جدید49 - صادرات ایزوگام دلیجان به کربلا

صادرات ایزوگام پلیمری دلیجان به شهرهای مختلف عراق مانند کربلا؛ بصره؛ نجف اشرف؛ رمادی؛ اربیل؛ سلیمانیه محقق و امکانپذیر شده است. شرکت هیرمان دلیجان برای تولید و آماده سازی بهترین ایزوگام استاندارد از تجهیزات پیشرفته و تیم های تولید کاملا مجرب استفاده می کند. ایزوگام بردین صادراتی و انواع ایزوگام دلیجان برای صادرات استانداردهای لازم را دارند.

صادرات ایزوگام دلیجان به کربلا شرکت ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

کشورهای همسایه ایران و کشورهای اروپایی، افریقایی و کشورهایی که در منطقه خاورمیانه قرار گرفته اند به جهت شرایط آب و هوایی و میزان استفاده از عایق های رطوبتی قیری بازار خوبی برای انواع ایزوگام دلیجان ایران هستند و کارخانه های ایزوگام بر این مقوله توجه دارند.
ایزوگان دلیجان ایران نه تنها به کشوری مانند عراق صادر می شود؛ بلکه کشورهایی مانند:

 1. سوریه
 2. روسیه
 3. فیلیپین
 4. مالزی
 5. قرقیزستان
 6. ارمنستان
 7. ترکیه
 8. آذربایجان
 9. ترکمنستان
 10. کویت
 11. گرجستان
 12. تاجیکستان و کشورهایی دیگر مانند افغانستان و پاکستان هم مصرف کننده عمده ایزوگام دلیجان هستند.

[toggle title=”ایزوگام دلیجان صادراتی” state=”open”]ایزوگام صادراتی دلیجان با گواهینامه های معتبر و استانداردهای مورد تایید کشورهای مختلف و با پلمپ گمرکی حمل می شوند و در هنگام بارگیری در نهایت دقت رول های ایزوگام بارگیری و در کنار هم چیده می شوند تا در مسیر آسیبی نبینند.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان به کربلا شرکت ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام دلیجان + صادرات ایزوگام

شرکت های زیادی در تولید و تامین انواع ایزوگام با یکدیگر به رقابت پرداخته اند که کارخانه های ایزوگام دلیجان در این میان به جهت سابقه تولید ایزوگام های برتر و داشتن تجهیرات و خط تولید بسیار مجهز توانسته اند در این رقابت به خوبی سربلند باشند.
صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف و انجام امور گمرکی و اخذ گواهینامه ها و استانداردهای روز جهانی کاری است که به صورت مداوم در شرکت های ایزوگام دلیجان مورد توجه است و به روز می شود.

 • ایزوگام بردین دلیجان صادراتی
 • ایزوگام مشکین شرق دلیجان
 • ایزوگام پلیمری شرق
 • ایزوگام هیرمان دلیجان؛ برندهای شناخته شده شرکت هیرمان دلیجان هستند که برای مصرف عمده بازارهای داخلی و خارجی تولید می شوند.

صادرات ایزوگام نیاز به شناخت بازار و دریافت استانداردهای مختلف عایق های قیری را دارد که شرکت هیرمان دلیجان به همین منظور کارشناسان خود را به صورت مداوم تحت آموزش قرار می دهد.
[toggle title=”انجام امور گمرکی” state=”open”]صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف و انجام امور گمرکی و اخذ گواهینامه ها و استانداردهای روز جهانی؛ کاری است که به صورت مداوم در شرکت های ایزوگام دلیجان مورد توجه است و به روز می شود.[/toggle]

 

[aparat id=”kugNF”]

 

صادرات ایزوگام به کربلا و نجف اشرف

کشور عراق به جهت این که سال ها درگیر جنگ بوده است؛ در حال حاضر ساخت و ساز و پروژه های عمرانی در این کشور به صورت گسترده در تمام شهرهای آن اجرایی می شود و در هر مرحله؛ نیاز به خرید ایزوگام و انواع عایق های رطوبتی قیری مشاهده می شود.
ایزوگام صادراتی دلیجان مطابق با آب و هوای کشور عراق و شهرهای آن تولید می شود و بارگیری هر رول ایزوگام زیر نظر کارشناس و با دقت تمام صورت گرفته و پس از بارگیری؛ محموله برای ارسال به مرز پلمپ و روانه می شود.
شهرهای کشور عراق از جمله:

 1. بغداد
 2. موصل
 3. بصره
 4. نجف
 5. کربلا
 6. کرکوک
 7. اربیل
 8. نینوا
 9. الانبار
 10. نصیریه
 11. سلیمانیه
 12. تکریت و دیگر شهرها از خدمات فروش ایزوگام صادراتی دلیجان شرکت هیرمان استفاده و در لیست صادرات قرار گرفته اند.

[toggle title=”بهترین ایزوگام صادراتی” state=”open”]ایزوگام صادراتی دلیجان مطابق با آب و هوای کشور عراق و شهرهای آن تولید می شود و بارگیری هر رول ایزوگام زیر نظر کارشناس و با دقت تمام صورت گرفته و پس از بارگیری؛ محموله برای ارسال به مرز پلمپ و روانه می شود. بهترین ایزوگام پلیمری برای صادرات؛ تولید و بسته بندی و بارگیری می شود.[/toggle]

همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام دلیجان به رمادی عراق

صادرات ایزوگام دلیجان به کربلا شرکت ایزوگام دلیجان

قیمت هر رول ایزوگام دلیجان + ایزوگام شرق

لیست قیمت ایزوگام دلیجان به صورت روزانه از طریق سایت شرکت هیرمان منتشر شده و تغییرات احتمالی در آن ثبت می گردد. کارخانه های ایزوگام دلیجان بر اساس تغییر قیمت مواد اولیه و همچنین نوع ایزوگام تولید شده، قیمت ایزوگام را نعیین و اعلام می کنند.
هر رول ایزوگام دلیجان از بهترین قیر پالایشگاهی که درجه خلوص آن 70-60 است تولید می شود و دارای ضمانت نامه 10 ساله است و به خوبی پس از نصب، کیفیت و ماندگاری خود را آشکار می کند.
ایزوگام دلیجان شرق باکیفیت و با استاندارد ملی ایران دارای تضمین کیفیت است و صادرات ایزوگام پلیمری شرق به کشورهای مختلف در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.
هر رول ایزوگام شرق دلیجان 10 متر طول و 1 متر عرض دارد و ضخامت ایزوگام بسته به نوع ایزوگام بین 3/5 تا 4 میلمیتر متغیر است و انواع ایزوگام سفارشی طبق دستورالعمل ها مقررات تولید عایق های رطوبتی توسط شرکت هیرمان دلیجان پذیرفته می شود.
[toggle title=”کیفیت ایزوگام دلیجان” state=”open”]هر رول ایزوگام دلیجان از بهترین قیر پالایشگاهی که درجه خلوص آن 70-60 است تولید می شود و دارای ضمانت نامه 10 ساله است و به خوبی پس از نصب، کیفیت و ماندگاری خود را آشکار می کند.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان به کربلا شرکت ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام هیرمان با مجوز گمرک

داشتن مجورها و گواهینامه های معتبر و اخذ استانداردهای روز جهانی برای کارخانه های ایزوگام دلیجان امری ضروری است و برای صادرات ایزوگام به کشورهای دیگر این امر بسیار جدی تلقی می شود.
شرکت هیرمان دلیجان با توجه به نوع محصولات قیری و نیاز به گواهینامه های لازم، این کار را در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش آغاز می کند. بهترین ایزوگام دلیجان با رعایت استانداردها و با بارگیری بسیار بادقت و پلمپ گمرک و مجوزهای قانونی، بارگیری و به بنادر و یا مرزها حمل می شود.
بازارچه های مرزی بین ایران و کشور عراق و دیگر کشورها راه های صادرات و واردات بین دو کشور را بسیار ساده تر کرده است و با انجام تشریفات قانونی بین دو کشور، ورود و خروج کالاها صورت میگیرد.

 • بازارچه مرزی مهران
 • بازارچه مرزی ایلام
 • بازارچه مرزی اروندکنار
 • بازارچه مرزی تمرچین
 • بازارچه مرزی باشماق
 • بازارچه مرزی پرویزخان
 • بازارچه مرزی سیرانبند و دیگر بازارهای مرزی توانایی ما در صادرات ایزوگام دلیجان به دیگر همسایگانمان را افزایش می دهد.

[toggle title=”بهترین ایزوگام دلیجان” state=”open”]بهترین ایزوگام دلیجان با رعایت استانداردها و با بارگیری بسیار بادقت و پلمپ گمرک و مجوزهای قانونی؛ بارگیری و به بنادر و یا مرزها حمل می شود.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان به کربلا شرکت ایزوگام دلیجان

دریافت قیمت انواع ایزوگام دلیجان از طریق انتشار لیست قیمت ایزوگام در سایت هیرمان دلیجان به صورت رایگان ممکن است و تغییرات قیمت انواع ایزوگام دلیجان در دسترس خریداران و شرکت ها و پیمانکاران قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.