ایزوگام شنی تولید شده با سنگریزه های طبیعی

ایزوگام شنی یا ایزوگام ماسه ای یا آن چه که بیشتر رایج است ایزوگام سنگریزه ای، برای پاسخ به نیازهای مشتریان طراحی و تولید شده است. هر یک از انواع ایزوگام تک لایه و دو لایه فویلدار برای مکان های ویژه ای طراحی و تولید می شوند. در ادامه به معرفی ایزوگام سنگریزه ای و این که چه کاربردی برای آن متصور است بیشتر پرداخته می شود.

ایزوگام سنگریزه ای (شنی) چیست و چه کاربردی دارد؟

از ایزوگام فویل دار در محل های پر رفت و آمد استفاده میشود و چون سطح ایزوگام فویل دار در مقابل اجسان نوک تیز حساس است و همچنین به جهت لغزنده بودن سطح، زمانی که برف و باران روی آن باشد ایجاد مشکلاتی میکند.
برای رفع این مشکلات ایزوگام شنی یا ایزوگام ماسه ای طراحی و تولید شده است و سطح این ایزوگام با یک لایه محافظ از شن و ماسه های رنگی پوشانده می شود. با انجام این کار سطح ایزوگام برای رفت و آمد مناسب تر و از لغزندگی آن بویژه در هنگام برف و باران جلوگیری می شود.

توصیه می شود ایزوگام به عنوان پوشش نهایی در محل‌هایی که رفت و آمد یا استهلاک زیاد وجود دارد استفاده نشود و بهتر است سطح ایزوگام با یک لایه‌ محافظ مانند آسفالت یا موزائیک و کاشی پوشانده شود.

تولید ایزوگام شنی و ماسه ای

ایزوگام سنگریزه ای یا شنی نوعی عایق رطوبتی است که معولاً در پشت بام، شیروانی ها، استخر، دیوارها و ….. مورد استفاده قرار می گیرد. لایه بیرونی ایزوگام شنی با سنگریزه های رنگی و طبیعی پوشانده شده است.
مدل های متنوع ایزوگام ماسه ای از جهت رنگ سنگدانه ها با یدکدیگر متفاوت هستند و در رنگ های همچون قرمز، سبز، طوسی، سفید و خاکستری، صورتی و …..تولید می شوند.
اگر در محلی که قصد نصب ایزوگام دارید، رفت و آمد زیاد و یا احتمال لغزندگی وجود دارد برای خرید ایزوگام شنی و ماسه ای با ما تماس بگیرید.

تولید عایق رطوبتی که بتواند در سرما و گرما و یا در برابر ریزش باران و برف در طی سالیان متمادی دوام و استحکام اولیه خود را حفظ کند، به حفظ سرمایه های هم میهنان کمک میکند.

انواع ایزوگام سنگ ریزه

خب می توانیم بگوییم که ایزوگام شنی و سنگریزه بیشتر جنبه تزئینی داشته و به همین دلیل در رنگ های مختلفی هم تولید و پخش می شود. سنگ ریزه هایی که در تولید ایزوگام شنی به کار میروند رنگ های طبیعی داشته و در اثر نور، حرارت، فشار و رطوبت تغییر رنگ نمیدهند.
ایزوگام سنگ ریزه در رنگ های مختلف، تفاوتی در جنس و کیفیت ندارند و تنها رنگ آن ها متفاوت است. در ایزوگام ماسه ای به جای فویل آلومینیوم از ماسه و سنگریزه استفاده شده است.

ایزوگام شنی در رنگ های متنوع
تولید ایزوگام سنگریزه ای در رنگ های متنوع

مراحل ساخت و تولید ایزوگام شنی

در ابتدا اشاره ای به مواد تشکیل دهنده ایزوگام شنی می اندازیم. قیر پلیمری، پلیمرهای های بهبود دهنده کیفیت ایزوگام، الیاف تیشو و پلی استر، سنگریزه و مواد افزودنی مجاز، مواد تشکیل دهنده این محصول هستند.
مراحل ساخت و تولید ایزوگام سنگ ریزه مانند ایزوگام های معمولی است و فقط موادی که بر روی سطح ایزوگام زده می شود تفاوت دارد. پس از این که لایه قیر اندود خنک شد، روس آن ها لایه ای از ماسه، سنگریزه و یا شن با فشار چسبانده می شود. در این هنگام تولید ایزوگام به پایان رسیده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام شنی برای موارد خاص کاربرد داشته و به صورت سفارشی تولید می شود. برای مشاوره و ثبت سفارش خرید می توانید با واحد کارشناسی فروش تماس بگیرید.

ویژگی های ایزوگام با پوشش ماسه کدام است؟

تنوع رنگ و سنگدانه های زیبا از ویژگی های منحصر به فرد ایزوگام شنی است. سبز، قهوه ای، قرمز، آبی، خاکستری، مشکی و آجری نمونه هایی هستند که بسته به نوع ایزولاسیون در مکان مناسب از آن ها استفاده می شود.
برای عایق کاری باغچه از نوع قهوه ای و برای عایق کاری استخر از ایزوگام سنگریزه آبی می توانید استفاده کنید. به طور یقین ایزوگام شنی و ماسه ای سطح ایزوگام را از صدمات مکانیکی و آثار مخرب UV محافظت می کند.

اصلاح کننده های SBS و APP که در تولید ایزوگام سنگ ریزه ای استفاده می شود به این محصول خواص و ویژگی های مطلوبی داده است.

مزایای ایزوگام ماسه (شنی) با سنگ های طبیعی

اگر بخواهیم به مهمترین مزیت ایزوگام شنی اشاره کنیم می توانیم زیبایی ظاهری و مقاومت و استحکام این نوع ایزوگام به نسبت ایزوگام های معمولی را در نظر بگیریم. سنگریزه ها، پرتوهای فرابنفش خورشید را جذب کرده و در نتیجه به لایه زیرین آسیب کمتری وارد می شود.
جذب گرما توسط سنگریزه ها هم به عنوان یکی از مهمترین معایب ایزوگام ماسه ای مد نظر است. باید در نظر داشته باشید که در تابستان این ویژگی خوانمایی کرده و می تواند آزار دهنده باشد. شاید بتوان به وزن زیاد این ایزوگام هم به عنوان یکی دیگر از معایب اشاره کرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام سنگریزه ای استحکام و قدرت پایداری حرارتی بیشتر و البته انعطاف پذیری بی نظیری دارد. کاربرد ایزوگام شنی در ایزولاسیون بام های شیبدار، دیوارها و سطح هایی که نمایان هستند را نمی توان نادیده گرفت.

تفاوت ها و کاربردهای ایزوگام سنگ ریزه ای

خب ایزوگام سنگریزه ای، علاوه بر این که عایق رطوبتی است، زیبایی هم داشته و در ساخت استخرها و روف گاردن ها و نمای ساختمان در مناطق مرطوب به کار می رود. ایزوگام شنی برای سقف های شیروانی و ایرانیت توصیه می شود.
همان طور که اشاره کردیم تولید ایزوگام سنگ ریزه و ایزوگام های دیگر تا مرحله سرد شدن لایه قیر اندود شده مراحل مشترکی دارند. در بخش آخر است که سنگریزه ها به جای آلومینیوم روی لایه قیراندود قرار می گیرند و این مرحله تفاوت دارد.

ایزوگام ماسه ای مناسب برای روف گاردن
ایزوگام سنگریزه ای مخصوص روف گاردن

ایزوگام سنگریزه مخصوص استخر و روف گاردن

امروزه زیباسازی نماهای بیرونی اهمیت بیشتری داشته و در هنگام ساخت و سازها به این نکته دقت بیشتری می شود. عایق کاری دیواره ها و کف استخر و همچنین دیوارهای نمای بیرونی و ماندگاری آن ها اهمیت فوق العاده ای در استحکام سازه ها دارد.
این روزها به حهت این که هزینه های تعمیر و نهداری ساختمان ها و از جمله استخرها در مجموعه های ورزشی و یا مجموعه های آپارتمانی به کمترین میزان کاهش پیدا کند، استفاده از انواع ایزوگام شنی، ماسه ای و سنگریزه ای بهترین گزینه به شمار می رود.

همچنین بخوانید:
ایزوگام سنگریزه ای با سنگدانه های زیبا

نصب و اجرای انواع ایزوگام ماسه و شن

ایزوگام شنی هم مانند ایزوگام فویل آلومینیومی به صورت رول های 10 متری تولید می شود. در اجرای ایزوگام های سنگ ریزه باید سطح کار سیمان کاری شده و پس از خشک شدن اقدام به اجرای ایزوگام می شود.
ایزوگام در محل آماده می شود و با مشعل بخش زیرین قیر آن را گرم کرده و روی محل نصب می چسبانند و پس از چسباندن، دوباره مشعل گرم روی آن می گیرند تا با روان شدن قیر تمام درزها و شکاف ها عایق و پر شوند.

بخش سنگریزه ای رویی که با دانه های سنگ ریزه و شن و ماسه پوشانده شده است برای پوشیده شدن قیرها و زیبایی آن مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت هر رول ایزوگام ماسه ای در رنگ های متنوع

در ایزوگام های معمولی عواملی مانند نوع قیر و قیمت آن در بازار، کیفیت الیاف تیشو و پلی استر، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و همچنین نوع عایق رطوبتی بر اساس لایه های تشکیل دهنده در تعیین قیمت رول ایزوگام موثر هستند.
در ایزوگام شنی علاوه بر موارد بالا به تفاوت رنگ هم توجه می شود. ایزوگام های طرح دار و ایزوگام های ماسه ای با رنگ های مختلف تولید می شوند که کاربرد عایق رطوبتی را منحصر به فرد می کند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برآورد قیمت ایزوگام به صورت عمده و بر اساس نوع ایزوگام و رنگ انجام می شود و البته حجم سفارش و هزینه های تولید هم در نظر گرفته می شود. از کارشناسان فروش مجموعه هیرمان، قیمت محصولات را به روز دریافت کنید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

کارخانجات تولیدی ایزوگام دلیجان به نیاز و تقاضای بازار توجه داشته و با پیشرفت تکنولوژی و با استفاده از تکنیک های جدید در خط تولید، به رشد تولید بهترین نوع ایزوگام کمک کرده اند. تولید و عرضه انواع ایزوگام طرح دار و ایزوگام شنی (ماسه ای، سنگریزه) به همین منظور صورت می گیرد.
خرید ایزوگام اینترنتی و به قیمت درب کارخانه برای صادرکنندگان، انبوه سازان، شرکت های پیمانکار ساختمانی و برای نمایندگی های فروش ایزوگام اهمیت بیشتری دارد. این شرکت آماده همکاری با کلیه پروژه های تجاری، اداری و مسکونی است.

کارخانه هیرمان دلیجان مجموعه ای از بهترین محصولات خود را با برندهای هیرمان، بردین، حلزون و طوفان شرق دلیجان روانه بازارهای داخلی و خارجی میکند.

خرید بهترین ایزوگام شنی رنگی
خرید ایزوگام شنی مستقیم از کارخانه

راه های خرید ایزوگام شنی از شرکت هیرمان

ایزوگام شنی یکی از انواع عایق‌های رطوبتی به شمار می‌آید که در رنگ‌های مختلف مانند قرمز، سبز، آبی، قهوه‌ای، خاکستری و طوسی عرضه می‌شوند. این نوع ایزوگام‌ها علاوه بر عایق کردن بخش‌های مختلف یک سازه برای تزیین هم به کار می‌روند.
تولید ایزوگام‌های جدید توسط شرکت‌های معتبر مانند شرکت هیرمان دلیجان، با ماندگاری بالا و ضمانت‌نامه‌های معتبر همراه است.
روش های حضوری و غیر حضوری خرید انواع ایزوگام به شما امکان میدهد که از طریق مشاوران ما هم به لیست محصولات و هم قیمت روز آن ها دسترسی داشته باشید.

سوالات پر تکرار:

دلایل تفاوت قیمت ایزوگام شنی چیست؟

تفاوت در رنگ؛ میزان حجم درخواستی، خرید بدون واسطه، کیفیت مواد اولیه و کیفیت قیر پلیمری

آیا ایزوگام سنگریزه ای استحکام کافی دارد؟

ایزوگام سنگریزه با استحکام و قدرت کششی بالا، انعطاف پذیری و نفوذ ناپذیری بسیار عالی در مقابل رطوبت، طبق استانداردهای روز ملی و اروپا، تولید می شود.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x