ایزوگام ساده دلیجان با روکش پلی اتیلن

ایزوگام ساده دلیجان با روکش پلی اتیلن یکی از محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان است که با کیفیتی بالا به بازارهای تقاضا عرضه میشود. عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام کاربردی ترین عایق است که در سال های اخیر با توجه به نیاز در بخش های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است.
کارخانه ایزوگام دلیجان در نقش اصلی ترین قطب تولید ایزوگام ایران، فعالیت خود را بر پایه صنعت و تکنولوژی استوار نموده است و ایزوگام با روکش پلی اتیلن (ایزوگام پلاستیکی) در این مرکز به صورت آنلاین و بی واسطه عرضه می گردد.

عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام

به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت و نم همواره این نکته در عملیات ساختمان سازی مورد توجه قرار می گیرد که کدام محصول می تواند پوشش مناسب و مقاوم برای این منظور باشد.
عایق های رطوبتی پیش ساخته یا همان ISOGAM یکی از بهترین و پرمصرف ترین محصولات برای عایق سازی به شمار می روند. ایزوگام در انواع مختلف تولید می شود و برای کاربردهای متنوع استفاده میگردد. ایزوگام ساده دلیجان و انواع ایزوگام طرح دار و فویل دار را می توان نام برد.

ایزوگام ساده دلیجان به عنوان یکی از بهترین محصولات شناخته می شود و کاربرد های متعددی را نیز در سطوح و مکان های مختلف دارد. انواع ایزوگام بر اساس نیاز های موجود در بازار تقاضا و میزان سفارش، وارد چرخه تولید می گردد.

ایزوگام ساده دلیجان با روکش پلی اتیلن

روکش پلی اتیلن ایزوگام ساده دلیجان، به عنوان لایه ای محافظ شناخته می شود که در برابر تابش نور خورشید و برخی از فاکتور های دیگر، از ایزوگام محافظت خواهد کرد.
به همین دلیل از این نوع ایزوگام، غالباً در مناطقی که بارش بسیار اتفاق می افتد، استفاده می شود و کاربرد ایزوگام روکش دار، معمولاً بیشتر از ایزوگام های ساده است. ایزوگام عایق رطوبتی استانداردی است که شرایط ساده نصب و استفاده از آن، موجب گردیده تا به راحتی جایگزین دیگر عایق های رطوبتی موجود در بازار گردد.

ایزوگام با روکش پلی اتیلن با پلیمرهای وارداتی درجه یک و بهترین قیر پالایشگاهی تولید شده و این مواد شیمیایی می توانند عملکرد و افزایش مقاومت در کارکرد ایزوگام ساده دلیجان را افزایش دهند.

افزایش کیفیت ایزوگام با روکش پلی اتیلن

ایزوگام ها همان طور که اشاره کردیم می توانند در انواع مختلف تولید شوند و لذا توجه به کارکرد و منطقه آب و هوایی و جغرافیای محل نصب ایزوگام نقش مهمی در انتخاب و تولید این محصول دارد. دوام بالا و استحکام ایزوگام دلیجان، از دیگر فاکتور هایی است که باید به آن اشاره کرد.
درست است که ایزوگام فویل دار با روکش آلومینیومی از پرمصرف ترین انواع ایزوگام است اما استفاده از ایزوگام با روکش پلی اتیلن یا همان ایزوگام پلاستیکی در موارد خاص، کاربرد وعملکرد این عایق رطوبتی را ملموس تر می کند. کیفیت ایزوگام با استفاده از پلیمرهای اصلاح کننده قیر هر چه بیشتر می شود.

برای خرید یا اطلاع از شرایط فروش ایزوگام ساده دلیجان با روکش پلی اتیلن با مشاوران فروش ما ارتباط برقرار نمایید و از راهنمایی های آنان استفاده کنید.

ایزوگام ساده دلیجان با کیفیت درجه یک
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده با بهترین پلیمرهای وارداتی

ایزوگام ساده بدون فویل چیست؟

ایزوگام ساده یا ایزوگام بدون روکش فویل نوعی عایق رطوبتی است که در مراحل مختلف در پوشش دهی از ان استفاده می شود. اغلب ساختمان ها تا چندین سال پیش توسط قیر و گونی عایق بندی می شدند، اما با پیدایش عایق های رطوبتی ایزوگام و مزیت های این محصول و همچنین قیمت مناسب و نصب ساده، محبوبیت بیشتری در بین مصرف کنندگان پیدا کردند.
ایزوگام ساده دلیجان دارای عمر مفید بالایی است و نصب آن بسیار آسان بوده و چنانچه در تولید این محصول از بهترین مواد الویه استفاده شده باشذد عمر مفید آن می تواند بین 10 تا 15 سال باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

مواد تشکیل دهنده انواع ایزوگام از مشتقات نفتی است و ساختاری محکم و با قابلیت انعطاف پذیری بالا ایجاد میکند که می تواند مانع خوبی برای نفوذ آب و نم و رطوبت به ساختمان باشد.

آشنایی با انواع ایزوگام

چقدر در مورد انواع ایزوگام می دانید؟ از تفاوت انواع عایق رطوبتی در کیفیت و قیمت چه می دانید؟ گفتیم که ایزوگام یک عایق ضد رطوبت است و در مکان های مختلف و بخصوص در پشت بام استفاده می شود.
بر اساس قیر مصرف شده و تعداد لایه های تشکیل دهنده و نوع روکش می توان انواع ایزوگام ها را دسته بندی کرد.

 • ایزوگام های پلیمری که با قیر درحه یک الایشگاهی تولید می شوند. (ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری)
 • ایزوگام های تک لایه، دولایه و ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام ساده، ایزوگام فویل دار و ایزوگام طرح دار
 • طبیعی است که کارکرد هر یک از انواع ایزوگام و طول عمر و ماندگاری و مقاومت آن ها می تواند در انتخاب و نوع مصرف و قیمت ایزوگام موثر باشد.

تولید ایزوگام ساده دلیجان به منطقه ای که قرار است در آنجا مصرف شود و به سفارش خریدار برای مکان های خاص بستگی دارد.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


ایزوگام ساده دلیجان و فویل دار

یکی از مصارف ایزوگام ساده دلیجان برای فونداسیون و پی ساختمان است وحتی برای ایزولاسیون و عایق کاری دیوار ساختمان از ایزوگام بدون روکش فویل استفاده می شود. کف آشپزخانه را هم با ایزوگام ساده عایق بندی می کنند. درست است که قیمت ایزوگام ساده کمی ارزان تر است اما استانداردهای لازم را دارد.
حتی تعداد لایه ها و نوع روکش ایزوگام ارتباطی به استاندارد و غیر استاندارد بودن ندارد و مشخصات فنی هر کدام از این تولیدات برای هر آنها از این تولیدات منفک می باشد. تفاوت ایزوگام ها در تعداد لایه ها و نوع روکش فقط به محل مصرف آنها و درجه مقاومت و تحمل پذیری آنها در برابر تغییرات دما بستگی دارد.

ایزوگام های تولید شده با لایه های بیشتر و یا با روکش افزایش قیمت را در پی خواهد داشت و به دلیل استفاده از مواد اولیه بیشتر، هزینه تولید بالاتری را هم خواهند داشت. ایزوگام ساده دلیجان گرچه قیمت پایین تری دارد اما با کیفیت عالی در نوع خود تولید می شود.

مشخصات فنی بهترین ایزوگام دلیچان

در بحث کیفیت ایزوگام ساده دلیجان و یا به طور کلی بهترین ایزوگام چه به صورت ایزوگام فویل دار و یا ایزوگام بدون فویل به چندین نکته باید توجه داشته باشیم. کیفیت ایزوگام به صورت مستقیم با انتخاب و مصرف مواد اولیه درجه یک در رابطه است.
دستگاه ها و تجهیزات و تخصص نیروی انسانی و قیر مصرف شده و همچنین در نهایت وزن و ضخامت هر رول ایزوگام می تواند کیفیت و مشخصات فنی یک رول ایزوگام استاندارد را مشخص کند.

شرکت های ساختمانی و پیمانکاران و انبوه سازان و نمایندگی های فروش ایزوگام برای ثبت سفارش بهترین ایزوگام ساده دلیجان می توانند با واحد فروش ارتباط بگیرند.

تفاوت ایزوگام فویل دار و ساده چیست؟

در حقیقت روکش هیچ تاثیری در کیفیت ایزوگام ندارد اما وجود یک لایه عایق اضافی می تواند از نفوذ آب به لایه های پایین تر جلوگیری کند. این روکش فویل تا 85% از نور خورشید را بازتاب داده و یک نمای جذاب پس از نصب ایزوگام ایجاد می کند.
در ایزوگام ساده دلیجان به جای فویل از یک لایه نایلون و یا پودر تالک استفاده می شود. در کیفیت هر دو نوع ایزوگام ساده و فویل دار هیچ تفاوتی ندارند. ضخامت ایزوگام ساده دلیجان کمتر است و در مناطقی که کمتر در معرض رطوبت است استفاده می شود.

برای دریافت قیمت به روز ایزوگام ساده دلیجان و یا ایزوگام فویل دار کافی است یک تماس ساده با واحد فروش بگیرید و در 20 ثانیه لیست محصولات و قیمت ها را دریافت کنید.

کاربرد و موارد استفاده ایزوگام ساده و فویلدار

از ایزوگام ساده در مکان هایی مانند سرویس یهداشتی و یا زیرکار و مناطقی که نور خورشید و برف و باران در ان کمتر است استفاده میشود. برای پشت بام هایی که پس از عایق کاری موزاییک و یا سنگ می شوند می توان ایزوگام ساده دلیجان را استفاده کرد.
ایزوگام فویل دار معمولاً مقاومت بیشتری داشته و برای پشت بام و یا مناطقی که در معرض نور خورشید و برف و باران و سرما و گرما قرار می گیرد مناسب تر است. انتخاب نوع ایزوگام بر اساس کاربرد و منطقه اب و هوایی سبب می شود که عایق ایزوگام برای سال های بیشتری دوام داشته باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

گاهی مصرف کننده در انتخاب یک از این دو محصول سردرگم می شود که برای کدام قسمت از منزل یا ساختمان از ایزوگام ساده دلیجان و یا ایزوگام فویل دار استفاده کند. ما شما را در این خصوص هدایت و راهنمایی می کنیم.

خرید ایزوگام بردین از کارخانه
ایزوگام بردین دلیجان با فروش مستقیم از کارخانه

خرید ایزوگام دلیجان از درب کارخانه

در هر حال چنانچه شما ایزوگام ساده دلیجان نیاز داشته باشید و یا ایزوگام فویل دار و یا هر محصول دیگری باید بتوانید بهترین انتخاب را به قیمت مناسب در اختیار داشته باشید. راه حل خرید آسان و بی واسطه و با قیمت مناسب در خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم است.
می توانید از شرایط فروش عمده انواع ایزوگام و قیمت ها روزانه اطلاعات کافی را از واحد کارشناسی فروش دریافت کنید. ما همکار پروژه های بزرگ ساختمانی و تاسیساتی در سراسر کشور هستیم و انبوه سازان در نقاط مختلف ایران می توانند از بهترین ایزوگام دلیجان اصل در پروژه های خود سودمند شوند.

با خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه قطعاً مطمئن تر و آسان تر می توانید ایزوگام مورد نیاز خود را به صورت عمده ثبت سفارش و خریداری نمایید.

قیمت ایزوگام فویل دار و ساده

قیمت به روز ایزوگام به عوامل تاثیرگذاری مانند نوع قیر مصرفی، نوع ایزوگام، نوع پلی استر و تیشو، ضخامت و وزن یک رول ایزوگام اشاره کرد. ایزوگام فویل دار با توجه به کیفیت مواد اولیه و تناژ تعیین قیمت می شود.
قیمت ایزوگام ساده دلیجان ارزان تر است چون استفاه از پودر به عنوان روکش قیمت ارزان تری دارد. هر یک از این محصولات می توانند در جای خود بهترین کارکرد را داشته باشند و ایزوگام ساده همان کیفیت استاندارد مورد نظر و مطلوب را دارد.

با توجه به نوسانات قیمت بازار، نظر قطعی در مورد قیمت ایزوگام کمی مشکل است و به همین دلیل لازم است قبل از هر اقدامی با واحد کارشناسی فروش در دفتر مرکزی و یا کارخانه تماس بگیرید.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان چه برندهایی تولید می کند؟

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان به عنوان تولیدکننده انواع عایق های رطوبتی برای مصارف داخل و صادراتی برندهای زیر را تولید و به صورت عمده در بازار توزیع می کند:

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم تولید می شود که بهترین ایزوگام موجود در بازار شناخته می شود و در نوع خود بی نظیر و بی رقیب بوده و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود. کد این محصول WP5000
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید میشود و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد این محصول: WP4000
 • ایزوگام حلزون دلیجان طبق مشخصات استاندارد با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید شده و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد این محصول: WP3000
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم و ایزوگام با ضخامت 2 میلیمتر با تولید سفارشی
 • ایزوگام های طرح دار با رنگ ها و طرح های بسیار متنوع با ضخامت 3.5 الی 4 میلمیتر و وزن 40 کیلوگرم.

انواع ایزوگام با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ایزوگام ساده دلیجان و یا طرح دار را در میان تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان انتخاب کنید.

ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده
ایزوگام حلزون دلیجان به چسبندگی حلزون

چگونه ایزوگام دلیجان را بدون واسطه بخرید

پس از این که بهترین ایزوگام را انتخاب کردید نوبت به خرید ایزوگام می رسد که کاری دشوار است و در بعضی مواقع خریدار را با چالش روبرو میکند. برای این که خرید خود را مطمئن و موفق انجام دهید کافی است از راه های زیر را اقدام کنید:

 1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش را امتحان کنید که فوق العاده ساده است.
 2. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان برای خریدارانی که امکان مراجعه حضوری دارند.
 3. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش پیشنهاد دیگری است که می توانید امتحان کنید.
همچنین بخوانید:
ایزوگام دیوار با چسبندگی و کیفیت فوق العاده

تفاوت ایزوگام سقف با دیوار چیست؟

چندان تفاوتی ندارند اما ایزوگام دیوار باید از نظر وزنی سبک تر باشد. ایزوام حلزون WP3000 یا ایزوگام بردین WP4000 پیشنهاد میشود.

ایزوگام ساده و فویلدار چه تفاوتی دارند؟

ایزوگام فویلدار، دارای فویل آلومینیومی است و برای سقف مناسب است است ولی ساده با نایلکس پوشانده شده است و برای داخل ساختمان و سرویس ها مناسب است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x