ایزوگام شرق دلیجان مرغوب با ضمانت و بیمه

ایزوگام شرق دلیجان مرغوب یک عایق رطوبتی بسیار کاربردی است چرا که از نظر استحکام نیاز مصرف کننده را رفع میکند. شما اگر با اصول خرید آشنا باشید بی شک نتیجه خوبی از خرید ایزوگام خواهید داشت. دریافت ضمانت نامه و بیمه نامه یکی از این اصول است اما در ادامه به موارد مهم و درخور توجه بیشتری اشاره می کنیم.

ایزوگام چیست؟

ایزوگام ،عایقی رطوبتی است که در ساختمان سازی نقش بسیار مهمی ایفاء می کند. امروزه با توجه به هزینه های بالای مصالح ساختمانی، هزینه ساخت مسکن هم بسیار بالا بوده و همین امر موجب می شود که ساختمان و بنای ساخته شده را در مقابل عواملی که موجب فرسودگی می شوند حفظ کنیم.
یکی از عوامل مخرب و زیانبار، رطوبتی است که اگر بنای شما در مقابل رطوبت ایمن سازی نشود، خیلی زود دچار خسارت و در نتیجه افت می شود. پس ایزوگام و نقش خرید ایزوگام و انتخاب بهترین عایق رطوبتی یکی از ضروریات است.

ایزوگام شرق دلیجان مرغوب قطعاً یکی از گزینه هایی است که شما می توانید به آن اطمینان کنید. خرید ایزوگام را از طریق منابع مطمئن و رسمی انجام دهید.

چرا ایزوگام شرق دلیجان مرغوب را انتخاب کنیم؟

انتخاب ایزوگام در هنگام خرید مسئله ای بسیار مهم است چرا که اگر این انتخاب به درستی انجام نشود دو اتفاق می افتد:
قیمت ایزگام برای شما بیشتر می شود. در هنگام خرید ایزوگام به این نکته دقت کنید که چه عایقی برای چه کاربردی مناسب است. در غیر اینصورت خیلی زود متوجه می شوید که با انتخاب نادرست، مجبور به تعویض دوباره هستید.
دوم این که نتیجه دلخواهی که از یک عایق ایزوگام انتظار دارید نصیب شما نمیشود. مثلاً ایزوگام دولایه را برای مکان هایی که آبریز بیشتری دارند استفاده کنید، نصب ایزوگام تک لایه در این مکان ها کیفیت کار را پایین می آورد.

خرید ایزوگام شرق دلیجان مرغوب باید زمانی انجام شود که اطلاعات ما به صورتی باشد که بتوانیم نوع ایزوگام متناسب با کاربرد خود را انتخاب کنیم. انتخاب ایزوگام را با مشاوره یک مشاور متخصص انجام دهیم که یک راه ساده تر و مطمئن تر است.

مزایای ایزوگام دلیجان استاندارد

وقتی که ایزوگام شرق دلیجان مرغوب و یا هر عایق ایزوگام استاندارد را به درستی انتخاب می کنیم نتایج زیر قابل لمس است:

 1. خرید ایزوگام مناسب استاندارد از دوباره کاری ها جلوگیری کرده و در نتیجه هزینه نهایی خرید ایزوگام به صرفه تر است.
 2. عایق بودن ساختمان در برایر رطوبت و اطمینان از این که ایزوگام استاندارد مدت زمان بیشتری دوام داشته و عمر مفید آن بیشتر هم می شود.
 3. انتخاب ایزوگام استاندارد و مناسب و ایجاد ظاهری زیبا برای قسمت هایی که در معرض دید هستند مانند ایزوگام فویل دار و ایزوگام طرح دار

این ها تنها چند مورد از موزایای خرید ایزوگام استاندارد و بخصوص ایزوگام شرق دلیجان مرغوب است که باعث می شود از ساختمان و البته از سرمایه شما نگهداری شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

هدف از تولید و ساخت ایزوگام شرق دلیجان مرغوب، عایقی کامل در برابر نفوذ نم و رطوبت است.

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان مرغوب
ایزوگام طوفان شرق دلیجان با کیفیت عالی

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان استان مرکزی

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان مرغوب یکی از نام های آشنا در صنعت تولید انواع عایق رطوبتی ایزوگام است. محصولاتی که با نام شرق در اختیار مصرف کننده گذاشته می شود با ضمانت نامه و بیمه نامه همراه است.
اما امروزه که انتخاب ایزوگام با وجود این همه برندها و مارک های متعدد بسیار سخت شده است و تقریباً تمام کارخانه های ایزوگام دلیجان در استان مرکزی، یکی از محصولات خود را به نام شرق تولید می کنند، خرید این محصول و اطمینان از اصل بودن کیفیت آن مسئله ای مهم شده است.
کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با ایزوگام طوفان شرق دلیجان انتخاب را برای شما ساده تر کرده است.

ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم با کد WP2000 تولید می شود و با ضمانت و بیمه کارخانه ارسال میگردد.

ایزوگام شرق دلیجان مرغوب بهترین عایق رطوبتی


دلایلی که به نظر می رسد دلیل ادعای بهترین بودن ایزوگام شرق دلیجان مرغوب است را می توان در وجود علامت استاندارد بر روی کلیه محصولات، داشتن وزن استاندارد و درج مشخصات و اطلاعات محصول بر روی ایزوگام شرق دانست.
مورد دیگری که می توان اشاره کرد استفاده از بهترین مواد اولیه است که کیفیت محصول را بی نظیر می کند. انتخاب و مصرف بهترین قیر پالایشگاهی که نه تنها برای ایزوگام شرق دلیجان مرغوب بلکه برای کلیه تولیدات شرکت هیرمان در نظر گرفته می شود از دلایل اصلی مرغوبیت و محبوبیت ایزوگام طوفان شرق خواهد بود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای دریافت اطلاعات روز قیمت ایزوگام شرق دلیجان مرغوب می توانید با کارشناس فروش ارتباط بگیرید.

مشخصات و ویژگی های ایزوگام شرق دلیجان

ایزوگام شرق دلیجان ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد و خاص دارد که آن زا از دیگر انواع ایزوگام های موجود در بازار متمایز می کند. انعطاف پذیری و استحکام و مقاومت این محصول مثال زدنی است. ایزوگام شرق کاربدرهای مختلف داشته و از این جهت قابل توجه است.
از طرف دیگر ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضریب پایداری بسیار بالا و داشتن طول عمر طولانی تر می تواند گزینه بسیار مناسبی برای هر پروژه ای باشد. از جمله مصارفی که برای ایزوگام شرق دلیجان مرغوب می توانیم ذکر کنیم استفاده در سرویس بهداشتی، دیوار، استخر، سقف و پشت بام ها و موارد بسیار دیگر است.

ایزوگام شرق دلیجان مرغوب با قیر پالایشگاهی درجه یک تولید می شود و مواد اولیه مرغوب در کیفیت نهایی آن بسیار موثر است. ایزوگام طوفان شرق دلیجان را می توان نمونه ای از یک عایق باکیفیت با قیمت اقتصادی مطرح کرد.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


چرا ایزوگام مرغوب شرق بخریم؟

هدف نهایی ما از خرید ایزوگام درجه یک و مرغوب جلوگیری از نفوذ آب و نم و رطوبت و مقاوم سازی سازه است. حالا ایزوگام شرق دلیجان مرغوب چرا بخریم؟ عایق ایزوگام دلیجان که استاندارد است ویژگی های زیر را دارد:

 1. دارای مقاومت کششی بالایی بوده و بسیار محکم است و پاره نمی شود.
 2. در برابر سرما منعطف است و دچار شکستگی نمی شود.
 3. وزن و ضخامت استاندارد و متناسب دارد.
 4. ایزوگام باکیفیت در برابر هوا دچار فرسودگی کمتری شده و نسبت به رطوبت مقاوم است.
 5. ایزوگام دلیجان مرغوب در برابر اشعه UV مقاوم است.
 6. قدرت جذب آب در ایزوگام استاندارد بسیار بالاست.

در شرکت ایزوگام هیرمان شاهد تولید انواع عایق رطوبتی با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار هستید.

قیمت ایزوگام شرق دلیجان مرغوب بدون نصب

در مورد عوامل موثر بر قیمت ایزوگام شرق دلیجان مرغوب و به طور کلی انواع ایزوگام در مطالب دیگر هم صحبت کرده ایم. به طور خلاصه می توان به موارد زیر که مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایزوگام هستند اشاره می کنیم:
تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام و کیفیت لایه های داخلی مانند تیوش و پلی استر و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام از موارد اثر گذار بر قیمت ایزوگام هستند. می توان به نوع روکش و نوع پلیمرهای اصلاح کننده قیر هم اشاره کرد. معمولاً ایزوگام های سفارشی با قیمت بالاتری عرضه میشوند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

قیمت فروش عمده ایزوگام هم با قیمت خرده فروشی متفاوت است، متراژ سفارشی خریدار در زمان خرید ایزوگام شرق دلیجان مرغوب بر روی قیمت اثر دارد.

خرید ایزوگام شرق دلیجان از درب کارخانه

پر واضح است که اگر بخواهید جنس باکیفیت و درجه یک بخواهید خریداری کنید باید قیمت بالاتری بپردازید و توجه داشته باشید که قیمت عمده عایق رطوبتی شرق دلیجان و یا محصولات از درب کارخانه بسیار پایین تر و ارزان تر است. نمایندگی های ایزوگام و انبوه سازان از خرید عمده مستقیم از کارخانه استقبال می کنند.
خرید ایزوگام از کارخانه با در نظر گرفتن این که در هزینه های انرژی و رفت و آمد کاهش قابل توجهی ایجاد می کند، به همان میزان بر قدرت خرید ایزوگام مرغوب و باکیفیت می افزاید.

به سادگی ایزوگام شرق دلیجان مرغوب مورد نیاز خود را برای کاربرد در پروژه های عمرانی و ساختمانی در متراژهای بالا مستقیم از کارخانه خریداری کنید.

کارخانه تولید ایزوگام شرق دلیجان
رول های ایزوگام طوفان شرق دلیجان

شماره تلفن کارخانه ایزوگام دلیجان

چنانچه شما تمایل داشته باشید که از محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان بسته به نیاز و نوع پروژه اقدام به خرید عایق ایزوگام نمایید کافی است که از راه های ارتباطی مانند تلفن تماس با کارشناسان استفاده کنید.
کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان که تولید کننده انواع عایق رطوبتی درجه یک پلیمری است با ایزوگام طوفان شرق دلیجان که محصولی با کاربردهای متنوع است توانسته است بهترین مارک های ایزوگام را ارائه کند.

در منوی وب سایت کارخانه ایزوگام دلیجان به راحتی می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با بهترین محصولات

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان علاوه بر این که تولید کننده بهترین نوع ایزوگام در بازار ایراست بلکه با توجه به نیاز و تقاضای خریداران محصولاتی با کیفیت عالی و قیمت های مناسب را هم تولید و عرضه می کند.
محصولات شرکت ایزوگام و برندهای برتر این کارخانه عبارتند از:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کد محصول WP5000 که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با کد محصول WP4000 که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان با کد محصول WP3000 است که طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با کد WP2000 چهارمین محصول این شرکت است که با ضخامت 3 میلمیتر و وزن 40 کیلوگرم با کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه می شود.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم از دیگر محصولات این شرکت با تولید و توزیع عمده هستند.

با یک تماس ساده می توانید اطلاعات مربوط به قیمت و کیفیت ایزوگام شرق دلیجان مرغوب و دیگر محصولات را دریافت کنید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

راه های خرید ایزوگام از درب کارخانه دلیجان

ما به شما بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام طوفان شرق را به عنوان محصولی با صرفه و ارزان اما با کیفیت خوب معرفی کردیم و شما می توانید از راه های پییشنهادی ما امکان خرید همه محصولات را با کمترین قیمت درب کارخانه و به صورت عمده در زمانی اندک خریداری کنید.

 1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
 3. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان

از این که برای مطالعه این مقاله ما را همراهی کردید سپاسگزاریم و خریدی مطمئن و دلپذیر را با ما تجربه کنید.

آدرس کارخانه ایزوگام هیرمان کجاست؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – قطب صنعتی بوعلی – خیابان ششم

همچنین بخوانید:
کارخانه تولید ایزوگام دلیجان صادراتی

حجم اولیه خرید چقدر است؟

هیچ محدودیتی وجود ندارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x