عایق بندی پشت بام با ایزوگام دلیجان

عایق بندی پشت بام با ایزوگام دلیجان امروزه در دستور کار بسیاری از کارفرمایان و مهندسان ساختمان سازی برای پروژه های ساخت و ساز قرار گرفته است. معمول ترین روش برای پوشش دهی پشت بام ساختمان ها استفاده از بهترین ایزوگام فویل دار دو لایه است.
انتخاب ایزوگام دلیجان توسط بسیاری از مشتریان و متقاضیان و کارفرمایان دلایل بسیار زیادی داشته که در ادامه قصد داریم آن ها را شرح داده و اطلاعات فنی بیشتری را در رابطه با ایزوگام دلیجان ارائه دهیم.

مزایا و اهمیت عایق بندی پشت بام

عایق بندی و یا ایزولاسیون پشت بام ییکی از ورش های بسیار متداول در ساختمان سازی است که برای حفاظت از بام و ساختمان در برابر بارندگی، رطوبت و تخریب استفاده میشود. عایق بندی پشت بام با توجه به اهمیت آن به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود.
آب و هوا و جغرافیای هر نقطه از کشور ما ایران، این ضرورت را ایجاب می کند که از انواع مختلف عایق بندی استفاده شود. اگر به هر دلیلی از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری نشود در مدت زمان کوتاهی خسارات ایجاد شده غیر قابل ترمیم است.

عایق بندی در بخش‌های مختلف یک ساختمان از جمله در دیوارها، پی ساختمان و سقف و پشت بام انجام می‌شود و هر کدام روش‌های مخصوص به خود با عایق متناسب دارند.

روش های مختلف آب بندی برای بام

در سال های نه چندان دور، استفاده از قیر و گونی برای عایق بندی پشت بام روشی بسیار معمول در ساختمان ها شناخته می شد. در بیشتر شهرهای ایران ایجاب میکرد که از عایق های رطوبتی مانند قیر و گونی استفاده شود. اما امروزه این شرایط به کلی تغییر کرده است.
آب بندی پشت بام و ساختمان در قسمت های مختلف روش های مختلف داشته که به چند نمنه از آن ها در این محتوا اشاره می کنیم. عایق کاری پلیمری، عایق پشم شیشه، پشم سنگ، عایق رطوبتی قیر و گونی، عایق بندی با ایزوگام، نانو، موزاییک، فایبر گلاس و عایق های الاستومری.

عایق بندی پشت بام با ایزوگام یکی از روش های بسیار معمول و پر مصرف در کلیه نقاط ایران است که هم اجرای آسان تر داشته و هم از نظر هزینه مقرون به صرفه تر است.

دلیجان قطب تولید ایزوگام

قطب تولید ایزوگام کشور شهر دلیجان می باشد و حجم عمده ای از ایزوگام کل کشور توسط کارخانه های این شهر تولید و روانه بازار می گردد و به عبارتی می توان گفت تولید کنندگان شهر دلیجان به دلیل تجربه و برخورداری از تکنولوژی تولید ایزوگام در این صنعت پیشگام بوده و در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته اند و امروزه شاهد عرضه محصولات آن ها در بازار های جهانی نیز می باشند و شرکت های خارجی بسیار زیادی نیز با کارخانه های تولیدی دلیجان در حال همکاری می باشند.
تولید انواع ایزوگام مرغوب و پرایمرهای آبی و بنزینی در کارخانه ایزوگام دلیجان با کیفیت استاندارد ادامه دارد.

عایق بندی پشت بام با ایزوگام دلیجان اصل برای کلیه مناطق آب و هوایی در ایران مناسب بوده و ایزوگام دلیجان با قیر پلیمری به صورت جداگانه ( ایزوگام سردسیری، ایزوگام گرمسیری) تولید می شود.

عایق بندی پشت بام با ایزوگام بردین دلیجان
عایق بندی پشت بام با ایزوگام بردین دلیجان

عایق بندی پشت بام با ایزوگام

عایق بندی پشت بام به عنوان یکی از مهم ترین مراحل در تکمیل ساخت و ساز ساختمان شناخته می شود و با توجه به این انواع ساختمان دارای کاربرد های مختلف وجود دارد برای هر کدام از انواع ساختمان به عایق یا ایزوگام مخصوص با ویژگی های متناسب به آن ساختمان ها نیاز است.
کارخانه ایزوگام دلیجان به واسطه تجربه و تکنولوژی بسیار به روزی که در زمینه ی تولید ایزوگام استفاده می نماید، امروزه توانایی تولید انواع ایزوگام برای ساختمان هایی با کاربرد خاص را دارد که از تمامی مشخصه های کیفی لازم برخوردار می باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای عایق بندی ساختمان با استفاده از ایزوگام دلیجان و اطلاع از عایق مناسب با مشاوران ما ارتباط برقرار کرده و سئوالات خود را از طریق آن ها برطرف نمایید.

آب بندی بام و سقف با ایزوگام دلیجان

عاسق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان، در بسیاری از شهرهای ایران کاربرد دارد. این محصول هم مانند قیر و گونی با آتش و حرارت نصب شده که فرآیند آن البته ساده تر است. ایزوگام که در عایق بندی پشت بام استفاده میشود هم ارزان تر است.
فرایند تولید عایق های رطوبتی ایزوگام و نصب آن باید به گونه ای باشد که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کند. برای این که عملیات عایق بندی پشت بام به خوبی پیش برود باید یک عایق مناسب و نصب دقیق لحاظ شود.

پشت بام یکی از بخش های جدایی ناپذیر ساختمان است و به خاطر داشته باشید که یک عایق و آب بند قوی می تواند پشت بام را تا سال ها واترپروف نماید. از انتخاب گزینه های ضعیف برای بام بپرهیزید.

انتخاب انواع عایق رطوبتی پشت بام

روش هایی که یرای عایق بندی پشت بام و سقف می تواند بر اساس نوع پروژه، نوع غشاء و روش به کارگیری کاملاً با یکدیگر متفاوت باشند. پیمانکارانی که می خواهند انواع عایق رطوبتی پشت بام را انتخاب کنند می بایشت به این نکات دقت و توجه داشته باشند. دقت در هر یک از مواردی که در ادامه ذکر می کنیم می تواند بر استحکام و عمر عایق بندی پشت بام بیافزاید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • نوع انرژی مصرفی در ساختمان
 • میزان مقاومت در برابر باد آتش
 • میزان انطباق و سازگاری عایق رطوبتی سقف و بام
 • مقاومت قشاری در برابر نیزوهای مکانیکی و تگرگ

منطقه دیگری که به واترپروف و ایزولاسیون شدن نیاز دارد، تراس و بالکن است. در هنگام انتخاب انواع عایق رطوبتی برای پشت بام، بالکن ها و تراس ها، باید نکات اساسی را در نظر بگیرید. مهم ترین نکته تأثیر انبساط و انقباض در سیستم های عایق کاری است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


نکاتی مهم در رابطه با عایق کاری پشت بام

توجه به موقعیت جغرافیایی ساختمان و نمای آن، باید جنبه های مهمی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، خانه هایی که در معرض مدام بارندگی هستند باید به صورت ضد آب طراحی شوند. انتخاب بهترین ماده براب ضد آب کردن و عایق بندی پشت بام ، ارزیابی کارشناسان بسیار مهم است.
برخی از مواد آب بندی و ایزولاسیون برای سقف مناسب نیستند. بر روی عایق های پلاستیکی یا فوم نمی توان از پلی استایرن استفاده کنید. یا این که برخی از عایق ها مانند عایق نانو کارکرد بالا اما قیمت بالاتری دارند که برای عایق بندی پشت بام ممکن است مقرون به صرفه نباشد.

کارخانه ایزوگام دلیجان با تولید بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار برای عایق بندی پشت بام همراه با مشاوره های رایگان آماده است.

عایق کاری پشت بام بدون تخریب

همان طو.ر که در بالا اشاره کردیم استفاده از بهترین عایق برای پشت بام برای هر مصرف کننده ای مورد اهمیت است. ساختمان ها در مراحل ساخت و ساز، نیاز به انواع عایق دارند که عایق رطوبتی ایزوگام یکی از بخش های جدایی ناپذیر برای پی و فونداسیون، دیوارهای داخلی، تراس، بالکن، پارکینگ، پشت بام و سرویس های بهداشتی و حمام است.
برای ترمیم ایزوگام های قبلی و یا نصب ایزوگام قبل از سرامیک و موزاییک نیاز به تخریب نبوده و به راحتی، استفاده از انواع ایزوگام دلیجان توصیه می شود.
برای نصب ایزوگام گروه های ماهر را انتخاب کنید و از نظارت کارشناس مطمئن شوید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام 5 میل هیرمان با فرمول جدید سفارشی

عایق بندی پشت بام با پرایمر آبی

پرایمر ایزوگام که در دو نوع پرایمر آبی و پرایمر بنزینی تولید می شد هم برای زیر سازی ایزوگام و هم به عنوان جایگزین ایزوگام در مواردی برای عایق یندی پشت بام استفاده می شود.
عایق تک جزئی که از مواد پلیمری بر پایه آب تشکیل شده است از دیگر مواد عایق بندی پشت بام به شمار می آیند که از رزین های پلیمری به همراه مواد ریز دانه تشکیل شده و به خوبی می توانند در برابر رطوبت و آب از پشت بام محافظت نمایند.
این عایق های رطوبتی با محیط‌ زیست سازگاری دارند. آب بندی پشت بام با این روش با هیچ‌گونه بو و عوارض شیمیایی همراه نیست.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


شرکت ایزوگام دلیجان به عنوان تولید کننده تراز اول انواع عایق های رطوبتی در کشور با توجه به نیاز و آب و هوای منطقه، همکاری نزدیکی با شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی داشته و انواع ایزوگام را تولید و توزیع می کند.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار
بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار

بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای پشت بام

دانستیم که انتخاب ایزوگام برای عایق بندی پشت بام امری ساده تر، به صرفه و با قیمت ارزان تر و همچنین نصب آسان و ماندگاری بالایی است. ایزوگام در انواع دو لایه، ایزوگام تک لایه و ایزوگام سه لایه تولید می شود که ایزوگام دولایه فویل دار برای پشت بام یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست.
ایزوگام دولایه با ضخامت 4 الی 5 میلیمتر که با روکش آلومینیومی تولید می شود می تواند برای حداقل 20 سال بدون نیاز به تعمیر و بازسازی کار کند.
بهترین های ایزوگام دلیجان در بازار، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان است که نمونه هایی بسیار منحصر به فرد هستند.

عایق بندی پشت بام با بهترین جنس ایزوگام دلیجان که برای 200 ماه ضمانت می شود و به صورت جداگانه برای مناطق سردسیر و گرمسیر تولید می شود، شما را از تعمیر و بازسازی در کوتاه مدت باز میدارد.

عایق پشت بام ارزان با ایزوگام دلیجان

بدیهی است که قیمت عایق بندی پشت بام از مرحله خرید تا نصب برای هر خریداری اهمیت دارد. ایزوگام دلیجان به عنوان عایق رطوبتی بسیار پر مصرف در پروژه ها و مراحل مختلف ساختمان سازی و عملیات تاسیسات از قیمت ارزان تری با توجه به کارایی و مقاومتی که دارد، برخودار است.
کارخانه ایزوگام دلیجان محصولات مورد نیاز شما را به صورت عمده تولید و توزیع می کند. ما همکار مستقیم نمایندگی فروش ایزوگام در سراسر کشور و مرکز فروش ایزوگام در تهران بوده که می توانید به راحتی ایزوگام مورد نیاز خود را به قیمت روز درب کارخانه خریداری کنید.

انتخاب عایق ایزوگام دلیجان برای پشت بام را به کارشناسان ماهر ما بسپارید که بهترین ها را به شما پیشنهاد می دهند. قیمت ایزوگام به روز و بر مبنای فروش از درب کارخانه است.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه دلیجان

عایق بندی پشت بام با برندهای برتر می تواند ضمانت سلامت و حفظ امنیت و آرامش خانواده باشد. با خرید ایزوگام ار درب کارخانه، بی واسطه و مستقیم و با راهنمایی و مشاوره کارشناسان مستقر در کارخانه، ایزوگام مناسب را به قیمت ارزان تر خریداری می کنید.
امکان خرید مستقیم از کارخانه یکی از راه های خریدی مطمئن و بی درد سر است که در شرکت ایزوگام هیرمان برای کم کردن ریسک خرید انواع ایزوگام غیر مرغوب به آن پرداخته شده است.

با یک تماس کوتاه امکان دریافت لیست محصولات و قیمت روز ایزوگام مورد نیاز، به شما داده شده است. صفحه سوالات متداول در وب سایت کارخانه ایزوگام دلیجان، به سوال شما هم پاسخ داده است.

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده بهترین عایق پشت بام

شرکت ایزوگام هیرمان که در منطقه دلیجان واقع شده است یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع ایزوگام دلیجان برای مصرف داحل و صادرات است. قبلاً در پاراگراف های قبلی به دو محصول بی رقیب و استثنایی هیرمان یعنی ایزوگام سوپر صادراتی و ایزوگام بردین اشاره کردیم. محصولات دیگر هیرمان عبارتند از:

 1. ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 2. ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 3. ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 4. ایزوگام های الاستیکی، الاستومری و پلاستیکی، ایزوگام ترموباند و ایزوگام اسپوباند، ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر

عایق کاری در ساختمان و به ویژه عایق بندی پشت بام یکی از نکات مهم و قابل‌ توجه است که اگر نسبت به آن بی‌تفاوت باشیم شاهد خسارات جبران‌ناپذیری خواهیم بود.

ایزوگام طرح آجری با کیفیت درجه یک
ایزوگام طرح آجری با کیفیت درجه یک

راه های خرید ایزوگام از شرکت هیرمان دلیجان

انتخاب راه های خرید ایزوگام که هم کم خطر باشند و هم امکان خرید بهترین نوع ایزوگام را به شما بدهند، باید هوشمندانه باشد. برای عایق بندی ساختمان و خرید بهترین مارک ایزوگام به روشهای زیر می توانید از شرکت ایزوگام هیرمان خرید کنید:

 1. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 2. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
 3. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش

در ادامه به دو سوال پرتکرار شما مشتریان عزیز پاسخ داده می شود:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

اولین و ساده ترین نکته در انتخاب ایزوگام چیست؟

ایزوگام را متناسب با آب و هوای منطقه خود انتخاب کنید و ایزوگام پلیمری با بهترین قیر پالایشگاهی با مهر استاندارد را خریداری کنید.

ایزوگام عایق حرارت هم هست؟

خیر – ایزوگام فقط عایق ضد رطوبت است و مانع از خروج گرما و سرما از ساختمان نمی شود.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x