لیست برندهای معتبر ایزوگام منتشر شد

لیست برندهای معتبر ایزوگام این امکان را به شما میدهد که با خرید بهترین مارک های معتبر ایزوگام دلیجان، تجربه خریدی عالی و با رضایت کامل را داشته باشید. قیمت محصولات به روز و بر اساس نوع محصول منتشر می شود.
بهتر است قبل از هر گونه اقدامی برای خرید ایزوگام، ابتدا بهترین برندهای عایق های رطوبتی ایزوگام دلیجان را شناسایی کنید. پس با ما در این مقاله همراهی کنید.

بهترین ایزوگام بازار کدام است؟

ما ابتدا به این موضوع می پردازیم که بهترین ایزوگام بازار کدام است؟ ویژگی ها و راه های تشخیص ایزوگام خوب و مرغوب را بررسی می کنیم و سپس به نحوه تشخیص بهترین مارک ایزوگام را با هم بررسی می کنیم.
رطوبت و نم که از بخش بیرونی ساختمان ها و منازل و خانه ها و همین طور پشت بام و دیوارها به داخل ساختمان و بنا نفوذ میکند موجب می شود که عمر مفید بنا کاهش یابد. حالا اینجا به فکر لیست برندهای معتبر ایزوگام و خرید بهترین ایزوگام برای پشت بام و جاهای دیگر افتاده و اهمیت آن را در می یابید.
در هنگام خرید عایق رطوبتی شما هم شاید این سوال را از خود پرسیده باشید که بهترین ایزوگام بازار کدام است؟ یا این که برندهای معتبر ایزوگام برای مناطق سردسیر و گرمسیر کدام ها هستند؟
شاید می پرسید که بهترین ایزوگام بازار کدام است؟ چه ایزوگامی بخرم بهتر است؟ ایزوگام چه مارکی خوبه؟ این مقاله می تواند به شما در این خصوص کمک کند.

این نکته قابل ذکر است که شرکت عایق رطوبتی ایزوگام هیرمان با انتشار اسامی محصولات خود، بهترین ایزوگام های دلیجان را به شما معرفی میکند.

ویژگی های بهترین مارک ایزوگام

برای این که بدانیم بهترین ایزوگام بازار کدام هستش باید ابتدا به ویژگی های این محصول اشاره کنیم.
بهترین ایزوگام برای پشت بام و یا دیوار باید مشخصات و ویژگی هایی که در ادامه به آن پرداخته می شود را داشته باشد:

 • ایزوگام استاندارد و خوب در برابر اسیدهای شیمیایی و گازها مقاومت بالایی دارد.
 • در واقع بهترین مارک ایزوگام دلیجان و سایر مناطق، نقطه اشتعال برابر با 250 درجه سانتیگراد دارند.
 • مقاومت عالی در مقابل پرما تا حدود 120 درجه هم یکی دیگر از مشخصات ایزوگام مرغوب است.
 • در مقابل هوای سرد تا منفی 5 درجه سانتیگراد یکی دیگر از ویژگی های برندهای معتبر ایزوگام است.
 • دیگر این که ایزوگام خوب در مناطق سردسر و گرمسیر باید حداقل بین 4 تا 5 سانتی متر ضخامت داشته باشد.
 • بر روی ایزوگام خوب و باکیفیت، مشخصاتی مانند علامت استاندارد، نوع عایق رطوبتی، تاریخ تولید محصول و کارخانه تولید کننده درج شده است.
 • ایزوگام خوب در اثر تا شدن نمی شکند.
 • دیگر اینکه بهترین ایزوگام دلیجان در مناطق سردسیر و گرمسیر دارای قدرت کششی بالایی است که در واقع دچار پارگی نمی شود.
برندهای معتبر ایزوگام دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت درخشان

معرفی انواع ایزوگام بر اساس مواد تشکیل دهنده

تقسیم بندی ایزوگام بر اساس مواد تشکیل دهنده به دو نوع پلیمری و دمیده صورت می گیرد. در ادامه به تفاوت هر یک اشاره کرده ایم که می توانید بخوانید.

ایزوگام پلیمری:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام پلیمری که از 60 الی 70 درصد قیر خالص تشکیل شده است یکی از بهترین محصولات است که در لیست برندهای معتبر ایزوگام مشاهده می شود. این محصول به دلیل کیفیت بالاتری که دارد بسیار مورد توجه است.
قیر که در تولید ایزوگام پلیمری استفاده می شود از پالایش نفت خام بدست آمده است که کیفیت مرغوب آن برای همگان قابل توجه است.

انواع ایزوگام براساس مواد تشکیل دهنده به دو نوع پلیمری و دمیده تقسیم بندی می‌شود. در ادامه تفاوت هر یک از این مواد تشکیل دهنده را می‌توانید بخوانید. علاوه بر قیر خالص، پلی استر، تیشو، لایه آلومینیوم، لایه پلاستیک برای پشت آن و پودر تالک نیز در تولید ایزوگام پلیمری به کار برده میشود.
تمامی مواد داخل میکسر با یکدیگر مخلوط شده و پس از پخته شدن، ایزوگام پلیمری ساخته می شود. بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام، ایزوگام پلیمری است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام دمیده:

قیر دمیده هم یکی دیگر از موادی است که برای ساخت ایزوگام استفاده میشود. ایزوگام دمیده عمر و کیفیت کمتری نسبت به ایزوگام پلیمری دارد. از قیر دمیده بیشتر برای ساختن ورقهای پوشش بام، اندود کاری و باطری های اتومبیل استفاده می شود.
مواد تشکیل دهنده  ایزوگام دمیدهعبارتند از: قیر دمیده، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیم ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پلاستیک پشت لایه ایزوگام، پودر تالک که وارد دستگاه خط تولید شده و در نهایت ایزوگام دمیده تولید می شود.

قطعاً انتخاب برندهای معتبر ایزوگام برای افرادی که در این زمینه تخصص ندارند کاری دشوار است و ما پیشنهاد می کنیم که کارهای دشوار خود را به ما در شرکت تولیدی عایق رطوبتی ایزوگام هیرمان بسپارید.

برندهای معتبر ایزوگام بر اساس تعداد و نوع لایه ها

برای دسته بندی انواع ایزوگام، بخصوص برای پشت بام یک فاکتور دیگر هم مورد توجه قرار می گیرد و آن هم تعداد لایه های ایزوگام و نوع لایه ها است. در اینجا شما را با این موارد آشنا می کنیم:

ایزوگام تک لایه:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام تک لایه از نوعی پلی استر دوخته شده تشکیل شده است. این نوع از ایزوگام نسبت به ایزوگام دولایه هم ظریف تر است و هم انعطاف پذیری بیشتری دارد. ایزوگام تک لایه را برای مکان هایی که آبریز کمتری دارند استفاده می کنیم.

ایزوگام دو لایه:

در میان انواع عایق رطوبتی ایزوگام تولید شده در کارخانجات، ایزوگام دولایه سهم بیشتری از تولید را به خود اختصاص میدهد. این محصول علاوه بر پلی استر از تیشو هم تشکیل شده است. ضخیم تر از ایزوگام تک لایه است و استحکام بالاتری هم دارد. در میان برندهای معتبر ایزوگام می توانید بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام را از ایزوگام دولایه انتخاب کنید.

انواع ایزوگام براساس روکش:

برخی از ایزوگام‌ها دارای پوشش آلومینیومی هستند و برخی دیگر بدون روکش آلومینیومی تولید می شوند.

ایزوگام با روکش آلومینیوم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

عایق رطوبتی با روکش آلومینیومی یکی از انواع عایق ایزوگام فویل دار برای پشت بام‌هایی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید هستند.

ایزوگام بدون روکش آلومینیوم

 این نوع ایزوگام بیشتر جهت عایق کاری سرویس‌های بهداشتی و حمام، پی و… به کار می‌رود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با ضخامت ۵ میلی متر و وزن ۵۰ کیلوگرم بهترین برند ایزوگام است که به بازار های داخلی و خارجی عرضه می شود.


بهترین انواع ایزوگام برای پشت بام

یکی از پرمصرف ترین انواع ایزوگام که برای پشت بام استفاده می شود، ایزوگام فویلدار دولایه است. اما دقت داشته باشید که باید در هنگام خرید ایزوگام به مواردی که در ادامه اشاره می کنیم توجه داشته باشید.
متاسفانه در سال های اخیر متوجه شدیم که حدود 90 درصد محصولاتی که در بازار به عنوان بهترین مارک ایزوگام معرفی می شوند حتی این حداقل ها را هم ندارند. بهتر است لیست برندهای معتبر ایزوگام را از کارخانه شناخته شده تهیه کنید.
هر محصولی که شما نیاز دارید و انتخاب می کنید بهتر است این ویژگی ها را داشته باشد:

 1. طول ایزوگام باید 10 متر و عرض ان 1 متر باشد.
 2. ضخامت هر رول ایزوگام باید حداقل 4 میلیمتر باشد.
 3. ایزوگام خوب باید تا دمای 120 درجه سانتی گراد در برابر گرما و تا دمای منفی پنج درجه سانتی گراد، در برابر سرما مقاوم باشد.
 4. از الیاف پلی استر مرغوب و تیشوی درجه یک تولید شده باشد.
 5. بسته بندی شیک و استاندارد داشته باشد.
 6. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام باید با هم متناسب باشد.
 7. اطلاعات کلی محصول بر روی آن درج شده باشد.
 8. همچنین چسبندگی بالایی داشته و نصاب کیفیت جنس را تایید کرده باشد.
 9. راه های ارتباطی با شرکت تولید کننده حتماً باید روی محصول درج شده باشد تا از سردرگمی مصرف کننده جلوگیری شود.
 10. ایزوگام خوب با نقطه اشتعال 250سانتیگراد تولید می شود.
 11. ایزوگام مرغوب و باکیفیت در مقابل گازها و مواد شیمیایی کاملاً مقاوم است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم تولید می شود، یکی از برندهای معتبر ایزوگام است که با اذعان مشتریان، بهترین مارک ایزوگام در بازار در میان برندهای معتبر ایزوگام به شمار می آید.

برندهای معتبر ایزوگام گرمسیری و سردسیری

امروزه به یکی از نکات مهمی که در تولید برندهای معتبر ایزوگام به آن توجه می شود نوع ایزوگام مصرفی برای مناطق سردسیر و یا مناطق گرمسیر است. البته که کاربرد هر یک از انواع عایق رطوبتی ایزوگام برای مناطق جغرافیایی و آب و هوایی می تواند متفاوت باشد.
برای مناطق گرمسیر و یا مناطق سردسیر فکر می کنید که چه ایزوگام خوبه؟ برندهای معتبر ایزوگام برای این مناطق و شرایط آب و هوایی کدام ها هستند؟
می توانید با مشاوران ما در شرکت ایزوگام هیرمان تماس حاصل نمایید و متخصصین ما پاسخگوی شما در رابطه با انتخاب بهترین ایزوگام برای این مناطق آب و هوایی هستند.

بدون شک می توانید بهترین برند ایزوگام دلیجان را از شرکت تولید عایق های رطوبتی هیرمان با اطمینان خریداری کنید. ما در ادامه اسامی برندهای معتبر ایزوگام هیرمان را به شما معرفی می کنیم.

قیمت بهترین مارک ایزوگام دلیجان

در زمان خرید ایزوگام، به دو فاکتور کیفیت و قیمت توجه بیشتری میشود. در واقع در هنگام خرید بهترین مارک ایزوگام، علاوه بر کیفیت به قیمت ایزوگام هم توجه شده و ملاک تصمیم گیری است.
توجه به قیمت و نرخ خرید ایزوگام علاوه بر کیفیت اهمیت داشته و انبوه سازان، شرکت های بازررگانی، صادر کنندگان ایزوگام و پیمانکاران به قیمت برندهای معتبر ایزوگام هم دقت نظر دارند.
تنوع تولیدات و تعدد برندهای تولید کننده ایزوگام در شهرستان دلیجان، یکی از عوامل اختلاف قیمت ها در هنگام خرید ایزوگام است.
با عنایت به موارد ذکر شده و البته تغییراتی که در بازار عرضه مواد اولیه به صورت مداوم ایجاد می شود توصیه می کنیم که خرید ایزوگام را از شرکت هیرمان به قیمت رول ایزوگام عمده از درب کارخانه انجام دهید.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان 4 میلی متر
ایزوگام 4 میلی متر صادراتی بردین دلیجان

برندهای معتبر ایزوگام کدام است؟

خب تا اینجا شما را با ویژگی های ایزوگام مرغوب و بهترین برند ایزوگام آشنا کردیم. توجه داشته باشید که شرکت های بسیاری هستند که انواع ایزوگام را برای پشت بام، استخرها، دیوارها، پی و فونداسیون، سدها و معابر و مصارف عمده دیگر تولید و راهی بازار می کنند.
اگر شناخت خوبی از بهترین ها داشته باشید می توانید خرید به صرفه و با اطمینانی را تجربه کنید. در این جا ما به معرفی لیست برندهای معتبر ایزوگام هیرمان دلیجان می پردازیم:

همچنین بخوانید:
استعلام قیمت ایزوگام در 20 ثانیه

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان محصولی است که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم تولید می شود. مقاومت بالا ،ضخامت عالی، در عین حال قیمتی به صرفه و مناسب و مواد اولیه با کیفیت عالی از جمله قیر، تیشو و پلیمرهای درجه یک در تولید این محصول، آن را به طرز شگفت انگیزی مقاوم کرده است.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کحد محصول WP5000 برای مناطق سردسیر گزینه ای بسیار عالی است و در طی سالیان، کمتر دچار آسیب دیدگی و نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا می کند.
به اذعان مشتریان ما در یازارهای داخلی و صادراتی، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به واقع بهترین مارک ایزوگام برای بام و مصارف تخصصی در بازار است.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دارای استانداردهای جهانی ایزو و CE اروپا است.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

یکی دیگر از محصولات هیرمان، ایزوگام 4 میلیمتر صادراتی بردین دلیجان با کد محصول WP4000 است. این برند با استفاده از برترین تکنولوژی روز توانسته است مشتریان زیادی را جذب کند. استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه موجود در بازار در تولید این محصول و تحت نظارت نیروهای متخصص و کاردان، این محصول محبوبیت و جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده است. قیمت و کیفیت دو عامل اصلی در انتخاب و خرید ایزوگام بردین صادراتی است.
ایزوگام بردین برای پشت بام و دیوار، از گزینه های اول است. برندهای معتبر ایزوگام با نام محصولات هیرمان شناخته و اعتبار دارند. ایزوگام بردین دلیجان علاوه بر استانداردهای ملی، دارای استانداردهای جهانی است و با بسته بندی شیرینگ و وکیوم عرضه می شود.

ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان

ایزوگام حلزون دلیجان که از نام این حیوان در طبیعت گرفته شده است یکی دیگر از برندهای معتبر ایزوگام با کد محصول WP3000 است که به شما معرفی می کنیم. شما اگر می خواهید محصولی با کیفیت خوب و قیمت مناسب را خریداری کنید، ایزوگام حلزون دلیجان پیشنهادی عالی است. این محصول با ضخامت 3.5 میلی متر و وزن هر رول 40 کیلوگرم تولید می شود.
ایزوگام حلزون دلیجان محصولی اقتصادی و به صرفه است. این محصول با ضمانت 10 ساله و طول عمر 12 سال، عرضه می شود.

ایزوگام حلزون دلیجان
ایزوگام حلزون دلیجان با کد WP3000

ایزوگام طوفان شرق دلیجان

ایزوگام طوفان شرق دلیجان یکی دیگر از محصولات شرکت هیرمان است که در میان برندهای معتبر ایزوگام، با کیفیت و چسبندگی خوب همراه است. ایزوگام طوفان شرق دلیجان را می توانید به صورت عمده برای انواع پوشش دهی به صورت عمده و قیمت درب کارخانه خریداری کنید. کد این محصول WP2000 است.

ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان

ایزوگام طرح دار محصولی است که از حدود سال 92 در ایران به بازار عرضه شد و این محصول در طرح های مختلف مانند طرح چمن، طرح آجر، طرح شش ضلعی آبی، قهوه ای، سبز و طرح پارکت چوب، طرح سنگ و … تولید می شود که این نوع ایزوگام معمولاض برای نما های جانبی ساختمان جهت زیباسازی کاربرد دارد و با کدهای WP3000 و WP4000 و با ضخامت 3.5 الی 4 میلی متر و وزن 40 کیلوگرم تولید می شود.

راهنمای خرید ایزوگام دلیجان

همیشه خرید از یک منبع معتبر که به صورت مستقیم با کارخانه در ارتباط باشد برای خریداری مهم است. شما می توانید پس از برقراری تماس و مشورت با کارشناسان ما در واحد فروش ایزوگام مناسب خود را خریداری کنید.
مزیت خرید برندهای معتبر ایزوگام این است که خرید خود را به قیمت درب کارخانه می توانید انجام دهید. البته با حذف واسطه ها و دریافت مستقیم کالا از کارخانه هم از اصالت محصول خریداری شده اطمینان دارید.
انتشار لیست برندهای معتبر ایزوگام و اسامی آن ها و خرید ایزوگام از کارخانه به صورت عمده و با قیمت روز، بر کاهش هزینه های شما تاثیر بسزائی دارد.

در اینجا به سوالات شما پاسخ دادیم:

بهترین برندهای معتبر ایزوگام دلیجان کدام است؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان – ایزوگام صادراتی بردین دلیجان – ایزوگام حلزون دلیجان – ایزوگام طوفان شرق دلیجان

نحوه ارسال سفارشات چگونه است؟

پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه ها، بارگیری در سریع ترین زمان ممکن انجام شده و ارسال صورت می گیرد.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x