قیمت ایزوگام پودری

ایزوگام پودری چیست؟

ایزوگام پودری چیست و به چه کار می آید؟ تفاوت ایزوگام پودری با سایر انواع عایق های رطوبتی در چیست؟ می توان کارایی و کاربرد انواع ایزوگام را قبل از خرید مورد بررسی قرار داد و کارشناسان ما در هیرمان آماده پاسخ به سوالات شما هستند. معمولاً ایزوگام دولایه فویل دار و ایزوگام دو لایه ساده (پودری) بیشترین مصرف را در بازار دارند. مراحل تولید و مواد اولیه در هر نوع از محصولات هیرمان با استانداردهای روز کاملاً مطابقت دارد.

کارخانه تولید ایزوگام بردین دلیجان
خط تولید ایزوگام بردین دولایه

ایزوگام چیست؟

همانطور که احتمالاً بیشتر ما از آن اطلاع داریم، قیر در ساخت و سازهای بناهای مسکونی، راه سازی، عایق کاری جاده ها و پل ها، آسفالت کاری، عایق کاری پشت بام و غیره کاربرد دارد. عایقکاری یکی از روش های معمول برای محافظت سازه در برابر نم و رطوبت است و ایزوگام در حال حاضر یکی از بهترین روش های معمول است. قیر یکی از مهمترین مواد اولیه در تولید عایق ایزوگام پودری و به طور کلی عایق رطوبتی است و مواد دیگری از قبیل پلی استر و تیشو که آن هم از مشتقات نفتی است و پلیمرهای اصلاح کننده قیر، در تولید ایزوگام نقش دارند.

این شرکت تولیدات خود را در انواع فویلدار و پودری، تک لایه و دو لایه، صادراتی و سوپر صادراتی به بازار عرضه می کند. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

ایزوگام بردین در انواع پودری و فویل دار
ایزوگام درجه یک بردین در انواع پودری و فویل دار

انواع ایزوگام کارخانه دلیجان

تولید انواع ایزوگام به صورت تک لایه روکش دار، دولایه روکش دار و ایزوگام ساده بدون روکش آلومینیومی (پودری) به صورت سنتی در تمام کارخانجات ایزوگام مرسوم است و اکثریت ثبت سفارشات بر همین منوال است. بر اساس نیاز بازار می تواند میزان تولید و نوع ایزوگام تغییر کرده و یا برای پروژه های مختلف، برخی از محصولات به صورت ویژه تولید شوند. کارخانه تولیدی هیرمان در هر حال آماده همکاری با کلیه پروژه ها برای تولید ایزوگام پودری و یا دیگر انواع عایق ایزوگام به صورت انبوه است.

شرکت هیرمان محصولات خود را در انواع تک لایه، دولایه، ساده و طرح دار تولید می شود که همگی دارای استاندارد و کیفیت بالا است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت درجه یک
ایزوگام هیرمان با کیفیت و استاندارد بالا

روش تولید ایزوگام پودری

در بعضی از موارد خاص و برای پروژه هایی که نیاز به ایزوگام پودری است، عایق رطوبتی تولید شده به جای این که با روکش آلومینیوم پوشانده و حفاظت شود با پودر مخصوص پوشش داده می شود. پوشش های پودری، زیبایی و کیفیت را توام دارند و با توجه به زیباسازی شهرها از انواع پوشش های رنگی برای تولید ایزوگام هم مصرف می شود. روند تولید ایزوگام پودری مانند سایر انواع عایق های رطوبتی است که ضخامت و وزن مشخص دارند و باید طبق استانداردهای محیط زیست و بر اساس استاندارد ملی تولید شوند و در همین راستا نظارت کامل و دقیق در هنگام تولید ایزوگام ساده (پودری) صورت میگیرد.

کلیه محصولات شرکت هیرمان اعم از ایزوگام پودری و انواع عایق رطوبتی فویل دار دارای ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر است.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

معرفی ایزوگام ساده و مصارف آن

ایزوگام پودری و یا ایزوگام ساده که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده است به راحتی بر روی محل مورد نظر اجراء می شود و از نفوذ آب و رطوبت و نم جلوگیری می کند. عمر مفید این محصول هم باید طبق استاندارد حداقل 10 سال بوده و عوامل مختلف از جمله شرایط محیطی و نحوه استفاده از سازه و مواد مصرفی در تولید نیز براین زمان تاثیر گذار است. این محصول از لایه های زیر تشکیل شده است:
مواد تشکیل دهنده ایزوگام پودری عبارتند از :
· لایه پلی اتیلن Polyethylene Film و یا پودر تالک
· بافت تیشو Tissue
· پلی استر Polyester
· مواد پلیمری و افزودنی مخصوص 
· لایه پلی اتیلن Polyethylene Film

محصولات شرکت هیرمان بر اساس نوع پروژه و نوع آب و هوا دسته بندی شده و طبق مشاروه کارشناسی ثبت سفارش و تولید می شود.

ایزوگام حلزون پودری
ایزوگام حلزون در انواع فویلدار و بدون فویل

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

برای بکارگیری برخی مواد می بایست بصورت پیش فرض عملیاتی را انجام داد که در مرحله بعدی از ماده اصلی بتوان استفاده کرد. روی سخن ما استفاده از ایزوگام است. ایزوگام و یا همان عایق رطوبتی و حرارتی که در بازار ساخت و ساز به وفور از آن استفاده می شود، قبل از بکار گیری آن باید شرایط محیط و زیر سازی نصب را آماده کرد. ایزوگام پودری یکی از این محصولات است که برای مصرف به صورت سفارشی تولید میشود. نحوه تعیین قیمت ایزوگام وابسته به چندین عامل مهم است که به آن در پاراگراف های بعدی به آن ها اشاره می کنیم.

قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان با فروش عمده و از درب کارخانه در تنازهای مختلف تعیین شده و توسط کارشناس به خریدار اعلام می شود.

وزن و ضخامت محصولات هیرمان دقیق هستند؟

بله – وزن و ضخامت محصولات هیرمان دقیقاً مطابق با مشخصات فنی است و در خط تولید، این موارد توسط کارشناس کیفی کنترل و تایید می شود. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم، ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن هر رول 41 کیلوگرم و ایزوگام های طرح دار با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 تا 42 کیلوگرم.

ایزوگام هیرمان دلیجان با کیفیت استثنایی
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم

قیمت ایزوگام دلیجان در سال جاری

مجموعه قوانین و مشخصاتی که برای یک کالای تولید شده تدوین و به رشته تحریر در می آید اجرای آن برای کلیه تولید کنندگان الزامی است و عدول و یا سهل انگاری در برآورده نمودن خواسته های این سازمان را با مشکلات قانونی و بعضاً منجر به تعطیلی واحد تولیدی منجر خواهد شد. قیمت ایزوگام پودری وابسته به کیفیت مواد اولیه و مهمترین آن ها قیر و نوع و کیفیت آن است و موادی مانند تیشو و پلی استر و مواد افزودنی در نهایت در ماندگاری و استقامت و قیمت ایزوگام موثر است. در سال جاری لیست قیمت هر رول ایزوگام به روز اعلام شده است.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان قدم برمیدارد.

ایزوگام ساده حلزون دلیجان
تولید ایزوگام حلزون با تست کنترل کیفیت

قیمت ایزوگام پودری در تهران

موارد استفاده و نصب ایزوگام پودری کدام است؟ برای چه مناطق آب و هوایی این نوع عایق و پوشش رطوبتی مناسب است؟ همان طور که می دانید این عایق به تنهایی خود پوشش کامل و مناسب و دارای وزن سبک است که برای ایزولاسیون بام ساختمان ها و استخرها، کانال های آبیاری و تونل ها، سردخانه ها و حتی برای سرویس های بهداشتی بسیار مناسب است و حداقل کارایی و مقاومت آن به صورت میانگین 10 سال است. ایزوگام در تهران هم در انواع مختلف و برای پروژه های متنوع استفاده می شود و شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان هم توانایی فروش و توزیع عمده در تهران و شهرها و مناطق مختلف آن را در طول سال دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

factory

کارخانه

08644231818

این شرکت ایزوگام پودری را در تهران علاوه بر استاندارد با ضمانت نامه معتبر و بیمه نامه عمر محصول تا 10 سال به فروش میرساند.

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده انواع عایق رطوبتی با ضخامت های مختلف است. تمام محصولات شرکت ما با قیر خالص پالایشگاهی و مواد اولیه درجه یک تولید می شوند.

خرید ایزوگام دو لایه پودری مستقیم از کارخانه

عایق های رطوبتی می توانند بر اساس مورد مصرف از ضخامت و ابعاد متفاوتی تولید و روانه بازار مصرف شوند. در فرایند رفع نیاز انسان امروزی که به دنبال رفاه و آسایش بیشتر است عایق ها محبوبیت بسیار و ویژه ای دارند که موارد استفاده آنها را می توان در جای جای منازل مشاهده کرد. ایزوگام پودری دو لایه یکی از این محصولات است که در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید شده و در تناژهای بالا و به صورت عمده از درب کارخانه به فروش میرسد. ایزوگام پودری و عایق های رطوبتی در انواع مختلف هر یک کاربردی جداگانه دارند.

ایزوگام پودری تولید شده در این شرکت حاصل تحقیقات و بررسی های بیشماری در اقصی نقاط کشوراست که امنیت را برای شما در برابر رطوبت و حرارت تضمین می نماید.

ایزوگام پلیمری دو لایه حلزون
ایزوگام دو لایه پودری حلزون با کیفیت عالی

قیمت خرید و فروش ایزوگام ساده

ایزوگام یکی از عایق های مبتنی بر مشتقات نفت و در ترکیب با مواد مواد دیگر که عمده آنها هم از مشتقات نفت است تولید و در صنایع ساختمانی و عمرانی کاربرد بسیار فراگیری دارد. غیر از پودر تالک که برای جلوگیری از چسبیدن ایزوگام در زمان رول کردن و لایه بسیار نازک آلومینیوم که وظیفه نما و انعکاس تابش نور مستقیم خورشید را دارد کلیه مواد اولیه تولید ایزوگام بر پایه مشتقات نفت می باشد. ایزوگام را که امروزه با عایق پشت بام به خاطر می آوریم موارد کاربرد بسیار و البته قیمت های مختلف دارد. علاوه بر آن انواع دیگر عایق مانند ایزوگام پودری هم برای مصارف مختلف نیاز است.

تمام برندهای هیرمان دلیجان، رضایت، سلامت، آسودگی و صرفه اقتصادی مشتریان و مصرف کنندگان را در نظر دارد، یکی از این محصولات ایزوگام پودری (ساده) است.

کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان محصولی بی نظیر

بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام

ایزوگام در انواع مختلف تولید می شود، ایزوگام دو لایه فویل دار و بدون فویل، ایزوگام تک لایه، ایزوگام طرح دار و ایزوگام پودری از نمونه های پرمصرف در بازار است. ایزوگام علاوه بر کاربرد در پشت بام در سرویس های بهداشتی، کف آشپزخانه ها، سقف سوله ها، کانال های آب رسانی، کانال های تاسیسات برق و آب در ساختمان ها، پوشش ضد رطوبت و خوردگی در صنایع انتقال نفت و گاز، کف استخر ها، نمای جانبی دیوار های ساختمان های بلند مرتبه، سقف تونل ها، پل سازی و خیلی جاهای دیگر قابل استفاده است. کیفیت ایزوگام و قیمت مناسب ایزوگام دو عامل مهم در انتخاب ایزوگام پودری است.

کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند. بهترین برندهای هیرمان را تجربه کنید.

ایزوگام فویل دار بردین با ضخامت 4 میل
ایزوگام بردین دلیجان با 4 میلیمتر ضخامت
تفاوت ایزوگام فویل دار و پودری

استاندارد یک کالا تنها به مشخصات ظاهری نظارت نمیکند و بیشتر بحث کیفیت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا شامل می شود. کلیه مواد اولیه برای تولید ایزوگام پودری و یا ایزوگام فویل دار هر کدام بصورت مجزا باید دارای تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران را داشته باشند. مراحل تولید ایزوگام کاملاً شبیه است اما در تولید ایزوگام فویلدار از لایه فویل آلومینیومی برای روکش استفاده می شود و این روکش در ایزوگام پودری ( ایزوگام ساده) پودرهای معدنی و در انواع دیگر، سنگریزه و یا فیلم های طرح دار (ایزوگام طرحدار) است.

وزن و ضخامت و مقاومت ایزوگام پودری کاملاً مطابق با استاندارد است و طبق ضوابط با بهترین کیفیت مواد اولیه تولید میشود.

ایزوگام طرح دار هیرمان با کیفیت درجه یک
ایزوگام طرح دار هیرمان با کیفیت فوق العاده
فروش عمده ایزوگام پودری دلیجان

خرید ایزوگام درجه یک پودری و دیگر انواع عایق رطوبتی با کیفیت یعنی خرید ایزوگامی که در کارخانه تولیدی استاندارد تولید شده باشد و دارای تمام مجوزهای قانونی و در انتها از سازمان ملی استاندارد هم برخوردار باشد. مشخصات تولید کننده، نام تجاری محصول؛ کارخنه و آدرس آن، نام تولید کننده و کیفیت تولید اهمیت زیادی دارد. طول و عرض ظاهری ایزوگام استاندارد و وزن و ضخامت ایزوگام، زمان بسته بندی و وکیوم حاوی نکات ارزشمندی از کیفیت ایزوگام است. در شرکت ایزوگام هیرمان کلیه این موارد برای تمام محصولات لحاظ می شود. فروش عمده بهترین مارک ایزوگام پودری به سفارش خریدار به قیمت کارخانه و مستقیم از کارخانه هیرمان صورت می گیرد.

در پناه کیفیت ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان امنیت، آرامش و سلامتی اعضای خانواده شما، محفوظ می ماند.

ایزوگام درجه یک پلیمری حلزون
ایزوگام حلزون محصول اقتصادی و باکیفیت هیرمان
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان که سالهاست گواهی استاندارد تولیدات خود را از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت نموده است. این شرکت کلیه محصولات و تولیدات خود را علاوه بر استاندارد با ضمانت نامه های معتبر و بیمه نامه های عمر محصول به فروش می رساند. به روش های زیر می توانید ایزوگام پودری و دیگر محصولات هیرمان را خریداری کنید:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در هنگام خرید حتماً گواهی ها و ضمانت نامه ها را دریافت نمائید و در صورت هرگونه نیاز، می توانید به وب سایت مراجعه و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

guest
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
sam
sam
13 فوریه , 2021 11:43

سلام محصولاتتون خیلی کیفیت دارند.

علی جوادی (مدیر سایت)
ادمین
علی جوادی (مدیر سایت)
12 مارس , 2021 11:57
پاسخ به  sam

سلام وقت شما بخیر
متشکریم از نظر لطف شما
زندگی شما پر از برکت

حمتی
حمتی
13 فوریه , 2021 11:42

آدرس کارخانه رو ارسال کنید برام.

علی جوادی (مدیر سایت)
ادمین
علی جوادی (مدیر سایت)
12 مارس , 2021 11:49
پاسخ به  حمتی

سلام وقت شما بخیر
برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان و همچنین خرید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما با واحد فروش تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

روشن دل
روشن دل
13 فوریه , 2021 10:13

سلام
ایزوگام پودری برای کدوم قسمت ساختمون استفاده میشه؟

علی جوادی (مدیر سایت)
ادمین
علی جوادی (مدیر سایت)
12 مارس , 2021 11:47
پاسخ به  روشن دل

سلام وقت شما بخیر
برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان و همچنین خرید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما با واحد فروش تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.