ایزوگام پودری

ایزوگام پودری چیست و به چه کار می آید؟ تفاوت ایزوگام پودری با سایر انواع عایق های رطوبتی در چیست؟ آیا می توان کارایی و کاربرد انواع ایزوگام را قبل از خرید مورد بررسی قرار داد؟

تولید انواع عایق های رطوبتی با توجه به این که پیشرفت و تولید در این صنعت روز به روز چشمگیرتر و بیشتر می شود سبب شده است که بر گستردگی و تنوع ایزوگام افزوده و در نتیجه بر کیفیت ایزوگام تاثیر بگذارد.

روش تولید ایزوگام پودری

تولید انواع ایزوگام به صورت تک لایه روکش دار، دولایه روکش دار و ایزوگام ساده بدون روکش آلومینیومی ( پودری) به صورت سنتی در تمام کارخانجات ایزوگام مرسوم است و اکثریت ثبت سفارشات بر همین منوال است.

در بعضی از موارد خاص و برای پروژه هایی که نیاز به ایزوگام پودری است، عایق رطوبتی تولید شده به جای این که با روکش آلومینیوم پوشانده و حفاظت شود با پودر مخصوص پوشش داده می شود.

پوشش های پودری، زیبایی و کیفیت را توام دارند و با توجه به زیباسازی شهرها از انواع پوشش های رنگی برای تولید ایزوگام هم مصرف می شود.

روند تولید ایزوگام پودری مانند سایر انواع عایق های رطوبتی است که ضخامت و وزن مشخص دارند و باید طبق استانداردهای محیط زیست و بر اساس استاندارد ملی تولید شوند و در همین راستا نظارت کامل و دقیق در هنگام تولید ایزوگام ساده (پودری ) صورت میگیرد.

 

ایزوگام پودری

نصب ایزوگام پودری

موارد استفاده و نصب ایزوگام پودری کدام است؟ برای چه مناطق آب و هوایی این نوع عایق و پوشش رطوبتی مناسب است؟

همان طور که می دانید این عایق به تنهایی خود پوشش کامل و مناسب و دارای وزن سبک است که برای ایزولاسیون بام ساختمان ها و استخرها، کانال های آبیاری و تونل ها، سردخانه ها و حتی برای سرویس های بهداشتی بسیار مناسب است و حداقل کارایی و مقاومت آن به صورت میانگین 10 سال است.

برای این که عمر مفید هرگونه از عایق های رطوبتی بیشتر و کیفیت آن ها بهتر و مقاوم تر باشند، در هنگام نصب ایزوگام دقت بسیار زیادی می شود و نظارت گروه های اجرای ایزوگام بیش از پیش صورت می گیرد.

[button color=”green” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

همچنین بخوانید:
قیمت ایزوگام پودری با روکش میکرونیزه