ایزوگام درجه یک قیمت درب کارخانه

ایزوگام درجه یک محصولی است که با بهترین مواد اولیه باکیفیت و مرغوب (قیر، تیشو، پلی استر و پلیمرهای وارداتی و سایر موارد دیگر) تولید شده و به بازار عرضه می شود. عایق رطوبتی استاندارد از نظر انعطاف و تحمل دما به دلیل برخورداری از بهترین قیر پالایشگاهی، بهترین است. قیمت چنین ایزوگام با فروش از درب کارخانه و به صورت عمده رضایت بخش و دلچسب خواهد بود.

کارخانه تولید ایزوگام دلیجان مرغوب

کارخانه تولید ایزوگام باید مشخصات فنی بالایی داشته باشد چرا که تحت چنین شرایطی است که با استفاده از مواد اولیه مرغوب، بهترین ایزوگام درجه یک با کیفیت و قیمت عالی تولید و عرضه می شود.
ایزوگام دلیجان همان طور که می دانید از محصولات بسیار شناخته در صنعت عایق است. عایق های رطوبتی ایزوگام دلیجان اصل، محصولاتی بسیار باکیفیت و با قدرت انعطاف پذیری بالایی با بهترین قیر پلیمری و مخصوص مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل تولید می شوند. کارخانه تولید ایزوگام دلیجان در انتخاب مواد اولیه بیشترین دقت را دارد.

برای تولید ایزوگام درجه یک، بهترین قیر در اختیار شرکت ایزوگام دلیجان قرار می گیرد و این کارخانه بهترین ایزوگام را با استفاده از پلی استر و تیشوی مرغوب تولید و روانه بازار میکند.

ایزوگام درجه یک و مشخصات آن

شناخت ویژگی ها و کیفیت ایزوگام خوب برای افراد حتئز اهمیت است. البته تشخیص عایق رطوبتی ایزوگام مرغوب، بدون داشتن آگاهی و دانش از روند تولید ایزوگام کار دشواری است. ما به شما کمک می کنیم که بتوانید ایزوگام خوب و استاندارد را تشخیص بدهید. پس با ما همراه باشید.
شناخت ایزوگام درجه یک با توجه به تنوع این محصول مشکل است و حتی امکان دارد که ایزوگام های غیر مرغوب که با نام برندهای معروف مانند ایزوگام دلیجان موجود هستند را خریداری کنید و البته متحمل خسارت هم شوید. بهترین کمک و راهنما می تواند استفاده از افراد با تجربه و یا نمایندگی ایزوگام باشد.

خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه راهی است که ریسک خرید ایزوگام نامرغوب را کم می کند. شما بهترین نوع ایزوگام را می توانید با ضمانت معتبر و خدمات پس از فروش به قیمت کارخانه خریداری کنید.

ویژگی های استاندارد ایزوگام

می خواهیم به استانداردهای ایزوگام در این بخش اشاره کنیم که می تواند برای شناخت ایزوگام درجه یک کاربردی باشد. وقتی ایزوگام استاندارد و استانداردهای عایق رطوبتی را بشناسید در هنگام خرید بیشتر توجه می کنید و می توانید ایزوگام مرغوب را از نامرغوب شناسایی کنید.

 1. ایزوگام استاندارد نوع S: این استاندارد نشان دهنده مقاومت عایق رطوبتی در برابر سرما و گرما است. گرمای 100+ و سرمای 10- درجه سانتیگراد
 2. ایزوگام استاندارد نوع A: این استاندارد مقاومت محصول در برابر سرما 5- و گرما تا 120+ درجه سانتیگراد را نشان میدهد.
 3. ایزوگام استاندارد نوع O: این استاندارد به شرایط جوی مربوط می شود که به دو دسته آب و هوای مناطق سردسیر و آب و هوای مناطق گرمسیر مربوط می شود.

بر روی رول ایزوگام درجه یک هر یک از این مشخصات درج شده و شما با کمی دقت می توانید ایزوگام استاندارد و مرغوب که مناسب آب و هوای منطقه خودتان است را خریداری کنید.

ایزوگام درجه یک بردین دلیجان با قیمت استثنایی
رول های ایزوگام استاندارد و درجه یک بردین دلیجان

چگونگی تشخیص بهترین ایزوگام بازار

یکی از مهمترین اهداف استفاده از انواع عایق رطوبتی ایزوگام درجه یک ایجاد مقاومت و افزایش طول عمر سازه است. کارخانه های تولید ایزوگام دلیجان سعی بر این دارند که عایق رطوبتی باکیفیت و خوب را تولید و وارد بازار نمایند.
چگونگی تشخیص ایزوگام درجه یک روندی است که آسان نبوده و اکثر شرکت هایی که قصد خرید ایزوگام به صورت انبوه را دارند از کارشناسان و متخصصین در این حوزه استفاده می کنند. شما در هر جای تهران و یا ایران هستید می توانید از مشاوره رایگان با دفتر فروش کارخانه و یا دفتر مرکزی شرکت ایزوگام دلیجان سودمند شوید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

بهترین ایزوگام موجود در بازار که در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شود بر اساس نظر سنجی ها توانسته است رکورد مقاومت و استحکام در برابر عوامل جوی را به خود اختصاص دهد.

مشخصات فنی ایزوگام استاندارد دلیجان

تولید ایزوگام در کارخانه ایزوگام دلیجان بر اساس اصول استاندارد است و به این ترتیب برای شناخت ایزوگام درجه یک از ظاهر آن به دو مورد زیر می توان اشاره کرد:

 • وزن استاندارد رول ایزوگام که برای هر رول عایق رطوبتی ایزوگام با ضخامت های مختلف می تواند بین 37 الی 42 کیلوگرم باشد. تولید ایزوگام سفارشی با وزن بیشتر بر طبق ضوابط استاندارد است.
 • طول استاندارد هر رول ایزوگام که طبق استاندارد باید 10 متر باشد و کمتر یا بیشتر، خارج از استاندارد محسوب می شود.
 • ضخامت هر رول ایزوگام استاندارد که یکی دیگر از مواردی است که نشان دهنده استاندارد ایزوگام است ضخامت ایزوگام بین 3.5 الی 4 میلیمتر است که از نظر ظاهری هم قابل تشخیص است.

ایزوگام هیرمان دلیجان یکی از محصولاتی است که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم با بهترین مواد اولیه و بالاتر از استانداردهای روز تولید می شود.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


مشخصات ایزوگام خوب

انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان با استفاده از دستگاه های مدرن و با تکیه بر مواد اولیه باکیفیت ساخته می شود و همچنین این محصولات در آزمایشگاه های مجهز تست می شوند. بهترین نوع ایزوگام دارای مشخصاتی است که به پاره ای از آن ها اشاره می کنیم:

 • تولید شده از قیر باکیفیت و درجه یک (قیرپلیمری)
 • دارای پلی استر و تیشوی مرغوب و با تراکم بالا
 • وزن و ضخامت استاندارد
 • فویل آلومینیومی با ضخامت 16 میکرون
 • دارای ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر از کارخانه
 • دارای علامت استاندارد و بسته بندی بسیار شیک و مناسب

بهترین روش خرید ایزوگام باکیفیت و جنس خوب، دریافت مشاوره از دفتر فروش کارخانه و یا دفتر مرکزی است که مشاوره های رایگان را در اختیار شما خواهند گذاشت.

در مورد ایزوگام غیر استاندارد چه می دانید؟

عده ای در طی سال های اخیر از نام ایزوگام دلیجان سوء استفاده کرده و عایق های ایزوگام غیر استاندارد را تولید و روانه بازار می کنند. این محصولات استاندارد مناسبی نداشته و مشکلاتی را ایجاد می کنند. ایزوگام نامرغوب مدت زمان کوتاهی پس از نصب در برابر نم و رطوبت مقاومت نداشته و به ساختمان آسیب می زند.
در اینجا می توانیم به چند مورد از ویژگی های ایزوگام غیر استاندارد اشاره کنیم که شامل موارد زیر می شود:

 1. عمر کوتاه و کیفیت غیر مناسب
 2. مقاومت کمتر در برابر عوامل محیطی
 3. عدم استانداردهای ظاهری
 4. استفاده از مواد اولیه و ترکیبات نامرغوب در هنگام تولید
 5. این محصولات عمدتاً ضمانت نامه و علامت استاندارد و بیمه نامه هم ندارند. البته توصیه می کنیم که باز هم در هنگام خرید ایزوگام از افراد متخصص راهنمایی بگیرید.

ایزوگام درجه یک محصولی استاندارد است که به خوبی از سازه در شرایط بارندگی و وجود نم و رطوبت محافظت می کند. طول عمر ایزوگام به طور معمول می تواند 25 سال باشد.

قیمت رول ایزوگام دلیجان درب کارخانه

شناختیم که ایزوگام استاندارد چیست و ایزوگام خوب چه مشخصاتی دارد. در تولید ایزوگام خوب و باکیفیت عوامل مهمی دخالت دارند که مهمترین آن ها مواد اولیه باکیفیت از جمله قیر و پلیمرهای اصلاح کننده کیفیت هستند. الیاف تیشو و پلی استر می توانند میزان مقاومت ایزوگام درجه یک را بیشتر و از نمدی شدن رول ایزوگام جلوگیری نمایند.
کارخانه های بزرگ تولید کننده انواع ایزوگام برای فروش محصولات خود راه های مختلفی را پیشنهاد داده که شما می توانید بر اساس نیاز و کاربرد هر یک از عایق های ایزوگام اقدام به خرید نمایید.
مبنای تعیین قیمت هر رول ایزوگام بر فروش عمده به قیمت روز است که در ادامه به عوامل تاثیرگذار در قیمت ایزوگام بیشتر اشاره میکنیم.

قیمت یک رول ایزوگام درجه یک بدون نصب با قیمت درب کارخانه می تواند شما را برای یک خرید بی سابقه آماده کند. با ما همراه باشید و ایزوگام را گران نخرید!

بهترین ایزوگام پلیمری موجود در بازار
فروش بهترین ایزوگام دلیجان از درب کارخانه

لیست قیمت انواع ایزوگام مستقیم از کارخانه

شرکت های ساختمانی، انبوه سازان، نمایندگی های فروش ایزوگام، تجار و بازرگانانی که در امر صادرات فعالیت دارند معمولا، برای این که محصولی مانند ایزوگام را تهیه کنند به دریافت قیمت روز وابسته هستند.
اصولاً عایق رطوبتی ایزوگام بر اثر نوسانات قیمت مواد اولیه به صورت روزانه قیمت گذاری می شود و تغییر قیمت ها می تواند بر تمام پروسه تولید ایزوگام موثر باشد. شما می توانید برای دریافت قیمت ایزوگام به روز، بررسی و برآورد قیمت ها در روزهای آینده و برحورداری از تخفیف های جشنواره پاییزی با واحد فروش ارتباط بگیرید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

انواع ایزوگام با کیفیت مطلوب برای استفاده در پروژه های مختلف در کارخانه ایزوگام دلیجان بر اساس استانداردهای روز تولید شده که لیست آن ها را می توانید با یک تماس ساده به همراه قیمت روز دریافت کنید.

استعلام قیمت ایزوگام درجه یک و ارزان

در این جا به این موضوع می پردازیم که منظور از ایزوگام خوب و ارزان چیست؟ آیا اصلاً چنین چیزی امکان دارد که ایزوگام هم بهترین باشد و هم قیمت ارزان داشته باشد؟ بله چنین چیزی ممکن است که ایزوگام درجه یک باشد، استاندارد باشد و قیمت مناسب و ارزان تر هم داشته باشد.
در خرید عایق رطوبتی پیش ساخته به صورت عمده و مستقیم از درب کارخانه و بی واسطه می توانید هم جنس خوب و هم ارزان را تهیه کنید. قیمت فروش از درب کارخانه پایین تر و به صرفه تر است. نمایندگی های ایزوگام و انبوه سازان از این فرصت به خوبی بهره برداری کرده و هم ایزوگام خوب می خرند و هم با قیمت ارزان.

برای استعلام قیمت بهترین جنس ایزوگام با واحد فروش تماس گرفته و 20 ثانیه بعد، لیست محصولات به قیمت روز برای شما ارسال می شود.

قیمت کارخانه ایزوگام شرق

نام شرق و کارخانه ایزوگام درجه یک شرق برای بسیاری شناخته شده است و این مجموعه برای این که محصولی با کیفیت خوب و قیمت مناسب را برای افرادی که می خواهند هم ایزوگام شرق باشد و هم کیفیت مطلوب را داشته باشد تولید می کند.
ایزوگام طوفان شرق که با ضخامت 3 میلمیتر تولید می شود و دارای وزن 40 کیلوگرم است با چسبندگی فوق العاده توانسته است رضایت خریداران را جلب نماید. محصول اقتصادی یعنی این که شما بتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت و مواد اولیه به کار رفته در رول ایزوگام آن را خریداری کنید.

ایزوگام درجه یک با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار و یا انواع ایزوگام سفارشی تولید می شود.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان و معرفی محصولات

به نظر میرسد که تا اینجا شناخت کلی از ایزوگام درجه یک خوب پیدا کرده باشید. حالا نوبت به معرفی شرکت ایزوگام هیرمان که در دلیجان فعالیت میکند و در تولید انواع عایق های رطوبتی بسیار عالی عمل کرده است میرسد. محصولات هیرمان نه درایران بلکه در کشورهاس دیگر هم بسیار مشهور است.

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است و با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم تولید میشود. می توان گفت این محصول بی نظیر و بی رقیب در بازار است.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. این محصول با مشخصات استاندارد تولید می شود.
 • ایزوگام حلزون دلیجان با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون دلیجان و همچنین ایزوگام های سفارشی صادراتی و ایزوگام با 2 میلیمتر

به لیست بالا می توانید انواع ایزوگام درجه یک اسپان باند، ترموباند و ایزوگام ضد ریشه رووف گاردن و انواع ایزوگام الاستیکی، الاستومری و ایزوگام پلاستیکی را که به صورت سفارشی تولید و به قیمت درب کارخانه عرضه می شوند را هم اضافه کنید.

خرید ایزوگام شرق دلیجان
خرید ایزوگام درجه یک طوفان شرق دلیجان از کارخانه

راه های خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

ما همیشه به خریداران پیشنهاد می کنیم که با شناخت بهترین ایزوگام درجه یک و بررسی راه های خرید ایزوگام از کارخانه می توانند، از افراد سودجو دور مانده و احتمال خرید ایزوگام نامرغوب و بی کیفیت به این صورت کاهش چشمگیری خواهد داشت. آموزش مناسب شناخت ایزوگام استاندارد و پیشنهاد خرید بهترین مارک ایزوگام به قیمت مناسب از کارخانه رسالت ماست.

 1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و یا از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان را امتحان کنید.
 2. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش راه ساده دیگری است که پیشنهاد می کنیم.

از این که ما را در این مقاله و محتوا همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم و با این مجموعه، خرید دلپذیر و مطمئن و ساده را تجربه کنید.

چرا قیمت ایزوگام در سایت درج نمیشود؟

میزان تغییر و نوسان قیمت زیاد است و زود به زود تغییر میکند. برای دریافت قیمت به روز با واحد فروش ارتباط بگیرید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام در قم با قیمت استشنایی

تفاوت ایزوگام درجه یک با دیگر انواع عایق رطوبتی چیست؟

تفاوت ایزوگام در کیفیت قیر و ورن و ضخامت هر رول ایزوگام است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x