ابعاد و طول و عرض هر رول ایزوگام استاندارد و درجه یک، طبق استانداردهای اعلام شده از طرف سازمان های محیط زیست و اداره استاندارد است.
امروزه توجه به کیفیت تولید انواع ایزوگام به عنوان یک محصول پر اهمیت هر چه بیشتر شده است و باید شناخت کافی از ایزوگام خوب و مشخصات آن در حین خرید داشته باشید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام اصل دلیجان در انواع متنوع با استاندارد بالا

لایه ورق قیری مناسب برای استخر و پشت بام

در پوشش دهی پشت بام و سقف آپارتمان ها، منازل مسکونی و حتی ساختمان های اداری و تجاری، توجه به نکاتی مانند انتخاب بهترین مارک ایزوگام و یا استفاده از گروه نصابان ماهر بسیار ضروری است.
انتخاب بهترین نوع لایه ورق قیری که از مواد اولیه باکیفیت ساخته شده باشد و ضخامت و هم وزن مناسب داشته و البته منتاسب با آب و هوای منطقه باشد، امری حیاتی است. به این نکته توجه کنید که تنها انتخاب ایزوگام فویل دار دولایه کافی نیست، بایستی ایزوگام خوب و درجه یک را برای این کار خریداری کنید.
همچنین از نکات مهمی که در ساخت استخر باید به آن توجه کرد، استفاده از عایق مخصوص استخر است که این نوع عایق ها خود به انواع عایق های رطوبتی بر پایه پلیمر، اپوکسی، اکریلیک ها و سیمان پلیمری دسته بندی می شوند.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان در تولید لایه ورق قیری مناسب برای پشت بام و استخرها از قیر پلیمری که دارای عمرطولانی تر و کیفیت بالاتری است استفاده میکند. این امر به طولانی تر شدن عمر سازه می انجامد.

ویژگی های عایق های رطوبتی ایزوگام

عایق های رطوبتی ایزوگام که با قیر پالایشگاهی و با استفاده از بهترین پلیمرهای وارداتی تولید می شوند در رول های 10 متری و با عرض 1 متر یک طرف چسب دار در بازار موجود هستند.
چسبندگی ایزوگام پلیمری بسیار بالا بوده و مقاومت بالایی در برابر نفوذ نم و رطوبت آب داشته و اجرای آن ها ساده و یکنواخت بوده و برای عایق بندی دیوار و پشت بام بسیار مناسب هستند. شما می توانید برای دریافت مشخصات هر رول ایزوگام با واحد کارشناسی فروش هیرمان تماس بگیرید.
ایزوگام درجه یک مقاومت بالایی در برابر نفوذ رطوبت داشته و در انواع مختلف مانند: ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه و ایزوگام سه لایه و در انواع ایزوگام فویلدار، پودری، ماسه و سنگریزه ای و انواع ایزوگام رنگی تولید و به بازار عرضه می شود.

عایق های الاستومری که در شرکت هیرمان تولید می شوند دارای ساختار سلول بسته که مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت، دما و حرارت دارند، می باشند و به عنوان لایه ورق قیری بسیار عالی در برابر رطوبت شناخته می شوند.

بهترین ایزوگام صادراتی  موجود در بازار
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان درجه یک

لایه ورق قیری صادراتی درجه یک

کارخانه ایزوگام ما در زمینه ی تولید لایه ورق قیری صادراتی سعی کرده تا تمامی استاندارد ها و موارد لازم را به صورت دقیق و ویژه پیاده سازی کرده و در تمامی مراحل تولید نیز این موارد را کنترل کرده و محصولاتی بدون خطا و کاملاً استاندارد را تولید کند.
ایزوگام ارزان و استاندارد و باکیفیت از جمله عواملی است که می تواند در جلب رضایت مصرف کننده موثر باشد. صادرات انواع ایزوگام به عنوان محصولی پرکاربرد در پروژه های ساختمانی و عمرانی ارزش این محصول را دوچندان کرده است.
تولید انواع عایق رطوبتی نانو و ایزوگام چسب دار و همچنین عایق های ایزوگام مخصوص صادرات که بر اساس نوع منطقه آب و هوایی به ایزوگام های گرمسیری و ایزوگام سردسیری دسته بندی می شوند، نشان استفاده از بالاترین ظرفیت ها در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است.

کارشناسان شرکت ما آماده ی ارائه ی اطلاعات شرایط همکاری و عقد قرارداد برای تولید لایه ورق قیری صادراتی می باشند. برای تولید انواع عایقهای رطوبتی صادراتی در هیرمان از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

قیمت انواع ایزوگام دلیجان

در میان انبوه کارخانجات و تولیدات زیادی که در بازار عایق های رطوبتی ایزوگام شاهد هستید، کارخانه ایزوگام دلیجان همواره نامی آشنا و معتبر بوده است. کیفیت تولید لایه ورق قیری و قیمت ایزوگام، دو عامل مهم در انتخاب و خرید این محصول به شمار میرود.
برای پروژه های انبوه سازی و تاسیساتی نیاز است که ایزوگام مورد نیاز را در حجم و تناژ بالا و به بهای مناسب خریداری کنید که این امر در شرکت هیرمان دلیجان میسر است.
بهای تمام شده انواع ایزوگام به میزان قابل توجهی به قیمت قیر و دیگر مواد اولیه در بازار وابسته است. تفاوت ایزوگام ها در ضخامت و وزن هر رول و همچنین نوع قیر مصرفی بوده و اعلام قیمت ها به روز و به صورت عمده است.

نیاز به برآورد قیمت انواع لایه ورق قیری دارید و می خواهید لیست محصولات و قیمت ها را دریافت کنید؟ با یک تماس ساده در 20 ثانیه این امر برای شما در هر کجا که هستید در “هیرمان” فراهم شده است.

ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان
خرید ایزوگام حلزون مستقیم از کارخانه

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه

همیشه خرید ایزوگام (لایه ورق قیری) در میان انبوه نام ها و برندها کاری بسیار دشوار است. ما در مجموعه هیرمان این موضوع را با تولید بهترین مارک ایزوگام دلیجان و همچنین محصولاتی با کیفیت ها و استانداردهای ملی و جهانی را برای شما بسیار ساده تر کرده ایم.
خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم و ثبت سفارش عمده محصولات به قیمت روز، در این مجموعه در کمترین زمان انجام شده و کارهای دشوار شما، بسیار ساده طی می شود.
برای خرید انواع محصولات ما از جمله: ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان، ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار ما، همین حالا با یک تلفن ساده اقدام کنید و منتظر خریدی دلپذیر باشید.

خرید لایه ورق قیری باکیفیت به صورت مستقیم از کارخانه هم موجب اطمینان شما از کیفیت محصول و هم موجب پایین آمدن قیمت خرید می شود.

سوالات پر تکرار

محل استفاده لایه ورق قیری کجاست؟

پشت بام، سرویس بهداشتی، حمام، سقف و استخر

روش های جلوگیری از نفوذ نم به ساختمان کدام است؟

استفاده از زهکشی و انواع عایق های رطوبتی

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x