ایزوگام طرح دار جدید

آیا ایزوگام طرح دار جدید بردین دلیجان تمامی ویژگی های کیفی و کمی لازم و همچنین استاندارد های لازم را دارا می باشد؟

ایزوگام طرح دار دلیجان در مجموعه تولیدی بردین با استفاده از مرغوب ترین و باکیفیت ترین مواد اولیه از جمله قیر پلیمری درجه یک، مواد پلی استری و اصلاح کننده های باکیفیت تولید می شود.

 

ایزوگام طرح دار جدید

بهترین ایزوگام طرح دار جدید

در تولید بهترین ایزوگام دلیجان کارشناسان و مسئولات کنترل کیفیت در کارخانه بردین تمامی مشخصه های کیفی و کمی از جمله ضخامت، طول، عرض و خواص ایزوگام را به دقت را مورد کنترل و بررسی قرار می دهند.

در صورت وجود اشتباهات کیفی و کمی در محصولات به خصوص هنگام تولید عایق های رطوبتی کارشناسان و مسئولات خط تولید آن محصولات را از خط جدا کرده و آن ها را انبار ضایعات انتقال می دهند تا حتی یک محصول معیوب و بی کیفیت نیز به مشتری عرضه نگردد.

ویژگی های ایزوگام طرح دار جدید دلیجان

مجموعه کارشناسان و متخصصان ما در شرکت تولیدی بردین سعی می کنند به گونه ای تمامی مشخصه ها و خواص ایزوگام طرح دار را با استفاده از مواد اولیه ی مرغوب از جمله قیر پلیمری درجه یک اجرا نمایند که محصول نهایی علاوه بر استاندارد های داخلی از استاندارد های اروپا نیز برخوردار باشد.

انعطاف پذیری عالی، استحکام کششی ویژه، زیبایی و تنوع در ایزوگام طرح دار از جمله ویژگی های کیفی ایزوگام طرح دار جدید بردین می باشد.

طول ایزوگام طرح دار بردین به صورت استاندارد ۱۰ متر و عرض آن نیز ۱۰۰ سانتی متر و ضخامت آن نیز بسته به تعداد لایه ایزوگام می تواند متفاوت باشد ولی در حالت معمول ضخامت ایزوگام طرح دار بردین ۴ میلی متر می باشد.

کارشناسان فروش ما در شرکت بردین آماده ی ارائه اطلاعات تخصصی بیشتر در زمینه ی ایزوگام طرح دار جدید می باشند.

[button color=”green” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام بردین پلیمری درجه یک