قیمت خرید ایزوگام استاندارد

خرید ایزوگام استاندارد چرا توصیه می شود؟ بهترین ایزوگام درجه یک چه مشخصاتی دارد؟ چرا ایزوگام دلیجان مارکی معتبر است؟ شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با کادری فنی و با استفاده از بهترین روش های تولید به روز؛ فعالیت می کند و بهترین مارک های ایزوگام در بازار را با استاندارد ملی و استاندارد CE و ایزو 9001 را تولید می کند. ابعاد یک رول ایزوگام دلیجان چقدر است؟ کدوم ایزوگام در بازار بهترین کیفیت را دارد؟ ما در اینجا شما را با ایزوگام هیرمان دلیجان آشنا می کنیم.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با استاندارد و کلاس جهانی

خرید ایزوگام استاندارد از کارخانه

تهیه و خرید ایزوگام استاندارد برای شرکت ها، پیمانکاران و بسیاری از مصرف کننده های عمده مورد توجه بسیار است. خرید ایزوگام استاندارد از درب کارخانه و با اطمینان خاطر می تواند بر میزان اعتماد و روند رو به رشد و بهبود خرید و فروش ایزوگام بیافزاید.
1. فروشگاه های معتبر ایزوگام
2. نمایندگی های فروش ایزوگام در سراسر کشور
3. مصالح فروشی ها
4. شرکت ها و بازرگانی های بزرگ
5. پیمانکاران و دفاتر ساختمانی از جمله مراکزی هستند که بیشترین مصرف خود را به صورت عمده و در طول سال تهیه می کنند.

می توانید کلیه اطلاعات مربوط به محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان را در وب سایت مشاهده کنید. هیرمان نقطه پایان جستجی شماست!!!

ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام درجه یک هیرمان

قیمت ایزوگام استاندارد در تهران

ایزوگام استاندارد در ضخامت و در رول های استاندارد و متناسب تولید می شود. کارخانه ایزوگام دلیجان همواره به خدمات رسانی بدون واسطه معتقد بوده و قیمت خرید ایزوگام استاندارد هم به این ترتیب هم تنوع بیشتری دارد. شهر تهران و محله های آن و همچنین شهرهای اطراف آن بیشترین مصرف و خرید ایزوگام استاندارد را دارند. بهترین مارک ایزوگام به همراه گروه های با تجربه و نصب سریع در اختیار خریدار قرار می گیرد.

برای دریافت دقیق تر و جزئی تر انواع ایزوگام هیرمان می توانید به سایت ما و مشاوره کارشناسان مراجعه نمایید.

قیمت ایزوگام درجه یک در تهران
ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت استثنایی

قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

خرید ایزوگام استاندارد و برندهای معتبر، سبب شده شرکت هیرمان نیز توجه خود را به شهرهای مختلف داشته باشد. به این ترتیب که محصولاتی باکیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار خواهد داد. عرضه ایزوگام درجه یک هیرمان در به صورت مستقیم و بی واسطه انجام شده و کمترین قیمت برای این تولیدات مد نظر قرار خواهد گرفت. با مراجعه به شبکه های اجتماعی در خواست خرید خود را ارائه نمائید و منتظر تماس کارشناسان این شرکت بمانید.

ایزوگام به عنوان مهمترین عایق رطوبتی شناخته می شود و واحد فروش کارخانه هیرمان انواع ایزوگام دلیجان را از درگاه های مختلف به شما معرفی می کند.

دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت هر رول ایزوگام دلیجان

قیمت محصولاتی مانند انواع عایق رطوبتی که در تمام فصول سال مصرف دارند وابسته به تغییر قیمت های مواد اولیه است. عوامل موثری که در نوسان قیمت ایزوگام در بازار و تعیین قیمت هر رول ایزوگام دیلجان نقش دارند عبارتند از:
1. نوع قیر و قیمت عرضه آن در بازار بورس
2. میزان کیفیت و قیمت مواد اولیه مانند الیاف تیشو و پلی استر
3. نوع ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده
4. وزن هر رول ایزوگام و ضخامت آن
5. نوع پلیمرها و مواد افزودنی دیگر، در تعیین و تهیه لیست قیمت انواع ایزوگام؛ میزان تقاضا و هزینه های بارگیری هم لحاظ می شود.

قیمت به روز ایزوگام از طریق وب سایت و با درخواست خریدار اعلام می شود. کیفیت و نوسان قیمت مواد اولیه در تولید و توزیع و خرید ایزوگام استاندارد موثر است.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با وزن 42 کیلوگرم

بهترین برند ایزوگام در بازار

خرید ایزوگام دلیجان از چه مبادی و به چه صورتی انجام می شود؟ آیا خرید ایزوگام استاندارد از درب کارخانه مناسب تر است؟ بهترین مارک ایزوگام در بازار کدام است؟ هر خریداری می تواند این سوالات را داشته باشد و برای اطلاع، از جمله برندهایی که توسط این تولیدی برای بازار مد نظر بوده عبارتند از:
1. ایزوگام طرح دار دلیجان با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 تا 42 کیلوگرم
2. ایزوگام حلزون با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن هر رول 40 کیلوگرم
3. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن هر رول 42 کیلوگرم
4. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم

بهترین مسیر برای دریافت پاسخ، استفاده از درگاه های ارتباطی با شرکت هیرمان و کارشناسان است و خرید ایزوگام استاندارد را برای شما هموار می کنیم.

چرا ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر تولید می شود؟

ضخامت بالا و کیفیت این محصول در مقاوم سازی سازه بسیار نقش موثری دارد و تا سال ها نیاز به تعمیر و بازسازی ندارد. این محصول برای 200 ماه ضمانت می شود.

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام درجه یک دلیجان با بهترین قیمت
بهترین برند ایزوگام کدام است؟

مشخصات فنی ایزوگام استاندارد

 1. دارای حداقل وزن استاندارد باشد (وزن استاندارد بین 37 تا42 کیلوگرم است)
 2. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد (حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است)
 3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل و فوم کائوچو باشد.
 6. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 7. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

خرید اینترنتی ایزوگام و ثبت سفارش در واحد فروش هیرمان، باکیفیت عالی انجام می شود. بهترین مارک ایزوگام هیرمان در اختیار شما قرار گرفته و تضمین می شود.

ایزوگام پلیمری درجه یک حلزون دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت پلیمری

نمایندگی فروش ایزوگام حلزون

ایزوگام حلزون 3.5 میلیمتر یکی از محصولات خوب کارخانه هیرمان بوده که در بازار عرضه می شود. به این ترتیب خریداران می توانند از طریق نمایندگی رسمی این مجموعه انواع ایزوگام را با قیمت مناسب تهیه کنند. در حال حاضر فروش براساس قیمت روز ایزوگام انجام شده و متقاضیان باید نیاز خود را مشخص و براساس آن اقدام به خرید کنند. فروش مستقیم ایزوگام به نمایندگی ها در شهرهای مختلف از اقداماتی است که این کارخانه مد نظر داشته است.

ایزوگام هیرمان توجه خود را به شهرهای مختلف کشور معطوف داشته و همواره خرید ایزوگام استاندارد پلیمری را با کیفیت عالی و تضمین شده توصیه می کند.

انواع ایزوگام از نظر وزن و ضخامت و تناسب آنها با قیمت

راهنمای انتخاب ایزوگام درجه یک

شرکت ایزوگام هیرمان معرف بهترین و مرغوب ترین مارک های ایزوگام است. در شمال، شرق، جنوب و غرب ایران می توانید کلیه سفارشات خود را به صورت عمده در کمترین زمان دریافت کنید. از بهترین محصولات ایزوگام هیرمان علاوه بر نوع پلیمری به منظور فروش در بازار عبارتند از:
1. ایزوگام دولایه پلیمری (ایزوگام سردسیری و ایزوگام گرمسیری و معتدل)
2. ایزوگام فویلدار دولایه
3. ایزوگام طرح دار
4. ایزوگام مخصوص استخرها
5. ایزوگام ضخیم 5 میل هیرمان
6. ایزوگام شش ضلعی

خرید ایزوگام استاندارد مقرون به صرفه تر است چرا که دوام بیشتری دارد و برای سال ها نیاز به تعمیر نخواهد داشت و نوعی سرمایه گذاری است و مطمئن هستید عایق کاری انجام شده برای سال ها دوام خواهد داشت.

خرید ایزوگام استاندارد حلزون
ایزوگام حلزون دو لایه با ضمانت 10 ساله

لیست قیمت ایزوگام مستقیم از کارخانه

قیمت هایی که در بازار انواع ایزوگام های مختلف در نظر گرفته شده است معمولاً بالا تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد. به این علت هم بسیاری از مشتری ها که قصد خریداری کردن ایزوگام ها را داشته باشند نمی توانند خرید های خود را به خوبی انجام دهند. خرید بهترین نوع ایزوگام و خرید ایزوگام استاندارد از درب کارخانه هیرمان مشکلات بسیاری را مرتفع می کند. در خرید بهترین نوع ایزوگام دلیجان متوجه خواهید شد که قیمت ایزوگام ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

ایزوگام هیرمان دلیجان با چسبندگی بی نظیر، محصولی کاملاً منحصر به فرد است. قیمت انواع ایزوگام را مستقیم از کارشناس فروش هیرمان و یا وب سایت دریافت کنید.

حدود قیمت های ایزوگام در دسته بندی های مختلف در سال 99

وزن مخصوص و آزمایشات ایزوگام

 • عایق رطوبتی پلیمری بسیار نفوذناپذیر است و میزان پایداری عایق ایزوگام زیاد است.
 • ایزوگام های پلیمری بسیار متسحکم هستند و در برابر نم و رطوبت مقاومت بالایی دارند.
 • قیر مصرف شده در تولید و ساخت عایق های رطوبتی از بهترین قیر پالایشگاهی انتخاب می شود.
 • عایق رطوبتی پلیمری به عنوان متصل کننده لایه های بتنی استفاده می شوند.
 • آب بندی استخرها با عایق های درجه یک پلیمری بسیار مرسوم است.
 • از خواص عایق رطوبتی درجه یک؛ افزایش دوام و پایداری در ساختمان است.

بهترین مارک های ایزوگام دلیجان در شرکت هیرمان با تست و آزمایشات مختلف تولید شده و در هنگام خرید ایزوگام استاندارد هیرمان مطمئن هستید.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ۴ میلیمتر ضخامت و ۴۲ کیلوگرم وزن تولید می شود. این محصول درجه یک با بهترین مواد اولیه و قیر ۶۰/۷۰ پالایشگاهی تولید می شود.

قیمت ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

ایزوگام درجه یک صادراتی بردین دلیجان و بهترین مارک ایزوگام هیرمان دارای تمام این ویژگی هایی که قبلاً درج کرده ایم هستند. شرکت ایزوگام هیرمان محصولاتی بسیار جدید هم راستا با استانداردهای جهانی را روانه بازار کرده است. ایزوگام بردین پلیمری دلیجان یکی از آن ها است که دارای مشخصات زیر است:
1- عمر زیاد پس از نصب دارد.
2- مقاومت بالا در سرما و یخبندان دارد.
3- ایزوگام بردین پلیمری با رعایت استانداردهای ملی ساختمان تولید می‌شود.
4- قیر 60/70 برای تولید ایزوگام بردین استفاده می شود.
5- به دلیل ضخامت کمتر، بار کمتری روی ساختمان ایجاد می‌کند. ایزوگام بردین با ضخامت 4 میل تولید می شود.
6- بهترین مارک ایزوگام در بازار مشخصه های فنی بالاتر از نمونه های مشابه خود در بازار دارد.

از اهداف هیرمان، تولید برترین برند مارک ایزوگام برای مصرف داخل و صادرات بوده و خرید ایزوگام استاندارد پلیمری را با ضمانت اصل ساده تر می کند.

خرید ایزوگام استاندارد بردین
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت کم نظیر
قیمت خرید ایزوگام استاندارد فویل دار

محصولات تولید شده در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان هم تنوع و هم کیفیت را توام دارد. با تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما می توانید برای پروژه خود و یا برای تامین نیاز عایق ایزوگام به صورت عمده به راحتی اقدام کنید. یکی از محصولاتی که برای خرید ایزوگام استاندارد با کیفیت و قیمت عالی توصیه می کنیم ایزوگام دو لایه فویلدار است. قیمت هر رول ایزوگام کارخانه هیرمان دلیجان به روز شده و طبق درخواست منتشر می شود.

برای دریافت قیمت انواع ایزوگام تولید شده در هیرمان با ما تماس بگیرید. خرید ایزوگام استاندارد هیرمان از درب کارخانه برای شما بی نظیر و استثنایی خواهد بود.

ایزوگام حلزون دلیجان فویل دار
رول های ایزوگام دو لایه فویلدار حلزون
قیمت ایزوگام با عرض استاندارد

فروش ایزوگام به صورت مستقیم و با کمترین قیمت از درب کارخانه هیرمان انجام می شود. کارخانه هیرمان محصولات استاندارد خود را به صورت تضمین شده به فروش می رساند.
طول و عرض استاندارد می تواند یکی از مشخصه های ایزوگام مرغوب و درجه یک باشد. عرض هر رول ایزوگام 1 متر و طول هر رول ایزوگام استاندارد هم 10 متر است. خرید ایزوگام استاندارد همواره توصیه ما به کلیه شرکت ها و پیمانکاران است.

برای تهیه لیست قیمت انواع ایزوگام در هیرمان؛ کارشناسان همه روزه قیمت و نوسان قیمت مواد اولیه را رصد می کنند. خرید ایزوگام استاندارد از درب کارخانه هم ارازن تر و هم با اطمینان بیشتر صورت می گیرد.

ایزوگام طرح دار بردین دلیجان
ایزوگام طرح دار آجری بردین دلیجان
فروش عمده ایزوگام ارزان درجه یک

شرکت ایزوگام هیرمان برای مصرف کنندگان خود راه های ارتباطی بسیار ساده ای را در نظر گرفته است . شما می توانید با مراجعه به سایت این شرکت هم از تولیدات دیگر این کارخانه مطلع شوید و هم با ثبت سفارش مستقیماً اقدام به خرید ایزوگام استاندارد نمائید و از ارسال محموله خرید خود در اسرع وقت و در بسته بندی های متنوع اطمینان داشته باشید. ایجاد آرامش و امنیت در هنگام خرید ایزوگام، از اهداف ماست.

شرکت هیرمان در فروش مستقیم محصولات خود در بازار موفقیت چشمگیری داشته و محصولات باکیفیت را ارائه می دهد.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه
خرید ایزوگام حلزون مستقیم از کارخانه
نحوه تهیه محصولات شرکت هیرمان

در هنگام خرید ایزوگام استاندارد از هیرمان، به انتخاب و شایستگی های تولیدات و محصولات ما اطمینان خاطر داشته باشید. راه های توصیه شده برای تهیه و خرید ایزوگام از هیرمان عبارتند از:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید و یا به وبسایت شرکت مراجعه کنید. فایل های آموزشی ما در وب سایت راهگشای خرید ایزوگام استاندارد خواهد بود.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.