لیست قیمت ایزوگام پشت بام

قیمت ایزوگام پشت بام اگر با بهترین کیفیت و با قیر پلیمری و بهترین مواد اولیه با ضخامت و وزن استاندارد در هر رول تهیه شده باشد بر اساس نوسان بازار و قیمت مواد اولیه و هر گونه هزینه های بالاسری محاسبه می شود و ما در هیرمان بر مبنای فروش عمده و قیمت گذاری بدون واسطه از کارخانه عمل می کنیم.
انتخاب ایزوگام های درجه یک که بهترین مارک ایزوگام در بازار هستند هم کیفیت و هم مقاومت بالا پس از نصب ایزوگام را دارند. خرید بهترین ایزوگام و نصب و اجرای حرفه ای ماندگاری ایزوگام را بر روی بام چندین برابر میکند.

قیمت ایزوگام بردین برای بام
ایزوگام بردین مناسب و اقتصادی

کیفیت و قیمت ایزوگام پشت بام

با کمی جست وجو در سایت های اینترنتی می توان مشاهده کرد که شرکت های بسیار زیادی در زمینه ی تولید ایزوگام مدعی تولید و فروش ایزوگام باکیفیت و ارزان قیمت می باشند و شاید بتوان گفت این سئوال برای همه افراد پیش می آید که آیا تمامی این شرکت ها براساس ادعا های خود محصولات باکیفیت و ارزان قیمت را به مشتریان ارائه می کنند یا این مطالب تنها آگهی های تبلیغاتی جذب جلب توجه مشتریان می باشد و بسیاری از آن ها متعهد به ادعا های خود نمی باشند.
کیفیت ایزوگام و قیمت ایزوگام در رابطه ای مستقیم هستند و باید در هنگام خرید ایزوگام به نوع مواد اولیه و نرخ عایق رطوبتی توجه شود.

لوکس ترین مارک ایزوگام، نتیجه همکاری تیم تولید و استفاده از تکنواوژی نوین در هیرمان است که به جستجوی شما پایان می دهد!!!

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
لوکس ترین برند ایزوگام

ویژگی های بهترین ایزوگام بام

 1. ایزوگام با کیفیت عالی و قیمت ارزان باید شرایط و ویژگی های خاص داشته باشد از جمله این که :
 2. ایزوگام باکیفیت دارای بهترین قیر پالایشگاهی است.
 3. قیمت ایزوگام پشت بام با توجه به نوع ایزوگام و کیفیت تیشو و پلی استر متفاوت است.
 4. ایزوگام باکیفیت به صورت خام و در تناز بالا به فروش می رسد.
 5. ضخامت هر رول ایزوگام و وزن هر رول ایزوگام دلیجان در قیمت آن موثر است.
 6. ایزوگام باکیفیت استاندارد پلیمری دارد.
 7. مواد افزودنی و پلیمرهای ایزوگام بام از نوع درجه یک و بادوام هستند.
 8. فروش ایزوگام با خدمات نصب و بدون نصب ایزوگام به صورت عمده با قیمت متفاوت عرضه می شود.
 9. ایزوگام درجه یک دلیجان دارای استاندارد اصل است.

در این ویدئو توضیح میدهیم که ایزوگام استاندارد چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ مشخصات و نحوه شناخت ایزوگام استاندارد چگونه است؟

ایزوگام پشت بام باید چه کیفیتی داشته باشد؟

تنها بعضی از شرکت های تولیدی در کشور به صورت کاملاً تخصصی اقدام به تولید ایزوگام پشت بام با بهترین کیفیت و قیمت مناسب کرده و اطلاعات آن ها را نیز می توان از تاجران باتجربه و شرکت های پخش جویا شد. ایزوگام بام و پشت بام آپارتمان ها و همچنین عایق رطوبتی که برای دیوارها استفاده می شود باید دارای خصوصیات زیر باشد از جمله:
1. ایزوگام پشت بام باید از بهترین و مرغوب ترین انواع عایق رطوبتی انتخاب شود.
2. شرکت های تولید کننده ایزوگام استاندارد را به خوبی شناسایی کنید.
3. از گروه های نصاب ماهر برای تصب ایزوگام پشت بام استفاده کنید.
4. ایزوگام را از درب کارخانه و یا از راه های مطمئن تهیه و خریداری کنید.
5. برای نصب ایزوگام دلیجان در فصل مناسب اقدام نمایید.
6. ضمانت نامه و بیمه نامه خرید ایزوگام و نصب ایزوگام دلیجان را از نمایندگی و یا گروه نصب دریافت کنید.

قیمت ایزوگام پشت بام؛ رابطه مستقیم با کیفیت و نوع مواد اولیه عایق رطوبتی دارد. بهترین ایزوگام می تواند به همراه نصب درجه یک برای سال ها شما را از تعمیر و بازسازی بی نیاز میکند.

قیمت ایزوگام پشت بام

قیمت ایزوگام بام با نصب

قیمت ایزوگام پشت بام تولید شده توسط کارخانه ها و برند های مختلف با یکدیگر متفاوت بوده زیرا هر کدام ساختار تولید خاص خود را داشته و محصولات خود را براساس این ساختار ها مشخص می کنند.
قیمت ایزوگام با نصب می تواند ارزان تر تمام شود و خرید ایزوگام ارزان به این معنی نیست که کیفیت ایزوگام پایین است بلکه جهت بهبود رفاه حال خریداران به صورت بدون واسطه و مستقیم از کارخانه به فورش می رسد. فروش عمده ایزوگام دلیجان هیرمان با خدمات نصب در تهران و شهرهای اطراف همراه با عرضه خدمات فروش ویژه از درب کارخانه آغاز شده است. در مناطق شرق، مرکزی، غرب و جنوب تهران شما شاهد فعالیت شرکت هیرمان در فروش عمده و خدمات نصب ایزوگام هستید.

برای آگاهی از قیمت ایزوگام پشت بام با کارشناسان سایت ارتباط برقرار نمایید. وب سایت و کارشناسان فروش ایزوگام هیرمان راهنمای خرید مطمئن و آسان ایزوگام هستند.

در ویدیو پروژه نصب ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان را مشاهده می کنید. این پروژه در تاریخ ۹۹/۱۰/۱۷ در منطقه قیطریه، دیباجی شمالی اجرا شده است.

پس از نصب ایزوگام به نکات زیر دقت کنید

 1. گروه های نصب ایزوگام پشت بام آموزش دیده اند و به خوبی می دانند که چه نکاتی را باید قبل و بعد از نصب ایزوگام پشت بام و یا دیگر مناطق رعایت کنند.
 2. قیمت ایزوگام پشت بام و نوع کیفیت آن اهمیت بسیار دارد اما نصب و اجرای ایزوگام در دوام و ماندگاری ایزوگام بسیار موثر است.
 3. بازرسی کلیه ناودان ها، کفشوی ها، نورگیرها و هواکش ها و برداشتن هر گونه اشغال و زباله از روی بام، حداقل دو بار در سال انجام شود.
 4. بازرسی های منظم باعث می شود تا قبل از نشت کردن آب تعمیرات مناسب صورت گیرد.
 5. پس از نصب ایزوگام برای نگهداری و افزایش عمر مفید آن انجام اقدامات زیر ضروری است:
 6. وضعیت عمومی پشت بام را بررسی و زباله، خس و خاشاک باید از سطح بام برداشته شود.
 7. آب روها و کفشوی ها بطور جداگانه بازرسی و تمیز شوند.
 8. لبه های بام و همپوشانی بازرسی گردد.
 9. از ریختن مصالح ساختمانی مخصوصا اشیاء نوک تیز روی ایزوگام نصب شده، خودداری شود.

قیمت ایزوگام پشت بام مهم است اما باید به کیفیت تولید و نحوه نصب ایزوگام بسیار توجه کرد. از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

خط تولید ایزوگام بردین دلیجان
خط تولید ایزوگام 4 میل بردین دلیجان

بهترین زمان برای اجرای ایزوگام

فصل تولید و همچنین کیفیت ایزوگام و یا فروش عمده ایزوگام بر قیمت ایزوگام پشت بام و دیگر انواع عایق های رطوبتی تاثیرگذار بوده و این امکان فراهم است که اطلاعات لازم را از کارشناسان دریافت کنید.
1. بهترین زمان برای اجرای ایزوگام می تواند به دام و ماندگاری ورق های عایق رطوبتی بیافزاید.
2. توجه به ماه و فصل برای نصب ایزوگام بسیار پر اهمیت است.
3. در فصول خشک و بدون بارش اقدام به نصب ایزوگام دلیجان نمایید.
4. ماه های مرداد و شهریور و مهر از بهترین ماه های سال برای نصب ایزوگام بام هستند.
5. از ایزوگام کردن سطوحی که هنوز نیاز به زیرسازی دارند خودداری کنید.
6. در هنگام نصب ایزوگام؛ گروه نصاب و کارشناس مربوطه ابتدا برآوردهای لازم برای تعمیر و یا زیرسازی را به شما اعلام می کنند.

توجه داشته باشید تنها رعایت فصل مناسب برای استفاده ی کارآمد از ایزوگام کافی نیست و قیمت ایزوگام پشت بام و کیفیت آن و استفاده از گروه های نصاب ماهر هم لازم است.

در این ویدیو چسبندگی ایزوگام صادراتی بردین را مشاهده می کنید. این محصول با قیر خالص پالایشگاهی تولید میشه و به همین سبب چسبندگی و انعطاف عالی دارد.

شناخت انواع ایزوگام

ایزوگام بر اساس توجه به نوع مواد اولیه که مهمترین آن ها قیر است و همچنین با توجه به تعداد لایه تشکیل دهنده و نوع روکش و نوع برش دسته بندی می شود که هر یک از عوامل زیر بر قیمت هر رول ایزوگام و نحوه استفاده از آن تاثیرگذار است. ایزوگام بر اساس نوع قیر به دو دسته زیر تقسیم می شود:
1. ایزوگام نوع C که برای مناطق سردسیری تولید می شود.
2. ایزوگام نوع H که برای مناطق گرمسیری تولید می شود.
3. ایزوگام APP و ایزوگام SBS و ایزوگام BPE با بهترین بهبوددهندها و اصلاح کننده های قیر تولید می شوند. در ایزوگام پلیمری حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد از قیر استفاده می شود.

کشور ما دارای منابع بسیار ارزشمندی از جمله نفت و میعانات آن است که برای تولید ایزوگام لازم است و کشور را در این محصول پیشتاز کرده است.

ایزوگام بردین دلیجان با چسبندگی عالی
ایزوگام پلیمری با کیفیت فوق العاده

شرکت تولیدکننده بهترین ایزوگام ارزان

یکی از مناطقی که توانسته نام خود را در محافل بین المللی پر آوازه نگه دارد قطب صنعتی منطقه دلیجان است که با وجود بیش از دویست کارخانه تولید ایزوگام گوی سبقت از دیگران را ربوده و توانسته نام خود را پر آوازه نماید. شرکت هیرمان دلیجان در چنین منطقه ای تاسیس و رشد کرده است.
شرکت های تولید کننده ایزوگام در تمام فصول می توانند به تولید انواع عایق های رطوبتی ادامه داده و بر اساس ثبت سفارش های رسیده این کار به صورت مداوم صورت می گیرد. دسته بندی ایزوگام و برندهای برتر بازار که بهترین مارک ایزوگام هستند و تولید شرکت هیرمان هستند عبارتند از:
1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دیلجان
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
3. ایزوگام حلزون دلیجان
4. ایزوگام طرح دار

ایزوگام طرح دار هیرمان دیلجان با رنگ ها و طرح های متنوع با توجه به آب و هوای منطقه ای تولید و به صورت عمده توزیع می شود.

یکی از محصولات شرکت هیرمان، ایزوگام طرحدار بردین هست که در دو رنگ تولید میشود. این محصول ۴ میلیمتر ضخامت و ۴۲ کیلوگرم وزن دارد.

عایق های رطوبتی بر اساس نوع روکش

 • ایزوگام فویل دار
 • ایزوگام بدون فویل (ساده )
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام با روکش نایلکس
 • ایزوگام های معمولی که به صورت رول های 10 متری با عرض یک متر تولید می شوند در بازار مصارف عمده ای دارند و انواع ایزوگام برش خورده هم بر طبق ثبت سفارش و برای پروژه ها و مصارف خاص تولید می شوند.
  استفاده از انواع ایزوگام برای پشت بام مدارس و آپارتمان ها و همچنین برای مصارف خانگی بسیار مرسوم است و به جهت نصب سریع و آسان و مقاومت بالاتری که ایزوگام ها دارند مصرف آن ها توصیه می شود. برای دریافت اطلاعات تولید و کیفیت و قیمت ایزوگام پشت بام به سایت مراجعه نمایید.
ایزوگام هیرمان با طرح آجر
ایزوگام طرح آجری هیرمان

کاربرد و مصارف انواع عایق رطوبتی

 1. همان طور که قبلاً اشاره کردیم تولید و نحوه عرضه و همچنین کیفیت ایزوگام دلیجان به صورتی است که استفاده از آن را برای بسیاری از پروژه های ساختمانی و مسکونی و همچنین برای عملیات عمرانی ساده و آسان و ضروری کرده است.
 2. استخرهای شنا و استخرهای پرورش ماهی و کشاورزی
 3. مراکز آبی تفریحی و مخازن آب و مخازن غیر نفتی
 4. تونل‌ها و دیوارهای حائل و پشت‌بام‌ ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونی
 5. ایرانیت و انواع پوشش‌های کاذب و پی ساختمان و فونداسیون
 6. شیروانی‌ها و سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه ها
 7. سردخانه‌ها و سدها و سازه‌های آبی
 8. پل‌های هوایی و پل‌های بتنی و باند فرودگاه ها
 9. مترو و تاسیسات و سازه‌های جانبی و پارکینگ‌های طبقاتی
 10. مرغداری‌ها و لوله‌های آب، گاز، نفت و بسیاری دیر از مصارف عمده انواع ایزوگام با تنوع محصولات هستند.

ایزوگام برای مصارف مختلف تولید می شود و قیمت ایزوگام پشت بام، ایزوگام های سفارشی و ایزوگام های مخصوص صادرات در هیرمان جداگانه تعیین می شود.

ایزوگام حلزون با قیمت ارزان
ایزوگام حلزون با ضخامت 3.5 میل
فروش عمده ایزوگام در سرتاسر کشور

شهرها و استان های بسیاری در کشور در ساخت و ساز و عملیات عمرانی مشارکت دارند و شرکت های بسیاری هم در این زمینه فعالیت می کنند و به این ترتیب میزان خرید و فروش ایزوگام به صورت عمده و یا حتی تولید شرکت های ایزوگام به تقاضای بازار توجه دارد. عایقهای رطوبتی در سرتاسر کشور به صورت عمده از درب کارخانه هیرمان توزیع می شود.
شرکت هیرمان پس از ورود به بازار ایزوگام توانسته با تلفیق کیفیت و دانش و ایجاد ارزش رقابتی منحصر بفرد در کنار کادر فروش بسیار قوی بطور روزانه به توفیقاتی دست یابد.
این شرکت یکی از بهترین شرکتهای تولیدی در صنعت ایزوگام میباشد که در آینده نزدیک حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

قیمت ایزوگام پشت بام و مصارف دیگر عایق های رطوبتی از طریق وب سایت شرکت هیرمان قابل دریافت است.

ایزوگام مرغوب و باکیفیت بردین
رول های ایزوگام بردین دلیجان
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان
 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای اعلام قیمت ایزوگام پشت بام و دیگر محصولات هیرمان به صورت بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه راه های فروش عمده معرفی شده را مورد ارزیابی قرار داده و بهترین شیوه تهیه ایزوگام را انتخاب نمایید.

همچنین بخوانید:
قیمت ایزوگام طرحدار مرغوب دلیجان
2 پاسخ
 1. مجتهد زاد
  مجتهد زاد گفته:

  من برای خرید از چند تا شرکت قیمت گرفتم ولی واقعا شرکتی که قیمتش با کیفیتش بخونه مثل شرکت هیرمان پیدا نکردم.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.