قیمت ایزوگام 5 میل دلیجان

ایزوگام 5 میل دلیجان با وزن هر رول 50 کیلوگرم چه مشخصاتی دارد؟ آیا ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان اقتصادی و قیمت مناسب است؟ بهترین نوع ایزوگام درجه یک برای مصارف عمده در پروژه های مختلف برای داخل و مصرف صادرات تولید می شود. برترین و مرغوب ترین انواع عایق ایزوگام در شرکت تولیدی هیرمان دلیجان با ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر با تولید انبوه برای فروش عمده آماده سازی می شود.

ایزوگام 5 میل هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در کلاس جهانی

تولیدکننده ایزوگام 5 میل دلیجان

شرکت های تولید کننده ایزوگام و از جمله شرکت هیرمان دلیجان برای این که بتوانند در بازارهای رقابتی در زمینه عایق های رطوبتی به خوبی کار خود را ادامه دهند نیازمند توسعه و پیشرفت در کلیه زمینه های تولیدی هستند. ایزوگام 5 میل دلیجان یکی از انواع عایق های رطوبتی است که در کارخانه هیرمان برای مصارف داخلی و صادراتی تولید می شود.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان عایقی پلیمری است که با قیر درجه یک خالص تولید می شود.

ایزوگام 5 میل دلیجان یکی از انواع عایق های رطوبتی است که در کارخانه هیرمان برای مصارف داخلی و صادراتی تولید می شود.هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

کارخانه تولید کننده ایزوگام هیرمان
رول های ایزوگام هیرمان با وزن 50 کیلوگرم

برند برتر ایزوگام دلیجان

ایزوگام هیرمان دلیجان هم ماندگاری بالا و هم طول عمر بیشتری دارد. ایزوگام 5 میل دلیجان برای کاربردهای تخصصی و سفارشی تولید می شود. تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان همراه با استانداردهای روز است. عایق ایزوگام بردین دلیجان با وزن 50 کیلوگرم را می توان بسیار اقتصادی دانست. این محصول برای 200 ماه ضمانت میشود. در ایزوگام 5 میل دلیجان، کیفیت فوق العاده قیر؛ تیشو و پلی استر کاملاً محرز است. ایزوگام های هیرمان دلیجان به صورت عمده و با روش های بسیار ساده تر ثبت سفارش می شوند.

ایزوگام 5 میل دلیجان برای مناطقی که آب و هوای سرد دارد بسیار مقاوم و مناسب است و محصولی است که در کلاس جهانی تولید میشود.

تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت حیرت انگیز

ایزوگام 5 میلیمتر با قیمت عالی

همواره قیمت محصولات برای مصارف عمومی و یا برای استفاده در پروژه های مختلف از جمله عوامل مهمی است که در هنگام تولید و عرضه ایزوگام مورد توجه بسیار قرار می گیرد. ایزوگام های درجه یک هیرمان دلیجان به شما این فرصت را می دهند که با ماندگاری بالا و قیمت مناسب؛ امکان خرید ایزوگام درجه یک و استاندارد را به صورت عمده داشته باشید. فروش ایزوگام 5 میل دلیجان ودیگر محصولات هیرمان از درب کارخانه به قیمت کاملاً استثنایی است.

محصولات هیرمان هم در بازار داخلی و هم در بازار خارجی عرضه می گردد و مورد استقبال مشتریان خارجی نیز قرار گرفته است.

تولید انبوه و فروش عمده ایزوگام هیرمان
تولید بهترین مارک ایزوگام در هیرمان

لیست قیمت بهترین نوع ایزوگام در بازار

 • برای اعلام قیمت انواع عایق رطوبتی و از جمله ایزوگام 5 میل دلیجان در کارخانه ایزوگام دلیجان به موارد زیر دقت می شود:
 • نوع ایزوگام از جهت تعداد لایه های تشکیل دهنده
 • نوع روکش ایزوگام
 • وزن هر رول ایزوگام
 • ضخامت عایق ایزوگام
 • نوع قیر مصرف شده که در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان از بهترین قیر پالایشگاهی و خالص استفاده می شود.
 • مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر و همچنین پلیمرهایی که در ساخت ایزوگام به کار گرفته می شوند.
 • تناژ و متراژ سفارش ایزوگام و هزینه های حمل و نقل و میزان نوسان قیمت مواد اولیه در اعلام قیمت نهایی ایزوگام موثر است.

ایزوگام های درجه یک هیرمان دلیجان به شما این فرصت را می دهند که امکان خرید بهترین مارک ایزوگام با ماندگاری بالا و قیمت مناسب؛ را داشته باشید.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

فروش ایزوگام دلیجان از کارخانه

از جمله عوامل مهمی که در هنگام خرید ایزوگام به آن باید توجه کنید کیفیت و قیمت ایزوگام است که البته در فروش عمده و توزیع آن در شهرهای مختلف کشور از درب کارخانه  هیرمان دلیجان این قیمت ها بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر خواهند بود. ایزوگام 5 میل دلیجان با توجه به خصوصیاتی که دارد برای فروش عمده در سرتاسر کشور و یا برای صادرات مستقیم ایزوگام به کشورهای دیگر توصیه و پیشنهاد می شود. برای خرید عمده ایزوگام به قیمت کارخانه با ما به رایگان مشورت کنید.

تمام برندهای هیرمان دلیجان، نه تنها رضایت، سلامت، آسودگی و صرفه اقتصادی مشتریان و مصرف کنندگان را در نظر دارد، بلکه هماهنگ با طبیعت و محیط زیست هستند.

ایزوگام هیرمان با قیمت استثنایی
تولید ایزوگام سوپر صادراتی با ضمانت 200 ماه

نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان خدمات بسیاری را در اختیار خریداران عمده انواع عایق ایزوگام مخصوص صادرات و یا مصرف داخل ارائه می کند از جمله :
1- کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با تضمین کیفیت محصولات خود را عرضه می کند.
2- تامین سفارش مشتریان در اسرع وقت صورت میگیرد.
3- در رابطه با انتخاب ایزوگام و نصب ایزوگام (از 500 متر به بالا) به شما مشاوره داده می شود.
5- اعلام قیمت ایزوگام 5 میل دلیجان بر اساس مزیت های موجود به روز شده اعلام می شود.
6- دسترسی سریع و آسان برای خرید ایزوگام هیرمان ممکن است.
7- خدمات پس از فروش به کلیه محصولات ایزوگام هیرمان تعلق می گیرد.
8- تعهداتی که کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان دارد طبق برنامه اجرایی می شود.

ایزوگام 5 میل دلیجان با توجه به خصوصیاتی که دارد برای فروش عمده در سرتاسر کشور و یا برای صادرات مستقیم ایزوگام به کشورهای دیگر توصیه و پیشنهاد می شود.

تولید ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر

تولید بهترین مارک ایزوگام در بازار

تولید ایزوگام استاندارد در راس اصول و برنامه های کارخانه هیرمان دلیجان است و بر این اساس تولیدات خود را به صورت های مختلف و با استانداردهای روز ملی و جهانی تولید کرده و برای توزیع عمده از درب کارخانه آماده سازی می شوند. علاوه بر ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان دلیجان در شرکت هیرمان، محصولاتی با برندهای دیگر هم تولید می شود.
1. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم
2. ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن 41 کیلوگرم
3. ایزوگام طرح دار دلیجان با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن 40 تا 42 کیلوگرم در رنگ ها و طرح های مختلف

محصولات مختلف شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، با ویژگی های مختلف کاملاً سازگار با شرایط جغرافیایی و جوی مناطق گوناگون و اقلیم های متفاوت تولید می شود.

آیا ایزوگام 5 میل هیرمان دلیجان برای دیوار مناسب است؟

توصیه کارشناسان ما در هیرمان این است که ایزوگام 5 میلیمتری هیرمان برای پشت بام مناسب تر است و ایزوگام 4 میلیمتری بردین دلیجان برای دیوار سبک تر و مناسب تر است.

همچنین بخوانید:
بهترین برند ایزوگام دلیجان از نظر کیفیت و قیمت
ایزوگام طرح آجری مناسب برای دیوار
ایزوگام طرح دار هیرمان با کیفیت فوق العاده

دسته بندی انواع ایزوگام دلیجان

دسته بندی عایق رطوبتی بر اساس تعداد لایه های ایزوگام :
1- ایزوگام تک لایه 
2- ایزوگام دو لایه 
3- ایزوگام سه لایه 

دسته بندی بر اساس نوع روکش :
1- ایزوگام های فویل دار 
2- ایزوگام های بدون فویل 
3- ایزوگام های با روکش سنگریزه 
4- ایزوگام با روکش پودری و یا دو رو نایلکس
5- ایزوگام های طرح دار رنگی 

 • دسته بندی ایزوگام بر اساس نوع برش:
 • ایزوگام در هیرمان معمولاً به صورت رول شده و با وزن 41 -42-50 کیلوگرم تولید می شود.
 • برای پروژه های خاص ایزوگام به صورت برش خورده هم تولید می شود.
رول ایوزگام بردین دلیجان با کیفیت عالی
رول ایزوگام بردین دلیجان

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

 • معمولاً مشتریان دوست دارند که بهترین ایزوگام را برای ساختمان خودشان انتخاب کنند که مناسب ترین قیمت را هم داشته باشد و برای همین دوست دارند به جایی مراجعه کنند که با اطمینان بهترین کیفیت با بهترین قیمت را بخرند. شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر ) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر ) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 41 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر ) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد.

ایزوگام 5 میل دلیجان به مدد علم و تکنولوژی تولید می شود و بهترین کیفیت را دارد و این امر برای خریدار اهمیت فوق العاده دارد.

نصب ایزوگام هیرمان با چسبندگی عالی
ایزوگام های هیرمان دلیجان با نصب آسان

قیمت روز انواع ایزوگام دلیجان

تعداد محدودی از برند ها در بازار ایزوگام دارای کیفیت مناسب و مواد اولیه مرغوب می باشد که شاید تعداد آنها حداکثر به ۱۵ عدد برسد و انتخاب بهترین ایزوگام با قیمت مناسب از بین این همه برند برای مصرف کننده کاری دشوار است و بهتر است تحقیقات بیشتری در این رابطه انجام دهند. ایزوگام 5 میل دلیجان محصولی است که در کنار دیگر تولیدات و رقبا در بازار کاملاً شناخته شده است و به روز تعیین قیمت می شود. لیست قیمت روز ایزوگام به روز با تماس تلفنی با کارشناسان ما قابل دریافت است.

مراحل مختلف تولید و توزیع عمده ایزوگام از کارخانه هیرمان و فروش عمده ایزوگام 5 میل دلیجان با توجه به امکانات موجود در کارخانه هیرمان بسیار سریع و طبق برنامه صورت می گیرد.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی عالی

ایزوگام 5 میل دلیجان برای پشت بام

کاربرد ایزوگام و انتخاب نوع عایق رطوبتی برای موارد مختلف برای شرکت ها و پروژه های بزرگ ساختمانی اهمیت ویژه دارد. در هنگام خرید ایزوگام باید به نوع ایزوگام و مکان مصر فان توجه بسیار شود. ایزوگام 5 میل دلیجان یکی از جدیدترین و بهترین تولیدات پلیمری کارخانه هیرمان است که برای صادرات ایزوگام به کشورهای خاورمیانه و یا صادرات به کشورهای اروپایی و آسیایی بسیار مناسب است. تنوع کاربرد انواع ایزوگام مانند ایزوگام 5 میل دلیجان و ایزوگام 4 میل را می توانید در وب سایت مشاهده کنید.

خدمات تضمینی و گارانتی ایزوگام 5 میل دلیجان و دیگر محصولات هیرمان در کنار کیفیت عالی، با قیمت مقرون به صرفه ارائه می شود.

در این ویدیو خط تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان را تماشا می کنید. این محصول حیرت انگیز با قیر خالص پالایشگاهی و مواد اولیه درجه یک تولید می شود.

کاربرد و نصب ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام هیرمان دلیجان، برای عایق بندی سقف، پشت بام، کف، نما و دیواره ها، استخرها، سونا و جکوزی، باشگاه ها، تاسیسات و لوله های آب و فاضلاب، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها، مراکز تفریحی آبی و حمام های عمومی و سالن های ماساژ و آب درمانی، انبارها و پارکینگ ها و … به کار می رود. گروه های صنعتی و ساختمان سازی می توانند طرح و پروژه های خود را با تیم حرفه ای و خلاق هیرمان دلیجان در میان گذاشته و به صورت منحصر به فرد و ویژه از راه حل و محصول هیرمان دلیجان استفاده کنند.

ایزوگام 5 میل دلیجان یکی از جدیدترین و بهترین تولیدات پلیمری کارخانه هیرمان است که برای صادرات ایزوگام به کشورهای خاورمیانه و یا صادرات به کشورهای اروپایی و آسیایی بسیار مناسب است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم
صادرات ایزوگام 50 کیلویی

ایزوگام های جدید که با مقاومت و کارایی و کیفیت بالاتر تولید می شوند به میزان قابل توجهی در کاهش اتلاف انرژی و استفاده بهینه از عایق های ایزوگام را چندین برابر کرده است که یکی از این تولیدات؛ ایزوگام 5 میل دلیجان است. کشورهای مختلفی می توانند از این محصول برای پروژه های خود استفاده کنند و شرکت ایزوگام هیرمان محصولات خود و از جمله ایزوگام 5 میل دلیجان با وزن 50 کیلوگرم را به کشورهای اروپایی، آسیایی و خاورمیانه صادر می کند.

ایزوگام های جدید که با مقاومت و کارایی و کیفیت بالاتر تولید می شوند به میزان قابل توجهی در کاهش اتلاف انرژی موثر هستند و یکی از این تولیدات، ایزوگام 5 میل دلیجان است.

کارخانه ایزوگام هیرمان با محصولاتی برتر
کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان
فروش اینترنتی ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند. از مهمترین مزیت های فروش اینترنتی ایزوگام 5 میل دلیجان می توان موارد زیر را دانست:
1. کاهش هزینه های مصرف کننده
2. دسترسی بیشتر به کلیه محصولات
3. فروش بی واسطه
4. معرفی بهتر و بدون واسطه
5. اعلام قیمت ها به روز
6.همکاری مداوم تولید کننده و مصرف کننده عمده ایزوگام

بهترین ایزوگام 5 میل دلیجان با وزن هر رول 50 کیلوگرم از درب کارخانه با بسته بندی و وکیوم بارگیری شده و برای صادرات به کشورهای مختلف آماده سازی و ترانزیت می شود.

ایزوگام استاندارد هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیمران با استاندارد اروپا
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

دفتر مرکزی فروش ایزوگام هیرمان در تهران در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به ثبت سفارش های شرکت ها است. خرید ایزوگام از راه های معتبر و بدون واسطه در قیمت ایزوگام بسیار موثر است و خرید ایزوگام 5 میل دلیجان و دیگر محصولات ما را مطمئن تر و آسان تر می کند.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات بیشتر می توانید به سایت شرکت ایزوگام هیرمان به آدرس اینترنتی HIRMAANCO.COM مراجعه کنید.

6 پاسخ
  • علی جوادی (مدیر سایت)
   علی جوادی (مدیر سایت) می گوید:

   سلام وقت شما بخیر
   برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان و همچنین خرید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما با واحد فروش تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 1. کامروا
  کامروا می گوید:

  سلام خدمت دست اندرکاران شرکت خوب هیرمان
  من اولش باور نمیکردم ایزوگام ۵ میل و ۵۰ کیلو پیدا بشه ولی وقتی از شرکت شما خرید کردم متوجه شدم که ۵ میل با کیفیت عالی و وزن دقیق تولید میشه.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.