شرکت تولیدی ایزوگام بردین

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده محصولات منحصر به فرد و درجه 1 با بهترین کیفیت و قیمت است. کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان به صورت گسترده ای در زمینه صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف فعالیت می کند. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل و ایزوگام صادراتی بردین با ضخامت 4 میل، مارک های معروف ایزوگام ایران هستند.

شرکت ایزوگام بردین دلیجان
تولید ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت استثنایی

شرکت تولیدی و بازرگانی هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان در زمینه ی تولید محصولات صادراتی و استاندارد و عایق های رطوبتی درجه یک اقدامات بسیار زیادی را انجام داده است که از جمله مهم ترین اقدامات این شرکت می توان به تولید ایزوگام با قیر پالایشگاهی درجه یک و خالص، استفاده از تیشو و پلی استر باکیفیت و مرغوب و همچنین استفاده از فویل آلومینیومی اشاره کرد. شرکت ایزوگام هیرمان با برندهای معتبر و منحصر به فرد خود در بازار ایران فعالیت می کند.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان، سقف بلند اطمینان و آرامش هستند و این محصولات نقطه پایان جستجوی شما خواهند بود.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

محصولاتی تولیدی در شرکت ایزوگام هیرمان کدام است؟ شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 41 کیلوگرم و ضخامت 3 تا 3.5 میلی متر) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد. در ادامه به کیفیت و قیمت محصولات هیرمان اشاره می کنیم.

برای انتخاب یک ایزوگام باکیفیت و استاندارد کافی است با شرکت ایزوگام هیرمان و واحد فروش ارتباط بگیرید.

شرکت های ایزوگام دلیجان

بیشترین تراکم کارخانه های تولید ایزوگام در ایران در شهر دلیجان واقع در استان مرکزی است. شرکت ایزوگام هیرمان با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و مشاورین با تجربه می تواند شما را برای انتخاب بهترین مارک ایزوگام یاری دهد. کارشناسان این شرکت در هر زمان آمادگی این را دارند تا مشاوره های لازم را به شما داده و در انتخاب و خرید مرغوبترین ایزوگام اصل دلیجان شما را همراهی میکنند. خرید ایزوگام با وجود کارخانه های متعدد ایزوگام که هر یک مدعی تولید ایزوگام مرغوب هستند کمی دشوار است.

تلفنها و خطوط تماس، سایت شرکت ایزوگام هیرمان، شبکه های اجتماعی مرتبط با این شرکت در کمترین زمان شما را به یکی از مشاورین متصل می نماید و در اسرع وقت با حضور آنها کار مشاوره با سرعت انجام می گیرد.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات باکیفیت و استاندارد توانسته وارد بازار های خارجی شده و به عنوان یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در بازارهای جهانی شناخته می شود و این شرکت تبلیغات گسترده و وسیعی در زمینه ی تولید و فروش ایزوگام باکیفیت انجام داده است و همچنین از تکنولوژی روز و تجهیزات جدید در زمینه ی تولید محصولات خود استفاده می نماید. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تلاش بی وقفه در بازارهای داخلی و صادراتی ایزوگام به خوبی فعالیت می کند.

شرکت ایزوگام هیرمان با تولیداتی پلیمری و درجه یک در بازارهای داخلی و صادراتی فعالیت می کند و به این ترتیب کلیه تولیدات خود را با استانداردهای روز ملی و جهانی مطابقت می دهد.

شرکت ایزوگام هیرمان درجه یک صادراتی
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان محصولی در کلاس جهانی

سایت فروش ایزوگام درجه یک دلیجان

 • محصولات شرکت ایزوگام هیرمان که به صورت عمده و از درب کارخانه برای فروش عرضه می شوند طبق ثبت سفارش تولید شده است. تعدادی از این محصولات که با کیفیت درجه یک و استاندارد تولید می شوند عبارتند از:
 • ایزوگام پلیمری دو لایه در برندهای ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان و ایزوگام حلزون دلیجان
 • ایزوگام تک لایه سفارشی
 • ایزوگام دو لایه طرح دار
 • ایزوگام سفارشی صادراتی
 • ایزوگام پودری و ایزوگام دو رو نایلکس
 • ساختار فروش شرکت ایزوگام هیرمان به گونه ای می باشد که متخصصان و کارشناسان فروش این شرکت، بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ارائه میدهند.

شرکت ایزوگام هیرمان محصولاتی با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، تولید و وارد بازار میکند.

از کجا قیمت محصولات هیرمان را دریافت کنم؟

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان محصولات شرکت ایزوگام هیرمان با واحد فروش ارتباط بگیرید.

همچنین بخوانید:
قیمت خام ایزوگام دلیجان از درب کارخانه

هیرمان تولید کننده بهترین ایزوگام

جلب رضایت مشتری و ارائه ی خدمات عالی به مشتریان عمده و همکاری با تاجران تازه وارد در صنعت ایزوگام از جمله مهم ترین فعالیت های شرکت ایزوگام هیرمان در این صنعت بوده است و امروزه شاهد وجود نمایندگی های فروش ایزوگام هرمان در شهر ها و استان های مختلف کشور می باشیم. محصولاتی که در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شود همه دارای استاندارد و کیفیت اصل هستند. شرکت ایزوگام هیرمان را یکی از بزرگترین تولید کننده های عایق ایزوگام در کشور می دانیم.

برای شناخت و آشنایی بیشتر با بهترین محصولات شرکت ایزوگام هیرمان بهتر است با مشاوران فروش و سایت تماس گرفته و تمامی سئوالات و ابهامات خود را از طریق آن ها رفع کنید.

خرید ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه

برای این که شرکت های تولید کننده ایزوگام به میزان قابل توجهی از تولید انبوه و فروش در سراسر کشور برسند بایستی که تلاش های خود را به صورت شبانه روزی ادامه داده و در این راه هم بهترین و هم باکیفیت ترین محصولات را در زمان مقرر برای متقاضی ارسال نمایند. شرکت ایزوگام هیرمان در این زمینه فعالیت بسیار کرده است و خرید ایزوگام به صورت عمده را مستقیم از درب کارخانه مهیا می کند. خرید ایزوگام هیرمان دلیجان از کارخانه را تجربه و آرامش و اطمینان را به خانواده خود هدیه بدهید.

 محصول بینظیر شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در میان محصولات عایق کاری و آب بندی، حرف اول را می زند.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت رول ایزوگام از درب کارخانه

قیمت ایزوگام یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار در انتخاب و خرید انواع ایزوگام دلیجان است. هنوز هم مصرف کننده ها گاهی ترجیح می دهند که بدون توجه به کیفیت ایزوگام؛ ایزوگام ارزان قیمت اما کیفیت پایین خریداری کنند. ایزوگام های باکیفیت علاوه بر این که اصل هستند و به صورت استاندارد تولید می شوند از قیمت های مقرون به صرفه و ارزان قیمت هم برخوردار هستند.
1. کیفیت قیر و نوع آن در ساخت ایزوگام
2. کیفیت تیشو و پلی استر
3. وزن هر رول ایزوگام
4. ضخامت ایزوگام
5. نوع ایزوگام بر اساس کیفیت روکش و نوع آن و تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام و مواد پلیمری که موجب استحکام و دوام بیشتر ایزوگام می شوند.

قیمت ایزوگام در فروش بی واسطه و مستقیم از درب کارخانه بسیار ارزان تر تمام می شود و به این ترتیب شرکت ایزوگام هیرمان؛ کلیه محصولات خود را با استفاده از فروش مستقیم و بارگیری روزانه امکان پذیر می کند.

شماره تلفن کارخانه ایزوگام هیرمان

فروش عمده ایزوگام از طریق شرکت ایزوگام هیرمان به صورت عمده هماهنگ و صورت می گیرد. فروش ایزوگام از درب کارخانه هم سریع تر و هم با قیمت کمتر خواهد بود. شماره تلفن های شرکت ایزوگام هیرمان که امکان برقراری ارتباط با کارشناسان ما را فراهم می کند بهترین راه برای خرید ایزوگام مرغوب و باکیفیت هیرمان است. نوع ایزوگام و کاربرد آن و کلیه مشخصات فنی را می توانید از کارشناس واحد فروش سوال و پاسخ دقیق دریافت کنید.

ما با ایزوگام هیرمان در برابر طبیعت ایستاده ایم تا شما امنیت و آرامش را احساس کنید.

آیا شرکت ایزوگام هیرمان، عایق رطوبتی ویژه مناطق سردسیری تولید میکند؟

بله – ایزوگام ویژه مناطق گرمسیری و معتدل و ایزوگام ویژه مناطق سردسیری به صورت جداگانه و مطابق با منطقه آب و هوایی با مشاوره کارشناسی ثبت سفارش می شود.

بالاترین کیفیت ایزوگام استاندارد

 1. بالاترین کیفیت ایزوگام استاندارد به شر.کت ایزوگام هیرمان متعلق است چرا که:
 2. دارای نشان استاندارد ملی ایران
 3. دارای گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2015
 4. دارای نشان استاندارد CE اروپا و ایزو 9001
 5. ماشین آلات تمام اتوماتیک
 6. ضمانت نامه 200 ماهه برای ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ضمانت 10 ساله سایر محصولات شرکت ایزوگام هیرمان
 7. تولید و ساخت انواع عایق های روکش دار
 8. استفاده از سیستم (بویلر) جهت انتقال حرارت غیر مستقیم برای تولید با کیفیت بالا
 9. صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف دنیا
 10. برترین تولید کننده عایقهای رطوبتی پلیمری و مشتقات آن در کشور

واحد تولیدی هیرمان دلیجان، با جوهره دانش و به وسیله اصول علمی و مهارت های فنی، موجب ارتقای سطح کیفی تولیدات خود شده است.

ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیت و قیمت مناسب
ایزوگام حلزون محصول اقتصادی هیرمان

فروش هر رول ایزوگام در تهران

شرکت ایزوگام هیرمان برای این که بتواند فعالیت های خود را در سرتاسر کشور گسترش دهد اقدام به اعطای نمایندگی های فعال ایزوگام در سرتاسر کشور نموده و به افراد ذی صلاح در شهرهای مختلف اعطای نمایندگی صورت می گیرد. در استان تهران و در سرتاسر کشور تعداد زیادی دفاتر و نمایندگیهای فروش ایزوگام مشغول فعالیت هستند و فروش ایزوگام در استان تهران و شهرهای اطراف آن به صورت عمده و با خدمات نصب و یا بدون نصب هماهنگ می شود.

قیمت هر رول ایزوگام وابسته به نوسان قیمت مواد اولیه است و از طریق درگاه های اینترنتی شرکت ایزوگام هیرمان این نوسان قیمت اطلاع رسانی می شود.

مزایای ایزوگام دلیجان با کیفیت پلیمری

برخی از مزیت‎های ایزوگام دلیجان عبارتند از:
1. ایزوگام پلیمری نصب و اجرای آسان داشته و باعث آلودگی زیست محیطی نمی‎شود.
2. در فصل زمستان نیاز به برف روبی پشت بام نیست زیرا برف به سطح ایزوگام نمی‎چسبد و در آن نفوذ نمیکند.
3. در تولید ایزوگام دلیجان بجز استفاده از قیر اصلاح شده ( بوسیله مواد پلیمری) الیاف شیشه نخدار، الیاف پلی استر و غیره استفاده می‎شود.
4. نصب ایزوگام دلیجان سریع است و همچنین هزینه نصب ایزوگام دلیجان نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر می باشد.
5. شرکت های تولید ایزوگام دلیجان زیر نظر سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی فعالیت می‎کنند.
6. استفاده از مواد ضایعاتی به جای تیشو و پلی استر از دید کارشناسان اتحادیه استاندارد ممنوع است.

در شرکت ایزوگام هیرمان با استفاده از بهترین مواد اولیه و بخصوص قیر خالص، حداقل عمر مفید ایزوگام در هر شرایطی، 25 سال خواهد بود.

بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام

ایزوگام برای استفاده در هر مکانی که نیاز به عایق داشته باشد به کار گرفته میشود. پشت بام، شیروانی، ایرانیت، پی ساختمان و بسیاری دیگر. علاوه اینکه اکنون با تولیدات بسیار متنوع از نظر شکل ظاهری هم بعنوان نما قابل استفاده است. انواع ایزوگام با طرح ها و اشکال متنوع و گوناگون در بازار موجود است و مطابق با سلیقه هر کسی وجود دارد و قابل تولید سفارشی هم وجود دارد. ایزوگام دو لایه فویل دار 4 میلیمتر بردین و ایزوگام 3.5 میلیمتر حلزون دلیجان، تولید شده در شرکت ایزوگام هیرمان، به دلیل سبکی ایزوگام و مقاومت کششی و حرارتی(مقاوم بودن در مقابل سرما وگرما) برای پشت بام بسیار مناسب هستند.

ایزوگام از لحاظ وزن نسبت به آسفالت و موزاییک سبک تر می باشد و در هنگام زلزله خطرات جانی کمتری دارد. انواع ایزوگام برای پی و فونداسیون و ایزولاسیون دیوارها مورد نیاز است که به استحکام ساختمان می افزاید.

قیمت ایزوگام 5 میل صادراتی هیرمان

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان؛ با سرمایه گذاری بر روی تولیداتی که در داخل کشور و یا برای مصارف خارج از کشور و به صورت صادراتی با استانداردهای روز ملی و جهانی نیاز است از بهترین تکنولوژی و فناوری ها به بهترین شکل ممکن استفاده می کند. یکی از این محصولات که در شرکت ایزوگام هیرمان بر روی آن سرمایه گذاری شده است، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم است. بهترین مارک ایزوگام برای منطاق سردسیری در هیرمان تولید می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به دلیل ضخامت و مقاومت بالا، کارایی بالاتری دارد. برای دریافت قیمت به روز محصولات هیرمان با کارشناس صادرات تماس بگیرید.

بهترین مارک شرکت ایزوگام هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در کلاس جهانی
خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

فروش ایزوگام به صورت عمده و ایجاد امکاناتی برای خرید بی واسطه و دسترسی آسان تر به کلیه محصولات و عایق های رطوبتی که برای پروژه ای مورد نیاز است به شکل های مختلف از شرکت ایزوگام هیرمان قابل خریداری است. برای خرید بهترین مارک ایزوگام هیرمان از یکی از روش های زیر اقدام کنید:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

از منوی ارتباط با ما در وب سایت می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان ارتباط بگیرید.


0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.