قیمت عایق بام با کیفیت فوق العاده

قیمت عایق بام با توجه به تنوع محصولات و کاربری مختلف کاملاً متغیر است و بی شک بهای قیر و مواد اولیه در تنظیم لیست نهایی نرخ عایق های رطوبتی موثر است. یکی از مشکلات اساسی در سازه ها وجود نم و ورطوبت است که به ساختمان آسیب جدی وارد می کند. استفاده از بهترین برند ایزوگام در مراحل پی و فونداسیون و در ایزولاسیون دیوارها، سرویس ها و پشت بام ها، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی است. در ادامه به مشخصات و مزیت عایق کاری با محصولات با کیفیت فوق العاده بیشتر می پردازیم.

ایزوگام بهترین عایق رطوبتی بام

ایزوگام با توجه به مواد تشکیل دهنده آن از قیر گرفته تا لایه آلومینیوم، برای محافظت از آسیب تشعشع خورشید و نفوذ رطوبت، توانسته در بین مصالح ساختمانی قرار گیرد و جزو لاینفک ساختمان و سازه های فنی به حساب آید. در حقیقت عایق ها، گزینه بسیار مناسبی برای ایجاد و پایداری آرامش، آسایش و امنیت میباشد.
ایزوگام با ترکیب و تلفیق مواد مختلف میتواند در برابر نفوذ آب مقاومت کند، همچنین میتواند با دارا بودن لایه آلومینیومی از هجوم گرما و فرسایش پشت بامها تا مدتهای زیاد و سالیان طولانی محافظت و مراقبت نماید.

ایزوگام یا همان عایق رطوبتی پیش ساخته، در طی سال های اخیر بهترین و مناسب ترین عایق برای پشت بام شناخته شده و برای ایزولاسیون پیشنهاد می شود.

قیمت عایق بام با کیفیتی فوق العاده

این نوع عایق بام ها با ساختاری جدید، فروشی چشم گیر داشته و اکثر مهندسان ساختمان سازی با تکیه بر کیفیت و دوام محصول، اقدام به سفارش ایزوگام مورد نظر می کنند.
همان طور که می دانید هم کیفیت و هم قیمت عایق بام از هر نظر عالی و به صرفه می باشد.با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی، خریدار ایزوگام مواظف است جدا از کیفیت و مرغوبیت کالا به قیمت آن هم توجه نشان دهد چون قیمت ایزوگام هم، بسیار حائز اهمیت می باشد و اگر شخص خریدار نتواند از هزینه ی خرید محصول برآید باید تن به خریدن محصولی بی کیفیت و ارزانی بدهد که نه ماندگاری دارد.

از جهت با صرفه بودن قیمت عایق بام، ایزوگام در زمره بهترین ها قرار می گیرد چون از دوباره کاری و تعمیرات و هزینه های آن جلوگیری می نماید.

ویژگی های عایق رطوبتی قیری

ایزوگام یا ورق عایق رطوبتی قیری با دارا بودن مواد پلاستیکی و وزن بسیار مناسب ، بار مرده در سازه های بلند ندارد و وزن کلی ساختمان را نسبت به اجرای مصالح دیگر که دارای وزن بسیار هم میباشند تعدیل و کاهش میدهد. منظور استفاده از آسفالت و یا موزائیک در پشت بام است.
به همین روال ایزوگام میتواند در مناطق مختلف جوی دوام مناسب داشته باشد و حتی میتواند از اتلاف انرژی در ساختمانها جلوگیری نماید. به این ترتیب وجود لایه ایزوگام میتواند این تبادل را به صفر برساند و یا بسیار کاهش دهد که در نهایت به صرفه اقتصادی خانواده نیز کمک شایانی در دراز مدت مینماید.

تولیداتی که با استفاده از قیر پلیمری محصولات خود را تولید می نمایند می توانند از قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر داشته باشد. یعنی قیمت عایق بام پلیمری بیشتر اما در عوض مقاوم تر است.

قیمت عایق بام بردین با ضخامت 4 میلیمتر
عایق رطوبتی بام بردین دلیجان با ضخامت فوق العاده

قیمت عایق بام فوق العاده ارزان

انواع عایق رطوبتی ایزوگام از جهت با صرفه بودن در زمره بهترین ها قرار می گیرند چون از دوباره کاری و تعمیرات و هزینه های آن جلوگیری می نمایند.
ایزوگام یا همان عایق رطوبتی پیش ساخته برای بام، نوعی قیروگونی پیش ساخته است که این روز ها در بازار صنعت عایق بندی حرف اول را می زند و همه با تکیه بر این اساس است که ایزوگام بهترین انتخاب در مقابله با رطوبت و تخریب ساختمان ها که بر اثر نم دادن دچار مشکل می شوند و قیمت عایق بام با فروش عمده از درب کارخانه بسیار ارزان تر است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای دریافت اطلاعات و قیمت عایق بام به روز می توانید با دفتر فروش ایزوگام هیرمان تماس گرفته و ضمن دریافت مشخصات و اطلاعات کیفیت و مواد اولیه در تولیدات از قیمت آنها هم مطلع شوید.

اهمیت نام و اعتبار برند در قیمت ایزوگام چیست؟

در برخی از تولیدات و کارخانه ها میتوان شاهد بود که کیفیت در آنها حرف اول را می زند و این اعتماد و اطمینان بین خریداران محصولات آنها موج می زند. به همین دلیل قیمت گذاری آنها بر اساس واقعیت و کیفیت در تولیدات آنها مثال زدنی است. استفاده از این برندها تنها با اعتماد به نام و اعتباری است که طی سالیان متمادی بوجود آمده است.
در کارخانه ایزوگام دلیجان استفاده از مواد اولیه با کیفیت یک اصل جدا نشدنی و قیمت عایق بام، استخر، دیوار در تولیدات همیشه تناسب با کیفیت را حفظ نموده است.

کارخانه تولید ایزوگام دلیجان هیرمان از آن دسته کارخانجاتی محسوب می شود که با قرار دادن کیفیت در میان اصول اولیه، مشی تولید خود را مشخص کرده است.

بهای هر متر مربع ایزوگام درجه 1

تعدد تولید ایزوگام با لایه های متفاوت و تولید انواع گوناگون ایزوگام به همین علت صورت گرفته تا اقشار مختلف با توان اقتصادی متفاوت بتوانند از محصول با کیفیت استفاده نمایند.
قیمت عایق بام و بهای 1 رول ایزوگام درجه یک بسته به کیفیت مواد اولیه و نوع قیر مصرفی متفاوت است. توجه داشته باشید که قیمت عایق بام درجه 1 می تواند بسیار مناسب و ارزان باشد که در ادامه به این مورد پرداخته می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای آگاهی از قیمت عایق بام و خرید بهترین ایزوگام دولایه فویل دار با کیفیت فوق العاده بهتر است با مشاوران با ارتباط برقرار کنید.

کیفیت الیاف تیشو و تاثیر آن بر قیمت

با توجه به اینکه ایزوگام از لایه های پیدا و پنهان بسیاری تشکیل شده است، زمینه استفاده از مواد اولیه نا مرغوب و بدون کیفیت را دارد. لایه های ایزوگام که در معرض دید قرار دارند، بجز بسته بندی و فیلم روی ایزوگام الباقی در درون آن و مخفی می باشند.
یکی از این مواد که می تواند تاثیر فوق العاده ای روی کیفیت و در نتیجه قیمت ایزوگام تولیدی داشته باشد، نمد بکار رفته در ایزوگام است که با نام “تیشو” از آن یاد می شود.
کیفیت تیشو می تواند در قابلیت انعطاف ایزوگام نقش حیاتی داشته باشد، تیشوی مورد مصرف باید دارای ضخامت یکسان در طول و عرض رول باشد.

برای نهایی کردن قیمت عایق بام به تعداد لایه های تشکیل دهنده، نوع مواد اولیه، متراژی که در ثبت سفارش نهایی شده و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام توجه می شود.

ایزوگام مرغوب و قیمت ارزان حلزون دلیجان
ایزوگام مرغوب و اقتصادی حلزون دلیجان

قیمت ایزوگام مرغوب متری چند؟

در بالا به این موضوع اشاره کردیم که کیفیت محصولات ایزوگام از هر چیزی مهم تر است و همین باعث می شود متقاضیان با اعتماد به کالا، آن را انتخاب نموده و زندگی خود و خانواده شان را در مقابل خطر و هر اتفاق جبران ناپذیری بیمه کنند.
قیمت عایق رطوبتی بام، دیوارها، استخرها، سرویسهای بهداشتی و حمام و یا نرخ ایزولاسیون به صورت کلی به روز تهیه می شود و آن هم به دلیل وجود نوسان در قیمت مواد اولیه است که در سال های اخیر زیاد به چشم خورده است.
قیمت ایزوگام با کیفیت قیر و وزن و ضخامت هر رول مشخص می شود و ایزوگام مرغوب با مارک معتبر و اصل از درب کارخانه توزیع می شود.

برای دریافت قیمت ایزوگام مرغوب کارخانه دلیجان با واحد کارشناسی فروش ارتباط بگیرید. قیمتها به روز و بر مبنای فروش عمده از درب کارخانه اعلام می شود.

دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.


قیمت عایق رطوبتی بام با نصب

در خصوص قیمت ایزوگام با نصب یا بدون نصب باید بگویم که قیمت بدون نصب درب کارخانه برای متراژ های ۵۰۰ متر به بالا به صرفه تر است. اما قیمت عایق رطوبتی بام با نصب و بدون نصب در هر جا و هر شهری از ایران متفاوت است و با توجه به عدم نظارت بر قیمت گذاری ها هر کسی یک حدود قیمتی را دارد و متاسفانه اکثراً جنس های درجه چندم را به جای جنس درجه یک به خریدار معرفی می کنند.
ایزولاسیون پشت بام همیشه از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. پس برای تهیه و خرید بهترین مارک ایزوگام برای بام به نکاتی که در ادامه می آید توجه کنید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام پودری دلیجان با روکش پودر میکرونیزه

یادآوری میگردد که تنها خرید ایزوگام پایان کار نیست و انتخاب ایزوگام در اولویت شما باید قرار گیرد تا بهترین نوع و با کیفیت ترین را برای استفاده داشته باشید.

قیمت عایق بام به روز و بر اساس نوع و کیفیت محصول متفاوت است. با ما همراه باشید تا خریدی آرام و مطمئن و با قیمت پایین تری را تجربه کنید.

بهترین و باکیفیت ترین عایق رطوبتی پشت بام

قیمت عایق بام مسئله ای مهم است اما به هر حال توجه به کیفیت ایزوگام است که خانه و پشت بام شما را از هر آسیبی حفظ می کند. در اینجا به برخی خصوصیات بهترین عایق رطوبتی بام اشاره می کنیم:

 1. تسریع در خشک شدن 
 2. دوام بالا
 3. سازگار با محیط زیست
 4.  ترک نخوردن به علت کشسانی بالا
 5. پوشش یکنواخت و بدون درز
 6. عدم نیاز به برداشتن لایه های موجود قدیمی
 7. قابل ترمیم و لکه گیری فوری و آسان
 8. قابل اجرا بر روی سطوح نمناک
 9. مقاوم در برابر اسیدها، بازها و روغن های صنعتی
 10. عدم نیاز به حرارت هنگام اجرا
 11. عدم روندگی در دمای بالا
 12. محدوده مقاومت دمای زیاد از دمای ۲۰- درجه تا ۷۰+ درجه 
 13. مقاوم در برابر رطوبت، عوامل جوی و اشعه ماورابنفش
 14. دافع نور و حرارت خورشید
 15. انعطاف پذیری و و چسبندگی بسیار بالا

با توجه به امتیازاتی از جمله کیفیت و قیمت عایق بام، در حال حاضر بهترین روش ایزولاسیون برای سقف، بام و پشت بام استفاده از ایزوگام مرغوب پلیمری است.

معرفی انواع عایق رطوبتی برای بام

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از روش های جدید برای پوشش و عایق کاری ساختمان ها، انواع عایق های رطوبتی بههمین منظور تولید می شوند. انواع عایق  بی رنگ و رنگی  جایگزین مناسبی برای  قیرگونی یا ایزوگام است و بهترین انتخاب برای عایقکاری استخرها و آبنماها است.
این عایق ها بسیار محکم و مقاوم نسبت به نفوذ رطوبت می باشند، اما نکته مهم و یا یا از معایب این نوع عایق ها می توان به استفاده محدود و بسیار گران آنها اشاره کرد.
از انواع این نوع عایق ها می توان از موارد زیر نام برد:

 •  عایق سفید رطوبتی یا عایق بام   
 • عایق استخری یا آبی 
 • عایق پایه سیمانی
 • عایق پایه آب سیلیکونی 
 • عایق پلی یورتان بام و استخر 
 • عایق رطوبتی ساختمان
 • عایق رطوبتی پلیمری

قیمت عایق بام و نحوه اجرای آن و همچنین به صرفه بودن این محصول برای پروژه های عمرانی و ساختمانی از مزیت های ایزوگام به شمار می رود. ایزوگام مطابق با منطقه آب و هوایی ( گرمسیری و سردسیری) تولید می شود.

بهترین ایزوگام 5 میل با قیمت کارخانه

همانطور که می دانید قیمت یکی از شاخص‌های مهم برای مشتری در انتخاب یک محصول مناسب می باشد و مصرف کننده یکی از مهمترین دغدغه هایی که دارد در وهله اول بحث کیفیت ایزوگام است و بعد از آن قیمت مناسب ایزوگام است که باعث می شود یک مصرف‌ کننده ترغیب به خرید یک کالا شود،
از این رو شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات درجه یک و مرغوب مانند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل و با انواع قیمت های مختلف و مناسب برای اقشار مختلف جامعه توانسته است نظر مصرف کنندگان را به خود جلب نماید. قیمت عایق بام با فروش از درب کارخانه دلیجان تنظیم و نهایی شده و قابل دریافت است.

در حال حاضر ایزوگام دولایه فویلدار سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل، بهترین گزینه برای پوشش سقف و بام در مناطق مختلف آب و هوایی شناخته می شود. قیمت عایق بام را مستقیم از دفتر فروش دریافت کنید.

بهترین عایق بام ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بهترین عایق بام

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان با قیمت کارخانه

قیمت عایق بام پس با توجه به کیفیت قیر و مواد اولیه تعیین می شود. ایزوگام دولایه فویلدار با ضخامت 4 و 5 میل از بهترین ایزوگام های مناسب برای سقف و پشت بام هستند.
لیست محصولات و برندهای شرکت ایزوگام هیرمان عبارت است از:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 37 الی 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 کیلوگرم و ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر

قیمت عایق بام هیرمان با توجه به ماندگاری و مقاومت بالا در برابر عوامل آسیب رسان محیطی از جمله گرما و سرما، تغییرات دما، تابش های خورشید بسیار مناسب است.

چگونه از هیرمان خرید کنیم؟

برای خرید بهترین برند ایزوگام هیرمان و حتی دریافت قیمت عایق بام به این روش ها اقدام کنید:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مطلب سپاسگزاریم و مطمئن هستیم که با هیرمان غیر ممکن ها را تجربه میکنید!

بهترین عایق رطوبتی برای پشت بام کدام است؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دولایه فویل دار برای پشت بام بهترین گزینه است.

آیا ایزوگام هیرمان برای دیوار مناسب است؟

خیر این ایزوگام برای دیوار سنگین است. پیشنهاد ما در مقام مشاور، ایزوگام بردین یا ضخامت 4 میل است.

قیمت عایق بام را چگونه بگیرم؟

با یک تماس ساده با واحد کارشناسی فروش، در کمتر از 20 ثانبه قیمت عایق بام و لیست محصولات رادریافت کنید.

همچنین بخوانید

guest

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x