لایه ورق پلیمری درجه یک مرغوب

لایه ورق پلیمری درجه یک مرغوب ساختار و چگونگی طراحی منحصر به فرد داشته و به صورت تخصصی و با دقت بالا و همچنین با تکنولوژی روز تولید می شود. شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان یکی از بزرگترین و مجهز ترین کارخانه های ایزوگام در همین راستا فعالیت کرده و بهترین عایق های ایزوگام مرغوب را تولید و به بازار ارائه می کند.

لایه ورق پلیمری مرغوب

در کارخانه تولیدی ما مهندسان و متخصصان ابتدا نیاز مشتریان را تشخیص داده و براساس نیاز و سفارش آن ها اقدام به طرح ریزی و طراحی لایه ورق پلیمری می کنند و برای تولید ورق پلیمری و سپس برای بررسی کیفیت و مشخصات ظاهری و مطابقت این محصول با نیاز و سفارش مشتری از دانش و مهارت متخصصین کنترل کیفیت شرکت استفاده می کنند و پس از تایید شدن این محصول توسط واحد کنترل کیفیت اقدام به تولید این محصول در حجم های انبوه می نمایند و سفارش مشتریان را طبق قرارداد و در زمان مقرر تحویل می دهند.

همانطور که گفته شد تولید و طراحی لایه های ورق پلیمری درجه یک مرغوب کار بسیار آسانی نبوده و باید براساس دستور العمل های واحد برنامه ریزی تولید و در مراحل مختلف انجام شده تا محصول نهایی مطابق با سفارش مشتری و یا خریدار عمده باشد.

عایق رطوبتی قیری درجه یک

شناخت و به دست آوردن اطلاعات فنی در زمینه ی تولید و فروش انواع لایه ورق پلیمری می تواند افراد را در زمینه ی انجام انواع معاملات تجاری در این زمینه کمک کند و مانع فریب خوردن از افراد سودجو گردد. مشورت کردن و استفاده از راهنمایی های مشاوران و مسئولان فروش شرکت ما می تواند برای خرید عمده لایه ورق پلیمری درجه یک مرغوب بسیار موثر واقع شود.

فونداسیون، دیوارهای زیر زمین برای آببندی، کف آشپزخانه، دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام، پشت بام و حتی داکتهای تاسیسات و به جرات میتوان گفت برای پوشش لوله های سرد و گرم و فاضلاب خروجی از ساختمان نیازمند لایه ورق پلیمری هستیم.

انواع قیر و نقش آن در تولید ایزوگام

قیر مورد استفاده برای تولید لایه ورق پلیمری (ایزوگام) بطور تخصصی به نام قیر 60/70 شناخته شده است، که نشان از درجه نفوذ پذیری قیر دارد. همان طور که همه میدانیم پایه اصلی شکل گیری ایزوگام و نوع مصرف آن که همان عایق بودن در برابر نفوذ آب میباشد را قیر تشکیل میدهد بنا بر این طبیعی است که دسته بندی ایزوگام بر اساس انواع قیر مورد استفاده در آن صورت گیرد.

تاکید دسته بندی ایزوگام بر اساس قیر و دانستن نکاتی در باره انواع قیر های بکار رفته در تولید ایزوگام جنبه اطلاعاتی و آموزشی داشته و به اهمیت انتخاب ایزوگام درجه یک مرغوب می انجامد.

لایه ورق قیری تولید شده از بهترین قیر
قیر پالایشگاهی مرغوب برای تولید ایزوگام

ایزوگام پلیمری چیست؟

نوع اول ایزوگام که بر پایه قیر پلیمری می باشد، عنصر اصلی این نوع ایزوگام از قیری با درجه نفوذ پذیری 60/70 می باشد که یکی از فراورده های پالایشگاهی بوده و از کیفیت بسیار بالائی برخوردار است. این نوع قیر در کوره های تقطیر و از پالایش نفت خام بدست می آید.
قیر برای استفاده در لایه ورق قیری در بسته بندی های متنوع و قابل حمل به بازار فروش عرضه میگردد. قابل ذکر اینکه این بسته بندی بصورت بشکه ای بوده و ممکن است اوزان و ابعاد دیگری هم داشته باشد که بسته به فرایند پالایشگاه میتواند مختلف باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام پلیمری تولید شده با قیر پالایشگاهی دوام و ماندگاری بالاتری داشته و به خوبی می تواند برای سال ها از نفوذ نم و رطوبت و ایجاد خسارت به ساختمان جلوگیری کند.

ورق قیری پلیمری با طول عمر بالا

نتیجه برخی بررسی‌ها و آزمایشات در مورد عایق‌های رطوبتی اصلاح شده و لایه ورق پلیمری در هیرمان که در واحد کنترل کیفیت انجام شده است بسیار امیدوار کننده بوده و محصولی مانند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان را به بازار عرضه کرده است.
موضوع اصلی تحقیقات، نوسان‌های دمایی در این عایق‌ها بوده است و تحقیقات بیشتری به منظور انتقال حرارت عایق‌های رطوبتی اصلاح شده و توانایی کاهش مصرف انرژی ساختمان توسط محققان این مجموعه انجام شده است تا در طول عمر و میزان کارایی ایزوگام برای جلوگیری از نفوذ آب تاثیر قابل ملاحظه ای داشته باشد.

طول عمر ایزوگام‌های معمولی، معمولاً 10 تا 20 سال است، اما ما در شرکت هیرمان به این موضوع باور داریم که عایق‌های رطوبتی اصلاح شده در کارخانه هیرمان، می تواند تا دو برابر عمر مفید داشته باشد.

ایزوگام یک لایه، دولایه و سه لایه

ایزوگام ها بسته به تعداد لایه های بکار رفته در تولید آنها انواع و دسته بندی های گوناگونی دارند که تعریفی از هر کدام از انواع ایزوگام و دسته بندی آن ها بر اساس لایه ایزوگام و همین طور تفاوت هایی که بر اساس آن دارند می توان اشاره نمود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

تعریف ایزوگام تک لایه

بستر ایزوگام تک لایه فقط لایه پلی استر سوزنی را دارد و در زمان عبور از حوضچه قیر مذاب با آن ترکیب شده و تشکیل لایه ایزوگام را می دهند. معمولا در مکان هایی که شکل هندسی نامتوازن دارند مثل محل تقاطع پی و ستون و همین طور در مکان هایی مانند بالکن های سرپوشیده و آشپزخانه ها که آبریز کمتری دارند از ایزوگام  یک لایه استفاده می شود

تعریف ایزوگام دولایه

بستر این نوع ایزوگام از دو لایه ی پلی استر و تیشو تشکیل شده است که در فرایند تولید با هم وارد سینی قیر مذاب می شوند. به این ترتیب که هردوی لایه ها بر روی هم قرار می گیرند و از حوضچه مذاب قیر رد می شوند.
 ایزوگام دولایه در دو نوع ضخامت 3.5 میلیمتر و 4 میلیمتر تولید می شود که نوع پر مصرف آن ایزوگام دولایه با ضخامت 4 میلیمتر می باشد

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

تعریف ایزوگام سه لایه

در تولید این نوع ایزوگام، یک لایه مفتول سیمی یا پلی استر به ایزوگام دولایه اضافه می شود و سپس وارد سینی قیر مذاب می شوند. معمولا این نوع ایزوگام برای ساختمان ها استفاده نمی شود که بخاطر وزن بیشتر در جاهای خاص کاربرد دارد. هر سه نوع ایزوگام می توانند روکش فویل آلومینیمی و نایلون و پودر تالک در تولید خود بهره ببرند.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


ویژگی های لایه ورق پلیمری ایزوگام

عایق‌ رطوبتی ایزوگام ساخته شده و مناسب، غیر قابل نفوذ در مقابل آب و رطوبت است. مقاوم در برابر اسیدها و نمک‌ها و بازها و دارای خاصیت چسبندگی عالی بوده، همچنین در برابر اشعه‌ ماوراء بنفش بسیار مقاوم است.
به دلیل وجود پلیمرهای اصلاح کننده‌های مجاز و مورد تائید سازمان استاندارد خاصیت چسبندگی به سطوح مختلف افزایش یافته است و خاصیت الاستیکی افزایش یافته است. در نتیجه محصول نهایی دارای مقاومت بالا در گستره وسیعی از دماها بوده و از نظر وزن  سبک اما مقاوم در برابر نفوذ اجسام خارجی می‌باشد.

لایه ورق پلیمری دارای استانداردهای بالای ابلاغ شده از مراجع ذیربط است و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان نمونه ای از عایق ایزوگام پلیمری با استانداردهای CE اروپا است.

ایزوگام استاندارد چه خصوصیاتی دارد؟

لایه ورق پلیمری یا ایزوگام استاندارد یک پوشش مقاوم از قیر و الیاف مصنوعی میباشد که با گرما بر سطح پشت بام و یا مناطقی که نیاز به عایقکاری دارند نصب میشود و  مانع از نفوذ آب و رطوبت به زیر لایه می گردد. طول عمر ایزوگام استاندارد به طور متوسط 20 سال میباشد که برخی تولیدات با استاندارد های ی بالا و استفاده از مواد اولیه با کیفیت تا 25 سال نیز افزایش می یابد.
انواع ایزوگام از نظر مواد تشکیل دهنده و خصوصیات فیزیکی یکی از راه های رتبه بندی و مقایسه انواع ایزوگام است که دسته بندی آن‌ها بر اساس لایه های بکار رفته می تواند صورت گیرد.

خصوصیات لایه ورق پلیمری و استحکام آن رابطه مستقیم با انتخاب قیر و کیفیت مواد اولیه دیگر مانند الیاف تیشو و پلی استر دارد. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام بر قیمت و کیفیت ایزوگام موثر است.

وزن و ضخامت هر رول ایزوگام پلیمری

در تولید ایزوگام با استفاده از قیر پالایشگاهی به نکاتی مهم مانند ماندگاری و استحکام محصول، پایداری کششی و مقاومت در برابر عوامل محیطی مانند برف و باران و کاهش و یا افزایش دما در نظر گرفته می شود.
به همین منظور هم ایزوگام گرمسیری و معتدل و ایزوگام سردسیری به صورت جداگانه در شرکت ایزوگام هیرمان تولید می شود. وزن هر رول ایزوگام باید متناسب با ضخامت باشد به طور مثال لایه ورق پلیمری با ضخامت 4 میلیمتر با وزن 42 کیلوگرم تولید می شود. هر رول ایزوگام 10 متر طول و 1 متر عرض دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که با شاخص های استاندارد بالای اروپا تولید می شود با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم محصولی فوق العاده است.

بهترین ایزوگام موجود در بازار
بهترین ایزوگام پلیمری سوپر صادراتی هیرمان

بهترین لایه ورق پلیمری استخری

عایق کردن و آب بندی استخر در بحث ذخیره آب روز به روز اهمیت فراوان پیدا می کند. با توجه به خشکسالی های اخیر و کمبود منابع آبی در ایران، حفظ ذخایر آبی و جلوگیری از هدر رفتن منابع آب به عنوان یکی از دغدغه های مسئولان و نیز بهره وران منابع آبی به شمار می آید. ایزوگام استخری یکی از بهترین، سریعترین و از کم هزینه ترین روش های حفظ منابع آبی می باشد که توجه به آن در سال های اخیر رو به فزونی گذاشته است.
از این نوع ایزوگام، جهت آب بندی استخرهای کشاورزی، سنعتی، حوضچه های پرورش ماهی وغیره می توان استفاده کرد.

در صورت بروز هر گونه مشکلی مانند ترک روی بدنه و کف استخر یا فرسودگی ناشی از مرور زمان می توان از تعمیرات و ترمیم با استفاده از ایزوگام استخری (لایه ورق پلیمری) مشکل را بر طرف کرد.

قیمت بهترین ایزوگام پلیمری

بحث قیمت لایه ورق پلیمری و ایزوگام در انواع مختلف همیشه برای خریدار اهمیت فوق العاده داشته و در خرید عمده ایزوگام هم نقش موثری دارد. بر اساس اطلاعاتی که در بالا به شما داده شده نقش قیر در تولید لایه ورق پلیمری بسیار پر رنگ است و البته در قیمت ایزوگام هم نقش فوق العاده ای دارد.
برای این بهترین ایزوگام پلیمری را برای کاربردهای مختلف خریداری کنید باید کیفیت و قیمت هر رول ایزوگام مشخص باشد. در بحث قیمت، کارشناسان ما می توانند برآورد و احتمال افزایش قیمت ها و یا نوسان در بازار را به شما اطلاع دهند.

انبوه سازان، شرکت های ساختمانی و پیمانکاران در حوزه ساختمان سازی و تاسیست اداری و تجاری و نمایندگی های فروش ایزوگام در سراسر کشور می توانند با یک تماس ساده هم لیست محصولات و هم قیمت به روز انواع ایزوگام را دریافت کنند.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.
معمولاً مشتریان دوست دارند که بهترین لایه ورق پلیمری ایزوگام را برای ساختمان خودشان انتخاب کنند که مناسب ترین قیمت را هم داشته باشد و برای همین دوست دارند به جایی مراجعه کنند که با اطمینان بهترین کیفیت با بهترین قیمت را بخرند.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران این بستر را فراهم نموده است.

کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع لایه ورق پلیمری و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلمیتر و ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر و انواع لایه ورق پلیمری سفارشی
  • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضحامت 3.5 الی 4 میلمیتر
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر

راه های خرید بهترین لایه ورق پلیمری از هیرمان

اکنون که زمان خرید انواع لایه ورق پلیمری ایزوگام است از راه های زیر اقدام کنید:

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
همچنین بخوانید:
عایق کاری ساختمان ایزوگام درجه یک

فروش قیر هم دارید؟

بله فروش قیر هم داریم در وزن های مختلف

اندازه هر رول چقدر است؟

اندازه هر رول چقدر است؟
یک متر عرض ، 10 متر طول هر رول است

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x