ایزوگام دو لایه دلیجان ویژه مناطق گرمسیر و سردسیر

ایزوگام دو لایه دلیجان امروزه یکی از پرمصرف ترین و پرکاربردترین انواع عایق رطوبتی است که برای پوشش دهی پشت بام ها و دیوارها و برای عایق بندی استخرها استفاده می شود. این محصول بر اساس استانداردهای روز و با بهترین قیر پالایشگاهی به دو صورت ویژه مناطق گرمسیر و سردسیر به صورت انبوه تولید و توزیع می شود.
شرایط آب و هوایی در شهرهای مختلف بسیار متفاوت بوده و کارخانه تولید ایزوگام دلیجان متناسب با نیاز و شرایط جوی هر منطقه اقدام به طراحی و تولید ایزوگام 2 لایه می نماید.

شرکت ایزوگام دلیجان استان مرکزی

همان طور که می دانید کارخانه های تولید ایزوگام در استان مرکزی و بخصوص در شهرستان دلیجان فعالیت گسترده ای داشته و تولید ایزوگام دو لایه دلیجان که کاربردی وسیع در پروژه های مختلف را دارد در بیشتر این شرکت ها به عنوان محصولی با مصرف همیشگی تولید می شود.
کارخانه ایزوگام دلیجان اصل با دانش روز و تکنولوژی پیشرفته خود و با تولید انواع ایزوگام برای مناطق گرمسیری و معتدل و ایزوگام سردسیری ویژه مناطقی که زمستان های بسیار سرد دارند در این مسیر همواره برای مصرف کننده ایزوگام نامی آشنا بوده است.

ایزوگام دو لایه دلیجان به صورت فویل دار برای نصب بر روی پشت بام، دیوارها و یا برای ضد آب نمودن استخرها کاربرد دارد. در ادامه هم این محصول رابیشتر می شناسیم و هم دیگر عایق های رطوبتی را به شما معرفی می کنیم.

ایزوگام چیست ؟

برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت و آب باران و برف معمولاً از ایزوگام استفاده می کنند. عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام از قیر و الیاف مصنوعی ساخته می شود و با حرارت به اصطلاح چسبانده می شود. یک ایزوگام دو لایه دلیجان با کیفیت خوب برای 10 سال حداقل عمر میکند.
ایزوگام را می توان یکی از بهترین عایق های رطوبتی برای مناطق مختلف داتست و استان هایی که حجم رطوبت در آن ها بالاست و یا باران های شدید دارند، برای جلوگیری از ورود آب از ایزوگام های باکیفیت استفاده می کنند.

انتخاب ایزوگام بر اساس نوع آب و هوا می تواند کارکرد و مقاومت و استحکام ایزوگام دو لایه دلیجان را تا حد زیادی افزایش دهد.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام چیست؟

ماده اصلی و اثرگذار در تهیه و تولید ایزوگام، قیر است که با مواد دیگر تشکیل دهنده ایزوگام مانند الیاف تیشو، پلی استر و پلیمرهای افزودنی وارداتی و فویل آلومینیومی، عایقی مقاوم در برابر نفوذ رطوبت را اسجاد می کند.بیشترین استفاده از ایزوگام دو لایه دلیجان برای سقف منازل است که به صورت فویلدار تولید می شود.
با پیشرفت تکنولوژی از ایزوگام برای پوشش دیوار هم استفاده میشود. ایزوگام (عایق رطوبتی پیش ساخته) دارای استاندارد و در خط تولید آن دستگاه ها و تجهیزاتی مانند، میکسر تولید پرایمر ایزوگام، بالابر، پمپ قیر، پمپ آب، بویلر روغن، سیستم تصفیه هوا و برج تبدیل نفت کوره به قیر وجود دارد.

قیر با درجه خلوص 70 یکی از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده ایزوگام است. در تولید بهترین ایزوگام دو لایه دلیجان که مخصوص مناطق سردسیر و گرمسیر تولید می شود، قیر و پلیمرهای بهبود دهنده نقش اساسی دارند.

ایزوگام دو لایه دلیجان با کیفیت عالی و ارزان
ایزوگام حلزون دلیجان به چسبندگی حلزون

انواع ایزوگام دلیجان

منظور از انواع ایزوگام یعنی دسته بندی انواع عایق رطوبتی ایزوگام بر اساس نوع قیر، تعداد لایه های تشکیل دهنده، نوع روکش و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام. اشاره کردیم که بهترین جنس ایزوگام دو لایه دلیجان با قیر پالایشگاهی تولید می شود.
بر اساس استانداردهای تعیین شده از مراجع ذی ربط، ایزوگام استاندارد پلیمری به دو دسته ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری دسته بندی میشود. ایزوگام های پلیمری درجه یک هم کیفیت بالاتری دارند و هم قیمت بیشتر و بدیهی است در صورت انتخاب و نصب صحیح برای سال ها دوام خواهند داشت.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در هنگام ثبت سفارش ایزوگام به کاربرد و منطقه و جغرافیای آن دقت شده و بهترین نوع ایزوگام از لحاظ کیفیت و مطابق با نوع پروژه به صورت ایزوگام تک لایه، ایزوگام سه لایه، ایزوگام دو لایه دلیجان و انواع ایزوگام فویلدار و بدون فویل و طرح دار پیشنهاد میشود.

در هنگام خرید ایزوگام به این نکات توجه کنید

در زمان خرید ایزوگام 2 لایه دلیجان و یا دیگر انواع آن به مواردی را توجه کنید. در زمان نصب ایزوگام دقت کنید که محل نصب ایزوگام خیس و نم دار نباشد. هر زمان که دمای هوا بالا بود، اقدام به نصب ایزوگام کنید.
سطح زیر ایزوگام باید صاف بوده و پستی و بلندی و ترک نداشته باشد. از پرایمرها برای زیرسازی استفاده کنید. برچسب ایزوگام را به دقت بررسی کنید که مشخصات تولید کننده، نوع عایق ایزوگام، علامت استاندارد و تاریخ تولید روی آن درج شده باشد.

ویژگی های یک عایق ایزوگام استاندارد و خوب را از منایع آگاه و افراد با تجربه تهیه کنید و سپس از یک برند مورد اطمینان مانند ایزوگام هیرمان دلیجان اقدام به خرید ایزوگام دو لایه دلیجان نمایید.

در این ویدیو دلایل اینکه چرا خرید ایزوگام های هیرمان برای مشتریان به صرفه هست را توضیح داده ایم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


ایزوگام دو لایه دلیجان ویژه مناطق گرمسیر

با توجه به این که تعداد شهر هاو مناطق گرمسیری در کشور نسبت به شهر های سردسیر بیشتر می باشد و اکثر شهرهای گرمسیری نیز در مرکز و شرق کشور وجود دارند، تامین نیاز ایزوگام دو دلایه دلیجان مورد نیاز این مناطق و شهرها برای تولید کنندگان ایزوگام دلیجان بسیار اهمیت دارد.
به خصوص که در مرکز و یا شرق ایران شهرهای پرجمعیتی نظیر اصفهان، تهران و مشهد وجود دارند و میزان تقاضا برای ایزوگام دو لایه ویژه گرمسیری برای این شهرها و مناطق بسیار زیاد است و اکثر تولید کنندگان ایزوگام دو لایه دلیجان نیز در این مناطق نمایندگی های مجاز پخش دارند.

بر اساس فرمولاسیون تولید، ایزوگام می تواند برای مناطق گرمسیری مقاومت بالاتری در برابر گرما تا 120+ درجه سانتیگراد داشته باشد.

بهترین نوع ایزوگام برای مناطق سردسیر

اکثر شهر و مناطق شمال غربی و غرب کشور به عنوان مناطق و شهرهای سردسیر ایران به شمار می آیند که به دلیل بارندگی های شدیدی که در فصول سرد سال در این مناطق وجود دارد، نیاز به ایزوگام دو لایه دلیجان ویژه مناطق سردسیری که در برابر شرایط سخت جوی این مناطق مقاوم و ضد رطوبت باشد بسیار مهم و الزامی است. پیشنهاد می شود برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی بیشتر در زمینه انواع ایزوگام سردسیر و گرمسیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
ایزوگام مخصوص مناطق سردسیری با ضخامت و مقاومت بیشتر خود می توانند به خوبی در برابر عوامل محیطی از خود مقاومت نشان دهند.

درصورت خرید ایزوگام بدون اگاهی و مشاوره ممکن است خسارات جبران ناپذیری به شما وارد شود پس حتما قبل از هر خریدی با مشاوران ما تماس بگیرید

کاربرد انواع ایزوگام دلیجان

به دلیل این که گستره کاربرد ایزوگام در صنعت ساختمان سازی و عملیات تاسیساتی بسیار زیاد است، انواع ایزوگام هم مانند ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه و ایزوگام سه لایه با توجه به مناطق و اب و هوای ان تولید و توزیع می شود.
بیشترین مکان هایی را که ایزوگام در آن ها استفاده می شود را می توانیم به صورت خلاصه وار ذکر کنیم:

 1. پشت بام های ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری
 2. پارکینگ های طبقاتی در فروشگاه ها
 3. مراکز بهداشتی و حتی سردخانه ها
 4. مترو و دیگر تأسیسات شهری
 5. مراکز تفریحی مانند پارک های آبی
 6. سرویس هاس بهداشتی و آشپزخانه ها و حمام
 7. مرغداری ها دامداری ها
 8. استفاده از آن در لوله های آب، نفت و گاز

ایزوگام دو لایه دلیجان تنها نمونه ای از تولیدات متنوع عایق های رطوبتی در کارخانه ایزوگام دلیجان است. برای اطلاع بیشتر از دیگر محصولات می توانید با واحد فروش ارتباط بگیرید.

ایزوگام دو لایه بردین دلیجان با ضخامت 4 میلمیتر
ایزوگام دو لایه بردین دلیجان با کیفیت فوق العاده

تفاوت ایزوگام تک لایه و دو لایه

اولین تفاوتی که در ایزوگام تک لایه و ایزوگام دو لایه به چشم میخورد مربوط به تعداد لایه ها است. ایزوگام تک لایه دلیجان فقط از یک لایه پلی استر سورنی تولید می شود اما ایزوگام دو لایه دلیجان علاوه بر پلی استر از تیشوی نخ دار هم بهره گرفته است. پوشش هر دو می تواند از فویل ، پودر تالک و یا نایلون باشد.
تفاوت دوم در نحوه استفاده است که ایزوگام تک لایه برای قسمت هایی با آبریز کمتر و اشکال هندسی نامنطم مانند دیوارها، پی ها و اطراف شناژ استفاده میشود و ایزوگام دو لایه را می توان برای محل هایی که آبریز بیشتری دارند مانند پشت بام، حمام و سرویس های بهداشتی خریداری کرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام دو لایه دلیجان با ضخامت بیشتر و پرمصرف بودن آن گرانتر است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان نمونه ای از ایزوگام دو لایه دلیجان با کیفیت ویژه برای مناطق سردسیر است.

عوامل مهم در تعیین قیمت ایزوگام

گفتیم که ایزوگام دو لایه دلیجان معمولا ًاز ایزوگام تک لایه گران تر است که به جهت مصرف مواد اولیه بیشتر و ضخامت بالاتر این محصول است. برای تعیین قیمت ایزوگام علاوه بر این که به ضخامت و وزن ایزوگام توجه می شود به نوع قیر مصرفی، هزینه های تولید، نوع پلی استر و کیفیت تیشو، پلیمرهای اصلاخ کننده قیر و مواردی دیگر مانند تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام و نوع روکش توجه می شود.
قیمت هر رول ایزوگام دلجان به روز و بر اساس تغییر قیمت مواد اولیه در بازار ارزیابی می شود. ایزوگام های سفارشی مانند ایزوگام سردسیری معمولاً قیمت بالاتری دارند.

برای دریافت قیمت ها به روز و اطلاع از نوسان قیمت ها و برآورد روزهای آینده و همچنین اطلاع از جشنواره پاییزی محصولات کارخانه دلیجان با واحد فروش تماس بگیرید.

خرید ایزوگام دلیجان بی واسطه از کارخانه

کارخانه ایزوگام دلیجان محصولات خود را با کیفیت تضمین شده به صورت مسقیم از درب کارخانه به نمایندگی های معتبر فروش، شرکت ها و انبوه سازان و تجاری که در زمینه صادرات ایزوگام فعالیت می کنند عرضه می کند. این فروش عمده انواع ایزوگام از درب کارخانه به قیمت پایین تر صورت میگیرد.
در خرید ایزوگام از کارخانه تولید کننده به محصولی که عرضه می شود اطمینان داشته و کیفیت و قیمت فوق العاده را تجربه می کنید . برای ثبت سفارش ایزوگام برای منطقه خود به سادگی می توانید از راه هایی که در ادامه محتوا پیشنهاد می کنیم اقدام کنید.

تمام محصولات شرکت ایزوگام هیرمان برای مناطق گرمسیری مناسب هستند و اگر مشتری دما برایش اهمیت داشته باشد ،ایزوگام سردسیری به صورت سفارشی تولید می کنیم.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان را بهتر بشناسیم

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان یکی از تولید کننده های بزرگ انواع عایق رطوبتی پیش ساخته در کشور است که مبنای کار خود را بر تولید بهترین مارک ایزوگام و توزیع بی واسطه و صادرات ایزوگام و خرید این محصول با ریسک پایین بنا نهاده است و ایزوگام دو لایه دلیجان در ضخامت های مختلف 3.5، 4، 5 میلیمتر تنها یکی از تولیدات این کارخانه است. برندهای برتر ایزوگام هیرمان عبارتند از:

 1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم و بهترین نوع ایزوگام برای مناطق سردسیری است.که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است.
 2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 3. ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 4. ایزوگام طرح دار با رنگ ها و طرح های متنوع با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 5. ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 6. به این لیست می توانید انواع ایزوگام دو لایه دلیجان برای مناطق سردسیر و گزمسیر، ایزوگام های الاستومری و پلاستیکی و الاستیکی و انواع ایزوگام ترموباند و اسپان باند را هم اضافه کنید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بهترین در بازا ر
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، بهترین در بازار

چگونه بهرین مارک ایزوگام دلیجان را بخرم؟

تشخیص نوع ایزوگام درجه یک و مرغوب و با کیفیت از جمله نکات اساسی می باشد که این موارد به کمک کارشناسان فروش میسر میشود. برای خرید انواع ایزوگام فویل دار، بدون فویل، ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه دلیجان، ساده و … می توانید با تماس با کارشناسان و گرفتن مشاوره، بهترین و بهینه ترین خرید را در دلپذیرترین حالت تجربه کنید.
راه های پیشنهادی ما برای خرید بهترین مارک های ایزوگام دیجان هم به شما کمک میکند که خریدی ساده تر داشته باشید.

 1. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 2. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش و خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی دلپذیر و مطمئن را با هیرمان تجربه کنید.

این ها ممکن است سوالات شما هم باشد که پاسخ داده ایم.

همچنین بخوانید:
فروش عایق بام با کمترین قیمت

کدام ایزوگام برای سردسیر مناسب است؟

ایزوگام های هیرمان و بردین، اگر برای مشتری دما خیلی مهم باشد برایشان ایزوگام سفارشی سردسیر تولید میکنیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

آیا ایزوگام با فویل را دولایه حساب میکنید؟

خیر، ایزوگام دو لایه دلیجان از یک لایه الیاف پلی استر و یک لایه تیشو ساخته شده است.

همچنین بخوانید

guest

4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x