ایزوگام بی کلک فقط هیرمان!

ایزوگام بی کلک که برای پوشش دهی ساختمان یک ضرورت حتمی و نیاز به شمار میاید، با استفاده از انواع تکنولوژی و با نیاز به علم روز برای مقابله با رطوبت باران و برف تولید می شود. در کارخانه ایزوگام هیرمان، انواع عایق های رطوبتی با گذراندن آزمایش های مختلف و با ایجاد مقاومت بالا از طریق استفاده از بهترین مواد اولیه تولید شده و نه فقط کیفیت، بلکه قیمت های فوق العاده مورد لحاظ قرار می گیرد.
در ادامه به معرفی ایزوگام بی کلک و محصولات هیرمان و مقایسه آن ها با دیگر انواع عایق ایزوگام در بازار می پردازیم. با ما همراه باشید تا بتوانید با آسودگی خاطر بهترین برند ایزوگام را خریداری کنید.
همچنین در مقاله ای به نام “بهترین ایزوگام بازار کدام است؟” اطلاعات بسیار مفید وجامعی را به شما ارائه داده ایم که مطالعه آن توصیه می شود.

ایزوگام چیست؟

تولید ایزوگام امروزه همان طور که اشاره کردیم نیازمند تجربه، علم و البته تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته است و برای این که با رطوبت باران و برف بتوانیم مقابله کنیم از انواع ایزوگام استفاده می کنیم.
ایزوگام بی کلک ! از آزمون های مختلف در آزمایشگاه کارخانه عبور کرده و با افزایش مقاومت موجب آسودگی خاطر خریدار می شود. در واقع باید گفت که ایزوگام درجه یک از بهترین قیر و الیاف های مصنوعی ساخته می شود که بسیار هم مقاوم هستند و به وسیله گرما چسبانده می شود.
ایزوگام درجه یک از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می کند و تقریباً 10 سال طول عمر دارد. از یک عایق رطوبتی در ایزولاسیون دیوارهای ساختمان و در مرحله پی و فونداسیون استفاده می شود.
تقریباً تا چهل سال پیش از روش های سنتی عایق بندی ساختمان استفاده میشد که امروزه انواع عایق های ایزوگام با مقاومت های مختلف جای روش های قدیمی را گرفته است.

مزایا و فواید ایزوگام بی کلک!

برای این که بتوانیم ساختمان خود را ایزوله کرده و از نشت آب و رطوبت به قسمت های دیگر جلوگیری کنیم، ایزوگام و آن هم ایزوگام بی کلک که عایق رطوبتی تولید شده با مرغوبترین مواد اولیه است بهترین گزینه خواهد بود.
ایزوگام در واقع وزن سبکی دارد و فشاری به سقف و سازه وارد نمی کند و هر متر مربع آن هم چهار کیلو وزن دارد و می توان گفت که قیمت تمام شده آن هم مقرون به صرفه تر است.
انعطاف پذیری و حالت پذیری انواع ایزوگام و همچنین مقاومت بالای آن باعث برتری این محصول شده است و الباقی روش های عایق بندی را تحت تاثیر خود قرار داده است. البته اجرای ایزوگام مرغوب نسبت به قیر گونی و آسفالت هم زمان کمتری می گیرد و در نتیجه هزینه کمتری را در پی دارد.

ایزوگام های موجود در بازار بسیار متنوع بوده و این یکی از مواردی است که خریدار را در انتخاب دچار تردید می کند. برای تهیه ایزوگام بی کلک! هیرمان را جستجو کنید.

ایزوگام بی کلک هیرمان
ایزوگام استاندارد بردین دلیجان

ایزوگام استاندارد، ایزوگام بی کلک هیرمان

در اینجا به مواردی می پردازیم که می تواند شناخت شما را در خصوص ایزوگام استاندارد بهبود ببخشد و در نتیجه انتخاب و خرید ایزوگام را برای شما ساده تر می کند. ایزوگام استاندارد و درجه یک یعنی ایزوگامی که پارامترهای سازمان ملی استاندارد در آن رعایت شده باشد.
این موارد شامل مواد اولیه باکیفیت، قیر مرغوب و پلیمری، ضخامت و وزن استاندارد، استقامت و کیفیت و تولید محصولی مطابق با آب و هوا میشود. در هر رول ایزوگام چند مورد در هنگام تولید رعایت می شود از جمله وزن و ضخامت یک رول ایزوگام استاندارد که در مشتری مداری امری بسیار مهم به شمار می رود.
وزن یک طاقه ایزوگام باید بین 37 تا 42 کیلوگرم باشد و تست ایزوگام بی کلک هم باید توسط دستگاه های پیشرفته صورت بگیرد. همچنین ایزوگام مرغوب و اصل باید دارای مقاومت کششی، مقاومت بالا در برابر آب، رطوبت و نور خورشید و مقاومت در برابر سرما و گرما باشد. ابعاد هر رول عایق رطوبتی ایزوگام بر طبق استانداردهای اعلام شده 10 متر طول و 1 متر عرض است.
ایزوگام اصل که تمام استاندارد ها در مراحل تولید آن رعایت شده است ضخامتی بین 3.5 الی 4 میلیمتر داشته و وزن آن بین 40 تا 42 کیلوگرم است. رول های ایزوگام به صورت رول شده بوده و عمر مفید آن بین 15 تا 20 سال برآرود می شود. این نکته را در نظر بگیرید که ایزوگام بی کلک درجه یک که در هیرمان تولید می شود حتی تا 25 سال هم کار میکند.
در ایزوگام های بی کیفیت که در آن ها به جای استفاده از پلیمر، از قیرهای بی کیفیت و یا مواد غیر پلیمری استفاده شده است و نوع تقلبی به شمار می آید بوی نامطبوعی به همراه ذرات و رنگدانه های سیاه از خود به جای می گذارند و ضخامت پایین آن ها هم نشان از کیفیت پایین آن ها است.

ایزوگام بی کلک هیرمان! از بهترین مواد اولیه و قیر پلیمری و بر طبق تمام استانداردهای ابلاغ شده تولید می شود که همین امر موجب پایداری و مقاومت بالای محصولات این کارخانه میشود.

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات متنوع و داشتن سبد کالایی کامل دست شما مشتریان عزیز را برای انتخاب محصول مورد نیازتان باز گذاشته است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


بهترین برند ایزوگام موجود در بازار

برندهای معتبری که در حوزه تولید انواع ایزوگام استاندارد (ایزوگام بی کلک) فعالیت می کنند هم دارای خط تولید پیشرفته هستند و هم از کلیه استانداردهای تولید پیروی می کنند. شرکت های شناخته شده معتبر هم از متریال درجه یک برای تولید محصولات خود استفاده می کنند و هم فیلترهای سختگیرانه ای برای بررسی مقاومت و کیفیت ایزوگام ها دارند.
برندهای برتر موجود در بازار ایزوگام دارای انعطاف پذیری، کشش بالا و نفوذناپذیری بالایی در برابر آب و رطوبت و ضخامت و وزن هستند و اگر بخواهیم بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار را نام ببریم به ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان اشاره می کنیم که به واقع انتخاب اول هر خریداری است.
البته کارخانه هیرمان، محصولاتی مانند ایزوگام بردین صادراتی دلیجان، ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان، ایزوگام طوفان شرق دلیجان و انواع ایزوگام طرح دار را هم با کیفیتی مثال زدنی تولید و به صورت عمده توزیع می کند. یکی از دلایل اصلی فروش خوب این برندها را می توان در استفاده از استاندارد های تولید کارخانه هیرمان دانست.
در بازار ایروگام، محصولات و برندهای بسیاری وجود دارند که دارای کیفیت و قیمت متفاوتی هستند که با کنال تاسف حدود 70% این محصولات نامرغوب هستند و به جای حفاظت از سرمایه خریدار موجب وارد شدن خسارت به خریدار می شوند.
با مطالبی که تا اینجا به آن ها اشاره کردیم، وجود برند شناخته شده با کیفیت عالی و هزینه های مناسب بسیار ضروری است.

اطلاعات محصولات روی لیبل ایزوگام بی کلک و مرغوب و یا بدنه آن درج و نام شرکت تولید کننده و اطلاعات تماس و راه های ارتباطی با شرکت هم نوشته میشود. بهترین نوع ایزوگام در بازار دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ و فوم کائوچوی مخصوص بوده و با بهترین مواد اولیه تولید میشود.

اسامی و برندهای معروف ایزوگام هیرمان

در اینجا می خواهیم به اسامی و برندهای معروف ایزوگام و بهترین نوع ایزوگام بی کلک! را که در هیرمان تولید می شود را به شما معرفی کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام پالایشگاهی کارخانه دلیجان

1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به عنوان بهترین مارک ایزوگام در ایران شناخته شده است. این محصول با داشتن ویژگی های بارز نسبت به محصولات موجود در بازار توانسته است که گوی سبقت را از رقبا ربوده است. این محصول هم در داخل و هم به کشورهای خارجی عرضه می شود. ایزوگام کد WP5000 با وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلیمتر تولید می شود.

2. ایزوگام صادراتی بردین که در حال حاضر یکی از محصولات رده بالا در بازار است، با داشتن ویژگی های بارز و تولید شده از بهترین مواد اولیه در حال حاضر با توجه به کیفیت مناسب و قیمت مناسب محصولی اقتصادی و به صرفه است که در بازار داخلی و خارجی عرضه و تاکنون به چندین کشور مختلف هم صادر گردیده است.

3. محصول دیگر که ایزوگام بی کلک هیرمان را به شما معرفی میکند، ایزوگام صادراتی حلزون است که در حال حاضر یکی از بهترین محصولات اقتصادی در بازار است چرا که این محصول با داشتن کیفیت و چسبندگی خوب و قیمت بسیار مناسب به صرفه طراحی و تولید می گردد. این محصول در حال حاضر در بازار داخلی و خارجی عرضه میشود.

4. ایزوگام طرح دار از حدود سال 92 در ایران به بازار عرضه شده و این محصول در طرح های مختلف مانند طرح چمن، طرح آجر، طرح شش ضلعی آبی، قهوه ای، سبز و طرح پارکت چوب، طرح سنگ و … تولید می شود و معمولاً برای نماهای جانبی ساختمان جهت زیباسازی توصیه می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

5. ایزوگام طوفان شرق دلیجان هم که با کیفیت خوب و با قیمت اقتصادی تولید و عرضه می شود یکی از انواع ایزوگام بی کلک و مورد تایید نصابان است که برای پروژه های مسکونی و انبوه سازان توصیه می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
بهترین ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر

بهترین ایزوگام برای مناطق گرمسیر و سردسیر

یکی از مواردی که در محصولات تولید شده در کارخانه ایزوگام هیرمان مشاهده می کنید و به آن اهمیت فوق العاده داده می شود، تولید بهترین نوع ایزوگام برای مناطق گرمسیر و مناطق سردسیر به صورت جداگانه است.
ایزوگام بی کلک هیرمان! علاوه بر استانداردهای بالای تولید، همچنین به صورت جداگانه برای مناطق گرم و سرد و نصب در پروژه های مختلف به صورت سفارشی تولید و به صورت عمده عرضه می شود.
ایزوگام پلیمری سردسیری هم مقاومت و هم کیفیت بالاتری داشته و در مناطق سرد در دماهای زیر صفر بسیار عملکرد بالایی از خود نشان میدهد.

ایزوگام های فویل دار در برابر نور خورشید، به صورت عایق حرارتی عمل میکند. از طرفی بر روی دیوار و شیروانی ها نیز به راحتی نصب می شود و در برابر کشش و نور مقاوم می باشد. دقت کنید که عایق ایزوگام مورد نیاز را با توجه به آب و هوا و جغرافیای محل نصب خریداری کنید.

بهترین ایزوگام برای سقف

خب، آن چه که در خصوص ایزوگام بی کلک هیرمان تا بحال در این مقاله برای شما تهیه کرده ایم، با اذعان مشتریان و خریداران مورد تایید قرار گرفته است. بدیهی است که اصلی ترین کاربرد ایزوگام برای سقف ساختمان ها است و برای همین هم خرید بهترین مارک ایزوگام دلیجان برای بام و سقف همواره توصیه میشود.
اولین نکته ای که در زمان انتخاب ایزوگام برای سقف بهتر است به آن توجه کنید منطقه زندگی شماست. چرا که امروزه برای مناطق سردسیر و گرمسیر و پربارش انواع مختلف ایزوگام تولید میشود.
ایزوگام مخصوص بام، ایزوگام مخصوص استخر و دیوارها، ایزوگام های شیروانی و یا ایزولاسیون پی و فونداسیون هر یک نیاز به بهترین نوع ایزوگام را بیش از پیش میکنند.

توصیه ما این است که قبل از ثبت سفارش و خرید ایزوگام، اقدام به برقراری تماس با کارشناسان هیرمان نمایید و پس از دریافت مشاوره های لازم، برای خرید اقدام نمایید.

کارخانه تولید ایزوگام بی کلک هیرمان!

یکی از بهترین برندهای معتبر ایزوگام، هیرمان است که توانسته جایگاه عالی و قابل توجهی در میان مشتریان پیدا کند و محصولاتی باکیفیت و عالی را به بازار ارائه کند. ایزوگام بی کلک هیرمان همگان را غافلگیر کرده است.
ضخامت عالی، مقاومت بالا، قیمت مناسب و به صرفه و همین طور کیفیتی عالی از جهت تیشو، پلیمر و قیر به کار رفته در تولید انواع ایزوگام هیرمان دلیجان جهت مصرف در دیوار و پشت بام یکی از عوامل شناخته شدن این کارخانه با برندهای تولیدی خود در میان مردم دلیجان و همین طور شهرهای دیگر ایران است.
تولید و پخش عمده از کارخانه به صورت مستقیم است و امکان خرید ایزوگام بی کلک درجه یک هیرمان با قیمت پایین تر را میسر کرده است. حتی در نمایندگی های معتبر فروش بهترین برند ایزوگام دلیجان می توانید خرید بهتر و رضایت بخش را تجربه کنید.

قیمت ایزوگام بی کلک کارخانه هیرمان دلیجان به روز برآورد و جمع شده و در اختیار خریداران عمده قرار میگیرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام حلزون دلیجان
خرید ایزوگام حلزون مستقیم از کارخانه

راهنمای خرید ایزوگام از کارخانه هیرمان

ممکن است تاکنون برای خرید ایزوگام به مراکز متعددی مراجعه کرده باشید ولی از جمله مسائلی که می تواند خرید یک محصول باکیفیت برای شما را تضمین کند، خرید از یک مرکز معتبر است که خود به طور مستقیم با کارخانه در ارتباط است.
روش های خرید ایزوگام از کارخانه به صورت حضوری و غیر حضوری، هر یک دارای مزایایی است که هر خریداری می تواند به انتخاب خود از آن ها بهره مند شود. مزیت خرید بهترین ایزوگام دلیجان از هیرمان این است که شما خرید خود را به قیمت عمده درب کارخانه می توانید انجام دهید. علاوه بر این با حذف شدن واسطه ها و دریافت مستقیم کالا از کارخانه خیال شما از اصالت محصول خریداری شده هم راحت خواهد بود.
خرید ایزوگام بی کلک هیرمان! فرصت حفاظت از سرمایه های شما را چندین برابر میکند.

سوالات پر تکرار را در اینجا پاسخ داده ایم:

آدرس کارخانه ایزوگام بی کلک هیرمان کجاست؟

آدرس کارخانه : استان مرکزی شهرستان دلیجان کیلومتر ۳ جاده دلیجان به محلات، قطب صنعتی بوعلی خیابان ششم شرکت هیرمان

بهترین برندهای ایزوگام در کجا و توسط چه شرکت هایی تولید میشوند؟

بدون شک هیرمان بهترین است. برای کسب اطلاعات در خصوص محصولات هیرمان با واحد فروش و کارشناس مربوطه ارتباط بگیرید.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x