عایق بندی ساختمان با ایزوگام دلیجان

عایق بندی ساختمان با ایزوگام دلیجان در اکثر شهرهای ایران امری رایج و مرسوم است و عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان برای ایزولاسیون مورد استقبال شرکت های بازرگانی و صادراتی و پیمانکاران و انبوه سازان قرار گرفته است. در این مبحث به اهمیت ایزولاسیون و استفاده از انواع عایق و چگونگی کارکرد آن ها بیشتر پرداخته می شود.

عایق بندی ساختمان آنچه باید بدانیم

عایق بندی ساختمان در حال حاضر یکی از مهم ترین مراحل و فعالیت هایی می باشد که مهندسان ساختمان سازی و کارفرمایان به آن توجه ویژه ای دارند زیرا استفاده از عایق رطوبت مناسب و باکیفیت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
ایزوگام دلیجان به دلیل این که تمامی استاندارد های لازم را در خود داشته و آزمایش های بسیار زیادی نیز در زمینه ی مشخصه های کیفی و فنی آن انجام شده است، به عنوان بهترین و مناسب ترین عایق برای ساختمان شناخته می شود.

جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت با استفاده از انواع عایق ایزوگام به عنوان یکی از موارد مهم عایق بندی ساختمان مورد توجه بوده و شیوه های قدیمی جای خود را به روش های نوین با کیفیت بالاتر و ماندگاری و مقاومت بیشتر داده اند.

چرا ایزولاسیون ساختمان مهم است؟

چرا باید عایق بندی کنیم و عایق بندی ساختمانی چیست؟ چه نوع عایقی را انتخاب کنیم که هم از نظر کیفیت و هم از نظر صرفه اقتصادی به سودمان باشد؟ عایق بندی برای ساختمان بسیار الزامی است. این که انواع عایق های ساختمانی کدامند و چه تاثیری دارند ما را به خرید بهترین نوع عایق ها راهنمایی می کند.
البته که تعداد عایق های تولیدی بسیار زیاد است از جمله عایق های صوتی؛ حرارتی و رطوبتی که البته تمرکز ما در این مبحث بر عایق بندی ساختمان با عایق های رطوبتی ایزوگام است.

بهتر این است که عایق بندی ساختمان با بهترین و باکیفیت ترین محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان انجام شود تا از ایجاد هر گونه خسارت جبران ناپذیر جلوگیری کنیم.

عایق بندی ساختمانی و اهمیت آن

عایق چیست؟ هر چیزی که مانع عبور انرژی و جرم شود به آن عایق اطلاق می شود. عایق ها مواد و محصولاتی هستند که به صورت پوشش بر روی سقف، کف و دیواره های ساختمان به کار میروند و همان طور که می دانید عایق بندی ساختمان استفاده های متعدد و متفاوتی دارند. امروزه شاهد تولید انواع عایق های نانو، فایبر گلاس، سلولزی و …..هستیم که با توجه به نیاز و نوع عایق بندی ساختمان تولید و مصرف می شوند.
به صورت کلی عایق رطوبتی، صوتی و یا حرارتی نقشهای مهمی دارند که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • کاهش آلودگی های صوتی
 • کاهش اتلاف انواع انرژی
 • حفاظت ساختمان در برابر آتش سوزی
 • افزایش و مقاومت و دوام سازه
 • کنترل و ایجاد آسایش گرمایشی و سرمایشی برای ساکنین

عایق بندی ساختمان با ایزوگام دلیجان به عنوان عایق رطوبتی پیش ساخته می تواند از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و در برابر عوامل محیطی مانند گرما، سرما و نفوذ آب باران و برف به لایه های زیرین و ایجاد خسارت به ساختمان جلوگیری کند.

ایزوگام هیرمان برای عایق بندی ساختمان
بهترین ایزوگام دلیجان برای عایق بندی ساختمان

بهتر است چه نوع عایقی انتخاب کنیم؟

ما برای عایق بندی ساختمان نیاز به تخصص و مهارت کافی در این زمینه داریم. خریداران عمده و شرکت های ساختمانی و پیمانکاران وانبوه سازان و حتی دفاتر فروش ایزوگام و نمایندگی های رسمی ایزوگام در شهرهای مختلف می توانند مشاوره های مختلفی در این زمینه بدهند و هر یک با توجه به تخصص خود نظر میدهند.
در نهایت برای انتخاب عایق ساختمان و ایزوگام دلیجان به عنوان عایق رطوبتی شناخته شده می توان عوامل مویثر بر میزان و نوع عایق را این گونه ذکر نمود:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • حساسیت به رطوبتی
 • میران مقاومت در برابر انواع فشارها
 • سهولت نصب و اجراء و یا تعویض
 • دوام مورد قبول
 • اثر بخشی و مقاومت در برابر قارچ و میکروب

علاوه بر موارد بالا، انتخاب نوع عایق رطوبتی به دمای محیط،و شرایط محیطی و قیمت آن بستگی دارد.

توجه داشته باشید که ضخامت عایق ایزوگام دلیجان باید به گونه‌ای انتخاب شود که از نظر اقتصادی بهینه باشد، یعنی با حداقل ضخامت عایق از هدر رفتن انرژی جلوگیری شود.

عایق رطوبتی چیست؟

از اجرای مهم ساختمان عایق های رطوبتی هستند که به هیچ وجه نقش آن ها در عایق بندی ساختمان بر کسی پوشیده نیست. اگر عایق رطوبتی مناسب نباشد باعث نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان شده و مخصوصاً در فصل سرما که برف و باران زیاد است می تواند باعث ایجاد خرابی شود.
از انواع عایق های رطوبتی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • قیر و گونی
 • عایق رطوبتی ایزوگام
 • عایق های رطوبتی پیش ساخته
 • عایق های رطوبتی نانو
 • پرایمرها
 • عایقهای رطوبتی پلیمری

در این مبحث و در ادامه به عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام دلیجان که شناخته شده هستند اشاره بیشتری میکنیم.

انتخاب عایق رطوبتی مناسب برای ایزولاسیون و عایق بندی ساختمان با توجه به تنوع تولیدات و برندها و مارک های مختلف کاری دشوار است و کارشناسان ما در واحد فروش مشاور شما در هر مرحله خواهند بود.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام دلیجان

عایق های رطوبتی ایزوگام از موادی مانند قیر، مواد پلیمری، لایه های تیشو و پلی اتیلن و پلی استر ساخته می شوند. ابن عایق زمانی که با فویل آلومینیوم پوشانده می شوند می توانند نور و حرارت را منعکس کنند. در ایران عایق های رطوبتی به دو دسته عایق پی و عایق بام دسته بندی می شوند.
عایق رطوبتی ایزوگام به صورت رول های 10 متری در عرض 1 متر تولید می شود و با حرارت چسبانده می شود. این محصول وزن کمتری دارد و راحت هر نصب می شود.
در ادامه به مزایا و معایب این عایق ها اشاره می کنیم.

برای عایق بندی ساختمان با ایزوگام باید سطح زیر عایق ایزوگام تمیز و خشک باشد و برای نصب کاشی و سرامیک بر روی سطوح عایق شده باید از یک لایه سیمان در زیر کاشی استفاده شود.

مزایا و معایب ایزوگام کدام است؟

ابتدا به مزایای عایق رطوبتی ایزوگام اشاره می کنیم. این محصول قیمت مناسب داشته و نسبت به قیر و گونی راحت تر نصب می شود. اما معایب آن خطراتی است که در هنگام نصب ممکن است با آن مواجه شوید و ایجاد آلودگی محیط زیست را می توان به همه این موارد اضافه کرد. عمر کوتاه ایزوگام با استفاده از روش های نوین تولید بسیار افزایش یافته و استفاده از بهترین قیرهای پالایشگاهی هم به کم کردن آلودگی های محبط زیستی کمک کرده است.
سبک و منعطف بودن و پایداری در مقابل عوامل جوی از دیگر مزایای انواع عایق رطوبتی ایزوگام است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

عایق بندی ساختمان با عایق های رطوبتی ایزوگام دلیجان با مقاومت بالا، عمر مفید بالا و سازگار با محیط زیست ممکن شده است.

کارخانه تولیدایزوگام دلیجان

حال که شناخت کلی از انواع عایق ها و اهمیت عایق بندی ساختمان پیدا کردیم نوبت به انتخاب عایق مناسب برای ساختمان می شود. کارخانه تولید ایزوگام دلیجان یکی از مشهورترین برندهای موجود در بازار ایزوگام است.
ایزوگام دلیجان اصل با کیفیت عالی و چسبندگی فوق العاده و بهترین متریال در کارخانه های بزرگ و با تکنولوژی روز دنیا تولید می شود. ایزوگام دلیجان یک برند است و البته متاسفانه در سال های اخیر بوده اند سودجویانی که از نام ایزوگام دلیجان سوء استفاده کرده اند.
در سال های اخیر شاهد تولید بهترین برندها و مارک های ایزوگام دلیجان اصل بوده ایم که به عنوان بهترین عایق برای عایق بندی ساختمان استفاده می شوند.

کارخانجاتی مانند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان باتولید محصولاتی با مقاومت بالا و تولید کمترین آسیب زیست محیطی نمونه ای از یک برند موفق در این صنعت را به نمایش گذاشته اند.

ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر
عایق بندی ساختمان و دیوار با ایزوگام بردین دلیجان

بهترین ایزوگام دلیجان برای عایق بندی ساختمان

تا اینجا احتمالاً به ویژگی ها و مزایا و معایب انواع عایق برای ساختمان پی برده اید. انتخاب عایق مناسب برای ساختمان کاری است که باید به دقت انجام شود. کیفیت و قیمت و میزان پایداری و حافظ سرمایه شما بودن از ویژگی های ایزوگام دلیجان است.
زمانی که عایق بندی ساختمان شما با بهترین عایق انجام شده باشد می توانید برای سال ها بدون نگرانی و با آرامش زندگی کنید. عایق رطوبتی ایزوگام دلیجان با ضخامت و کیفیت درجه یک تضمین کننده سلامت سازه ها است.

به این نکته دقت کنید که گر چه قیمت ایزوگام امری مهم است اما مهم تر از آن کیفیت مواد اولیه و تولید بهترین ایزوگام است. در این دو مورد در هنگام خرید ایزوگام دقت کنید.

عایق بندی دیوارهای جانبی ساختمان

گفتیم که استفاده از انواع عایق برای پشت بام، دیوارها و دیوارهای جانبی، شیروانی ها و ایرانیت، استخرها و موارد بسیار دیگر که در برخورد مداوم با نفوذ نم و رطوبت هستند از ضروریات است. شما که در امر صاخت و ساز ساختمان اداری و تجاری و مسکونی فعالیت می کنید می توانید با دریافت اطلاعات به روز و قابل توجه از واحد کارشناسی کارخانه ایزوگام دلیجان، بهترین و مرغوبترین انواع ایزوگام را خریداری کنید.
فراموش نکنید که نحوه اجرای ایزوگام توسط افراد باتجربه و ماهر می تواند در عمر مفید ایزوگام تاثیر مستقیم بگذارد.

کارشناسان ما در واحد فروش کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان مشاورانی متخصص هستند که بهترین ها را به شما معرفی می کنند.

قیمت هر رول عایق رطوبتی ایزوگام

پس از شناخت عایق ایزوگام دلیجان نوبت به قیمت می رسد. قیمت ایزوگام به روز نهایی می شود و به جهت این که قیمت مواد اولیه در بازار نوسان داشته و مدام تغییر می کند نمی توانیم قیمت ثابت و مشخصی را اعلام کنیم.
قیمت قیر و کیفیت آن، هزینه های تولید و مصرف مواد اولیه در بهترین کیفیت ایزوگام و البته در قیمت هر رول ایزوگام موثر است. کیفیت و قیمت عایق رطوبتی ایزوگام بر تصمیم نهایی خریدار اثرگذار است.

برای دریافت قیمت به روز ایزوگام کافی است با واحد فروش تماس گرفته و لبست محصولات و قیمت ها را در کمترین زمان دریافت کنید.

خرید ایزوگام مرغوب مستقیم از کارخانه

وقتی نوبت به عایق بندی ساختمان می رسد در هر مرحله ای که باشد نیار دارید که بهترین و مرغوبترین ایزوگام دلیجان را خریداری کنید. کافی است بی واسطه و مستقیم اقدام کنید. در خرید ایزوگام از کارخانه شما می توانید به صورت عمده، بهترین انواع ایزوگام را با ارزانترین قیمت خریداری کنید.
کارخانه ایزوگام دلیجان راه های دسترسی و خرید مستقیم ایزوگام را باز گذاشته و وقتی از کارخانه تولید کننده خرید می کنید از کیفیت و سلامت محصولات مطمئن هستید.

ایزوگام دلیجان در انواع تک لایه، دولایه، سه لایه و ایزوگام فویل دار، ساده و طرح دار تولید شده و ایزوگام های سفارشی برای عایق بندی ساختمان طبق استاندارد تولید می شود.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان یکی از کارخانه های بزرگ تولید انواع عایق رطوبتی ایزوگام است که در جهت ارتقای عایق بندی ساختمان با روش های بهینه فعالیت گسترده ای دارد. در اینجا به معرفی محصولات درجه یک این تولید کننده بزرگ می پردازیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که بی نظیر و بی رقیب بوده و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام حلزون دلیجان با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر طبق استاندارد تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام های سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر و ایزوگام ضد ریشه

می توانید به راحتی به سایت کارخانه ایزوگام دلیجان مراجعه و ایزوگام مورد نیاز خود را برای عایق بندی ساختمان انتخاب و خریداری کنید.

ایزوگام طرح دار بردین دلیجان
ایزوگام آجرنما بردین دلیجان

راه های خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

روش های خرید انواع عایق رطوبتی ایزوگام روز به روز گسترده تر و ساده تر می شود. در یان جا به نمونه هایی از راه های خرید ایزوگام به صورت حضوری و غیر حضوری اشاره میکنیم:

 1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 2. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خرید موفق و مطمئن با هیرمان را تجربه کنید.

آیا خرید حضوری دارید؟

بله، اگر تهران هستید تشریف بیاورید دفتر یا برای خرید به کارخانه مراجعه کنید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام پشت بام با کیفیت استثنایی

چرا قیمت ها در وب سایت درج نمی شود؟

به دلیل تغییر قیمت ها و نوسان در بازار، امکان درج قیمت ها در وب سایت ممکن نیست.

همچنین بخوانید

guest

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x