قیمت ایزوگام دو لایه

قیمت ایزوگام دو لایه صادراتی درجه یک دلیجان قیمتی فوق العاده و باورنکردنی است که در حال فروش بوده و این اتفاق بهترین فرصت برای شرکت های بازرگانی فعال در این زمینه باشد.

ایزوگام دو لایه صادراتی درجه یک به گونه ای تولید شده که تمامی استاندارد ها و مشخصه های کیفی مهم و لازم در تولید آن تعریف شده و قابلیت صادرات با ضمانتنامه های کیفی معتبر به کشور های مختلف را نیز دارا می باشد.

 

ایزوگام دو لایه صادراتی درجه یک

از جمله مهم ترین ویژگی ها و مشخصه های کیفی ایزوگام دو لایه صادراتی می توان به قیر پلیمری بکار رفته در آن و همچنین بهترین لایه تیشو و پلی استر به کار رفته در این ایزوگام اشاره کرد و با استفاده از اصلاح کننده های  APP و همچنین SBS محصولی بی نظیر و درجه یک فراهم شده است.

کارشناسان و متخصصان داخلی با بررسی و آزمایش ایزوگام دو لایه درجه یک و مقایسه ی آن با نمونه های مشابه تولید توسط شرکت های خارجی متوجه شده اند که این محصول کاملا از استاندارد های جهانی برخوردار بوده و قابلیت صادرات به کشور های مختلف را نیز دارد.

 

قیمت ایزوگام دو لایه

 

قیمت ایزوگام دو لایه دلیجان

 

در حال حاضر کارخانه ایزوگام دلیجان طرح های فروش ویژه ای را برای شرکت های بازرگانی فراهم کرده و ایزوگام دو لایه صادراتی درجه یک دلیجان را با بهترین قیمت در حجم های صادراتی به شرکت های بازرگانی فعال در صنعت ایزوگام عرضه می کنند.

به منظور اطلاع از طرح های ویژه و قیمت ایزوگام دو لایه صادراتی درجه یک دلیجان پیشنهاد می شود با کارشناسان و مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.
در صورت خريد ايزوگام بدون اگاهي و مشاوره ممکن است خسارات جبران ناپذيري به شما وارد شود پس حتما قبل از هر خريدي با مشاوران ما تماس بگيريد و تا شما را راهنمایی کنند.

[button color=”green” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

همچنین بخوانید:
انواع ایزوگام شرق با کیفیت کدام است؟