قیمت ایزوگام BOF

قیمت ایزوگام BOF درجه یک دلیجان بسته به برند تولید کننده و درصد قیر خالص پلیمری بکار رفته در تولید آن می تواند متفاوت باشد و به همین دلیل نیز در فروشگاه ها و سایت های اینترنتی عرضه کننده انواع ایزوگام شاهد آن هستیم که محصولات تولیدی برند های مختلف از جمله ایزوگام BOF از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت می باشند.

 

زمان تحویل و چگونگی حمل و نقل ایزوگام

همین تفاوت قیمت باعث شده تا خریداران و تاجران در هنگام خرید ایزوگام دچار تردید شده و مجبور به بررسی تمامی شرایط فروش و مسائل کیفی محصولات تولیدی برند های مختلف می باشند تا بتوانند در نهایت یک انتخاب منطقی و عالی داشته باشند. در اینجا قصد داریم تا توضیحاتی در رابطه با قیمت ایزوگام و زمان تحویل و چگونگی حمل و نقل ایزوگام BOF ارائه نماییم.

برخی از کارخانه های تولیدی محصولات خود را برای تحویل درب کارخانه تعیین می کنند و برخی دیگر از کارخانه ها براساس محل تخلیه ی ایزوگام و در مکان مشتری قیمت ایزوگام BOF را مشخص می کنند و هزینه ی حمل و نقل ایزوگام را نیز به محصول اضافه می کنند.

 

قیمت ایزوگام BOF

 

قیمت ایزوگام BOF

اکثر کارشناسان صنعت ایزوگام به تاجران و شرکت های پخش توصیه می کنند ایزوگام BOF درجه یک دلیجان را با قیمت درب کارخانه خریداری کنند و برای حمل و نقل ایزوگام سعی کنند با شرکت های باربری قرارداد امضا نموده و با آن ها همکاری بلند مدت و یا کوتاه مدت داشته باشند.
مشاوران فروش ما می توانند اطلاعات فروش و قیمت ایزوگام BOF را برای حجم های مختلف به مشتریان و متقاضیان عمده ارائه نمایند.

 

نحوه انتخاب ایزوگام مرغوب

جهت انتخاب ایزوگام مرغوب می توان از روش هایی استفاده کرد، که در زیر به دو مورد از این روش ها اشاره می کنیم:
1.می‌توان یک تکه کوچک از عایق را برش داد و پس از دو ساعت نگهداری در فریزر، آن را تا زاویه حدود 120 درجه خم کرد، اگر از ناحیه خم شده شکسته شود یا ترک بردارد، جنس ایزوگام خوب نیست و در غیر این صورت، مقاومت آن در برابر سرما و ترک مناسب است.
2.برچسب عایق‌های استاندارد باید شامل مشخصات تولیدکننده، تاریخ تولید، نوع عایق، علامت استاندارد و … باشد.

 

همچنین بخوانید:
فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.