ارسال ایزوگام صادراتی به بازارچه های مرزی ایران

ارسال ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرک و گواهینامه های معتبر از جمله نشان ایزو 9001 و استاندارد CE اروپا و به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد. صادرات ایزوگام از طریق بازارچه های مرزی ایران علاوه بر این که بر سرعت کارها می افزاید می تواند به همکاری بیشتر و نزدیک تر با کشورهای اطراف ایران بیانجامد. صدور انواع ایزوگام به کشورهای مختلف وتسریع و سادگی در فروش و ارسال توسط شرکت های بزرگ و معتبر صورت می گیرد.

صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان

برای ارسال ایزوگام صادراتی باید به نکاتی توجه شود که می تواند در خرید و فروش ایزوگام اهمیت ویژه داشته باشد. همان طور که اشاره کردیم صادرات ایزوگام باید با استانداردهای روز جهانی هماهنگی داشته باشد و کشور مقصد بر روی این استانداردها توجه و تکبه بسیار زیادی دارد.
اخذ گواهینامه های گمرکی و همچنین برند معتبر ایزوگام برای خریدار اهمیت داشته و بنا بر این ضوابط و شرایط صادرات عایق های رطوبتی باید بر اساس اصول و استانداردهای ابلاغ شده توسط مراجع ذیربط صورت گیرد.

ایزوگام درجه و با کیفیت که طبق ثبت سفارش تولید شده است و مراحل بسته بندی و بارگیری را پشت سر می گذارد و با انجام پلمپ گمرک به مرزها و بنادر کشور آماده ارسال می شود.

شرایط ارسال ایزوگام صادراتی

کشور ایران با کشورهای همسایه خود که دارای مرز مشترک است همواره همکاری های دوجانبه خود را حفظ کرده است. کشور ایران در مزهای خود، بازارچه های متعددی دارد که صادرات انواع محصولات از جمله عایق های رطوبتی ایزوگام از طریق این مرزها انجام میشود.
روند ارسال ایزوگام صادراتی به کشورها معمولاً با اخذ مجوزهای گمرکی و گواهینامه ها آغاز میشود و از طریق بازارچه های مرزی این محصولات بدون واسطه و مستقیم با پلمپ، پس از بارگیری و دریافت بیمه و ضمانت نامه ادامه می یابد. تحویل محصولات طبق قرارداد صورت می گیرد.

مرزهای زمینی ایران نقش مهمی در ارسال ایزوگام صادراتی دلیجان داشته و همچنین بنادر مهمی مانند بندرعباس و چابهار هم در صادرات انواع کالاها فعال هستند.

نکات مهم در صادرات انواع ایزوگام

در ادامه این مقاله به این نکته مهم اشاره می کنیم که برای ارسال ایزوگام صادراتی و انواع ایزوگام باید نکات و شرایطی را در نظر داشت از جمله :

 1. میزان ثبت سفارش و مقدار تقاضا در بازار
 2. قیمت و زمان مناسب در تولید و ارسال ایزوگام
 3. در نظر گرفتن اقلیم و شرایط جوی کشور دریافت کننده
 4. مطابقت کامل کیفیت عایق رطوبتی با استانداردهای روز دنیا
 5. اخذ مجوزهای لازم و پلمپ گمرکی برای محصولات
 6. توجه به زمینه های اقتصادی و فرهنگی برای همکاری های بیشتر

کارشناسان ما در واحد صادرات به تمام نکاتی که در بالا اشاره شد برای ارسال ایزوگام صادراتی توجه و دقت کافی دارند.

ارسال ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با کیفیت عالی

صادرات ایزوگام به 21 کشور

فروش و ارسال ایزوگام صادراتی به کشورهای مختلف اطراف ایران، خاورمیانه، اروپا و افریقا از جمله خدمات مهمی است که شرکت هیرمان دلیجان با استفاده از اهداف بلند مدت به آن ها دست یافته است. عایق های رطوبتی هیرمان تاکنون به 21 کشور جهان صادر شده اند.
فروش و صادرات انواع ایزوگام به کشورهای ترکیه، عراق، پاکستان، افغانستان، روسیه، قزاقستان، تاجیکستان، ارمنستان، عمان، امارت و کشورهای دیگر از طریق مرزهای زمینی و ریلی و در کمترین زمان صورت می گیرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

سهولت و اقتصادی بودن صادرات، موجب رونق بازارچه ها و همین طور ارسال ایزوگام صادراتی با مجوز های رسمی و پلمپ گمرکی شده است.

ارسال ایزوگام صادراتی کارخانه دلیجان

ایزوگام درجه یک صادراتی استحکام و مقاومت بالایی دارد و به ویژه از آن جایی که به صورت سفارشی تولید می شود کاملاً مطابق با استانداردهای روز تولید و بسته بندی شده است. ایزوگام کارخانه دلیجان از آن جایی که تکیه بر تولید باکیفیت و به روز انواع عایق های رطوبتی دارد همچنان با تولید:

 1. ایزوگام تک لایه
 2. ایزوگام دولایه
 3.  ایزوگام پودری و ایزوگام های پلاستیکی و الاستیکی
 4. ایزوگام صادراتی طرح دار
 5. ایزوگام مناطق گرمسیر و ایزوگام مناطق سردسیر در این صنعت فعالیت چشمگیری دارد.

در تولید ایزوگام صادراتی متریال و مواد اولیه مصرفی اهمیت دوچندان داشته و دقت فراوان در بسته بندی و بارگیری و اخذ مجوزهای گمرکی می شود.

شرکت هیرمان صادرکننده ایزوگام

شرکت هیرمان دلیجان با برندهایی که نشان کیفیت و دوام بالا دارند و با تولید ایزوگام پلیمری درجه یک، با هدف مصرف داخلی و صادرات فعالیت کرده و انواع ایزوگام صادراتی را هم با رعایت تمام اصول و شرایط و استانداردهای لازم به همراه قیمت مناسب از طریق مرزهای خود به کشورهای مختلف صادر میکند.
تولید ایزوگام برای صادرات باید هم بسته بندی مناسب داشته باشد و هم بالاترین سطوح کیفیت و استانداردهای جهانی را داشته باشد. ایزوگام های هیرمان با تکیه بر توجه بر آب و هوا و جغرافیا تولید شده و از پیشرفته ترین تجهیزات برای تولید در این کارخانه استفاده می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ما در تولید و ارسال ایزوگام صادراتی به کشورهای اطراف ایران، بدون محدودیت و با بالاترین استانداردها فعالیت می کنیم.

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند.


صادرات ایزوگام به ترکیه

ارسال ایزوگام صادراتی مستقیم از کارخانه ایزوگام صورت می گیرد و به جرات می توان گفت که در شرکت ایزوگام دلیجان کیفیت در بالاترین حد استاندارد است و همچنین میزان قیمت ها هم ارزان تر است چرا که به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسد.
ترکیه با آب و هوای سرد در همسایگی ایران یکی از کشورهایی است که ارسال ایزوگام صادراتی سردسیری در آن با موفقیت همراه بوده است و با استفاده از بازارهای مرزی ما توانسته ایم همکاری نزدیک خود با شرکت ها و انبوه سازان در این کشور را همچنان حفظ کنیم.

ایزوگام های صادراتی تولید شده پس از طی کردن مراحل گوناگون آزمایشی و تایید ضریب پایداری آنها با حفظ کلیه پروتکل ها، بسته بندی و بارگیری و آماده ارسال به کشور سفارش دهنده می شوند.

صادرات ایزوگام به کشور عراق

کشور عراق یکی از همسایگان ایران است که بیشترین مرزها را با کشور ایران دارد. همکاری های اقتصادی این دو کشور از دیرباز تا هم اکنون ادامه دارد و ایزوگام صادراتی دلیجان هم یکی از محصولاتی است که به این کشور ارسال میشود.
کشور عراق گرچه نفت خیز است اما به حهت درگیریهای مداوم در صنعت تولید عایق همچنان به کشورهای دیگر از جمله ایران وابسته است. برای بازسازی و احیای کشور عراق و ترمیم ساختمان ها و مراکز تجاری و زیارتی، شاهد همکاری و ارسال ایزوگام صادراتی هیرمان بوده ایم.

تولید و صادرات ایزوگام به کشور عراق با دقت بر نوع آب و هوا و هزینه های اجرایی، صورت میگیرد. مرزها و بازارچه های دو کشور از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

کیفیت انواع ایزوگام صادراتی هیرمان

شرکت های تجاری و انبوه سازان و پیمانکاران، ایزوگام های صادراتی هیرمان را به دلایل زیر انتخاب می کنند:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. محصول مورد نیاز بر طبق قرارداد و ثبت سفارش تولید و ارسال می گردد.
 2. کلیه محصولات دارای مجوزهای استاندارد صادراتی هستند.
 3. بهترین ایزوگام پلیمری با کیفیت عالی را تولید می کند.
 4. محصولات مطابق با آب و هوای کشور مقصد تولید می شوند.
 5. دوام و استحکام انواع ایزوگام هیرمان دلیجان ضمانت می شوند.
 6. تولید شده با قیر پالایشگاهی، تیشو و پلی استر درجه یک می باشد.
 7. ضخامت و وزن استاندارد محصولات
 8. بیمه و ضمانتنامه های معتبر محصولات

ما برای تبدیل فرصت ها به منابع اقتصادی، قوانین و استاندارد های بین المللی را در نظر داشته و در جهت توسعه بازار های جهانی در تولید عایق های رطوبتی و ارسال ایزوگام صادراتی تلاش کرده ایم.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با بهترین کیفیت

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان

کیفیت ایزوگام و میزان قیمت هر یک از انواع ایزوگام صادراتی رابطه مستقیم با یکدیگر دارند. کیفیت درجه یک و توزیع مناسب می تواند در قیمت ایزوگام تعادل ایجاد کند.

 1. نوع سفارش
 2. میزان هزینه های در نظر گرفته شده
 3. پروژه های عمرانی
 4.  ساختمانی
 5.  پروژه های تاسیساتی
 6. آب و هوای منطقه ای بر تعیین نوع ایزوگام و انتخاب آن و در نهایت قیمت ایزوگام موثر است.
همچنین بخوانید:
ایزوگام صادراتی پلیمری درجه یک دلیجان

قیمت مواد اولیه و کیفیت قیر و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام صادراتی در تعیین قیمت ایزوگام موثر و از عوامل مهم به شمار می آید. در طی سال های اخیر میزان این نوسانات زیاد بوده است و به همین جهت قیمت ایزوگام به روز نهایی و در اختیار نمایندگی ها و شرکت ها قرار می گیرد.

قیمت انواع ایزوگام و لیست محصولات و نحوه ارسال ایزوگام صادراتی را می توانید از طریق تماس با واحد صادرات دریافت کنید.

خرید ایزوگام درجه یک صادراتی از کارخانه

ضخامت و ماندگاری ایزوگام بر طبق آب و هوا و میزان گرما و سرمای کشور مقصد متفاوت است و با مقاومت و ضخامت متفاوت تولید می شود و به این ترتیب در هنگام خرید ایزوگام به صورت عمده کلیه موارد مورد نیاز به خریدار گوشزد می شود.
در کارخانه ایزوگام پلیمری، روند تولید و بسته بندی و بارگیری و زمان انجام امور گمرکی برای ارسال ایزوگام صادراتی کاملاً و به صورت شفاف و با برنامه زمان بندی انجام می شود.

با خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه این امکان را دارید که بهترین مارک ایزوگام را با قیمت مناسب انتخاب کرده و مسیری مطمئن برای یک خرید دلپذیر را در پیش روی دارید.

بهترین نوع ایزوگام برای صادرات

در حال حاضر کارخانه ایزوگام هیرمان تولید کننده بهترین جنس ایزوگام برای مصارف داخلی و صادراتی است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر، بهترین برند ایزوگام صادراتی است که در کشورهایی سرد مانند ترکیه و کشورهای همسایه ایران مانند ارمنستان، تاجیکستان و آدربایجان با استقبال بالایی مواجه شده است.
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان و ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان از دیگر برندهای هیرمان هستند که قابلیت صادرات به کشورهای مختلف را از نشان داده اند. ارسال ایزوگام صادراتی با رعایت کلیه استانداردها و با پلمپ گمرک از درب کارخانه انجام می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن و ضخامت بیشتر و مناسب برای مناطق سردسیری تولید می شود که کارایی بسیار عالی با طول عمر طولانی دارد.

ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلی متر
ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان به چسبندگی حلزون

راه های خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

روش های خرید ایزوگام از دغدغه های همیشگی است که خریداران را چالش مواجه میکند. برای خرید ایزوگام صادراتی و دیگر انواع عایق های رطوبتی هیرمان دلیجان می توانید از روش های حضوری و غیر حضوری استفاده کنید.
تماس با واحد فروش و یا مراجعه به سایت و صفحات مجازی می تواند ساده ترین و مطمئن ترین شیوه های خرید ایزوگام از کارخانه باشد.

از همراهی شما برای مطالعه مقاله ارسال ایزوگام صادراتی، خریدی آسان و جذاب و مطمئن با هیرمان امکانپذیر است.

سوالات متداول

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

تحویل برای صادرات به چه صورت است؟

تحویل درب کارخانه با پلمپ گمرکی، تحویل در بندر کشور خودمان، تحویل در بندر کشور مقصد، تحویل در شهر کشور مقصد

قیمت تحویل مرز شامل هزینه ترخیص میشود؟

خیر- قیمت تحویل مرز شامل قیمت کالا درب کارخانه با پلمپ گمرکی به علاوه هزینه حمل تا لب مرز است.

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x