ایزوگام دلیجان صادراتی با بالاترین کیفیت

ایزوگام دلیجان صادراتی با کیفیت بالا واز قیر پالایشگاهی تهیه شده است و برای تمام کشورهایی که نیاز به انواع عایق رطوبتی دارند امکان ارسال فراهم شده است.
ایزوگام دلیجان که برای صادرات تولید می شود بالاترین کیفیت را داشته و به صورت استاندارد ملی و جهانی تولید میشود و به همین جهت همسایگان ما و دیگر کشورهای منطقه مصرف کننده عمده انواع ایزوگام ایران هستند.
در تولید ایزوگام دلیجان ویژه صادرات به چندین مورد توجه بسیار می شود که یکی از مهمترین آن ها قیر پالایشگاهی خالص درجه یک است چرا که میزان مقاومت و کیفیت و استاندارد ایزوگام منوط به مصرف قیر درجه یک است.

انواع ایزوگام بر پایه قیرمصرفی

تولید ایزوگام بر پایه قیر است و قیر پلیمری و مازوت در تولید عایق های رطوبتی نقش اساسی دارند چرا که:

 • ایزوگام BPP
 • ایزوگام BOF

دو نوع از مهمترین و پرمصرف ترین انواع ایزوگام دلیجان صادراتی هستند که برای پروژه های ساختمانی و مسکونی و حتی برای پروژه های عمرانی بیشترین مصرف را دارند.
امروزه این دسته بندی تغییراتی داشته است و بر اساس نوع آب و هوای منطقه ای (گرمسیری و معتدل، سردسیری) و با استفاده از بهترین قیر پالایشگاهی 60/70 تولید شده و برای مناطق مختلف داخل کشور و یا برای صادرات به صورت سفارشی و جداگانه تولید میشود.
استانداردهای تولید انواع ایزوگام که توسط دستگاه های ذیربط اعلام می شود منجر به تولید ایزوگام مرغوب و باکیفیت شده که برای صادرات و مصارف داخلی مناسب است.
در ادامه این مطلب به ویژگی های ایزوگام درجه یک صادراتی و قیمت ایزوگام دلیجان بیشتر اشاره می کنیم.

ایزوگام دلیجان صادراتی بردین
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

ویژگی های ایزوگام درجه یک صادراتی

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان یکی از شرکت های تولید کننده و صادر کننده انواع ایزوگام است که با برندهای هیرمان، بردین، حلزون و شرق، می توان گفت که بالاترین و بیشترین سهم را در بازار صادرات ایزوگام و عایق های رطوبتی به کشورهای همسایه، بحرین، اربیل، عراق، اروپا و سایر کشورها را داشته است.
همان طور که می دانید محصولات شرکت هیرمان دلیجان برای صادرات کاملاً مطابق با شرایط آب و هوایی آن کشور و میزان تغییرات محیطی تولید می شود.

برای تولید ایزوگام دلیجان صادراتی مولفه های زیادی در نظر گرفته می شود از جمله:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. برآورد نیاز دیگر کشورها برای مصرف ایزوگام است که توسط تیم های فروش به خوبی صورت می گیرد
 2. میزان سنجی و نیاز انواع ایزوگام
 3. کیفیت تولیدات که در مقدار و قیمت فروش ایزوگام دلیجان صادراتی تاثیر مستقیم دارد.

ایزوگام دلیجان صادراتی به کجا صادر می شود؟

ایزوگام دلیجان صادراتی برای تمام کشورهایی که اعلام نیاز به عایق های رطوبتی داشته باشند صادر خواهد شد و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
ایزوگام دلیجان صادراتی پس از تولید در کارخانه ایزوگام دلیجان به کشورهایی مانند:

 • ترکیه
 • سوریه
 • بحرین
 • قطر
 • ارمنستان
 • ترکمنستان
 • تاجیکستان
 • اربیل کردستان صادر می شود. صادرات ایزوگام به کشورهای اروپایی هم در طی این چند سال ادامه داشته و بهترین مارک ایزوگام دلیجان به این کشورها ارسال میشود.

ایزوگام صادراتی دلیجان علاوه بر کیفیت قیر و مواد اولیه، بر اساس آب و هوای کشور مقصد تولید شده و بر طبق ثبت سفارش به کشورهای مختلف از درب کارخانه بارگیری و پلمپ و ارسال میشود.

بهترین خریداران ایزوگام دلیجان در اروپا کدامند؟

ایزوگام دلیجان که بهترین مارک ایزوگام و معروف ترین نوع ایزوگام است، اولین کارخانه تولید ایزوگام به شمار آمده و در خاورمیانه بسیار شناخته شده است و شرکت هایی مانند کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با استفاده از مواد اولیه فوق العاده و عالی مانند قیر درجه یک پالایشگاهی و پلی استر با تراکم بالا، فویل آلومینیومی با ضخامت استاندارد و ….تولیدات خود را در بازار عرضه می کنند.
همه محصولات تولید شده قبل از این که در بازار ارائه شوند توسط تیم متخصص و کارشناسان آزمایشگاه مورد آزمایش و سنجش قرار گرفته اند. چنین ایزوگام هایی توانایی بالایی در شرایط سخت آب و هوایی و مناطق پر باران مانند کشورهای اروپایی را دارند.
ایزوگام دلیجان صادراتی برای اراسال به اروپا، طبق دستور کشور مقصد و نوع آب و هوای آن تولید شده و پس از اخذ گواهی های لازم از گمرک ارسال میشوند. صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهایی مانند کشور های اروپای شرقی، آلمان، لهستان، بلغارستان هم صورت می گیرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در کارخانه ایزوگام دلیجان، ایزوگام دلیجان صادراتی که در انواع مدل ها و طبق اصول فنی و با فرمول خاص تولید شده اند، بسته بندی و بارگیری و ارسال میشوند.

در این ویدیو تصاویر و بارگیری ایزوگام هیرمان رو می بینید. این محصول تمام پلیمری هست و با قیر خالص پالایشگاهی و مواد اولیه درجه یک تولید می شود.


بهترین ایزوگام دلیجان صادراتی

برای تولید ایزوگام ویژه صادرات، توجه به چندین نکته بسیار ضروری است که شرکت های تولید کننده مانند کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان به این نکات توجه بسیاری داشته است. ایزوگام صادراتی همان طور که باید از بهترین مواد اولیه برخوردار باشد، بایستی با توجه به نوع آب و هوای منطقه ای هم تولید شده باشد.
برای صادرات ایزوگام نیاز به انواع گواهینامه های ملی و بین المللی نیاز است که تولید کننده نسبت به تهیه و اخذ آن ها با توجه به استانداردهای تولید اقدام میکند.
بهترین ایزوگام دلیجان صادراتی دارای استاندارد CE اروپا و همچنین ایزو 9001 است و همچنین با پلمپ گمرک عرضه می شود.
در میان انبوه تولیداتی که در بازار با آن ها مواجه میشویم، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان دارای گواهینامه های رسمی و استانداردهای بین المللی هستند.

همچنین بخوانید:
ایزوگام صادراتی سه لایه با کیفیت فوق العاده

ایزوگام 2 لایه پلیمری ضخامت ۵ میلیمتر

ایزوگام پلیمری همواره از بهترین انواع ایزوگام در بازار موجود بوده است. این ایزوگام ها که برای صادرات هم تولید می شوند، از قیر پالایشگاهی در روند تولید و از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و تحت نظارات کارشناسان برخوردار هستند.
ایزوگام پلیمری یا همان ایزوگام BPP در مقایسه با دیگر عایق های رطوبتی دارای دوام و استحکام و پایداری بالاتری هستند و هم طول عمر آن ها بیش از 15 است که در انواع شرایط اب و هوایی هم از خود دام بالایی نشان میدهند.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم برای هر رول، بهترین ایزوگام دلیجان صادراتی است که با توجه به ضخامت بالا و استفاده از چند لایه مواد اولیه درجه یک تولید شده که به خوبی از نفوذ نم و رطوبت به لایه های اصلی ساختمان جلوگیری میکند.

صادرات ایزوگام دلیجان سال هاست که انجام می گیرد و ایزوگام دلیجان صادراتی از طریق مرزهای بین المللی و بازارچه های مرزی و بنادر ایران به سایر کشورها ارسال می شود.

بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان
بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان با ضخامت 5 میلیمتر

قیمت ایزوگام صادراتی با کیفیت بالا

در تولید ایزوگام درجه یک صادراتی در کارخانه ایزوگام دلیجان به موارد زیر توجه می شود:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. استفاده از فویل درجه یک که بتواند در برابر حرارت، یباد و باران و عوامل محیطی از خود مقاومت نشان بدند.
 2. در نظر گرفتن آب و هوای کشور مصرف کننده ایزوگام
 3. تولید ایزوگام سه لایه برای کشورهایی که بسیار سرد هستند
 4. مصرف قیر خالص پالایشگاهی
 5. در نظر گرفتن استانداردهای جهانی و ملی برای تولید ایزوگام دلیجان صادراتی

تولید ایزوگام به عوامل متعددی بستگی دارد که پروسه تولید ایزوگام دلیجان صادراتی در بالا شرح داده شد و به این ترتیب می توانید اطمینان داشته باشید که ایزوگام صادراتی تمام استانداردهای لازم در تولید رعایت می شود.

لیست قیمت ایزوگام صادراتی ارزان 1401

قیمت فروش ایزوگام چه در داخل کشور و چه برای صادرات به کشوهای مختلف، همیشه بحثی مهم و جدی بوده است. در پاراگراف بالا به نحوه قیمت گذاری عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام اشاره کردیم که در این ضخامت و کیفیت و کیفیت قیر مصرفی در این میان اهمیت بسزایی دارند.
برای تهیه لیست قیمت ایزوگام دلیجان صادراتی می توانید به راحتی با واحد فروش کارخانه ایزوگام دلیجان تماس بگیرید و سپس ارزیابی ها و قیمت گذاری و زمان ارسال و تحویل را هم دریافت کنید.
ایزوگام صادراتی تحت نظارت کارشناس بارگیری شده و سپس درب کارخانه ایزوگام دلیجان، عملیات پلمپ صورت می گیرد و پس از آن بار صادراتی به مرز و بازارچه های مرزی ارسال می شود.

خرید ایزوگام صادراتی دلیجان از کارخانه

بهترین شیوه های خرید ایزوگام برای شرکت ها، بازرگانی ها و شرکت های پیمانکاری که در سایر کشورها فعالیت می کنند، خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم است.
گیرد.
کارخانه ایزوگام دلیجان آمادگی همکاری با شرکت های بزرگ صادراتی را برای تولید و ارسال انواع ایزوگام دلیجان صادراتی دارد و به بهترین نحو ممکن این همکاریها صورت می گیرد.
فروش ایزوگام به صورت عمده و سفارشی سازی شده می تواند هزینه های جانبی را کاهش داده و بهترین خدمات از طریق کارشناسان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ایزوگام طوفان شرق دلیجان با قیمت عالی
خرید ایزوگام طوفان شرق دلیجان از کارخانه

راه های خرید ایزوگام کارخانه دلیجان

راه هایی که برای خرید ایزوگام دلیجان و البته ایزوگام دلیجان صادراتی در اینجا به شما یادآور می شویم می تواند شما را در خرید بهترین مارک ایزوگام و انتخاب عایق ایزوگام دلیجان با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب یاری دهد.
خرید ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه با تماس تلفنی و یا راه های تماس به صورت غیر حضوری در راستای خرید آنلاین ایزوگام با برند معتبر و اطمینان از کیفیت عالی در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان پیگیری می شود.

ایزوگام دلیجان صادراتی به صورت کاملاً سفارشی و طبق درخواست خریدار وبا ضمانت و خدمات پس از فروش تولید می شود.

سوالات پر تکرار شما

تحویل برای صادرات به چه صورت است؟

تحویل درب کارخانه با پلمپ گمرکی، تحویل در بندر کشور خودمان، تحویل در بندر کشور مقصد، تحویل در شهر کشور مقصد

قیمت تحویل مرز شامل هزینه ترخیص میشود؟

خیر- قیمت تحویل مرز شامل قیمت کالادرب کارخانه با پلمپ گمرکی به علاوه هزینه حمل تا لب مرز است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

guest

8 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
8
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x