ایزوگام ارزان تهران با کمترین قیمت

ایزوگام ارزان تهران با کمترین قیمت و کیفیت مناسب با چسبندگی خوب و دوام مناسب توانسته است شیوه های مصرف انواع عایق های رطوبتی را تا حد بسیار زیادی بهبود ببخشد.
قیمت ایزوگام بستگی به عواملی مانند قیر مرغوب پالایشگاهی و همچنین پلیمرهای مصرفی و پلی استر و تیشوی به کار رفته در هر یک از انواع ایزوگام ارزان داشته و انواع عایق ایزوگام، تک لایه و دولایه و سه لایه به این ترتیب با چسبندگی و دوام بالا تولید می شوند.
ایزوگام ارزان قیمت در تهران و دیگر شهرها به صورت مستقیم و با قیمت مقرون به صرفه در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد و همین امر موجب می شود که کارایی عایق رطوبتی و مصرف در مناطق مختلف هم مورد پیش بینی قرار بگیرد.

قیمت و کیفیت ایزوگام ارزان تهران

قیمت و کیفیت ایزوگام به عوامل متعددی بستگی دارد که در نهایت ایزوگام ارزان تهران را به بازار معرفی می کند.

 1. مصرف مواد اولیه در تولید عایق رطوبتی
 2. ضخامت و وزن هر رول
 3. چسبندگی و قدرت و استحکام ایزوگام
 4. میزان و نوع مصرف قیر
 5. هزینه های تمام شده برای کارخانه
 6. فروش عمده از درب کارخانه
 7. خرید عمده ایزوگام با خدمات نصب و یا بدون نصب

مجموعه ای از این عوامل، در نهایت قیمت ایزوگام ارزان تهران را تعیین می کنند. در کیفیت انواع عایق رطوبتی ایزوگام، نوع مواد اولیه بخصوص قیر و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام تاثیر مستقیم و چشمگیری دارد. در ادامه این مطلب به عوامل تاثیرگذار در قیمت و کیفیت ایزوگام بیشتر می پردازیم.

فروش ایزوگام ارزان تهران با قیمت مناسب
ایزوگام ارزان قیمت با کیفیت مناسب

توزیع و پخش بهترین ایزوگام دلیجان

تولید ایزوگام ارزان تهران با در نظر گرفتن تمام استانداردهای روز صورت می گیرد و در این میان بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه باکیفیت مصرف می شود و خرید و فروش عمده ایزوگام در سراسر تهران با گارانتی و خدمات پس از فروش از طریق این مجموعه صورت میگیرد.
ایزوگام ارزان در تهران با ضمانت نامه 10 ساله رسمی و از درب کارخانه هیرمان به صورت عمده بارگیری و ارسال می شود. برای خریداران فرصتی طلایی مهیا شده است که ارزان ترین قیمت ایزوگام را به جهت حذف واسطه ها و فروش مستقیم تجربه کنند.
البته که خرید ایزوگام ارزان تهران با بهترین کیفیت و بدون واسطه یک امتیاز عالی برای خریداران عمده در سطح کشور محسوب می شود.امکان دریافت لیست قیمت ایزوگام ارزان توسط کارشناسان هیرمان بدون محدودیت امکان پذیر است.

قیمت رول 10 متری ایزوگام

در سال های اخیر شاهد نوسانات بازار ایزوگام همانند سایر بازارهای موجود بوده ایم و شرایط ارائه قیمت ها به صورت ماهیانه و یا هفتگی برای تولید کنندگان میسر نبوده و به این ترتیب امکان دریافت لیست قیمت خرید ایزوگام به صورت روزانه، یکی از موثرترین و مناسبترین گزینه ها برای خریداران محسوب می شود.
ایزوگام در رول های 10 متری و عرض 1 متر تولید شده و آن چه که تفاوت قیمت در این محصول را موجب می شود، کیفیت مواد اولیه است. قیر و پلیمرهای اصلاح کننده و همچنین نوع ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده و ضخامت و وزن یک رول ایزوگام بیشترین تاثیر را در اعلام نرخ ها دارند.
قیمت ایزوگام ارزان تهران که به صورت عمده و بدون نصب به فروش میرسد قطعاً پایین ترین قیمت ایزوگام را به همراه دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

به این نکته توجه کنید که این روزها بدلیل افزایش قیمت ایزوگام و البته سایر عایق های رطوبتی، خریداران بدنبال ایزوگام هایی هستند که علاوه بر استاندارد بودن و داشتن کیفیت بالا دارای قیمت ارزان و به صرفه ای هم باشند.

فروش انواع ایزوگام ارزان در تهران

همواره به یاد داشته باشید که از جمله مواردی که در هنگام خرید ایزوگام ارزان تهران باید به آن توجه کنیم، کیفیت و جنس ایزوگام است.
مقدار قیر خالص و درجه یک پالایشگاهی که در ساخت عایق های رطوبتی استفاده می شود بر قیمت ایزوگام ارزان تهران تاثیر دارد. قیر خالص در ساخت و ترکیب ایزوگام نقش اساسی دارد.
عایق های ایزوگام که در آن ها قیر غیر مرغوب و ناخالص استفاده شده است بسیار ارزان تر هستند، اما در این میان ایزوگام هایی که با وجود داشتتن مواد درجه یک و کیفیت عالی با قیمت ارزان و مناسب تر به فروش می رسند هم کم نیستند که حتی برندهای شناخته شده در بازار هم به شمار می آیند.
این روزها بدلیل افزایش قیمت عایق های رطوبتی، اغلب مردم بدنبال ایزوگام هایی هستند که علاوه بر استاندارد بودن و داشتن کیفیت بالا، دارای قیمت ارزان و به صرفه ای نیز باشند.

در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با توجه به تنوع محصولات شرایطی را فراهم نموده ایم که به مشتریان عزیز خود ایزوگام هایی را عرضه می کنیم که دارای بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت هستند و خیال شما برای خرید چنین محصولاتی راحت خواهد بود.

ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان
ایزوگام ارزان حلزون دلیجان در تهران

لیست قیمت ایزوگام ارزان تهران

استان تهران و شهرستان های اطراف آن یکی از بازارهای بسیار گسترده و مهم در صنعت ایزوگام است. انواع عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام که در این استان و در محله های مختلف آن به کار گرفته می شود، میزان ماندگاری و استحکام سازه ها را تضمین میکند.
ایزوگام ارزان تهران که توسط نمایندگی های ایزوگام و یا انبوه سازان و پیمانکاران برای مصرف و نصب در پروژه های مختلف از کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان خریداری میشود دارای تمام استانداردهای روز است.
ایزوگام ارزان تهران به قیمت درب کارخانه است و بدون واسطه و مستقیم به دست مشتری می رسد.
همان طور که در پاراگراف های قبلی این مقاله به آن اشاره کردیم، قیمت ایزوگام به روز محاسبه شده و بر اساس تناژ و نوع ایزوگام و طبق ثبت سفارش به دست خریدار میرسد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای دریافت لیست انواع ایزوگام ارزان قیمت تولید شده در هیرمان کافی است که با واحد کارشناسی فروش ارتباط بگیرید و برآورد قیمت ها را به روز دریافت کنید.

خرید ایزوگام قیمت مناسب و ارزان

اینجا این نکته را به شما یادآور می شویم که ایزوگام و عایق رطوبتی ارزان قیمت الزاماً از کیفیت نامناسبی برخوردار نیست. امکان عایق بندی سطوح در ساختمان ها با استفاده از ایزوگام ارزان تهران نه تنها موجب کاهش هزینه ها میشود بلکه با ایجاد امکان لایه بندی های متعدد می توانید کیفیت عایق بندی را هم افزایش دهید.
استفاده از عایق ایزوگام تک لایه و ایزوگام ارزان دو لایه مناسب برای سطوح مختلف و خرید بهترین نوع ایزوگام ارزان تهران از نظر کیفیت می تواند خیال شما را از بابت جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان راحت نماید.
خرید ایزوگام ارزان دلیجان با کیفیت عالی و تضمینی، بهترین فرصت برای خریداران عمده است و در کارخانه هیرمان دلیجان هم مانند دیگر تولید کنندگان عایق های رطوبتی ایزوگام، می توانید ایزوگام ارزان قیمت اما با کیفیت را هم خریداری کنید. وقتی واسطه ها حذف می شوند این طبیعی است که فرصت واقعاً مناسب برای شما ایجاد شده و در هزینه های جاری و اجرایی شما صرفه جویی می شود.

نوسان قیمت مواد اولیه تولید ایزوگام، عامل مهمی است که می تواند نقش بسیار موثری در تعیین نرخ نهایی خرید ایزوگام ارزان تهران داشته باشد.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولید کننده و صادرکننده بهترین ایزوگام است.


صادرات ایزوگام باکیفیت قیمت مناسب

هر تولید کننده ای در هر سطحی تلاش می کند که علاوه بر داشتن بازار داخلی بر ورود به بازارهای جهانی هم سهم داشته باشد. بر همین مبنا شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان هم با تولید انواع ایزوگام درجه یک و البته بهره مندی از تکنولوژی روز و همچنین داشتن استانداردهای ملی و جهانی در این عرصه قدم برداشته است.
صادرات ایزوگام امری مهم و اجتناب ناپذیر برای تولید کنندگام ایزوگام دلیجان است و ما هم در این عرصه توانسته ایم به خوبی نقش خود را ایفاء کنیم.
شرکت های بازارگانی که در امر واردات وصادرات فعالیت می کنند به خوبی از امکانات فروش ایزوگام استاندارد و باکیفیت هیرمان به قیمت مناسب برخودار هستند. ایزوگام ارزان هیرمان دیلجان با طی مراحل تولید و بسته بندی و بارگیری و ارسال از طریق بازارهای مرزی به کشورهای همسایه و خاورمیانه و کشورهای اروپایی، خود را در این صنعت تثبیت کرده است.

همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام به سوریه با بهترین قیمت

نمایندگی رسمی فروش ایزوگام ارزان تهران

شرکت ایزوگام دلیجان در تمام نقاط کشور با توجه به نیاز و تقاضای بازار دارای نمایندگی های فروش بهترین ایزوگام دلیجان است. مرکز پخش ایزوگام تهران با استفاده از ظرفیت های موجود توانسته است شرایط ایده آلی را برای خریداران فراهم کند.
نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان به مشخصات فنی و ترکیب مواد اولیه استفاده شده در تولید ایزوگام دقت بیشتری کرده و امروزه برای خرید بهترین برند ایزوگام، علاوه بر قیمت بر کیفیت تولید ایزوگام توجه بیشتری اعمال میشود.
نمایندگی های ایزوگام دلیجان به عنوان مرکز مستقل و معتبر شناخته شده در صنعت ایزوگام، امکان ارائه ضمانت نامه و گارانتی 10 ساله کارخانه به مشتریان را هم دارند. برای این که بتوانید اطلاعات لازم در خصوص اعطای نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان را دریافت کنید به راحتی با واحد فروش ارتباط گرفته و راهنمایی شوید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

جدیدترین لیست قیمت ایزوگام در سال 1401

در سال های اخیر شاهد تغییر و افزایش قیمت انواع ایزوگام دلیجان بوده ایم که ناشی از تغییرات و نوسانات قیمت در بازار مواد اولیه بوده است. در سال جدید هم شاهد این افزایش قیمت ها بوده ایم.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان محصولات خود را در انواع ایزوگام تک لایه، دولایه و سه لایه و در انواع روکش فویل دار، بدون فویل و سفارشی به صورت ایزوگام ارزان تهران و شهرهای مختلف را پوشش دهی میکند.
برای این که جدیدترین محصولات و البته قیمت هر رول ایزوگام دلیجان هیرمان را دریافت کنید کافی است با واحد فروش کارخانه و یا دفتر فروش تهران تماس گرفته و در 20 ثانیه لیست محصولات و قیمت های به روز را دریافت خواهید کرد.

در سال 1401 هم ما همکار پروژه های بزرگ انبوه سازان و شرکت های مختلف پیمانکاری در سطح کشور هستیم و بهترین برندهای ایزوگام تولید شده در هیرمان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان

همان طور که می دانید ایزوگام ارزان تهران با توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی تهران و شهرها و محله های مختلف آن مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به نوع پروژه و سطح مورد نظر برای عایق بندی، مشاوره های کارشناسی ما همواره همراه و راهنمای شما خواهد بود.
برندهای معتبر کارخانه ایزوگام هیرمان با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب در تهران و شهرهای مختلف ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

 1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با کد WP5000 با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم، بهترین نوع ایزوگام دلیجان موجود در بازار شناخته شده است.
 2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با کد WP4000 که با ضخامت 4 میل و وزن 42 کیلوگرم تولید می شود.
 3. ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان با کد WP3000 که مانند حلزون چسبنده و مقاوم است و با ضخامت 3.5 میل و وزن 40 کیلوگرم تولید می شود.
 4. ایزوگام طوفان شرق دلیجان با کد WP2000 که محصولی اقتصادی است و در پروژه های مختلف مصرف می شود.
 5. ایزوگام طرح دار که با دو کد WP3000 و WP4000 با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم تولید می شود.

برای خرید ایزوگام ارزان تهران و یا هر شهری از استان های کشور که باشید تنها با یک تلفن با ما فاصله دارید. ما برای شما غیر ممکن ها را ممکن کرده ایم.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار
خرید اینترنتی بهترین مارک ایزوگام دلیجان

خرید آنلاین و غیر حضوری ایزوگام قیمت ارزان

ما در شرکت ایزوگام دلیجان به صورت حضوری و غیر حضوری آماده خدمت به شما مشتریان عزیزمان هستیم و شرایطی را فراهم کرده ایم که اگر کسی امکان خرید حضوری را نداشته باشد بتواند، به صورت خرید اینترنتی ایزوگام ارزان تهران و آنلاین نیز از ما با خیال راحت خرید کند ودر صورت نیاز نیز نمونه های درخواستی و موجود برای شما خریدار عزیز ارسال می شود.
در کارخانه ایزوگام دلیجان شاهد این هستیم که ایزوگام ارزان تهران و هر نقطه از کشور را با توجه به جغرافیا و نوع پروژه پوشش داده و بهترین تولیدات خود را در سراسر کشور توزیع و پخش می کند.

اولین و ساده ترین نکته در انتخاب ایزوگام ارزان تهران کدام است؟

اگر در مناطق معتدل و گرمسیر زندگی می کنید، از ایزوگام BPP دارای مهر استاندارد استفاده کنید.
روی رول ایزوگام با مهر استاندارد مشخصات درج شده است، این نوع ایزوگام از قیر خالص پالایشگاهی ساخته شده و از نوع دیگر آن که قیر دمیده یا اکسیده BOF بهتر و با کیفیت تر است، بدیهی است قیمت آن نیز اندکی بالاتر است.
در صورتی که در مناطق سردسیر زندگی می کنید از ایزوگام مخصوص این نواحی BPE و مقاوم در برابر سرمای زیر صفر با مهر و نشان استاندارد استفاده کنید.

ایزوگام مناطق آب و هوایی مختلف چه تفاوتی می کند؟

برای مناطق سردسیر از ایزوگام مقاوم در برابر سرما نوع BPE (پلیمری الاستیکی) و برای مناطق گرمسیر و معتدل از نوع BPP (پلیمری پلاستیکی) و BOF (قیر اکسیده یا دمیده) استفاده می شود.

همچنین بخوانید

guest

4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x