قیمت ایزوگام تک لایه از کارخانه

قیمت ایزوگام تک لایه چه تفاوتی با ایزوگام دو لایه دارد؟ تفاوت ایزوگام دو لایه و یک لایه کدام است؟ شرکت هیرمان دلیجان تولید کننده انواع ایزوگام مرغوب با مواد اولیه درجه 1 است و کلیه ثبت سفارش های رسیده را با بررسی های کارشناسی رسیدگی میکند. خرید عمده ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه بدون هیچ محدودیتی در تمام طول سال ادامه داشته و قیمت به روز محصولات با درخواست از درگاه های اینترنتی و واحد فروش ما در دسترس است.

قیمت ایزوگام تک لایه مرغوب دلیجان شرکت ایزوگام دلیجان
کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان

بهترین نوع ایزوگام تک لایه در ایران

پایه اصلی تولید ایزوگام همان قیر است که با الیاف پلی استر و نوعی دیگر به نام تیشو که حالت نمدی دارد با هم وارد سینی قیر می شود و با قیر تشکیل لایه ای را می دهند که هم مقاومت بسیار بالائی در برابر حرارت از خود نشان می دهند و هم اینکه با نفوذ ناپذیری بالا از هجوم باران های سیل آسا و مهمان چند ماهه سرما توان مقاومت و پایداری خوبی از خود نشان می دهند. کاربرد عایق ایزوگام و کیفیت و قیمت ایزوگام تک لایه در هنگام تولید مورد توجه است.

محصولات بی نظیر هیرمان، بهترین نوع ایزوگام به صورت تک لایه و دولایه و سه لایه هستند که هر یک با کاربرد ویژه تولید می شوند.

قیمت روز ایزوگام بدون نصب

 • اعلان قیمت ایزوگام تک لایه و یا محصولات دیگر هیرمان به روز شده و بر اساس توجه و کیفیت بر موارد زیر صورت می گیرد:
 • کیفیت محصول کارخانه تولید کننده ایزوگام و تضمین محصولات
 • نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده ( ایزوگام تک لایه؛ ایزوگام دو لایه؛ ایزوگام سه لایه)
 • ضخامت هر رول ایزوگام
 • وزن هر رول ایزوگام
 • نوع برش
 • نوع روکش و پوشش لایه های ایزوگام

قیمت ایزوگام تک لایه دلیجان معمولاً کمتر از ایزوگام دولایه است و برای پروژه های سفارشی تولید می شود. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

برای تولید انواع ایزوگام و اعلام قیمت به روز آن بایستی که کلیه عوامل و ویژگی های ایزوگام و همچنین کیفیت آن و قیمت مواد اولیه در نظر گرفته شود. شرکت هیرمان دلیجان با تغییراتی که در نحوه فروش ایزوگام ایجاد کرده است توانسته است که تسهیلات زیادی را برای خریدار ایجاد کند. اعلام لیست قیمت ایزوگام تک لایه دلیجان از درب کارخانه یکی از خدمات شرکت هیرمان است که کار ثبت سفارش خرید بهترین مارک ایزوگام را ساده تر میکند.

قیمت ایزوگام تک لایه و یا ایزوگام دو لایه از درب کارخانه به صورت عمده بسیار ارزان تر بوده و موجب اطمینان و آرامش خواهد بود.

خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان مستقیم از کارخانه
بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار

قیمت ایزوگام در سال 1399 و 1400

 • در سال جاری به جهت تغییراتی که در بازار ارز داشته ایم طبیعی است که در نهایت در قیمت ایزوگام تک لایه به روز تغییراتی مشاهده می کنید. یقینً در سال آینده (1400) هم شاهد این تغییرات خواهیم بود. البته این تغییرات قیمت در محصولاتی دیگر از جمله ایزوگام دولایه فویلدار و ایزوگام های طرح دار هم مشاهده میشود.
 • – منظور از ایزوگام ارزان چیست؟
 • – آیا ایزوگام ارزان کیفیت پایین تری دارد؟
 • – آیا می توان بهترین برند ایزوگام را با قیمت ارزان خریداری کرد؟
 • – خرید ایزوگام به صورت مستقیم تا چه اندازه در قیمت ایزوگام تک لایه و یا دیگر انواع محصولات ایزوگام دلیجان موثر است؟
 • قیمت ایزوگام به روز توسط وب سایت هیرمان و یا از طریق کارشناسان فروش در دسترس قرار می گیرد. شما در هنگام خرید ایزوگام در زمان مناسب راهنمایی می شوید.

قیمت ایزوگام تک لایه دلیجان به جهت این که در تناژهای بالا و به صورت مستقیم به فروش می رسند قیمت مناسب تر و ارزان تر دارد.

آیا کیفیت ایزوگام تک لایه از طرف شرکت هیرمان تضمین می شود؟

بله – کلیه محصولاتی که در شرکت ایزوگام هیرمان ثبت سفارش و تولید می شوند تضمین شده هستند و ایزوگام تک لایه هم برای 10 سال ضمانت کیفیت می شود.

همچنین بخوانید:
قیمت صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان

استعلام قیمت ایزوگام تک لایه از کارخانه

ایزوگام یک لایه و ایزوگام دو لایه به عنوان قدیمی ترین محصولات تولیدی اکثر کارخانه های تولیدی دلیجان محسوب می شوند. امروزه کارخانه های تولیدی با ایجاد تغییرات در فرمولاسیون تولید و همچنین مواد اولیه سعی در افزایش مرغوبیت و طول عمر این ایزوگام دارند. این امر موجب شده در هیرمان در رقابت با برند های دیگر عملکر بهتری داشته باشیم.برای خرید ایزوگام نیاز است که شناخت کافی از انواع عایق ایزوگام و کاربردهای آن ها داشته باشید. خرید ایزوگام از درب کارخانه پیشنهاد و توصیه می شود اما به هر حال دوری مسیر و هزینه های رفت و آمد در این روش می تواند دردسرساز باشد.

استعلام قیمت ایزوگام تک لایه را می توانید مستقیم از کارشناس فروش و به صورت تلفنی دریافت کنید.

قیمت ایزوگام تک لایه سفارشی

 • منظور از فروش ایزوگام به قیمت درب کارخانه این است که:
 • ایزوگام توصیه شده با قیمت روز از درب کارخانه بارگیری می شود.
 • ایزوگام تک لایه معمولاً به صورت سفارشی تولید می شود و در انتخاب مواد آن در کارخانه ایزوگام هیرمان دقت بسیار می شود.
 • ایزوگام هیرمان دلیجان به صورت عمده و بدون واسطه به فروش می رسد.
 • نوسان قیمت مواد اولیه از جمله قیر در تعیین قیمت ایزوگام تک لایه موثر است و این تغییرات از وب سایت و یا راه های ارتباطی منتشر و اطلاع رسانی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ایزوگام تک لایه می توانید به سایت شرکت ایزوگام هیرمان به آدرس اینترنتی HIRMAANCO.COM مراجعه کنید.

قیمت ایزوگام تک لایه بردین دلیجان
تولید ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت بی نظیر

تفاوت ایزوگام یک لایه و دو لایه

بزرگترین هدف کارخانه ایزوگام هیرمان جلب رضایت مشتریان و شهرت محصولات این شرکت به عنوان بهترین برند ایزوگام بوده است. کیفیت و طول عمر بالای ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان نشان دهنده استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در این شرکت است. ایزوگام تک لایه دارای یک لایه پلی استر سوزنی است که از حوضچه قیر عبور کرده و با قیر ممزوج می شود. ایزوگام دو لایه دارای دو لایه پلی استر و تیشوی نخ دار است که این دو لایه روی هم قرار گرفته و از حوضچه مذاب قیر عبور می کنند. هر دو نوع ایزوگام می توانند روکشی از نایلون و یا فویل آلومینیومی و یا پودر تالک داشته باشند.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت هر متر ایزوگام با و بدون نصب

 • جدول قیمت ایزوگام در انتخاب و خرید ایزوگام مرغوب باکیفیت تاثیر بسیار زیادی دارد. عوامل مهمی که در هنگام خرید ایزوگام برتر دلیجان بهتر است به آن توجه شود عبارتند از:
 • – نوع ایزوگام و کاربرد آن
 • – کیفیت ایزوگام
 • – برند ایزوگام
 • – قیمت ایزوگام مورد نظر
 • – کارخانه تولید کننده ایزوگام
 • – متراژ و نحوه خرید ایزوگام با خدمات نصب و یا بدون نصب
 • همان طور که می دانید همچنین هر یک از عوامل بالا می تواند در قیمت هر متر ایزوگام مهم و تاثیرگذار باشد. طیف گسترده ای از تولیدات ایزوگام که در کشور و بازار موجود است شناخت ایزوگام مرغوب از ایزوگام نامرغوب را مشکل می کند.

محصولات شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان تنوع داشته و برای هر منطقه آب و هوایی به صورت جداگانه تولید می شود. لیست قیمت هر متر ایزوگام تک لایه و دیگر انواع ایزوگام را از وبسایت هیرمان دریافت کنید.

قیمت ایزوگام دلیجان در تهران

تهیه و خرید ایزوگام استاندارد و درجه یک عامل مهمی در حفظ سرمایه های شما در هر پروژه ای است. عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت ایزوگام در تهران را می توان به موارد زیر خلاصه کرد:
1. نوع قیر که مهمترین جزء در تولید ایزوگام مرغوب است.
2. تیشو و پلی استر باکیفیت و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
3. روکش ایزوگام هم می تواند نقش موثری در کیفیت و ماندگاری ایزوگام بگذارد.
4. 5. پلیمرهایی که برای بهبود کیفیت ایزوگام هم مصرف می شود عامل دیگری در کیفیت و قیمت ایزوگام تک لایه و یا دیگر انواع ایزوگام در تهران است.
6. میزان تناژ درخواستی و خدمات نصب ایزوگام در قیمت نهایی فروش ایزوگام در تهران لحاظ میشود.

قیمت ایزوگام تک لایه سفارشی دلیجان و دیگر محصولات هیرمان را می توانید از کارشناسان و مشاوران فروش ما به صورت تلفنی دریافت کنید.

از چه طریقی قیمت محصولات هیرمان را دریافت کنیم؟

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با واحد فروش ما ارتباط بگیرید.

ایزوگام حلزون مرغوب دلیجان
ایزوگام مرغوب حلزون با چسبندگی عالی

انواع ایزوگام مرغوب کارخانه دلیجان

ایزوگام برای استفاده در هر مکانی که نیاز به عایق داشته باشد می تواند به کار گرفته شود. از پشت بام گرفته تا کف استخر ها. علاوه اینکه اکنون با تولیدات بسیار متنوع از نظر شکل ظاهری هم بعنوان نما قابل استفاده است. انواع ایزوگام با طرح ها و اشکال متنوع و گوناگون در بازار موجود است و مطابق با سلیقه هر کسی وجود دارد و قابل تولید سفارشی هم وجود دارد . هر دو نوع ایزوگام تک لایه و ایزوگام دو لایه می توانند روکش فویل آلومینیومی و نایلون و پودر تالک داشته باشند.

بهترین برند ایزوگام که کیفیت، دوام، مقاومت و کاربری آسان آن باعث شده، گزینه ممتاز برای مالکین، معماران، موسسات عایق کاری و آب بندی، به حساب آید، در هیرمان تولید می شود.

رده بندی کیفیت انواع ایزوگام مرغوب
 • ایزوگام مخصوص مناطق سردسیری:
 • ایزوگام سردسیری با استحکام و ماندگاری بالاتر برای مناطقی با آب و هوای سردسیری تولید می شود.
 • ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری:
 • ایزوگام گرمسیری برای مناطقی که آب و هوای معتدل دارند تولید می شود.
 • ایزوگام برش خورده ( شینگل ) :
 • ایزوگام هایی که طبق سفارش خریدار و به تناسب پروژه های خاص تولید می شود.
 • ایزوگام به صورت رول :
 • ایزوگام ها معمولاً به صورت رول شده و با عرض 1 متر و طول 10 متر تولید می شوند.
 • قیمت ایزوگام تک لایه و قیمت به روز کلیه محصولات که در هیرمان ثبت سفارش می شود بر اساس روند بازار و میزان تقاضا و بودجه خریدار متغیر است.

سقفی بر فراز خانه شما، استوار و محکم، گسترانیده ایم تا در زمستان و تابستان، در برف و باران، با خیالی آسوده، آرامش و صمیمیت را در آشیانه خود، تجربه کنید.

فروش اینترنتی ایزوگام دلیجان

یکی از مهم ترین معیار ها در خرید ایزوگام تک لایه قیمت آن می باشد و قیمت ایزوگام تک لایه هیرمان توسط کارشناسان تهیه و تایید میشود. تاجران و خریداران عمده علاوه بر مرغوب بودن محصولات انتظار دارند کارخانه در فروش عمده این ایزوگام، قیمت های کاملا رقابتی را اعلام کند. تخفیف های ویژه فروش انبوه برای شرکت ها و نمایندگی های فروش در نظر گرفته می شود. در فروش اینترنتی ایزوگام هم قدرت انتخاب بیشتر و هم صرف هزینه کمتر را تجربه می کنید.

قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان در تهران
نصب ایزوگام هیرمان آسان و با چسبندگی بالا
بهترین مارک ایزوگام برای پشت بام
 1. بی شک ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان یکی از بهترین گزینه های شما برای پشت بام خواهد بود چرا که:
 2. ایزوگام هیرمان دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 3. این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 4. این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 5. الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 6. الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 7. تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام بردین دلیجان از نوع بهترین کیفیت است.
 8. بهترین برند ایزوگام هیرمان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 9. این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

خرید ایزوگام با مشاوره های کارشناسی و اطلاع از قیمت ایزوگام تک لایه و کیفیت آن و دیگر محصولات هیرمان، به شما اطمینان و آرامش میدهد.

فروش عمده انواع ایزوگام

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر ) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد. قیمت ایزوگام تک لایه را مستقیم از کارشناسان فروش دریافت کنید.

کلیه محصولات هیرمان هم در بازار داخلی و هم در بازار خارجی عرضه می گردد و ما شعار “لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان” را تحقق بخشیده ایم.

ایزوگام سوپر صادراتی با ضخامت 5 میل
ایزوگام دو لایه فویل دار سوپر صادراتی هیرمان
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

دوری مسیر و هزینه های رفت و آمد توصیه ما را برای خرید ایزوگام اینترنتی بیشتر می کند. راه های خرید محصولات هیرمان عبارتند از:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای دریافت اطلاعات و قیمت ایزوگام تک لایه به روز و انواع محصولات هیرمان، با واحد فروش ما ارتباط بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.