قیمت بهترین ایزوگام دلیجان

بهترین ایزوگام دلیجان را می شناسید؟ آیا کیفیت مواد اولیه در مرغوبیت و قیمت ایزوگام تاثیر دارد؟ آیا فقط مواد اولیه درجه یک و مرغوب موجب کیفیت بالای ایزوگام می شود؟ در حال حاضر مرغوب ترین مارک ایزوگام کدام است؟ آن چه که باید به آن توجه داشته باشیم این است که مجموعه ای از عوامل در هنگام تولید عایق رطوبتی منجر به تولید بهترین ایزوگام می شود. در این مطلب شما را با تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان بیشتر آشنا می کنیم.

بهترین ایزوگام دو لایه دلیجان
بهترین برند ایزوگام با کیفیت جهانی

بهترین ایزوگام دلیجان کدام است؟

آیا میدانید که بهترین مارک ایزوگام کدام است؟ آیا میدانید بهترین برند ایزوگام چه مشخصاتی دارد؟ آیا تمایل دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این مقاله قصد داریم به شما بهترین برند ایزوگام را معرفی کنیم. همانطور که می دانید در ایران محصولات و برندهای ایزوگام فراوانی وجود دارد که دارای انواع مختلف کیفیت و قیمت هستند. اهمیت وجود یک برند با کیفیت عالی و قیمت مناسب بسیار قابل توجه است و قصد داریم در ادامه در خصوص بهترین برند ایزوگام بیشتر صحبت کنیم.

ایزوگام مرغوب و باکیفیت هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

بهترین برند ایزوگام دلیجان کدام است؟
ایزوگام هیرمان؛ بهترین نوع ایزوگام در بازار

راه های شناخت بهترین ایزوگام

شناخت بهترین ایزوگام دلیجان نیاز به کارشناس دارد و باید در مورد آن تحقیق شود. چرا که ایزوگام درجه یک و یا عایق رطوبتی که کیفیت چندان مطلوبی ندارد ممکن است توسط خریدار عادی قابل تشخیص نباشد. بهترین ایزوگام دلیجان با قیر پالایشگاهی تولید شده است و پلی استر مصرف شده در این نوع ایزوگام بسیار خوب و متراکم است. از طرفی در ایزوگام دولایه مصرف تیشوی خوب هم بسیار مهم است و می تواند در کیفیت و ماندگاری عایق رطوبتی کمک فراوانی نماید.

در فایل آموزشی که در وب سایت موجود است می توانید مشخصات بهترین مارک ایزوگام را بشناسید. ایزوگام باکیفیت هم استاندارد و هم بیمه نامه معتبر دارد.

بهترین برند ایزوگام کدام است؟

مشخصات ایزوگام مرغوب دلیجان

 1. ایزوگامی که بهترین کیفیت را دارد مشخصات زیر را می توان برای آن قائل شد:
 2. حداقل وزن استاندارد و ضخامت را دارد.
 3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده است.
 4. نام شرکت تولید کننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده است.
 5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل و فوم کائوچو است.
 6. برای تولید بهترین ایزوگام دلیجان از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده میشود.
 7. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده است.

بهترین ایزوگام دلیجان نه تنها کیفیت عالی دارد، بلکه برای مناطق گرمسیری و معتدل و سردسیری به صورت جداگانه تولید می شود.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

بهترین ایزوگام دلیجان در بازار کدام است؟

کارشناسان حوزه تولید ورق های عایق قیری معتقد هستند که باید بهترین مواد اولیه و قیر پلیمری در تولید انواع ایزوگام به کار گرفته شود. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان یکی از بزرگترین مجموعه های دلیجان است که کیفیت ایزوگام و قیمت مناسب را پیشنهاد می کند. ایزوگام خوب و درجه یک در بازار ایزوگام اگر چه قیمت بالاتر هم داشته باشد می تواند حافظ بلند مدت سرمایه های خریدار باشد.

کیفیت عالی بهترین ایزوگام دلیجان در هیرمان در کنار خدمات تخصصی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش، آن را در درجات بالای رتبه بندب در ابن صنعت قرار داده است.

ایزوگام بردین با کیفیت پلیمری
ایزوگام درجه یک پلیمری بردین دلیجان

بهترین نمونه ایزوگام دلیجان

– دوام و استحکام بالا
– مقاومت در برابر گرما و سرما
– قدرت انعطاف پذیری بالا
– استاندارد روز ملی
– مقاومت کششی بالا
– چسبندگی چند برابر
– مواد اولیه بسیار باکیفیت
– وزن و ضخامت استاندارد
– ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر
– برخورداری از ارزش صادراتی ایزوگام از جمله مشخصات بهترین ایزوگام دلیجان است. بهترین نمونه ایزوگام موجود در بازار داخلی و صادراتی را در هیرمان می یابید. بهترین ایزوگام دلیجان به صورتی تولید می شود که در هنگام نصب؛ نصابان حرفه ای از کار با آن بسیار راضی هستند.

قیر درجه یک پلیمری و انتخاب بهترین مواد اولیه منجر به تولید بهترین ایزوگام دلیجان پلیمری در هیرمان می شود.

ایزوگام حلزون دلیجان با ضمانت کارخانه
ایزوگام حلزون دلیجان با فروش عمده از کارخانه

بهترین ایزوگام برای پشت بام

مصرف بهترین ایزوگام دلیجان در ساختمان و در هر واحد ساختمانی متفاوت است اما بیشترین مصرف در پشت بام منازل است که تقریباً کمی بیشتر از سطح اشغال را به خود اختصاص می دوهد. این هم به آن دلیل است که در نصب ایزوگام مناطقی مثل جان پناه ها وجود دارند که تحت شرایط خاص می بایست آن مناطق هم ایزوگام و عایق کاری شود. نصب ایزوگام سقف، از وجود آب و باران و نفوذ آن به لایه های زیر جلوگیری میکند.

کاربرد ایزوگام در پروژه های مختلف، آن را محصولی استراتژیک کرده است. خرید بهترین ایزوگام دلیجان نوعی حفظ سرمایه در دراز مدت به شمار می آید.

نصب ایزوگام مرغوب دلیجان
ایزوگام هیرمان دلیجان با نصب آسان

بهترین ایزوگام برای مناطق سردسیر

ایزوگام مناطق سردسیری حداقل دارای عمر مفید حداقل 20 سال است و دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است. این نوع ایزوگام دارای ضمانت 200 ماهه از سوی شرکت تولیدی هیرمان می باشد. در استان های سردسیری کشور، مصرف ایزوگام درجه یک مرغوب هیرمان بسیار عالی به نظر می رسد. این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است. این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.

دقت در هنگام انتخاب بهترین ایزوگام دلیجان با توجه به منطقه جغرافیایی اهمیت دارد. عمر مفید ایزوگام به دو عامل کیفیت مواد اولیه و نحوه نصب ایزوگام وابسته است.

بهترین ایزوگام دلیجان را می شناسید؟ شرکت ایزوگام دلیجان
ایزوگام 5 میلمیتر هیرمان ویژه مناطق سردسیر

قیمت عمده بهترین ایزوگام در تهران

توصیه همه کارشناسان بر این است که در هنگام خرید ایزوگام به نکاتی ظریف توجه شود. دقت در این موارد می تواند در ایجاد استحکام و مقاومت بدنه ساختمان و یا هر پروژه ای تاثیر مستقیم داشته باشد. به خرید عایق رطوبتی در این زمان بیشتر سرمایه گذاری تلقی می شود چرا که خرید ایزوگام استاندارد تاثیر مستقیم بر مقاومت سازه دارد. بهترین ایزوگام دلیجان در برابر باد و باران و نم و رطوبت مقاومت داشته و به این ترتیب اهمیت ویژه ایزوگام مشخص می شود.

لیست قیمت فروش ایزوگام دلیجان با نصب و بدون نصب تنظیم می شود. نصب بهترین ایزوگام دلیجان در متراژهای بالا در تهران و کرج توسط گروه های اجرایی ماهر صورت می گیرد.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

برندهای برتر ایزوگام هیرمان کدامند؟

 1. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولید کننده بسیار شناخته شده و قوی در صنعت تولید عایق های رطوبتی است.
 2. تولیدکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی)
 3. تولید کننده انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …)
 4. صادرکننده بهترین ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه
 5. محصولات این شرکت عبارتند از: ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان – ایزوگام صادراتی بردین دلیجانایزوگام حلزون دلیجانایزوگام طرح دار
 6. دارای وزن 41 و 42 و 50 کیلوگرم / دارای بسته بندی شیرینگ و وکیوم / تولید شده با مواد اولیه درجه یک
 7. دارای استاندارد ملی ایران و ضمانت نامه 10 ساله
 8. برگزیده جشنواره کیفیت ایران

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان کلیه محصولات خود را با ضمانت نامه معتبر تولید و توزیع می کند. این امر برای مصرف کننده خانگی و یا برای پروژه های بزرگ و سدسازی ها و تونل ها و باندهای فرودگاه اهمیت بسیار ویژه ای دارد.

آدرس دفتر مرکزی شرکت هیرمان کجاست؟

آدرس دفتر: تهران – نارمک – خیابان فرجام – ساختمان ارکید – پلاک 886 – واحد 5

همچنین بخوانید:
مرکز پخش ایزوگام دلیجان
کارخانه تولید ایزوگام حلزون
ایزوگام حلزون محصول با صرفه و باکیفیت عالی

بهترین انواع ایزوگام دلیجان برای دیوار

 1. ایزوگام تک لایه با تولید سفارشی
 2. ایزوگام دولایه روکش دار
 3. ایزوگام پودری
 4. ایزوگام سه لایه سفارشی
 5. ایزوگام مناطق گرمسیری و معتدل
 6. ایزوگام طرح دار و ایزوگام مناطق سردسیری، نمونه های مختلف و انواع ایزوگام مناسب برای مصارف مختلف است. بهترین ایزوگام دلیجان برای دیوار باید بتواند در برابر سرما و گرما و نم و رطوبتی مقاومت بالایی داشته باشد. ایزوگام های پلیمری فویل دار و ایزوگام طرح دار برای دیوار با نقش های مختلف بسیار مناسب هستند. ایزوگام بردین دلیجان برای دیوار مناسبتر است و توصیه می شود.

مرغوب ترین مواد اولیه در کارخانه ایزوگام هیرمان در تولید بهترین ایزوگام دلیجان به کار رفته و این امر روند نصب ایزوگام را ساده می کند.

ایزوگام طرح دار آجری مناسب دیوار
ایزوگام طرح آجری قهوه ای برای دیوار

قیمت بهترین ایزوگام دلیجان

در شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان برای تولید بهترین ایزوگام دلیجان مجموعه ای از عوامل در کنار هم قرار می گیرند. مجموع این عوامل سبب می شود که هم با قیمت مناسب و هم با کیفیت عالی کار نصب و تحویل به اتمام برسد. عواملی که در قیمت ایزوگام هیرمان موثر است عبارتند از :
– نوع قیر مصرفی که در این کارخانه بهترین قیر پلیمری 60/70 استفاده می شود.
– کیفیت پلی استر و تراگم آن
– کیفیت الیاف تیشو
– نوع ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده
– وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
– نوع پلیمرهای افزودنی و دیگر موارد مانند نوسان قیمت ارز و هزینه های تولید که در لیست قیمت ایزوگام لحاظ می شوند.

روند انجام خرید بهترین ایزوگام دلیجان و نصب و اجرای عایق رطوبتی در کمترین زمان صورت می گیرد. با خرید آنلاین و اینترنتی می توانید بهترین و مطمئن ترین راه خرید ایزوگام را تجربه کنید.

ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میل
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت عالی و ضخامت 4 میل
چه ایزوگامی بخریم خوبه؟

بهترین ایزوگام دلیجان که برای خرید و نصب توصیه می شود هم دارای استاندارد است و هم مواد اولیه و قیر پلیمری درجه یک در روند ساخت آن به کار رفته است. برای نصب بهترین ایزوگام دلیجان از نصابان حرفه ای ایزوگام استفاده خواهد شد. بهترین ایزوگام دلیجان را از کارخانه هیرمان بخریم چرا که :
1- وزن ۵۰ کیلوگرم
2- ضخامت ۵ میلی متر
3- حداقل طول عمر ۲۵ سال
4- دارای استاندارد CE اروپا
5- دارای استاندارد iso9001
6- دارای ضمانت کارخانه
7- تولید شده از بهترین مواد اولیه
8- بسته بندی شیک با وکیوم و فوم داخلی
9- قیمت مناسب نسبت به کیفیت، از مشخصات محصول درجه یک شرکت ایزوگام هیرمان ( ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان) است.

ایزوگام هیرمان دلیجان در کلیه شهرها به صورت عمده توزیع می شود و از درب کارخانه بارگیری صورت می گیرد.

ایزوگام 5 میلی متر با وزن 50 کیلوگرم
انواع ایزوگام از نظر کیفیت

بسیاری از استان ها و شهرها می توانند از خدمات فروش آنلاین ایزوگام شرکت هیرمان دلیجان بهره مند شوند. ایزوگام پلیمری در ردیف عایق های رطوبتی است که هم کیفیت و هم قیمت بسیار مناسب دارد. در شرکت ایزوگام هیرمان، بهترین مارک عایق رطوبتی با تضمین و قیمت فروش درب کارخانه به شما معرفی می شود. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام حلزون دلیجان از بهترین مارک های ایزوگام در بازار هستند.

کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند. با خرید بهترین ایزوگام دیلجان آسوده خاطر بمانید.

تولید و توزیع ایزوگام حلزون به صورت پالت
بسته بندی و حمل ایزوگام حلزون با پالت
بهترین مارک ایزوگام درجه یک هیرمان
 1. محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان عبارتند از:
 2. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلیمتر که محصولی بسیار ویژه و منحصر به فرد است.
 3. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلیمتر که مناسب مصرف داخل و صادرات است.
 4. ایزوگام حلزون دلیجان با وزن 41 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلیممتر که محصولی با صرف اقتصادی و کیفیت خوب است.

هر یک از محصولات کارخانه هیرمان با کیفیت و استحکام بالا و قیمت بسیار ارزان از درب کارخانه پیشنهاد می وشند.

ایزوگام صارداتی بردین دلیجان با کیفیت مرغوب
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان
 1. راه های خرید بهترین ایزوگام دلیجان در کارخانه هیرمان بسیار ساده و آسان شده و روش های خرید غیرحضوری توصیه شده است.
 2. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 3. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 4. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

هر گونه مشاوره ای نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید و یا به وبسایت شرکت مراجعه کنید.

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.