خانه / ایزوگام فویل دار / قیمت ایزوگام فویل دار دلیجان با روکش

قیمت ایزوگام فویل دار دلیجان با روکش

قیمت ایزوگام فویل دار با روکش آلومینیومی در برخی از مواقع از طرف کارخانه ایزوگام دلیجان با تخفیفات ویژه همراه بوده که بهترین فرصت برای تاجران و فروشندگان ایزوگام به شمار می آید.

ایزوگام فویل دار با روکش آلومینیومی در صدر محصولات پرفروش کارخانه های ایزوگام دلیجان می باشد زیرا  ر این محصول منحصربه فرد تمامی نقص ها و عیوب محصولات مشابه قبلی برطرف شده و یک محصول کاملا باکیفیت و بی عیب به دست آمده است.

 

قیمت ایزوگام فویل دار

قیمت ایزوگام فویل دار آلومینیومی

همانطور که می دانیم ایزوگام فویل دار همانند ایزوگام تولید شده و فرمولاسیون تولید ایزوگام نیز همانند ایزوگام ساده می باشد و تنها از روکش آلومینیومی به جای روکش پلی اتیلنی در طراحی آن استفاده شده که ویژگی ها و مزایای بسیاری نسبت روکش پلی اتیلنی دارد.

ایزوگام فویل دار که امروزه جایگزین ایزوگام با روکش پلی اتیلن شده دارای مقاومت و ماندگاری بیشتری نسبت به ایزوگام با روکش پلی اتیلن بوده و همچنین باعث زیبایی سطح پشت بام ها نیز شده است و به عبارتی ظاهری زیبا تر ایزوگام با روکش پلی اتیلنی دارد.

 

قیمت ایزوگام فویل دار دلیجان

شاید اکثر افراد تصور نمایند با توجه ویژگی های ذکر شده برای ایزوگام دلیجان قیمت آن نیز باید بسیار ببشتر از ایزوگام با روکش پلی اتیلن باشد، در حالی که اینگونه نبوده و قیمت ایزوگام فویل دار اختلاف ناچیزی با انواع ایزوگام ساده با روکش پلی اتیلن داشته و همچنین که کیفیت آن با نمونه های ساده ایزوگام قابل مقایسه نیست.

در هر زمان می توانید از طریق مشاوران و کارشناسان شرکت ما از آخرین قیمت ایزوگام فویل دار با روکش آلومینیومی آگاه شده و همچنین از راهنمایی های مشاوران ما نیز بهره مند شوید.

در صورت خرید ایزوگام بدون اگاهی و مشاوره ممکن است خسارات جبران ناپذیری به شما وارد شود پس حتما قبل از هر خریدی با مشاوران ما تماس بگیرید.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

 

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تماس با ما

همچنین ببینید

قیمت انواع ایوزگام

قیمت انواع ایزوگام درجه یک و پلیمری در ایران

قیمت انواع ایزوگام درجه یک و پلیمری در ایران به روز شده و با در …

error: محتوا محافظت شده است
سایت هیرمان