ایزوگام اصل دلیجان در انواع متنوع با استاندارد بالا

ایزوگام اصل دلیجان که رتبه 1 کیفیت و استاندارد را دارد و به آن بهترین برند ایزوگام موجود در بازار اطلاق می شود کدام است و چه مشخصاتی دارد؟ چطور می توان متوجه اصل بودن و مرغوبیت ایزوگام دلیجان یا ایزوگام های تولید شده در کارخانجات دلیجان شد؟ در این مقاله سعی ما بر این است که شما را با مشخصات ایزوگام دلیجان اصل آشنا کنیم. امید است که با مطالبی که در پی می آید بتوانید بهترین ایزوگام دلیجان و نحوه خرید و مصارف آن را بهتر بشناسید.

آشنایی با ایزوگام اصل دلیجان

برای خریداران زمانی که تصمیم به خرید ایزوگام میگیرند، اصل بودن محصول یکی از معیارهای مهم است. بدیهی است که محصولات اصل در کارخانه های معتبر می تواند میزان جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت را هر چه کمتر کرده و حفاظت ساختمان را بیشتر می کند. این امر بهرضایت مندی و آسودگی خاطر خریدار می انجامد. ایزوگام اصل دلیجان باتوجه به سابقه فعالیت شرکت های فعال درمنطقه دلیجان شناخته شده است.
با گسترش فعالیت کارخانه های مختلف که در دلیجان در زمینه تولید عایق های رطوبتی فعالیت می کنند، درجه کیفی محصولات هم متفاوت شده و باید در نظر بگیرید که هر ایزوگامی که با پسوند دلیجان تولید می شود ایزوگام مطلوب و درجه 1 نیست.

چطور متوجه اصل بودن و مرغوبیت ایزوگام دلیجان شویم؟ یا ایزوگام اصل دلیجان را چگونه شناسایی کنیم؟ در این مقاله سعی می کنیم شما را با مشخصات و روش های شناسایی عایق رطوبتی ایزوگام بیشتر آشنا کنیم.

نحوه شناخت بهترین ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام تشابهاتی در رول ایزوگام، روکش و شکل ظاهری، برچسب و ……دارند که پی بردن به تقلبی بودن و یا عدم کیفیت استاندارد و مطلوب را مشکل می سازد. از طرفی هم اکثر مشتریان، شناخت و علم کافی در این زمینه را ندارند و جنس نامرغوب می خرند.
برای تشخیص بهترین ایزوگام و ایزوگام اصل دلیجان استاندارد لازم است که خریداران در هنگام خرید ایزوگام به شماره ثبت محصول اصل و اختلاف قیمت ها در کارخانه و نمایندگی های رسمی فروش توجه داشته باشند.
برای این که از اصل بودن و کیفیت ایزوگام اطمینان داشته باشید بهتر است از واحد فروش کارخانه به صورت مستقیم و یا از نمانیدگی های رسمی فروش ایزوگام اقدام به تهیه ایزوگام مورد نیاز کنید.

یکی از نکاتی که خریداران عزیز همواره باید در هنگام خرید ایزوگام اصل دلیجان مد نظر خود قرار دهند اختلاف قیمت ایزوگام پلیمری اصل و استاندارد است.

کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان اصل

کارخانجات معتبر تولید ایزوگام به اهمیت مصرف مواد اولیه و مرغوب در تولید محصولات باکیفیت و استاندارد اشراف داشته و بهترین متریال و مواد اولیه را برای تولید بهترین مارک های ایزوگام مصرف می کنند.
شرکت ایزوگام هیرمان یکی از تولیدکنندگان برتر ایزوگام اصل دلیجان است که در زمینه تولید و فروش انواع عایق رطوبتی پیش ساخته فعالیت می کند. این شرکت بهترین مواد اولیه و در نتیجه محصولاتی با استانداردهای بالا را تولید می کند. این مجموعه برای جلوگیری از عرضه محصولات غیر اصل، محصولات را پس از تست در آزمایشگاه کارخانه، بدون واسطه و توسط نمایندگی های رسمی خود برای فروش عرضه می کند. ایزوگام های تولید شده در این کارخانه، نمونه ای از ایزوگام دلیجان اصل است.

محصولات شرکت هیرمان با ضمانت نامه و بیمه نامه و خدمات پس از فروش در بازار کشور توزیع می شود.

کارخانه تولید ایزوگام اصل دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با مشخصات استاندارد اروپا

مشخصات ایزوگام اصل کدام است؟

شرکت های معتبر تولید ایزوگام در دلیجان مانند شرکت هیرمان، کلیه محصولات خود را مطابق با استانداردهای اعلام شده و حتی بالاتر تولید می کنند، این امر موجب کیفیت بالای محصولات می شود. با دانستن ویژگی ها و مشخصات رول ایزوگام اصل دلیجان می توانید بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. این مشخصات شامل موارد زیر می شود:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • دارای استاندارد بین المللی
 • وزن و ضخامت استاندارد، با وزن ٣۷ الی ۴٢ کیلوگرم و ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر دارند. (ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم)
 • دارای برچسب روی بدنه و اطلاعات کامل
 • بسته بندی و پلمپ مناسب
 • مقاومت بالا در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف
 • در تولید ایزوگام اصل دلیجان و درجه یک از پلی استر با فشردگی حداقل 120 و الیاف تیشو با درجه کیفی الف استفاده شده است.
 • از بهترین مواد اولیه و قیر پالایشگاهی با درجه کیفیت 70 تولید شده اند.

برای یک خرید جدی توام با آرامش و اطمینان، هیرمان بهترین گزینه پیش روی شماست!

راه های تشخیص ایزوگام تقلبی از اصل

این را فرانوش نکنید که ایزوگام دلیجان یک برند نیست بلکه به مجموعه ای از شرکت های تولید ایزوگام در قطب های صنعتی شهرستان دلیجان اطلاق می شود. شناخت ایزوگام اصل دلیجان از تقلبی توسط افرادی امکان پذیر است که در این حوزه فعالیت و شناخت کافی از انواع عایق رطوبتی ایزوگام دارند.
چون رول های ایزوگام و مواد اولیه و استانداردهای تولید تقریباً در تمام محصولای یکسان است، سودجویی و استفاده از نام دلیجان در بسیاری از محصولات تقلبی به چشم می خورد.
ایزوگام اصل دلیجان را از کارخانه معتبر که برند آن شناخته شده است بخرید. ایزوگام دلیجان پلیمری حتماً نشان استاندارد اصل دارد.

قیمت ایزوگام اصل دلیجان درجه یک هم به صورتی معقول و قابل باور اعلام می شود. توصیه می شود که از کارخانه تولید کننده به صورت مستقیم خرید نمایید.

معرفی بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار

در اینجا یادآور می شویم که ایزوگام اصل دلیجان، محصولی است که کیفیت مواد اولیه آن کاملاً تضمین شده و قیمت فروش آن به قیمت عرضه عمده از درب کارخانه است.
برای معرفی بهترین نوع ایزوگام در بازار می توانیم به مشخصات یک ایزوگام خوب اشاره کنیم: ایزوگام اصل دلیجان، این خصوصیات را دارد:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. دارای حداقل وزن استاندارد باشد (وزن استاندارد بین 37 تا42 کیلوگرم است.)
 2. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد (حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است.)
 3. وزن ایزوگام با ضخامت ایزوگام متناسب باشد ( به عنوان مثال ایزوگام با وزن 42 کیلوگرم باید ضخامت 4 میلی متر باشد.)
 4. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام اصل دلیجان نوشته شده باشد.
 5. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 6. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 7. بهترین برند ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 8. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 9. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل و وزن 50 کیلوگرم، شما شاهد تولید بهترین ایزوگام اصل دلیجان هستید.

فروش ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین هم کیفیت و هم قیمت مناسب

نرخ فروش بهترین ایزوگام دلیجان

همان طور که تنوع تولید و محصولات در بازار زیاد است، تنوع قیمت ایزوگام هم بسیار است. محصولاتی مختلف با برندهای متفاوت و کیفیت های متنوع در بازار به چشم می خورد. ماندگاری و کارایی ایزوگام است که کیفیت آن را مشخص می کند و در عین حال بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام هم می تواند قیمتی مناسب و معقول داشته باشد.
چند پارامتر مهم در تعیین قیمت ایزوگام اصل دلیجان که بر کیفیت و قیمت ایزوگام تاثیر مستقیم دارد را اینجا اشاره می کنیم:

 1. نوع عایق رطوبتی ایزوگام تولید شده و روکش آن
 2. نوع قیر استفاده شده
 3. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
 4. الیاف تیشو و  پلی استر بکار برده شده
 5. مواد پلیمری
 6. قیمت و نوسانات بازار بر روی قیمت نهایی ایزوگام تاثیرگذار است.

به جهت نوساناتی که در بازار مواد اولیه و مهم تر از آن قیر روی می دهد، بهای تمام شده هر رول ایزوگام اصل دلیجان به روز نهایی می شود.

بهترین برندهای ایزوگام دلیجان مرکزی

کارخانجات ایزوگام دلیجان بر حسب این که نیاز و تقاضای بازار چگونه باشد به تولید انواع عایق رطوبتی مبادرت می کنند. مجموعه تولیدی ایزوگام هیرمان هم انواع تولیدات به شرح زیر موجود داشته و و امکان خرید برای آنها وجود دارد. ایزوگام های سفارشی برای پروژه های خاص طبق نیاز و درخواست خرید رسمی صورت می پذیرد.

 • ایزوگام دولایه بدون فویل
 • ایزوگام دولایه صادراتی بردین
 • ایزوگام سفارشی صادراتی و سوپر صادراتی هیرمان
 • ایزوگام سنگریزه ای
 • انواع ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام سه لایه
 • انواع ایزوگام پودری و دورو نایلکس از محصولاتی هستند که در کارخانه ایزوگام اصل دلیجان هیرمان تولید می شود.

قیمت هر یک از این ایزوگام ها با توجه به این که متریال متفاوتی در تولید آن ها به کار رفته است، با یکدیگر فرق می کند و شما می توانید برای خرید انواع ایزوگام به صورت عمده، با دفتر فروش شرکت هیرمان در تماس باشید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان تولید شده با مواد اولیه درجه یک و قیر پلیمری دارای چسبندگی و طول عمر بسیار طولانی است.


ایزوگام دلیجان اصل استان مرکزی

در میان انبوه تولیدات و شرکت هایی که انواع عایق رطوبتی ایزوگام را تولید می کنند شما می توانید بهترین ایزوگام اصل دلیجان را با توجه به مزایای آن نسبت به دیگر عایق ها انتخاب و خریداری کنید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. قابلیت نصب در شرایط مختلف آب و هوایی و در اقصی نقاط کشور را دارد.
 2. ایزوگام هیرمان دچار پوسیدگی زود رس نمی‌شود و عمر مفید بالایی دارد.
 3. بعلت سطح صاف و یکدستی که دارد در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاومت بسیار دارد.
 4. از نظر اقتصادی یک عایق مقرون به‌ صرفه محسوب می‌شود.
 5. ایزوگام هیرمان مقاومت بسیار خوبی در شرایط سرما و یخبندان دارد.
 6. با ایزوگام هیرمان امکان عایق‌کاری سقف‌های مسطح یا شیب‌دار با انواع متریال های ساخته شده وجود دارد.
 7. انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد و در برابر انبساط و انقباض مقاوم است.

کیفیت هر یک از الیاف ایزوگام از جمله الیاف پلی استر یا الیاف شیشه موضوع مهمی است که در نهایت تعیین کننده میزان کیفیت عایق های رطوبتی است. خرید ایزوگام اصل دلیجان از هیرمان با ارائه لیست قیمت های به روز بصورت کامیونی و یا بسته بندی شده در پالت برای صادرات امکانپذیر است.

تاثیر ضخامت و وزن در قیمت ایزوگام درجه یک دلیجان

ضخامت و وزن یک رول ایزوگام، بر کیفیت و قیمت ایزوگام اصل دلیجان تاثیرگذار است. در اینجا به بررسی اثرات این دو عامل می پردازیم:

همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام به عراق با پلمپ و استاندارد

تاثیر ضخامت:
در کارخانجات تولیدی ایزوگام، وزن قیر مصرفی مهم ترین عامل در تعیین ضخامت لایه‌های رطوبتی است. هر چند که تاًثیرکیفیت لایه تیشو، لایه‌ی پلی‌استر و فویل آلومینیوم را نیز نمی توان نادیده گرفت.
لایه عایق رطوبتی باید حداقل 4 میلمتیر ضخامت داشته باشد و ایزوگام با ضخامت کمتر از 4 میل برای عایق‌کاری پشت بام مناسب نیستند.
تاثیر وزن:
عایق رطوبتی استاندارد دارای وزن تقریبی ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم است. برخی از شرکت‌های تولیدی ایزوگام با به کارگیری پودرهای مخصوص جهت بالا بردن وزن عایق، از کیفیت آن کاسته و ایزوگام نامرغوب را روانه‌ بازار فروش می‌کنند.

برای دریافت لیست قیمت محصولات ایزوگام هیرمان و انواع آن به همراه مشخصات فنی، با دفتر فروش و یا کارخانه در ارتباط باشید.

نمایندگی ایزوگام اصل دلیجان در سراسر کشور

طبیعی است که شرکت های بزرگ تولیدی در شهرهای مختلف کشور نمایندگی های فروش رسمی محصولات خود را دایر می کنند. تولید ایزوگام هم از جمله محصولاتی است که در سراسر کشور دفاتر فروش دارد.
شرکت ایزوگام هیرمان هم به عنوان تولید کننده برتر ایزوگام در سراسر کشور بسته به تقاضای بازار اقدام به پذیرش درخواست های نمایندگی ایزوگام کرده است.
نمایندگی های رسمی فروش ایزوگام در همکاری بین خریدار و تولید کننده و رضایت مشتریان تاثیر قابل توجه دارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص واگذاری نمایندگی ایزوگام اصل دلیجان در کشور با واحد فروش ارتباط بگیرید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان یکی از کارخانه های بزرگ در این صنعت به شمار میرود که بهترین ایزوگام اصل دلیجان را تولید و روانه بازار می کند. محصولات این مجموعه عبارتند از:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون صادراتی.

نشان استاندارد ایزوگام هیرمان دلیجان راهی مناسب برای تشخیص ایزوگام مطلوب است. با بررسی وجود نشان استاندارد ملی روی بدنه ایزوگام هیرمان یا برچسب آن می‌توانید از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.

ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیت عالی
فروش ایزوگام حلزون دلیجان مستقیم از کارخانه

راهنمای خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

فروش اینترنتی ایزوگام هیرمان که یکی از مسیرهای تجاری مدرن می باشد سبب شده تا دسترسی و ارتباط ساده تری میان مشتریان و کارخانه تولید ایزوگام، فراهم شود. به سه راه موثر و ساده که می توانید بهترین برندهای ایزوگام هیرمان را بی واسطه و مستقیم از کارخانه خریداری کنید اشاره می کنیم. خرید اینترنتی ایزوگام با این روش ها سریع خواهد بود:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم. ما در هیرمان آرامش و اطمینان را با قیمت پایین به شما هدیه می دهیم!

چه عواملی موجب تفاوت ایزوگام اصل دلیجان با دیگر محصولات می شود؟

انتخاب بهترین قیر پالایشگاهی و داشتن وزن و ضخامت استاندارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

هزینه حمل ایزوگام اصل دلیجان چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به متراژ و مسافت، هزینه باربری توسط واحد بارگیری اعلام می شود. برای اطلاعات دقیق تر تماس بگیرید.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x