خرید ایزوگام دلیجان از درب کارخانه با قیمت عمده

خرید ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه دلیجان چندین مزیت دارد که شامل خرید بدون واسطه و اطمینان از کیفیت محصول است که به قیمت عمده فروشی تولید و پخش می گردد.
بهتر است قیمت ایزوگام را مستقیم از کارخانه استعلام بگیرید، چرا که قبل از خرید فرصت دارید که برندهای معتبر ایزوگام دلیجان را بررسی کرده و از تضمین کیفیت و قیمت مناسب مطمئن شوید. این تجربه دلپذیر در خرید را به یقین در شرکت هیرمان تجربه خواهید کرد.
با ما در این مقاله همراه باشید!

خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت در سال های نه چندان دور از کاهگل و قیر و گونی استفاده می شد که در سال 1352، ایزوگام برای اولین بار با ترکیب مواد شیمیائی و نفتی در ایران تولید شد.
در سال 1370 ما شاهد تحول عظیمی در این صنعت بودیم و آن هم ایجاد کارخانجات متعدد در شهرستان دلیجان بود که به عنوان نخستین مرکز تولید ایزوگام دلیجان در کشور شناخته شد.
حدود 80 % از شرکت های تولیدی در شهرستان دلیجان راکارخانجات تولید کننده انواع ایزوگام دلیجان تشکیل میدهند. شهرستان دلیجان مرکز تولید ایزوگام های باکیفیت در ایران است
شهرک های صنعتی اطراف این شهرستان مقر کارخانجات و تولید کننده های معتبر ایزوگام با برندهای مختلف هستند که انبوه تولیدات این شرکت ها، این ناحیه را به یک شاخص معتبر تولید در ایران تبدیل کرده است.
به این ترتیب آن چه که ایزوگام دلیجان و خرید ایزوگام از دلیجان را متمایز می کند، استفاده از انواع مواد اولیه داخلی و فرآورده های نفتی بومی این ناحیه است. هزینه تولید محصول در این کارخانجات به دلیل عدم نیاز به کالاهای وارداتی کاهش چشمگیری دارد.

دلیجان را می توان مرکز تولید بهترین انواع ایزوگام موجود در کشور دانست و حداقل این است که شما با شناخت محصولات می توانید بهترین عایق های رطوبتی را ازاین کارخانه ها تهیه کنید.

خرید بهترین ایزوگام از دلیجان

هدف ما ایجاد فضایی است که بتوانید بهترین ایزوگام دلیجان را شناسایی کرده و خرید ایزوگام را با شناخت کافی انجام دهید. وقتی می گوییم بهترین مارک ایزوگام یعنی ایزوگام مرغوب و خوب که دارای دو لایه متشکل از منسوجات پلی استر و الیاف شیشه است که با بهترین قیر پلیمری درجه یک پوشانده شده است.
برای جلوگیری از چسبندگی رول های عایق ایزوگام در هنگام بسته بندی، هر طرف از عایق را با موادی مانند فیلم پلاستیکی می پوشانند.
حالا با توجه به موارد ذکر شده، باز هم انتخای یک برند خوب ایزوگام برای کسانی که با این صنعت آشنایی ندارند حتماً مشکل خواهد بود و به این جهت است که توصیه می کنیم قبل از خرید ایزوگام با کارشناسان ما در شرکت هیرمان دلیجان در دفتر مرکزی و یا دفتر کارخانه تماس بگیرید.
در ادامه ما به مشخصات ظاهری ایزوگام استاندارد دلیجان بیشتر می پردازیم.

خرید ایزوگام هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با عنوان بهترین مارک ایزوگام

مشخصات هر رول ایزوگام دلیجان

ایزوگام ها امروزه در انواع مختلف تولید میشوند، اما تولید انواع عایق رطوبتی ایزوگام بر اساس استانداردهای ابلاغ شده یکسان است. ایزوگام تولید شده در دلیجان و یا در هر شهر دیگری ویژگی هایی دارد که ما در ادامه آن را بررسی می کنیم:

 • ابعاد هر رول ایزوگام و یا هر متر مربع ایزوگام 10*1 است. (طول و عرض)
 • ضخامت یک رول ایزوگام 3.5، 4، 5 میلیمتر است. (ضخامت در ایزوگام های طرح دار، ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری متفاوت است)
 • وزن تقریبی یک طاقه ایزوگام بین 37 الی 42 کیلوگرم و به صورت رول های وکیوم شده است.

میشود گفت یکی از راه های تشخیص برای خرید ایزوگام دلیجان مرغوب تکیه و توجه به مشخصات ظاهری رول های ایزوگام است. برای این که بتوانید ایزوگام استاندارد و درجه یک خریداری کنید البته باید موارد دیگری را هم در نظر داشته باشید که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام تک لایه یا دو لایه بخرم؟

یکی دیگر از تفاوت های اساسی در کیفیت و قیمت ایزوگام و حتی کاربرد آن، توجه به لایه های تشکیل دهنده آن است. گر چه ایزوگام به صورت تک لایه و یا ایزوگام دولایه باشد می تواند بدون روکش و یا با روکش فویلدار باشد.
برای سطوحی مانند پشت بام و سقف ساختمان ها از ایزوگام با روکش فویل آلومینیومی یا همان ایزوگام فویل دار استفاده می شود که به خوبی در برابر تابش مستقیم آفتاب و نور خورشید مقاومت میکند.
از ایزوگام بدون روکش یا همان ایزوگام ساده برای عایق کاری ساختمان و کف سرویس های بهداشتی یا دیواره ها استفاده می شود که البته خرید ایزوگام ساده در این موارد اقتصادی تر است.
نوع دیگری از ایزوگام که علاوه بر دو لایه فوق دارای مفتول های سیمی است به ایزوگام سه لایه شناخته میشود که کاربرد خاص داشته و سفارشی تولید می شود.

انتخاب و خرید ایزوگام استاندارد دلیجان به صورت عمده و به قیمت کارخانه، قابل توجه نمایندگی ها و شرکت های بازرگانی و انبوه سازان است.

تشخیص ایزوگام استاندارد درجه یک

علامت استاندارد ایزوگام هم یکی از موارد مهم است که نشان دهنده کیفیت ایزوگام است. استاندارد رول ایزوگام با علامت گذاری روی رول عایق رطوبتی مشخص میشود. این نشان ها در فاصله 2 متری و روی فیلم پلی اتیلن بر روی عایق چاپ میشود.
برچسب عایق ایزوگام نیز حاوی اطلاعاتی از جمله، نوع عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام، تاریخ تولید و ساخت، وزن و ضخامت و علامت استاندارد است.
ایزوگام اگر با قیر پلیمری تولید شده باشد بوی خوش قیر را دارد و نباید پس از باز کردن یک رول ایزوگام ردی از تماس دست شما باقی بگذارد. این ها می تواند نشان دهنده موفقیت خرید ایزوگام مرغوب و استاندارد باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

چه ایزوگامی بخرم خوبه؟ همونطور که میدونید در بازار ایزوگام در کل ایران انواع مختلفی از ایزوگام وجود دارد که دارای کیفیت های متفاوت و قیمت های متفاوت هستند.


خرید ایزوگام دلیجان باکیفیت

وقتی صحبت از خرید ایزوگام باکیفیت به میان می آید، اولین سوالی که به ذهن میرسد این است که ایزوگام باکیفیت و درجه یک که نشان استاندارد دارد چه ویژگی هایی دارد؟
آزمایشاتی معمولی را در اینجا برای شما ذکر می کنیم که به راحتی می توانید مرغوبیت ایزوگام را شناسایی کنید. از جمله:

 1. ایزوگام باکیفیت حتماً نشان استاندارد ملی ایران را دارد.
 2. بر روی هر کدام از رول های ایزوگام، تمامی ویژگی ها و مشخصات عایق رطوبتی درج گردیده است.
 3. وزن هر رول ایزوگام مرغوب و باکیفیت از 37 کیلوگرم کمتر نیست.
 4. رول های ایزوگام سالم هستند و شکستگی ندارند.
 5. ایزوگام مرغوب با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر تولید می شود.
 6. ایزوگام استاندارد و درجه یک از دولایه پلی استر و تیشو تشکیل شده است.
 7. ماندگاری و کیفیت ایزوگام استاندارد، پس از نصب کاملاً مشخص است.
 8. توجه داشته باشید که برای هر کدام از مناطق گرمسیر و یا ایزوگام سردسیر، ایزوگام استاندارد همان منطقه خریداری شده باشد.

شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان تولیدکننده بهترین ایزوگام دلیجان شناخته میشود و در ادامه این مطلب، بهترین برند برتر ایزوگام کشور را به شما معرفی می کنیم.

کیفیت و عملکرد ایزوگام درجه یک دلیجان

خرید ایزوگام درجه یک دلیجان برای سطوح مختلف می تواند توسط نصابان حرفه ای بسیار عالی و تمیز اجرایی شود و همان طور که می دانید ایزوگام به وسیله مشعل چسبانده می شود.
عایق رطوبتی درجه یک دلیجان به جای قیر و گونی از هزینه کمتری برخوردار است و تمیزی کار با قیر کمتر است. همچنین قیر با داشتن لایه های گونی بعد از مدتی دچار فرسودگی شده و انواع ایزوگام دارای ضمانت نامه هستند و پس از نصب هم از طول عمر بالاتری دارند.
معمولاً ایزوگام دلیجان که با بهترین مواد اولیه ساخته می شود و بر کیفیت و عملکرد محصول می افزاید عبارتند از:

 • قیر پالایشگاهی درجه یک
 • مواد پلیمری ( اتکتیک پلی پروپلین APP)
 • تیشوی نخ دار (پشم شیشه)
 • پلی استر سوزنی
 • پودر تالک و در برخی موارد پودر مس
 • پلی اتیلن
 • فویل آلومینیومی
 • باند و چسب
همچنین بخوانید:
بهترین ایزوگام در خراسان جنوبی

انتخاب هر یک از مواد اولیه در انتخاب و خرید ایزوگام دلیجان به صورت عمده و البته در قیمت ایزوگام از درب کارخانه تاثیر مستقیم دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

شرکت های معتبر ایزوگام دلیجان مانند دیگر صنایع کشور دارای نمایندگی های فروش هستند و همین امر موجب می شود تا با قیمت پایین تری محصولات مورد نظر را تهیه نمایند.
خرید ایزوگام دلیجان در شهرهای مختلف مانند تهران، مشهد، کرج، کردستان، مازندران، قم، شیراز، تبریز توسط نمایندگی های فروش ایزوگام به سادگی انجام میشود.
حالا اگر شما به عنوان دفتر فروش ایزوگام و یا شرکت انبوه ساز و یا پیمانکار ساختمانی قصد خرید انواع ایزوگام را به صورت عمده دارید، می توانید قیمت رول ایزوگام عمده از درب کارخانه را به صورت آنلاین و اینترنتی و غیر حضوری دریافت کنید.
به سادگی پس از برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت هیرمان دلیجان از طریق منوی ارتباط با ما می توانید بهترین محصولات موجود در بازار که در این کارخانه تولید می شود را ثبت سفارش کنید.

قیمت روز ایزوگام بردین دلیجان
قیمت ایزوگام 4 میلیمتر بردین دلیجان

استعلام قیمت روزانه ایزوگام

شرکت هیرمان دلیجان برای تولید هر کدام از برندهای مطرح ایزوگام تولیدی خود که شامل: ایزوگام های تک لایه، دولایه، سه لایه، ساده و یا بدون فویل و فویل دار و انواع ایزوگام صادراتی به صورت سفارشی میشود، از بهترین متریال استفاده می کند.
قیمت روز ایزوگام به سبب تغییرات قیمتی است که در بازار مواد اولیه و بخصوص قیر صورت میگیرد و تولید کننده را ناچار به تغییر قیمت ها می کند. آن چه که باید توجه داشته باشید این است که از عواملی که در تعیین قیمت و کیفیت هر رول ایزوگام موثر است ،کیفیت الیاف تیشو است.
کیفیت پلی استر و میزان تراکم آن هم نقش مهمی در تعیین قیمت دارند. اولویت ما در کارخانه هیرمان دلیجان به عنوان تولید کننده ای متعهد در جهت تعیین قیمت ایزوگام، در درجه اول کیفیت متریال و سپس نوساناتی است که در بازار موجود است.

در واحد فروش هیرمان دلیجان با دقت و توجه بر درخواست های خرید ایزوگام، برآورد قیمت ها و مشاوره های کارشناسی عرضه می شود.

چرا ایزوگام هیرمان بخریم؟

ما در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان به این مطلب پرداخته ایم که چرا ایزوگام هیرمان به عنوان بهترین مارک ایزوگام برگزیده شده است. شرکت هیرمان دلیجان تولید کننده ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام حلزون صادراتی دلیجان، ایزوگام طوفان شرق دلیجان و انواع ایزوگام طرح دار است.
خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به عنوان برند برتر ایزوگام در طی چندین سال اخیر، دارای مشخصات زیر است:

 •  وزن 50 کیلوگرم
 •  ضخامت 5 میلی متر
 •  حداقل طول عمر 25 سال
 •  دارای استاندارد CE اروپا
 •  دارای استاندارد iso 9001
 •  دارای ضمانت کارخانه
 •  تولید شده از بهترین مواد اولیه
 •  بسته بندی شیک با وکیوم و فوم داخلی
 •  قیمت مناسب نسبت به کیفیت

کارشناسان شرکت هیرمان دلیجان هر روزه پاسخگوی شما مشتریان گرامی هستند و آماده دریافت ثبت سفارش های شما به صورت عمده هستند.

ایزوگام طرح دار بردین دلیجان
خرید ایزوگام طرح دار از درب کارخانه

راه های خرید انواع ایزوگام هیرمان

خب در قسمت پایانی این مطلب، راه های خرید ایزوگام را از راه های آسان و مطمئن به شما معرفی می کنیم.
امروزه ایزوگام های مختلفی در بازار به چشم میخورد که تنوع و کارکردهای مختلف هم دارند. همین تنوع و عرضه انواع ایزوگام فویلدار، ایزوگام طرح دار و ایزوگام های سردسیری و گرمسیری که به بازار ارائه میشود، خرید ایزوگام مناسب برای مناطق مختلف را ساده تر میکند. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید بهترین ایزوگام را خریداری کنید.
راه های خرید بهترین مارک های ایزوگام به قیمت درب کارخانه، علاوه بر خرید اینترنتی ایزوگام، تماس با کارشناسان واحد فروش و صادرات و یا مراجعه به دفتر مرکزی فروش در تهران و یا دفتر فروش کارخانه می باشد.

در صورتی که شما هم از بین محصولات و نمونه های تولید شده با نام دلیجان دچار تردید شده اید که کدام محصول را بخرید به شما توصیه می کنیم با متخصصین ما برای خرید ایزوگام درجه یک هیرمان اقدام به مشورت نمایید. 

سوالات متداول

نحوه نگهداری از ایزوگام چگونه است؟

رول های ده متری ایزوگام به صورت عمودی چیده شود.
محل نگهداری آنها با گرمای مستقیم و شعله ارتباط نداشته باشد.
چراغ های انبار باید حباب دار باشد تا در صورت شکستن لامپ، جرقه روی ایزوگام نریزد.
به هنگام حمل و نقل نیز، باید به صورت عمودی چیده شود در غیر اینصورت، دفرمه شده و تغییر شکل می دهد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام مناطق اب و هوایی مختلف چه تفاوتی می کنند؟

برای مناطق سردسیر از ایزوگام مقاوم در برابر سرما نوع BPE (پلیمری الاستیکی) و برای مناطق گرمسیر و معتدل از نوع BPP (پلیمری پلاستیکی) و BOF (قیر اکسیده یا دمیده) استفاده می شود.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x