بهترین مارک ایزوگام دولایه

تفاوت ایزوگام دولایه با تک لایه و سه لایه

انتخاب مواد اولیه و کیفیت تولید و قیمت عایق رطوبتی بسیار متنوع بوده و همان طور که می دانید انواع عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام در دسته ها و انواع مختلف تولید می شوند که هر یک کاربرد و مزیت خود را دارند. بدیهی است که کیفیت و قیمت، دو عامل اصلی و زمینه ساز تصمیم گیری خریداران عمده ایزوگام مستقیم از کارخانه است. در این مبحث به تفاوت ایزوگام دولایه با تک لایه و سه لایه و کاربردهای هر یک به صورت اختصار می پردازیم.

ایزوگام دولایه چیست و چه مصارفی دارد؟

به صورت کلی اشاره می کنیم که ایزوگام دولایه، بیشترین مصرف و کاربرد را در صنایع ساختمانی و عمرانی و تاسیساتی دارد. مصرف ایزوگام دولایه برای پوشش دهی رایج تر است و در نتیجه میزان تولید عایق رطوبتی دولایه در کارخانجات بالاتر است. حالا ایزوگام دو لایه چیست و چگونه تولید می شود؟ بستر این محصول از دو لایه پلی استر و تیشوی نخدار تشکیل شده است. ایزوگام ها می توانند روکش فویل آلومینیومی و نایلون و پودر تالک داشته باشند. لایه ها (دولایه) روی هم قرار می گیرند و از حوضچه مذاب قیر رد می شوند. کاربرد ایزوگام دولایه برای پشت بام، دیوار، استخرها و مصارف سفارشی دیگر بهترین گزینه خواهد بود. ایزوگام دولایه می تواند با روکش های مختلف و متنوع پوشش داده شود که موجب کاربرد این محصول در پروژه های بسیاری است.

ایزوگام دولایه با ضخامت 3.5 الی 5 میلی متر با مقاومت بسیار عالی تولید می شود. معمولاً ایزولاسیون با ایزوگام دولایه بسیار مرسوم است.

ایزوگام دولایه سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام دولایه سوپر صادراتی هیرمان

تفاوت انواع ایزوگام (تک لایه، دولایه، سه لایه)

ایزوگام سه لایه با اضافه کردن یک لایه مفتول سیمی به ایزوگام دولایه ساخته می شود. این عایق های ایزوگام برای ساختمان ها کاربرد ندارد و برای مکان های خاص تولید شده و سنگین تر از ایزوگام دو لایه است.

  • ضخامت ایزوگام یک لایه (تک لایه) 3 میلیمتر است.
  • ایزوگام دولایه با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر تولید می شود. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر تولید می شود.
  • ایزوگام دو لایه معمولاً با ضخامت 4 میلیمتر مصرف عمده بیشتری دارد.
  • با اضافه شدن لایه تیشو به ایزوگام یک لایه،ایزوگام دولایه تولید و ساخته می شود.
  • ایزوگام تک لایه لایه را معمولاً در مکان هایی که شکل هندسی نامتوارن دارند مانند محل تقاطع پی و ستون و بالکن های سرپوشیده و آشپزخانه ها استفاده می کنند.
  • از ایزوگام تک لایه در مکان هایی با تراز پایین که فشار آب در ان افزایش می یابد،کمتر استفاده می شود.
  • ایزوگام تک لایه نسبت به ایزوگام دولایه قیمت پایین تر و مناسب تری دارد.
  • ایزوگام های دولایه در مکان هایی که آبریز زیاد دارند مثل کف توالت و حمام و پشت بام استفاده می شوند.
  • استحکام و دوام انواع ایزوگام بستگی به نوع و کیفیت مواد اولیه دارد و هر یک از انواع عایق های رطوبتی که به صورت سفارشی تولید می شوند از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه بهره مند هستند.

بهترین ایزوگام برای پشت بام کدام است؟

به این نکته توجه کنید که برای انتخاب بهترین مارک ایزوگام بایستی از راهنمایی و مشاوره افرادی که در این زمینه ماهر هستند استفاده کنید. کارخانجات تولید انواع عایق های ایزوگام در ایران فعالیت گسترده ای دارند و این امر موجب می شود که در هنگام خرید ایزوگام در اکثر مواقع به جهت نام ها و برندها و قیمت های مختلف دچار سردرگمی شوید. قطب صنعتی تولید انواع ایزوگام که در دلیجان واقع شده است بیشترین سهم تولید انواع ایزوگام را در ایران و صادرات این محصول به خود اختصاص داده است. انواع ایزوگام پشت بام، دیوار و نماهای جانبی و انواع ایزوگام صادراتی و سفارشی در کارخانجات شناخته شده دلیجان تولید و روانه بازار می شود. بهترین برند ایزوگام برای پشت بام، با ضخامت 4 میل و وزن هر رول 42 کیلوگرم توصیه می شود. برای مناطق سردسیری ،ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان دلیجان بهترین گزینه خواهد بود. انتخاب درست در هنگام خرید ایزوگام می تواند در نهایت، تعمیر و بازسازی را برای سال ها به تاخیر بیاندازد. ایزوگام دولایه روکش دار برای پشت بام گزینه متداول و مناسب تری است.

ایزوگام دو لیاه با ضخامت 5 میل
ایزوگام دولایه روکش دار با ضخامت 5 میل

ایزوگام دولایه استاندارد با کیفیت تضمینی

کیفیت ایزوگام یکی از مهمترین عوامل در انتخاب و خرید این محصول است. ما شاهد هستیم که هر یک از کارخانخات تولید ایزوگام، محصولات خود را با کیفیت و قیمت متفاوت روانه بازار می کنند. این مبحث برمیگردد به انتخاب نوع مواد اولیه و کیفیت تولید محصولات که البته عاملی است که انتخاب و خرید بهترین جنس ایزوگام را مشکل می کند. ایزوگام دولایه استاندارد و باکیفیت که با مواد اولیه مرغوب و قیر پالایشگاهی با درجه خلوض 70 تولید شده باشد هم استحکام و هم قیمت مناسب دارد. ایزوگام استاندارد با روکش های مختلف فویل، نایلون و پودرهای معدنی و یا سنگریزه تولید می شود. در صنعت ایزوگام ما شاهد تولید انبوه عایق رطوبتی و نام و برندهای مختلف هستیم که همگی تولیدات خود را بهترین مارک ایزوگام در بازار می دانند. اما آن چه مسلم است ایزوگام دولایه، تک لایه و یا سه لایه که واقعاً کیفیت تضمینی داشته باشند و در هنگام و پس از نصب، کاملاً مورد تایید باشند اندک و انگشت شمار هستند. خریداران عمده ایزوگام اگر می خواهند در هنگام خرید ایزوگام از ریسک خرید ایزوگام نامرغوب بکاهند توصیه می کنیم با کارشناسان ما در واحد فروش هیرمان ارتباط بگیرند.

ایزوگام طرح آجری دولایه بردین دلیجان
ایزوگام دولایه طرح دار بردین دلیجان

شرکت هیرمان تولید کننده تولید کننده برتر ایزوگام

یکی از تولید کننده های برتر ایزوگام دلیجان، شرکت هیرمان است که با تولید انواع ایزوگام مناطق گرمسیر، ایزوگام مناطق سردسیر، ایزوگام طرح دار، ایزوگام صادراتی، ایزوگام سه لایه و ایزوگام تک لایه و ایزوگام دولایه با روکش های مختلف فویل، ساده، پودری و دورو نایلکس در بازار این صنعت به یکی از برندهای قابل اطمینان تبدیل شده است. موفقیت های این شرکت را می توانید در میزان تولید و پخش در داخل کشور و صادرات به کشورهای مختلف و همکاری با پروژه های بزرگ مشاهده نمایید. سه برند برتر ایزوگام دلیجان هیرمان عبارتند از:
1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
3. ایزوگام حلزون دلیجان
4. ایزوگام های طرح دار

محصولات شرکت هیرمان با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، ارائه می شوند.

guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments