قیمت خرید ایزوگام پلیمری

خرید ایزوگام پلیمری چه مزایایی دارد؟ کدام ایزوگام دلیجان بهترین کیفیت را دارند؟ چه ایزوگامی برای صادرات خوبه؟ آیا میشه ایزوگام را اینترنتی خریداری کرد؟ در این مقاله شما را با مطالب مهم و مفید در خصوص شناخت بیشتر انواع ایزوگام آشنا می کنیم. عایق رطوبتی بسیار پرکاربرد است که در صورت دارا بودن کیفیت بالا، یکی از ارکان اصلی تضمین استحکام و دوام ساختمان ها است. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در طی فعالیت خود اقدام به تولید و توزیع بهترین و مرغوب ترین برندهای ایزوگام در بازار کرده است.

کارخانه تولید ایزوگام پلیمری هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در کلاس جهانی

خرید ایزوگام پلیمری باکیفیت

خرید ایزوگام پلیمری امروزه در نقش یک عایق رطوبتی کاربردی برای بسیاری از مکان های ساختمان، مورد استفاده قرار می گیرد. ایزوگام باکیفیت پلیمری، محصول ایده آلی است که علاوه بر عمر بالا و استحکام، از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد. این ایزوگام بر اساس ویژگی ها و شرایط تولید خود، یکی از بهترین نمونه هایی است که می توان نسبت به خرید آن اقدام نمود. از اصلی ترین عنصر تشکیل دهنده این ایزوگام، می توان به قیر خالص اشاره کرد، ماده ای که نقش موثری در افزایش کیفیت ایزوگام پلیمری داشته است.

ایزوگام باکیفیت در همان سال اول پس از نصب، کارایی و دوام خود را نشان می دهد و یکی از اهداف خرید ایزوگام پلیمری کم کردن نیاز به تعمیر و بازسازی است.

قیمت ایزوگام پلیمری بردین دلیجان
ایزوگام پلیمری بردین با کیفیت تضمینی

خرید ایزوگام پلیمری ارزان

در تهیه عایق رطوبتی درجه یک و محصولاتی که در شرکت های معتبر تولید می شوند توجه به قیمت ایزوگام امی ضروری است. موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت ایزوگام عبارت است از:
1. نوع قیر که در تولیدات هیرمان قیر 60/70 است.
2. تیشو و پلی استر که کیفیت هر یک از آن ها در تولید بهترین برند ایزوگام نقش مهمی دارند.
3. نوع ایزوگام بر حسب تعداد لایه های تشکیل دهنده ( تک لایه، دو لایه، سه لایه )
4. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام که کاملاً بر طبق استاندارد است.
5. نوع روکش ایزوگام و پلیمرهای بهبود دهنده کیفیت ایزوگام هر یک در قیمت ایزوگام موثرند.

برای خرید ایزوگام پلیمری نیاز به آگاهی و شناخت کافی از محصولات موجود در بازار دارید. از فایل های آموزشی رایگان موجود در وب سایت هیرمان استفاده کنید. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

خط تولید کارخانه ایزوگام هیرمان
خط تولید ایزوگام درجه یک هیرمان

ایزوگام پلیمری درجه یک

شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با در اختیار داشتن 75% درصد از کارخانجات تولیدی دارای رتبه اول در ایران است. بعد از آن تبریز و تهران قرار دارند و دلیجان به عنوان قطب ایزوگام در ایران شناخته شده است. ما به دلیل موقعیت مکانی و اشراف داشتن بر این قطب تولیدی توانسته ایم بهترین و برترین محصولات را برای مشتریانمان در سراسر ایران فراهم آوریم. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان مراتب خرید ایزوگام پلیمری را برای خریداران فراهم کرده است و خرید اینترنتی ایزوگام درجه یک را مقدور کرده است.

هدف ما در شرکت هیرمان ایجاد بستری مناسب برای شناخت ایزوگام مرغوب است. کارشناسان ما در وب سایت به صورت آنلاین می توانند شما را در امر خرید ایزوگام پلیمری یاری دهند.

ایزوگام هیرمان 5 میلی متر ضخامت و 50 کیلوگرم وزن دارد و تمام پلیمری است. همچنین ایزوگام هیرمان دارای پلمپ گمرکی برای صادرات و ضمانت نامه کتبی 200 ماهه است.

خرید اینترنتی ایزوگام ارزان قیمت

دلیجان قطب تولید شناخته شده ایزوگام در ایران است. این قطب تولید، هر ساله حجم بالایی از ایزوگام مورد نیاز صنعت ساختمان سازی داخلی کشور را تامین می نماید. از این رو خرید انواع ایزوگام مرغوب دلیجان از مرکز خرید عمده آنلاین، تضمین کننده کیفیت و اصالت محصول برای خریداران آن از سراسر کشور است. از سویی دیگر با وجود شرایط خرید آنلاین ایزوگام، دیگر نیازی به صرف هزینه های متعدد برای خرید توسط واسطه نخواهد بود. خرید ایزوگام مرغوب در زمان نصب ایزوگام نیز راحتی را به همراه دارد.

کارخانه هیرمان از طریق سایت تخصصی خود شرایط بهتری را برای خریداران ایزوگام فراهم کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید ایزوگام پلیمری هیرمان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید بهترین ایزوگام ارزان قیمت در بازار
ایزوگام پلیمری و باکیفیت حلزون دلیجان

بهترین مارک ایزوگام پلیمری کدام است؟

 1. بهترین و مرغوب ترین برند ایزوگام پلیمری دارای مشخصات ویژه ای باید باشد از جمله این که:
 2. دارای حداقل وزن استاندارد باشد ( وزن استاندارد بین 37 تا42 کیلوگرم است.)
 3. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد ( حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است.)
 4. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام و نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 6. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 7. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

در صنعت تولید ایزوگام به انواع نام ها و برندهای مختلف برمی خورید که در هنگام خرید ایزوگام پلیمری ایجاد تردید می کنید. برای خرید ایزوگام هیرمان در انواع مختلف از اطلاعات وب سایت و یا تماس با کارشناسان ما بهره مند شوید.

ایزوگام فویل دار پلیمری بردین
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر

ارزانترین نوع ایزوگام

در شهرهای مختلف کشور نیاز و توجه به خرید ایزوگام پلیمری روز به روز افزایش یافته است. عرضه ایزوگام به صورت عمده در شهرهای معتدل و گرمسیری یا در شهرهای سردسیری مد نظر تولید کننده بهترین مارک ایزوگام است. ما در مجموعه هیرمان نیز با معرفی و فروش ایزوگام مرغوب در بازار، انتخاب را برای خریداران و مصرف کننده ها ساده تر کرده ایم. خرید ایزوگام پلیمری به میزان قابل توجهی در استحکام و دوام ساختمان ها نقش دارد.

در هنگام نصب ایزوگام باید دقت شود و استفاده از نیروی ماهر در اجرای ایزوگام به میزان قابل توجهی در ماندگاری ایزوگام تاثیر دارد. خرید ایزوگام پلیمری یعنی کیفیت و قیمت عایق ایزوگام متناسب است.

ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت ارزان
ایزوگام حلزون با چسبندگی عالی

مزیت خرید ایزوگام پلیمری

از مهمترین مزیت های موجود در ایزوگام پلیمری عبارتند از:
1. مقاومت در دماهای بسیار سرد و یا در دمای بالا
2. طول عمر زیاد
3. نداشتن ترک و شکستگی
4. ضخامت مطلوب
5. تولید به دو روش فویل دار و بدون فویل
6. تضمین کیفیت بیش از 10 سال و توزیع عمده در شهرهای مختلف بدون واسطه و از درب کارخانه که موجب تعدیل قیمت خرید ایزوگام پلیمری می شود.

مصرف بهترین مواد اولیه در هنگام تولید انواع محصولات هیرمان، منجر به تولید مرغوب ترین عایق رطوبتی با کیفیت عالی می شود.

ایزوگام پلیمری بردین با ضخامت 4 میل
ایزوگام پلیمری بردین دلیجان محصولی کم نظیر

بهترین ایزوگام پلیمری برای پشت بام

مصارف متعددی برای ایزوگام و انواع عایق های رطوبتی تعریف شده است. خرید ایزوگام پلیمری و استفاده از عایق های رطوبتی که کیفیت و دوام بالایی دارند همواره توصیه کارشناسان بوده است. کیفیت ایزوگام و قیمت ایزوگام دو عامل مهم در انتخاب ایزوگام هستند و عایق رطوبتی وکارکرد آن را تحت الشعاع قرار می دهد. پشت بام، دیوارها، سقف، شیروانی ها، پارکینگ ها و سرویس های بهداشتی نیاز به خرید ایزوگام پلیمری با کارکرد و دوام بالا دارند.

مشاوره های کارشناسی با واحد فروش ما در تهران و یا در کارخانه هر لحظه شما را برای خرید بهترین محصولات هیرمان یاری می کند.

ایزوگام حلزون دلیجان ارزان قیمت
ایزوگام حلزون دلیجان با نصب آسان

خرید ایزوگام 5 میل مستقیم از کارخانه

کارخانه هیرمان ایزوگام جدید خود را با ضخامت 50 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم تولید و راهی بازار کرده است. این تولیدی محصول خود را در شهرهایی که از نظر اقلیمی شرایط سرد داشته و میزان بارندگی بالایی دارد، پیشنهاد می دهد. ایزوگام هیرمان دلیجان برای مناطق گرمسیری و برای صادرات به صورت جداگانه تولید می شود. به همین دلیل خرید ایزوگام پلیمری 5 میلیمتر هیرمان یکی از گزینه هایی است که بسیاری از مشکلات را دراستان های مختلف به خوبی رفع خواهد کرد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم با ثبت سفارش تولید و بسته بندی و حمل می شود.

شرکت ما انواع ایزوگام با ضخامت ها و طرح های مختلف با کیفیت درجه یک تولید میکند. در ویدئوی زیر به معرفی محصولات پرداخته ایم.

ارزانترین ایزوگام در ایران

 • شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولیدکننده و صادرکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است.
 • انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و دورونایلکس و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) را تولید می کند.
 • افتخار صادرات به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه را دارد.
 • محصولات هیرمان دارای بسته بندی شیرینگ و وکیوم و فوم کائوچو هستند و استاندارد ملی ایران را دارند.
 • تولید شده با بهترین مواد اولیه مرغوب و درجه یک بوده و قیمت خرید ایزوگام پلیمری هیرمان با توجه به مواد اولیه آن بسیار استثنایی است.

خرید ایزوگام پلیمری هیرمان به ارزانترین قیمت درب کارخانه است و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان کلیه استانداردهای روز و استاندارد CE , ایزو 9001 را دارد.

ایزوگام مخصوص صادرات دو لایه
ایزوگام درجه یک دو لایه سوپر صادراتی هیرمان

بهترین ایزوگام پلیمری موجود در بازار

 • هدف از خرید ایزوگام پلیمری، جلوگیری از نفوذ رطوبت و عایق بندی بناها است. کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با اعلام قیمت روز محصولات خود توانسته فروش خوبی را تجربه کند. برخی از محصولاتی که توسط هیرمان در بازار کشور به فروش می رسد عبارتند از:
 • ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن هر رول 42 کیلوگرم
 • ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن هر رول 41 کیلوگرم

کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید ایزوگام پلیمری خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه هیرمان در سراسر ایران انجام دهند.

ایزوگام حلزون با قیمت مناسب
ایزوگام حلزون با پالت بسته بندی
خرید ایزوگام پلیمری درجه یک از کارخانه
 • فروش عمده ایزوگام در تهران منجر به تعدیل قیمت و عرضه از درب کارخاته بدون واسطه، خرید ایزوگام پلیمری را ارزان تر می کند. برای خرید عمده انواع ایزوگام مرغوب و ایزوگام فویل دار و ایزوگام بدون فویل هیرمان از راه های زیر هم می توانید اقدام کنید:
 • دفتر فروش کارخانه
 • دفتر فروش شعبه تهران
 • مراجعه به سایت تخصصی هیرمان
 • کمک گرفتن از نمایندگی های رسمی

برای خرید عمده ایزوگام پلیمری هیرمان، ثبت سفارش های رسیده پس از بررسی در سریع ترین زمان پاسخ داده می شود.

محصولات شرکت هیرمان بر اساس نوع آب و هوا به چند دسته تقسیم می شوند؟

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان، محصولات خود را بر اساس نوع آب و هوا به سه دسته تقسیم می کند: ایزوگام مناطق معتدل و ایزوگام مناطق گرمسیری و ایزوگام مناطق سردسیری.

ایزوگام فویل دار بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان آماده ارسال
مرکز فروش ایزوگام در تهران

این مجموعه ها در تلاش بوده تا بهترین عایق رطوبتی را به صورت استاندارد و نفوذ ناپذیر ساخته و بهترین ایزوگام در بازار را عرضه نماید. کارخانه هیرمان با اعلام قیمت روز ایزوگام در تهران و شهرهای مختلف، شرایط را برای انتخاب و خرید ایزوگام پلیمری خود فراهم کرده است. این تولیدی با بهره گیری از مواد اولیه خوب و نیرو کار مجرب توانسته محصولاتی استاندارد و درجه یک را راهی بازار تهران و شهرستان ها کند. فروش ایزوگام در تهران به نمایندگی ها و دفاتر فروش ایزوگام در طول سال ادامه دارد.

” لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان ” شعار ماست که برای تحقق آن، مجموعه هیرمان تلاش بی وقفه دارد.

ایزوگام طرح دار آجری هیرمان
ایزوگام پلیمری طرح آجرنما مناسب دیوار
قیمت رول ایزوگام در سال جاری

فروش عمده از درب کارخانه و بدون واسطه تا حد زیادی در کنترل قیمت ها تاثیر دارد. در چند سال اخیر و در سال گذشته به جهت نوسان قیمت در بازار مواد اولیه، ما شاهد نوسان قیمت و افزایش قیمت انواع ایزوگام بوده ایم. برای خرید بهترین ایزوگام درجه یک تولید شده در هیرمان هم کارشناسان و هم وب سایت منابع معتبری خواهند بود. شرکت تولیدی هیرمان دلیجان با ارائه مشاوره های کارشناسی شما را برای خرید بهترین مارک ایزوگام هیرمان یاری می دهد. افزایش قیمت هر رول ایزوگام هیرمان در درگاه های شرکت هیرمان اطلاع رسانی می شود.

خرید ایزوگام پلیمری از درب کارخانه ایزوگام، بارگیری تحت نظارت کارشناس انجام می شود و تاییدیه های تولید و سلامت کالا به همراه محصول ارسال می شود.

ایزوگام بی نظیر سوپر صادراتی هیرمان
تولید ایزوگام بی نظیر سوپر صادراتی هیرمان
نحوه خرید محصولات هیرمان

توصیه می شود در خصوص دریافت نمایندگی ایزوگام هیرمان با مجموعه هیرمان ارتباط گرفته تا از شرایط نمایندگی انحصاری محصولات ما مطلع شوید. برای خرید ایزوگام پلیمری به صورت عمده شیوه های زیر را امتحان کنید:
1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
2. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
3. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

راه های خرید ایزوگام پلیمری هیرمان، ساده، سریع و بدون واسطه است و موجب آرامش خاطر شما خواهد بود.

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام اینترنتی از کارخانه دلیجان
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.