ایزوگام کد WP5000 هیرمان

ایزوگام کد WP5000 یکی از محصولات درخشان و الماس پروژه های عمرانی و تاسیساتی است. این محصول با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم، بالاتر از استاندارهای روز تولید می شود. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، تضمین کیفیت و ماندگاری و استحکام هر سازه ای خواهد بود. لزوم استفاده از بهترین نوع ایزوگار در بازار را با شما بررسی کرده و مزایای استفاده از محصولی چنین گرانبها را ذکر می کنیم.

کارخانه تولید ایزوگام دلیجان

نام شهر دلیجان و کارخانه های تولید انواع عایق رطوبتی آن برای هر ایرانی آشنا است. چرا که ایزوگام دلیجان برای هر پشت بامی، دیوار و یا برای سرویس بهداشتی و حمام و برای هر آپارتمان، منزل، اداره و پروژه تجاری ضرورت به شمار میرود.
تولید انبوه انواع عایق ایزوگام در دلیجان و حتی در استان های دیگر ایران با مارک ها و برندهای مختلف امروزه خرید ایزوگام را صرفاً از یک عایق به محصولی بسیار ارزشمند تبدیل کرده است. به یاد داشته باشید که عایق مرغوب و استاندارد سلامت و کیفیت زندگی شما را چندین برابر می کند.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان بر اساس رسالت خود برای ایجاد امنیت و آرامش خانواده شما،اقدام به تولید ایزوگام کد WP5000 نموده است.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

برای معرفی شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان، کافی است شما بر اساس نیاز خود اقدام به خرید محصولات این کارخانه نمایید. ما در ادامه به محصولات تولیدی در شرکت هیرمان می پردازیم ،اما در این جا ابتدا به ویژگی ها و مزیت های تولید ایزوگام باکیفیت و با ضخامت و وزن بیشتر اشاره می کنیم.
ایزوگام کد WP5000 در مقایسه با سایر محصولات علاوه بر این که دارای ضخامت و وزن بیشتر است، به جهت کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن دارای ماندگاری و استفامت بیشتری است که نیاز به هر گونه تعمیر و بازسازی را در زمان کوتاه، کاهش میدهد و این منجر به صرفه جویی در هزینه های جاری خواهد بود.

ایزوگام هیرمان تولید کننده سه برند برتر در کشور و برگزیده جشنواره کیفیت است. صداقت، درستی و راستی در تمام زمینه ها در کارخانه ایزوگام هیرمان حرف اول را میزند.

ایزوگام کد WP5000 چیست؟

برای تولید هر محصولی در کارخانه ایزوگام دلیجان کد استاندارد و تولید در نظر گرفته می شود. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کد WP5000 شناخته می شود. این محصول را می توانید نمونه ای منحصر به فرد و کاملاً استثنایی بدانید چرا که همکاری ما با پروژه های بزرگ و نتایج به دست آمده، کیفیت و برتری این عایق رطوبتی را نمایان میکند.
از طرفی ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان، بهترین مارک ایزوگام در بازار ایران شناخته شده است و نظر سنجی ها و نتایج بررسی ها این امر را تایید میکند. حالا فکر می کنید که ایزوگام درجه یک هیرمان چه ویژگی هایی دارد که به بهترین جنس ایزوگام مشهور است؟

ایزوگام کد WP5000 از بهترین کیفیت قیر برخوردار است و به همین روی برای مناطق گرمسیری و سردسیری به صورت جداگانه تولید میشود.

ایزوگام کد محصول WP5000 هیرمان
بهترین ایزوگام برای درخشش در هر پروژه ای

مشخصات بهترین مارک ایزوگام چیست؟

خیلی ساده است که اگر فکر کنیم همه برندها و مارک های ایزوگام در بازار، بهترین و مرغوبترین ایزوگام هستند. برای این که ایزوگام درجه یک و باکیفیت را بشناسیم باید ابتدا، مشخصات بهترین جنس ایزوگام را بدانیم. به صورت خلاصه به این موارد مهم اشاره میکنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. حداقل وزن استاندارد برای رول ایزوگام در نظر گرفته شده باشد (37 کیلوگرم حداقل)
 2. حداقل ضخامت استاندارد را داشته باشد (حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است.)
 3. تناسب وزن و ضخامت هر رول ایزوگام (به عنوان مثال ایزوگام کد WP5000 با وزن 50 کیلوگرم به ضخامت 5 میلی متر)
 4. بر روی لیبل و بدنه ایزوگام،اطلاعات محصول نوشته شده باشد.
 5. روی محصول تولید شده باید نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی قید شده باشد.
 6. بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل
 7. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 8. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

وقتی می گوییم بهترین برند ایزوگام، یعنی در تولید محصول از بهترین مواد اولیه استفاده شده باشد. ایزوگام کد WP5000 نمونه ای کامل از بهترین ایزوگام موجود در بازار است.

آیا هیرمان تولید کننده بهترین نوع ایزوگام است؟

بسیاری سوال می کنند که بهترین و مرغوبترین مارک ایزوگام که در هیرمان تولید می شودکدام است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در حال حاضر، بهترین برند ایزوگام در شرکت هیرمان، ایزوگام کد WP5000 یا همان ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم تولید می شود و ما در ادامه به مشخصات کامل تر این محصول اشاره می کنیم.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در حال حاضر نه تنها در داخل کشور، بلکه به کشورهای اطراف ایران صادر می شود. ایزوگام کد WP5000 هیرمان با ویژگی های بارز توانسته است گوی سبقت را از دیگر رقبا برباید.

ایزوگام کد WP5000 برای مناطق سردسیری به صورت سفارشی تولید میشود چرا که طول عمر بالاتر و ضمانت 200 ماهه دارد.

شرکت ایزوگام هیرمان سبد محصولات متنوعی دارد که دست شما را برای انتخاب ایزوگام مناسبِ نیازتان باز میگذارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با مشخصات ویژه

همان طور که قبلاً ذکر کردیم ایزوگام کد WP5000 با وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلیمتر تولید شده و دارای مشخصات زیر است:

 1. دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 2. دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 3. این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 4. الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 5. الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این محصول از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 6. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 7. این محصول دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین نوع ایزوگام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان از نوع بهترین کیفیت است. با این محصول غیر ممکن ها برای شما تبدیل به ممکن می شود.

مزایای ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر

شاید از خود بپرسید که چه نیازی به تولید ایزوگام کد WP5000یعنی ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر داریم؟ به مزایای ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان اشاره میکنیم تا این موضوع بهتر روشن شود:

 1. این نوع ایزوگام دارای عمر مفید حداقل 25 سال است.
 2. ایزوگام کد WP5000 بر روی تمام سطوح چسبندگی فوق العاده دارد.
 3. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
 4. با این ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کنید.
 5. این محصول از سوی شرکت تولید کننده 200 ماه ضمانت می شود.
 6. این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
 7. ایزوگام کد WP5000 درجه یک سوپر صادراتی هیرمان تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.
 8. این محصول برای تمام مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل به صورت جداگانه تولید می شود.

ایزوگام هیرمان دارای وزن بیشتر نسبت به دگیر محصولات موجود در بازار بوده و از بهترین مواد اولیه موجود در بازار تولید می شود.

بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام

در شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان شاهد تولید محصولات با بهرتین مواد اولیه هستید چرا که ما معتقدیم که خرید بهترین و باکیفیت ایزوگام از جمله ایزوگام کد WP5000 می تواند حافظ منافع و کاهش هزینه های شما در دراز مدت شود.
ایزوگام خوب و استاندارد که با بهترین مواد اولیه و با وزن و ضخامت استاندارد تولید می شود کمتر نیاز به تعمیر و تعویض داشته و برای سال های متمادی می تواند به خوبی کار خود را که جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت است انجام دهد.

ایزوگام هیرمان دلیجان در 15 گرید و در لاس های جهانی تولید م شود. انواع ایزوگام تک لایه، دولایه و سه لایه با روکش های فویل، ساده، نایلکس و طرح دار، نمونه هایی از تولیدات این مجموعه است.

ایزوگام سوپر صادراتی با ضخامت 5 میلیمتر
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان بی رقیب در بازار

نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان در تهران

شرکت های تولیدی و صنعتی در شهرها و مناطق مختلف کشور دارای دفاتر فروش و نمایندگی هستند. کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان هم برای ایجاد همکاری های نزدیک با نمایندگی های رسمی ایزوگام در استان های مختلف، به درخواست های نمایندگی ایزوگام دلیجان پس از بررسی پاسخ میدهد.
نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران که از بزرگترین مراکز فروش ایزوگام است در ارتباط مستقیم با شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان فعالیت می کند. ایزوگام در تهران به عنوان عایق رطوبتی پر مصرف در پروژه های مختلف شناخته شده و همکاری مستقیم کارخانه ایزوگام با این نمایندگی پر رونق و تاثیرگذار است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای دریافت شرایط اعطای نمایندگی ایزوگام کافی است با واحد فروش ارتباط بگیرید و پس از آن مدارک مورد نیاز خود را برای دریافت نمایندگی ارسال نمایید.

بهترین ایزوگام برای مناطق سردسیر

در پاراگراف های قبلی گفتیم که ایزوگام کد WP5000 یکی از بهترین عایق های رطوبتی برای مناطق سردسیر به شمار می آید . همان طور که می دانید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان برای مناطق گرمسیری مناسب هستند و اگر چنانچه دمای هوا برای خریدار مهم باشد، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برای مناطق سردسیر به صورت سفارشی تولید میشود.
ایزوگام سردسیری با ضخامت 5 میلیمتر و با استفاده از مرغوبترین و باکیفیت ترین پلیمرهای وارداتی اروپایی تولید می شود. این پلیمرها موجب می شوند که ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر تا دمای 25- هم تحمل داشته و دچار ترک و شکستگی نمی شود.

برای این که بتوانید ایزوگام استاندارد و باکیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید کافی است با واحد فروش تماس گرفته و مشاوره های رایگان دریافت کنید.

بهترین ایزوگام برای پشت بام

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به طور یقین می تواند گزینه بسیار عالی برای عایق کاری پشت بام باشد. ایزوگام کد WP5000 که برای پشت بام توصیه می شود می تواند در برابر عوامل محیطی و باد و باران در استان های سردسیر و گرمسیر از خود بهترین مقاومت را نشان داده و بر روی پشت بام آپارتمان ها، سقف منازل و در استخرها نصب شود.
بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام همان ایزوگام دو لایه فویل دار است که با ضخامت 4 یا 5 میلیمتر تولید می شود. ایزوگام 4 میلیمتری بردین با وزن 42 کیلوگرم به جهت سبک تر بودن برای دیوار هم مناسب است.

ایزوگام کد WP5000 سوپر صادراتی هیرمان در مقایسه با نمونه های دیگر گران تر است اما قدرت مقاومت و ماندگاری آن به مراتب بیشتر از دیگر انواع عایق ایزوگام در بازار است.

قیمت ایزوگام هیرمان درب کارخانه

کیفیت و قیمت ایزوگام دو عامل بسیار مهم در انتخاب ایزوگام است. گرچه هنوز هم تعدادی از خریداران تمایل دارند که ایزوگام ارزان بخرند و کیفیت در درجه دوم اهمیت برای انان است اما همه می دانیم که این طرز تفکر می تواند موجب ایجاد خسارات جبران ناپذیری شود.
ایزوگام کد WP5000 که با قیر، تیشو و پلی استر و بهترین پلیمرهای اصلاح کننده قیر APP, BPE, SBS تولید می شود با فروش مستقیم از درب کارخانه با قیمت بسیار مناسب عرضه می شود. قیمت هر رول ایزوگام با توجه به تغییر مداوم قیمت های مواد اولیه در بازار، در سال های اخیر نوسان داشته است.

برآورد قیمت ها، احتمال کاهش و یا افزایش قیمت ها و پیشنهادات جذاب برای خرید ایزوگام به قیمت کارخانه را با واحد فروش شرکت ایزوگام دلیجان تجربه کنید.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولاتی ایده آل همه

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان که در بین تولید کننده های ایزوگام به عنوان کارخانه ای پیشرفته و در بین مصرف کنندگان به عنوان تولید کننده بهترین مارک ایزوگام دلیجان شناخته می شود محصولاتی برای مصرف در تمام زمینه ها دارد. برندهای برتر و محصولات هیرمان را به شرح زیر معرفی می کنیم.

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان یا ایزوگام کد WP5000 که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود فوق العاده و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان کد WP4000 با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام حلزون دلیجان با کد WP 3000 طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و کد محصول WP2000 که محصولی بسیار اقتصادی است.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر
 • ایزوگام های سفارشی با ضخامت 2 میلمیتر، ایزوگام های الاستومری، الاستیکی و پلاستیکی و انواع ایزوگام ترموباند و اسپان باند و ایزوگام رووف گاردن
خرید ایزوگام مرغوب از درب کارخانه
خرید ایزوگام مرغوب هیرمان درب کارخانه

خرید ایزوگام هیرمان مستقیم از کارخانه

با توضیحاتی که در بالا آورده شد، ایزوگام کد WP5000 را به عنوان عایق رطوبتی بی همتا به شما معرفی کردیم. برای خرید بهترین نوع ایزوگام راه های ساده و اطمینان بخش ما را امتحان کنید و خرید ایزوگام از کارخانه به قیمت ارزان را تجربه کنید.
خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش و یا خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان، راه های پیشنهادی ما به شماست.

ما راه های خرید ایزوگام کد WP5000 را هر چه ساده تر و آسان تر کرده ایم تا بتوانید خرید دلپذیری را با ما تجربه کنید.

ممکن است این ها سوالات شما هم باشد!

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام بی کلک فقط هیرمان!

چرا ایزوگام کد WP5000 با ضخامت 5 میل تولید می کنید؟

این محصول دارای استحکام بالاتر و ماندگاری و طول عمر بیشتری است و نیاز به تعمیر و تعویض را به تاخیر می اندازد.

بهترین جنس ایزوگام کدام است؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کد WP5000

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x