خانه / صادرات ایزوگام / صادرات ایزوگام دلیجان به کربلا

صادرات ایزوگام دلیجان به کربلا

صادرات ایزوگام پلیمری دلیجان به شهرهای مختلف عراق مانند کربلا؛ بصره؛ نجف اشرف؛ رمادی؛ اربیل؛ سلیمانیه محقق و امکانپذیر شده است. شرکت هیرمان دلیجان برای تولید و آماده سازی بهترین ایزوگام استاندارد از تجهیزات پیشرفته و تیم های تولید کاملا مجرب استفاده می کند. ایزوگام بردین صادراتی و انواع ایزوگام دلیجان برای صادرات استانداردهای لازم را دارند.

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

کشورهای همسایه ایران و کشورهای اروپایی، افریقایی و کشورهایی که در منطقه خاورمیانه قرار گرفته اند به جهت شرایط آب و هوایی و میزان استفاده از عایق های رطوبتی قیری بازار خوبی برای انواع ایزوگام دلیجان ایران هستند و کارخانه های ایزوگام بر این مقوله توجه دارند.
ایزوگان دلیجان ایران نه تنها به کشوری مانند عراق صادر می شود؛ بلکه کشورهایی مانند:

 1. سوریه
 2. روسیه
 3. فیلیپین
 4. مالزی
 5. قرقیزستان
 6. ارمنستان
 7. ترکیه
 8. آذربایجان
 9. ترکمنستان
 10. کویت
 11. گرجستان
 12. تاجیکستان و کشورهایی دیگر مانند افغانستان و پاکستان هم مصرف کننده عمده ایزوگام دلیجان هستند.

ایزوگام دلیجان صادراتی

ایزوگام دلیجان صادراتی

ایزوگام صادراتی دلیجان با گواهینامه های معتبر و استانداردهای مورد تایید کشورهای مختلف و با پلمپ گمرکی حمل می شوند و در هنگام بارگیری در نهایت دقت رول های ایزوگام بارگیری و در کنار هم چیده می شوند تا در مسیر آسیبی نبینند.

شرکت ایزوگام دلیجان + صادرات ایزوگام

شرکت های زیادی در تولید و تامین انواع ایزوگام با یکدیگر به رقابت پرداخته اند که کارخانه های ایزوگام دلیجان در این میان به جهت سابقه تولید ایزوگام های برتر و داشتن تجهیرات و خط تولید بسیار مجهز توانسته اند در این رقابت به خوبی سربلند باشند.
صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف و انجام امور گمرکی و اخذ گواهینامه ها و استانداردهای روز جهانی کاری است که به صورت مداوم در شرکت های ایزوگام دلیجان مورد توجه است و به روز می شود.

 • ایزوگام بردین دلیجان صادراتی
 • ایزوگام مشکین شرق دلیجان
 • ایزوگام پلیمری شرق
 • ایزوگام هیرمان دلیجان؛ برندهای شناخته شده شرکت هیرمان دلیجان هستند که برای مصرف عمده بازارهای داخلی و خارجی تولید می شوند.

صادرات ایزوگام نیاز به شناخت بازار و دریافت استانداردهای مختلف عایق های قیری را دارد که شرکت هیرمان دلیجان به همین منظور کارشناسان خود را به صورت مداوم تحت آموزش قرار می دهد.

انجام امور گمرکی

انجام امور گمرکی

صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف و انجام امور گمرکی و اخذ گواهینامه ها و استانداردهای روز جهانی؛ کاری است که به صورت مداوم در شرکت های ایزوگام دلیجان مورد توجه است و به روز می شود.

 

 

صادرات ایزوگام به کربلا و نجف اشرف

کشور عراق به جهت این که سال ها درگیر جنگ بوده است؛ در حال حاضر ساخت و ساز و پروژه های عمرانی در این کشور به صورت گسترده در تمام شهرهای آن اجرایی می شود و در هر مرحله؛ نیاز به خرید ایزوگام و انواع عایق های رطوبتی قیری مشاهده می شود.
ایزوگام صادراتی دلیجان مطابق با آب و هوای کشور عراق و شهرهای آن تولید می شود و بارگیری هر رول ایزوگام زیر نظر کارشناس و با دقت تمام صورت گرفته و پس از بارگیری؛ محموله برای ارسال به مرز پلمپ و روانه می شود.
شهرهای کشور عراق از جمله:

 1. بغداد
 2. موصل
 3. بصره
 4. نجف
 5. کربلا
 6. کرکوک
 7. اربیل
 8. نینوا
 9. الانبار
 10. نصیریه
 11. سلیمانیه
 12. تکریت و دیگر شهرها از خدمات فروش ایزوگام صادراتی دلیجان شرکت هیرمان استفاده و در لیست صادرات قرار گرفته اند.

بهترین ایزوگام صادراتی

بهترین ایزوگام صادراتی

ایزوگام صادراتی دلیجان مطابق با آب و هوای کشور عراق و شهرهای آن تولید می شود و بارگیری هر رول ایزوگام زیر نظر کارشناس و با دقت تمام صورت گرفته و پس از بارگیری؛ محموله برای ارسال به مرز پلمپ و روانه می شود. بهترین ایزوگام پلیمری برای صادرات؛ تولید و بسته بندی و بارگیری می شود.

قیمت هر رول ایزوگام دلیجان + ایزوگام شرق

لیست قیمت ایزوگام دلیجان به صورت روزانه از طریق سایت شرکت هیرمان منتشر شده و تغییرات احتمالی در آن ثبت می گردد. کارخانه های ایزوگام دلیجان بر اساس تغییر قیمت مواد اولیه و همچنین نوع ایزوگام تولید شده، قیمت ایزوگام را نعیین و اعلام می کنند.
هر رول ایزوگام دلیجان از بهترین قیر پالایشگاهی که درجه خلوص آن 70-60 است تولید می شود و دارای ضمانت نامه 10 ساله است و به خوبی پس از نصب، کیفیت و ماندگاری خود را آشکار می کند.
ایزوگام دلیجان شرق باکیفیت و با استاندارد ملی ایران دارای تضمین کیفیت است و صادرات ایزوگام پلیمری شرق به کشورهای مختلف در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.
هر رول ایزوگام شرق دلیجان 10 متر طول و 1 متر عرض دارد و ضخامت ایزوگام بسته به نوع ایزوگام بین 3/5 تا 4 میلمیتر متغیر است و انواع ایزوگام سفارشی طبق دستورالعمل ها مقررات تولید عایق های رطوبتی توسط شرکت هیرمان دلیجان پذیرفته می شود.

کیفیت ایزوگام دلیجان

کیفیت ایزوگام دلیجان

هر رول ایزوگام دلیجان از بهترین قیر پالایشگاهی که درجه خلوص آن 70-60 است تولید می شود و دارای ضمانت نامه 10 ساله است و به خوبی پس از نصب، کیفیت و ماندگاری خود را آشکار می کند.

صادرات ایزوگام هیرمان با مجوز گمرک

داشتن مجورها و گواهینامه های معتبر و اخذ استانداردهای روز جهانی برای کارخانه های ایزوگام دلیجان امری ضروری است و برای صادرات ایزوگام به کشورهای دیگر این امر بسیار جدی تلقی می شود.
شرکت هیرمان دلیجان با توجه به نوع محصولات قیری و نیاز به گواهینامه های لازم، این کار را در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش آغاز می کند. بهترین ایزوگام دلیجان با رعایت استانداردها و با بارگیری بسیار بادقت و پلمپ گمرک و مجوزهای قانونی، بارگیری و به بنادر و یا مرزها حمل می شود.
بازارچه های مرزی بین ایران و کشور عراق و دیگر کشورها راه های صادرات و واردات بین دو کشور را بسیار ساده تر کرده است و با انجام تشریفات قانونی بین دو کشور، ورود و خروج کالاها صورت میگیرد.

 • بازارچه مرزی مهران
 • بازارچه مرزی ایلام
 • بازارچه مرزی اروندکنار
 • بازارچه مرزی تمرچین
 • بازارچه مرزی باشماق
 • بازارچه مرزی پرویزخان
 • بازارچه مرزی سیرانبند و دیگر بازارهای مرزی توانایی ما در صادرات ایزوگام دلیجان به دیگر همسایگانمان را افزایش می دهد.

بهترین ایزوگام دلیجان

بهترین ایزوگام دلیجان

بهترین ایزوگام دلیجان با رعایت استانداردها و با بارگیری بسیار بادقت و پلمپ گمرک و مجوزهای قانونی؛ بارگیری و به بنادر و یا مرزها حمل می شود.

دریافت قیمت انواع ایزوگام دلیجان از طریق انتشار لیست قیمت ایزوگام در سایت هیرمان دلیجان به صورت رایگان ممکن است و تغییرات قیمت انواع ایزوگام دلیجان در دسترس خریداران و شرکت ها و پیمانکاران قرار می گیرد.

امتیاز شما به این مطلب؟
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام دلیجان به حله عراق

صادرات ایزوگام دلیجان با کیفیت پلیمری BPP به شهرهای مختلف عراق از جمله حله، بغداد، …

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است