صادرات ایزوگام طرح دار

داشتن اطلاعات کافی و سودمند در زمینه ی صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان برای تاجران و فعالان این صنعت بسیار مورد اهمیت می باشد.

ایزوگام طرح دار همانند انواع دیگز ایزوگام تولید شده با این تفاوت که فویل و یا روکش آن دارای الگو و طراحی زیبا و خوش رنگ برای افزایش زیبایی آن می باشد.

صادرات ایزوگام طرح دار خوب

ایزوگام طرح دار نیز همانند انواع دیگر ایزوگام در درجه های کیفی مختلف تولید می گردد زیرا بسیاری از شرکت ها هنوز از فناوری و تکنولوژی جدید جهت تولید بهترین ایزوگام طرح دار برخوردار نمی باشند.

ایزوگام طرح دار خوب اولا از قیر پلیمری پالایشگاهی تولید شده و همچنین ضخامت فویل آن حداقل ۳۰ میکرون می باشد و انواع الگو ها و طرح ها به صورت دقیق و با رنگ های استاندارد و باکیفیت با استفاده از دستگاه های پیشرفته بر روی آن ها اجرا می گردد.

 

صادرات ایزوگام طرح دار

صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان

مهندسان و کارشناسان ما در مجموعه ی بردین توانایی تولید ایزوگام طرح دار دلیجان با فناوری و تکنولوژی روز دنیا را داشته و تمامی مشخصه های کیفی لازم را در این محصول اجرا و در هر مرحله از تولید نیز آن ها بررسی و کنترل می نمایند.

شرکت ما امروزه تجربه ی همکاری با شرکت های خارجی مختلف و صادرات ایزوگام به کشور های عراق، کویت، قطر و… را داشته و در این زمینه همکاری خوبی نیز با شرکت های بازرگانی داشته است.

با آزمایش ها و بررسی های انجام شده توسط کارشناسان، ایزوگام طرح دار دلیجان تولید شده توسط شرکت بردین به دلیل دارا بودن تمامی استاندارد های جهانی قابلیت صادرات حتی به کشور های اروپایی را نیز دارد.

از طریق کارشناسان و متخصصان ما در شرکت بردین می توانید اطلاعات تخصصی بیشتر در زمینه ی صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان به دست آورید.

[button color=”green” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

همچنین بخوانید:
شرکت تولید ایزوگام دلیجان صادراتی