لایه قیری ایزوگام صادراتی مرغوب

لایه قیری ایزوگام در کجا و برای چه منظوری استفاده می شود؟ آیا اطلاعات لازم از سایت ها قابل دریافت است؟ چگونه می توانم اطلاعات دقیق در رابطه با صادرات ایزوگام مرغوب را به دست بیاورم؟
شاید بسیاری از شما نام لایه قیری ایزوگام را شنیده باشید که در شرکت های تولیدی مختلف در منابع خبری و رسانه های مختلف را بطه با آن ها تبلیغات بسیار زیادی را انجام دادند ولی آیا این محصول توسط تمامی این شرکت های تولیدی ایزوگام به صورت استاندارد و مرغوب در بالاترین سطح کیفی تولید می کنند؟

لایه قیری ایزوگام چیست؟

آیا عایق های رطوبتی دارای بالاترین سطح کیفیت هستند؟ در پاسخ به این سئوال باید گفت که اینگونه نبوده و تمایز شرکت های تولیدی ایزوگام صادراتی در کیفیت و مرغوبیت محصولات آن ها می باشد و همین عامل باعث ایجاد رقابت و بالا بودن میزان فروش محصولات یک یا دو برند در بازار شده است.
استفاده از مواد اولیه درجه یک و بخصوص قیر پالایشگاهی درجه یک در تولید لایه قیری ایزوگام بسیار تاثیر گذار بوده که در ادامه اطلاعاتی در رابطه با آن ها برای شما ارائه می کنیم.
ایزوگام با فویل آلومینیومی، بیشترین استفاده در میان انواع مختلف عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام را دارد که توسط شرکت های تولیدی مختلف در داخل و خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد.
فویل آلومینیومی نیز دارای درجه های کیفی متفاوتی می باشد ولی در تولید محصولات صادراتی ایزوگام شرکت های تولیدی موظفند از فویل آلومینیومی درجه یک استفاده نمایند زیرا دوام و ماندگاری این روکش بسیار بیشتر می باشد.

لایه قیری ایزوگام
اجزای تشکیل دهنده عایق ایزوگام

عایق رطوبتی ایزوگام مرغوب

لایه قیری ایزوگام محصولی است که از تیشو و پلی استر و قیری که با پلیمرهای اصلاح شده مخصوص وارداتی تهیه می شود. این محصول از دو لایه نمدی که لایه زیرین از فلت شیشه و لایه رویین از جنس منسوجات پلی استر است، تشکیل شده است.
این دو لایه بوسیله قیر اصلاح شده با مواد پلیمری اشباع می گردد. برای بسته بندی عایق ایزوگام برای جلوگیری از چسبندگی، هر طرف لایه قیری ایزوگام با موادی مانند ریزدانه ها و فیلم پلاستیکی روکش می شود.
در ادامه این مطلب، ما به مشخصات استاندارد مواد اولیه عایق های رطوبتی ایزوگام اشاره می کنیم.

برای استفاده از راهنمایی ها و مشاوره های رایگان کارشناسان ما در زمینه ی تولید لایه قیری ایزوگام صادراتی از طریق راه های تماس اقدام نمایید.

لایه های تشکیل دهنده ایزوگام

قبلاً متذکر شدیم که تولید عایق های رطوبتی ایزوگام بر اساس استانداردهای ملی و جهانی صورت می گیرد. طبق استانداردهای ایران، ایزوگام با توجه به تعداد لایه های تشکیل دهنده به 3 دسته تقسیم می شود:

 • ایزوگام تک لایه که شامل پلی استر دوخته میشود و این نوع ایزوگام به نسبت ایزوگام دولایه ظریف تر است و قابلیت انعطاف بیشتری دارد. ایزوگام تک لایه برای پی ساختمان بسیار مناسب است.
 • ایزوگام 2 لایه که شامل تیشو و پلی استر شده و این نوع لایه قیری ایزوگام، ضخیم تر بوده و دارای استحکام بیشتری است. این محصول بسیار پرمصرف است و برای سطوح خارجی مانند پشت بام، بدنه استخرها و تونل ها و موارد بسیار دیگر کاربرد دارد.
 • ایزوگام سه لایه که مانند ایزوگام دولایه تولید شده، اما برای استحکام بیشتر در آن از مفتول های سیمی به کار می برند. این محصول بسیار خاص است و مصارف خانگی ندارد.

ویژگی های پلی استر نبافته

یکی از مهمترین مواد اولیه ای که در تولید و ساخت لایه قیری ایزوگام به کار میرود، پلی استر که باید سطحی یکنواخت و نسبتاً صاف داشته باشد. پلی استر مرغوب و استاندارد دارای ویژگی های زیر است:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • در هنگام تا کردن، تکه تکه و پاره کرده باید عاری از مواد خارجی و ذرات باشد.
 • در هنگام رول کردن پلی استر در دمای 10 تا 60 درجه سانتی گراد نباید چسبندگی داشته باشد.
 • وزن هر رول پلی استر بیشتر از 40 کیلوگرم نباشد.
 • جذب شیره توسط پلی استر باید یکنواخت و یکدست باشد.
 • در هنگام بسته بندی رول های پلی استر باید دقت شود که در هنگام جابجایی باز نشده و و بسته بندی هم عاری از وجود فرورفتگی و یا برآمدگی در سطح بیرونی باشد.
 • رول های پلی استر بایستی در یک لفاف کاعذی یا پلاستیکی بسته بندی شده باشند.

بدیهی است که لایه قیری ایزوگام که با مواد اولیه درجه یک و مرغوب تولید شده باشد می تواند ماندگاری و طول عمر سازه را تضمین کند.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با سه برند بسیار فوق‌العاده و درجه یک در حال توسعه بازارهای جهانی خود است.


اجزای تشکیل دهنده لایه قیری ایزوگام کدامند؟

خب، بد نیست که به اجزای تشکسل دهنده عایق رطوبتی ایزوگام بپردازیم. مواد اولیه و بخصوص قیر که بهترین نوع آن یعنی قیر پالایشگاهی درجه یک در تولید ایزوگام صادراتی بیشترین مصرف را دارد، در نهایت منجر به تولید محصولی با کیفیت و مطابق با استاندارد میشود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

قیر صنعتی 70-60

قیر مصرفی در ایزوگام قیر 60/70 است که درجه نفوذ قیر می‌باشد. طریقه آزمایش قیر به این ترتیب است که سوزنی به وزن 100 گرم از ارتفاع مشخصی به درون قیر رها می‌شود. میزان نفوذ سوزن در مدت 5 ثانیه، درجه نفوذ قیر را مشخص می‌کند. هر یک میلیمتر نفوذ درون قیر، 10 درجه، نفوذ را بالا می‌برد.

مواد پلیمری به نام اتکتیک پلی پروپیلن (APP و BPE و BPP)

این پلیمرها می توانند تا اندازه زیادی بر استحکام و مقاومت رول های ایزوگام افزوده و میزان چسبندگی و کیفیت قیر را بالا برده و در نتیجه کیفیت ایزوگام را در سطح بالاتری نگه میدارند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

پلی‌استر سوزنی

پلی‌استرها از الیاف مصنوعی بدست می‌آیند و برای تولید آن ها، پنبه‌های مصنوعی تولید شده توسط غلطک‎های سوزنی به هم بافته می‌شود. البته ضخامت پلی‌استرها متفاوت است.

فویل

فویل های روی سطح ایزوگام قرار می‌گیرند و خاصیت انعکاس نور دارند و در هنگامی که هوا بسیار گرم است باعث جلوگیری از روان شدن و به اصطلاح شل‌ شدن قیر و در نتیجه خرابی ایزوگام می‌شود. ضخامت فویل بین 14 الی 16 میکرون می‌باشد.

پودر تالک

پودر تالک از آسیاب سنگ تالک بدست می‌آید و مانع چسبیدن لایه‌های رول ایزوگام می‌گردد و در بعضی لایه ورق ایزوگام پودر مس 600 نیز بکار می‌رود .

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
بهترین ایزوگام بازار کدام است؟

تیشو نخ دار

تیشو موادی شبیه به پشم شیشه هستند که عمده خواص آنها را نیز دارا می‌باشند. تیشو، نام عایق‌های رطوبتی یک فلت از الیاف شیشه معدنی است که این فلت معمولاً با الیاف شیشه تقویت می‌شود.

پوشال

پوشال‌ها همان مواد پلاستیکی هستند که رشته رشته شده‌اند.

عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام

ایزوگام و یا همان لایه قیری ایزوگام (عایق رطوبتی پیش ساخته) برای پشت بامف سقف و دیوارها اهمیت فراوان دارد. نم و رطوبت که از فضای بیرون خانه به پشت بام و دیوارها به داخل خانه نفوذ میکند، باعث عدم استحکام و پایین آمدن عمر ساختمان می شود، بنابرایت انتخاب ایزوگام خوب و مرغوب برای عایق بندی بسیار پر اهمیت است.
حالا درست است که ایزوگام در سرویس های بهداشتی، حمام ها هم استفاده می شود اما بهر حال کیفیت جنس و نصب لایه قیری ایزوگام برای پشت بام و سقف ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری به مراتب بیشتر است.
در هنگام خرید ایزوگام، خریداران معمولاً این سوال برایشان مطرح است که ایزوگام خوب چه مشخصاتی دارد و بهترین نوع ایزوگام کدام است و چطور می شود که بهترنی ایزوگام برای سقف را خریداری کنیم.
با ما همراه باشید تا به این موارد هم بپردازیم.

ایزوگام خوب چه مشخصاتی دارد؟

لایه قیری ایزوگام را چه برای سقف و یا پشت بام بخواهید خریداری کنید، فرقی نمی کند ابتدا بهتر است میزان بودجه خود و کاربرد عایق رطوبتی را بررسی کنید، در اینجا است که می توانید بهترین ایزوگام برای برای کار خود انتخاب کنید.
به جند مورد از مشخصات ایزوگام خوب اشاره می کنیم:

 1. ایزوگام خوب باید قدرت کششی بالایی داشته باشد و به سادگی پاره نشود.
 2. ایزوگام مرغوب، در اثر تا شدن نمی شکند.
 3. یکی از مهمترین مشخصات ایزوگام خوب، داشتن علامت استاندارد و تاریخ تولید است.
 4. مقاومت هر نوع لایه قیری ایزوگام باید بر اساس نوع منطقه باشد.
 5. یک ایزوگام مرغوب و درجه یک تا دمای 120 درجه سانتیگراد در برابر گرما مقاوم است.
 6. ایزوگام استاندارد خوب در مقابل گازها و اسیدها مقاوم است.
 7. نقطه اشتعال ایزوگام درجه یک تا 250 درجه سانتیگراد است.
 8. داشتن روکش آلومینیومی می تواند لایه قیری ایزوگام را در مقابل اشعه و نور محافظت کند.

ما به شما ویژگی های مهم یا لایه قیری ایزوگام را با هم بررسی کردیم، اما بهر حال در هنگام ثبت سفارش خرید ایزوگام، این موارد را بررسی کنید و یا از طریق افراد متخصص اقدام کنید. قیمت ایزوگام غیر استاندارد معمولاً خیلی پایین است و باید به این نکته دقت داشته باشید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
بهترین مارک ایزوگام صادراتی

طول و عرض بهترین ایزوگام

کارخانجات تولید ایزوگام به استاندارد بودن طول و عرض لایه قیری ایزوگام توجه دارند. ایزوگام خوب و استاندارد، دارای طول 10 متر و عرض 1 متر می باشد، در هنگام خرید حتماً به استاندارد بودن طول و عرض ایزوگام توجه کنید.
شخامت استاندارد ایزوگام باکیفیت برای صقف و پشت بام 4 میلی متر است. در برخی مواقع برای شرایط خاص، نیاز به لایه قیری ایزوگام با ضخامت بیشتر دارید و یا این که برای منطقه ای خاص نیاز به ایزوگام سردسیری و یا ایزوگام گرمسیری دارید که باید در چنین شرایطی از ایزوگام های سفارشی استفاده کنید.
وزن هر رول ایزوگام هم باید بین 40 تا 42 کیلوگرم باشد و گاهی اوقات هم بعضی از شرکت ها برای افزایش وزن رول های ایزوگام از پودرهای مخصوص استفاده میکنند که تشخیص آن کمی دشوار است.

بهترین مارک ایزوگام صادراتی

تولید لایه قیری ایزوگام صادراتی اهمیت فوق العاده ای دارد و برای شرکت ایزوگام دلیجان این نکته که بتواند محصول خود را به کشورهای خارجی ارسال کند اهمیت ویژه دارد. کارخانه هیرمان دلیجان به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولید ایزوگام دلیجان شناخته می شود.
در حال حاضر بهترین مارک ایزوگام صادراتی به اذعان خریداران، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است که به صورت سفارشی برای مناطق سردسیری به صورت جداگانه تولید می شود.
این محصول دارای 5 میایمتر ضخامت و 50 کیلوگرم وزن هر رول است و برای 200 ماه ضمانت میشود.

خرید لایه قیری ایزوگام از درب کارخانه

وقتی که نوبت به خرید ایزوگام از کارخانه میرسد دقت کنید که کارخانه تولید کننده، برندهایی معتبر را با کیفیت ایزوگام خوب به بازار عرضه میکند. لایه قیری ایزوگام با کیفیت و جنس خوب برای 10 سال حداقل کار میکند.
نحوه و کیفیت نصب ایزوگام، دومین نکته مهم در افزایش طول عمر ایزوگام است و در آخر شرایط آب و هوایی هم در زودتر یا دیرتر خراب شدن لایه قیری ایزوگام موثر است.
با خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه تولید کننده می توانید به کیفیت و اصالت محصول و البته قیمت ارزان تر اطمینان کنید.

ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی عالی

استعلام قیمت ایزوگام به روز

قیمت ورق قیری عایق رطوبتی همیشه یکی از مهمترین مواردی است که خریداران به آن توجه میکنند. قیمت ایزوگام ناگفته نماند که تابع شرایط و تغییرات نرخ مواد اولیه است که این روزها هم بسیار نوسان داشته است.
نوع قیر، الیاف تیشو و پلی استر و کیفیت آن ها، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام، نوع ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده و همچنین نوع روکش ایزوگام بر بهای تمام شده محصول تاثیرگذار است.

استعلام قیمت ایزوگام به روز است و کافی است که با واحد کارشناسی مجموعه هیرمان تماس گرفته و در 20 ثانیه قیمت ها و البته لیست محصولات را دریافت کنید.

راه های خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

در سطور بالا به بهترین مارک ایزوگام دلیجان یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان اشاره کردیم. در اینجا به محصولات دیگر این مجموعه هم اشاره می کنیم که البته در هر زمان نیاز داشتید می توانید اطلاعات جزئی تر هر کدام از محصولات را از کارشناس فروش و صادرات دریافت کنید.
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان که نمونه ای فوق العاده از لایه قیری ایزوگام در بازار است که با ضخامت 4 میلی متر تولید می شود.
ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان هم که از نام این حیوان در طبیعت بهره مند است با کسفست و قیمت مناسب، محصولی با صرفه اقتصادی است.
ایزوگام طوفان شرق دلیجان هم محصول دیگری است که با کیفیت قابل قبول و برای پروژه های مخلتف توصیه میشود.
ایزوگام های طرح دار هیرمان دلیجان هم نمونه هایی از تلفیق تکنولوژی و زیبایی است.

برای ثبت سفارش خرید انواع ایزوگام هیرمان دلیجان، مشاوره های رایگان کارشناسی ما را دریافت کنید و بهترین لایه قیری ایزوگام را به صورت عمده خریداری کنید.

سوالات پر تکرار:

آیا محصولات هیرمان پلیمری هستند؟

بله – کلیه تولیدات شرکت هیرمان دلیجان با قیر درجه یک پالایشگاهی تولید می شود.

فرق قیر دمیده با قیر 70-60 پالایشگاهی در چیست؟

قیر دمیده کیفیت پایینی نسبت به قیر پالایشگاهی دارد.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x