صادرات ایزوگام دلیجان به کرکوک

صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای همسایه و از جمله به عراق و شهرهای مختلف آن مانند کرکوک از جمله فعالیت هایی است که شرکت هیرمان دلیجان به خوبی آن را پیگیری و هدایت می کند و به همین منظور بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام درجه یک و استاندارد را تولید و بسته بندی و با پلمپ گمرکی ارسال می کند.

صادرات ایزوگام دلیجان به کرکوک

شرایط صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

تولید ایزوگام دلیجان برای صادرات به کشورهای خاورمیانه و آسیایی و اروپایی تحت قوانین و شرایط خاص صورت می گیرد و کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان بهترین تولیدات را به این منظور انتخاب می کند.
تولید ایزوگام دلیجان با مصرف بهترین قیر پالایشگاهی و همچنین مصرف مرغوب ترین مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر در تولید ایزوگام دلیجان بسیار مورد توجه است.

 • در نظر گرفتن آب و هوای منطقه ای کشور مقصد مانند عراق در حین تولید محصول
 • وزن و ضخامت ایزوگام تولید شده
 • استاندارد مورد نظر مصرف کننده و مورد تایید کشور مزبور
 • بسته بندی و بارگیری
 • پلمپ گمرکی و مجوز خروج از بنادر و مرزهای زمینی
 • تخلیه بار در موعد مقرر
 • اخذ مجوزها و گواهینامه های معتبر
 • تحویل ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر در محل؛ از جمله شرایط صادرات ایزوگام دلیجان به کرکوک عراق و دیگر کشورهای منطقه ای است.

[toggle title=”مواد اولیه مرغوب ایزوگام هیرمان” state=”open”]تولید ایزوگام دلیجان با مصرف بهترین قیر پالایشگاهی و همچنین مصرف مرغوب ترین مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر در تولید ایزوگام دلیجان بسیار مورد توجه است.[/toggle]

[aparat id=”9viIy”]

صادرات ایزوگام دلیجان به کرکوک

شرکت هیرمان دلیجان تولیدات و محصولات خود را برای شهرهای مهم و همچنین استراتژیک عراق که در جنگ آسیب دیده اند و یا در آن ها پروژه های عمرانی و ساختمانی اجرایی می شود به صورت عمده و با پلمپ گمرکی ارسال می کند.
بسیاری از شهرهای عراق و بخصوص استان کرکوک و مناطق و شهرهای اطراف آن می توانند از این تسهیلات ویژه برای صاردات ایزوگام بهره مند شوند.

 1. الحویجه
 2. البسل
 3. عباسی
 4. ریاض
 5. رشاد
 6. حلاوه
 7. القدس
 8. مهوز
 9. کاظمیه؛ از جمله شهرهای اطراف کرکوک هستند که صادرات ایزوگام به این شهرها هم در سریع ترین زمان صورت می گیرد.

تولید ایزوگام صادراتی برای کشورهای منطقه ای مانند عراق به جهت ساخت و ساز و همچنین به جهت مشابهت آب و هوایی صورت می گیرد.
ایزوگام درجه یک دلیجان هیرمان با بهترین کیفیت و با مقاومت بالا می تواند برای سالها مورد استفاده قرار بگیرد.
[toggle title=”بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان” state=”open”]بسیاری از شهرهای عراق و بخصوص استان کرکوک و مناطق و شهرهای اطراف آن می توانند از تسهیلات ویژه صاردات ایزوگام و دریافت بهترین عایق رطوبتی بهره مند شوند.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان به کرکوک

موارد مصرف و کاربرد ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان که در کارخانجات کاملا پیشرفته و با بهترین امکانات و خط تولید مجهز به صورت عمده تولید می شود دارای مقاومت و کارایی بالا بوده و برای مصارف داخلی و خارجی مصرف می شود.
شرکت هیرمان دلیجان با در نظر گرفتن میزان نیاز و نوع مصرف، سفارشات ایزوگام را پذیرفته و تولید می کند.
محصولات متنوع کارخانه ایزوگام هیرمان متناسب با نوع آب و هوای کشور مقصد تولید می شود و به این ترتیب بسیار مقاوم و بادوام هستند.

 1. پشت بام
 2. پی ساختمان ها
 3. استخر ها
 4. دیوارها
 5. مخازن آب
 6. تونل ها
 7. سرویس های بهداشتی
 8. سد ها
 9. پارکینگ های طبقاتی
 10. دامداری ها، نمونه هایی از موارد مصرف و کاربرد ایزوگام برای داخل و صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان است.

در کشور عراق به جهت ساخت و ساز و پروژه های عمرانی، مصرف عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانه دلیجان مصرف بالایی دارد.
[toggle title=”تولیدات متنوع ایزوگام” state=”open”]محصولات متنوع کارخانه ایزوگام هیرمان متناسب با نوع آب و هوای کشور مقصد تولید می شود و به این ترتیب بسیار مقاوم و بادوام هستند.[/toggle]

همچنین بخوانید:
فروش ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی و مجوزات بورس

[aparat id=”L0Pms”]

صادرات ایزوگام دلیجان از مرزهای زمینی

ایزوگام محصولی است که در تمام پروژه ها و برای ساختمان ها بسیار ضروری و کاربردی است.
صادرات ایزوگام دلیجان به کرکوک عراق یکی از پیشرفت های بسیار چشمگیر کارخانه ایزوگام دلیجان است.
پس از ثبت سفارش ایزوگام و تولید و بسته بندی و بارگیری ایزوگام، به بهترین شکل ممکن حمل از طریق پایانه های مرزی صورت می گیرد.
پس از پلمپ و با دریافت مجوزها و گواهینامه های لازم برای صادرات ایزوگام این امر ممکن می شود.
می توان گفت که بازارچه های مرزی دروازه های اقتصادی کشور محسوب می شوند و نقش مهمی در صادرات ایزوگام به عراق و دیگر کشورها بازی می کنند.

 • قصرشیرین و بازارچه مرزی پرویز خان
 • بازارچه مرزی تمرچین
 • بازارچه مرزی سیرانبند
 • بازارچه مرزی جوانرود
 • بازارچه مرزی مهران
 • بازارچه مرزی اروند کنار، هر یک نقش مهمی در صادرات و مبادلات ارزی با کشور عراق دارند.

[toggle title=”نقش بازارهای مرزی در صادرات” state=”open”]می توان گفت که بازارچه های مرزی دروازه های اقتصادی کشور محسوب می شوند و نقش مهمی در صادرات ایزوگام به عراق و دیگر کشورهای همسایه و خاورمیانه بازی می کنند.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان به کرکوک

ایزوگام صادراتی با قیمت عالی

می توان گفت که صادرات انواع کالاها و محصولات ایرانی و انواع عایق های رطوبتی به کشورهای خاورمیانه و عراق و از جمله به کرکوک عراق توانسته است که ارزآوری مناسبی برای کشور به همراه داشته باشد.
ایزوگام درجه یک استاندارد دلیجان با توجه به نوع سفارش و میزان نیاز شرکت ها و بازرگانی ها در کارخانه هیرمان دلیجان به صورت عمده تولید می شود.
قیمت ایزوگام در خرید و فروش و صادرات آن امری مهم است و باید صرفه اقتصادی برای هر دو طرف خریدار و فروشنده به همراه داشته باشد.
قیمت ویژه و ارزان ایزوگام دلیجان به جهت تولید و فروش عمده است که مقرون به صرفه تر تمام می شود.

 • قیمت قیر
 • قیمت تیشو
 • پلی استر
 • فویل آلومینیومی
 • وزن و ضخامت ایزوگام؛ در اعلام نهایی لیست قیمت ایزوگام موثر هستند.

[toggle title=”تولید عمده ایزوگام” state=”open”]ایزوگام درجه یک استاندارد دلیجان با توجه به نوع سفارش و میزان نیاز شرکت ها و بازرگانی ها در کارخانه هیرمان دلیجان به صورت عمده تولید می شود.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام صادراتی هیرمان

شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان با تولید انبوه و عمده انواع ایزوگام در جهت ارتقای کیفیت و فروش ایزوگام بسیار موفق عمل کرده است.
ایزوگام بردین صادراتی و ایزوگام هیرمان دلیجان و ایزوگام مشکین شرق با بهترین روش های تولید و با کیفیت برتر مواد اولیه تولید می شوند.
نحوه خرید آنلاین ایزوگام از وب سایت و مشاوره های کارشناسی را از سایت دریافت نمایید.
[toggle title=”انواع ایزوگام هیرمان” state=”open”]ایزوگام بردین صادراتی و ایزوگام هیرمان دلیجان و ایزوگام مشکین شرق با بهترین روش های تولید و با کیفیت برتر مواد اولیه تولید می شوند.[/toggle]

1 پاسخ
 1. کاظمی
  کاظمی گفته:

  سلام، من دو ماه پیش از شرکت هیرمان برای صادرات خرید کردم ،این شرکت بسیار سریع کار های صادرات را انجام داد و مجوزات گمرکی را تهیه کرد و هیچ کم و کثری در کارشان وجود نداشت.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.